BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 7 miesiąc temu #925277 przez Magdalena87
Witam Was kochane mam problem i pisze tutaj z nadzieja, ze ktoś pomoże. Pracuje od listopada 2013 roku ( najniższa krajowa) a od lipca dostalam awans ( wyższe wynagrodzenie umowa na czas trzech miesięcy do końca września) od września jestem na l4 i mam pytanie jak będzie z umowa czy zostanie mi przedłużona do porodu ta aktualna z awansu czy pracodawca może mnie przenieść z powrotem na poprzednie stanowisko co oczywiście jest równoznaczne z niższa pensja. Pozdrawiam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925284 przez Agula89
Księgowa nie jestem :) ale wydaje mi się że zostanie przedłużona umowa z wyższym wynagrodzeniem do czasu porodu bo niby czemu miałabys wracać do tej niższej. A po porodzie nie do końca wiem jak to jest poźniej rozwiazywane. Najlepiej jak masz w wśród znajomych kogoś kto jest ksiegowym lub zna sie na takich sprawach. Lub udaj sie do ksiegowości firmy tam gdzie pracujesz na pewno odp ci na pytania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925286 przez Dżasta86
Magdalena nie może ci zmienić juz warunków , jedziesz z ta wypłata i stanowiskiem do porodu.

bujanka z początku zastanawiałam się o kogo chodzi, skumałam że pewnie o psa chodzi. Współczuje przechodziłam to samo. Z perspektywy czasu żałuje że wcześniej nie uśpiliśmy go bo sie strasznie męczył, pod koniec juz nas nie poznawał i czasami przejawiał lekką agresję. Nie wiem na co twój cierpi ale mojego złapał rak mózgu.

Z sikaniem dziewuchy jeszcze z tydzień i trochę będzie go mniej. Na pewno picie przed snem nie pomoże :P Teraz to wstanę tylko dwa razy a wcześniej tak co godzinkę :)
O i tez jakos taka zła wstałam ;/ może przejdzie jak się wybudzę .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925302 przez Magdalena87
Dziękuje bardzo to chciałam wiedzieć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925307 przez Magdalena87
Jeszcze jedno jak wstawić suwaczek???;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #925322 przez Anabelle
Tylko niektóre rzeczy które sroka uważa że są toksycznym farszem - wcale nim nie są. Ona w ogóle nie rozróżnia tych substancji tylko widzi jakiś skrót i już pisze, że to jest zło. Nie rozróżnia w ogóle rodzajów związków, a wystarczy że jest otrzymywany w innej temperaturze i już ma inne właściwości - wcale nie takie jak ona pisze. DLa mnie ten blog to stek bzdur - ale ja miałam i biotechnologię kosmetyków, chemię kosmetyków, byłam też na stypendium w niemczech w fabrykach firmy janssen cosmeceutical ... No ale tak jak mówie - świata nie uratuje - na wszystkich forach zawsze w którymś momencie ktoś wyskakuje z tym blogiem i troche nie mam już do tego siły :P

Co do produktów eko, to wystarczy że jeden produkt spełnia jakąś norme eko i już producent pisze, że kosmetyk jest eko. Tymczasem wiele naturalnych wyciągów wykazuje znacznie bardziej drażniące działanie na skórę alergików niż substancje otrzymywane syntetycznie - pozbawiane alergenów na drodze produkcji.

Dobra - milknę, bo raz się na wątku rozpisałam na pół strony A4 to później po roku mi dziewczyna wyjechała, że się mądrze. Więc każdy robi jak uważa. Ja wiem swoje - wam tylko radzę nie czytać tego bloga jak biblii, bo dziewczyna żadnym wykładowcą z biotechnologii kosmetycznej nie jest. Generalnie nigdzie nie pisze, że ma jakiekolwiek wykształcenie chemiczne więc jak dla mnie to po prostu wydrukowała sobie kiedyś spis ogólnych grup preparatów i ostro je podkreśla jako szkodliwe, a że związkowi chemicznemu wystarczy przestawić choć jedno ramie związków chociażby z cit na trans żeby całkowicie zmienić jego właściwości to już tam słowa nie ma.

Sroka polecała np pewne pampersy i chusteczki nawilżane które u Antka wywoływały wysypkę, a akceptuje tylko chusteczki z pampersa i pampersy premium care firmy pampers. Szkoda że pisząc o pampersach sroka nie wpadła na to, że alergiczne pupy najlepiej nosić w bawełnianych wielorazówkach - bez "nafty" :lol: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Moja rada? kupujcie to co nie wywołuje reakcji alergicznej u waszego dziecka, bo sroka ma chyba jakąś zniżkę w rossmanie za polecanie ich produktów.

---

Co do sikania to u mnie standard, w nocy 2-5 razy, w ciągu dnia czasem nawet co pół godziny. Z Antkiem też tak miałam, wiem że minie - po porodzie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925323 przez bujanka
Dżasta już myślałam że mnie łapie jakaś skleroza ciążowa, ale wróciłam do mojego posta i napisałam tam że chodzi o psa hehe ;) :P
Magdalena Ty też marcówka jesteś? Suwaczek możesz ustawić klikając np. na mój suwaczek i wtedy przekieruje Cię na odpowiednią stronę i tam już będziesz wiedziała jak to zrobić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925333 przez Dżasta86
Anabell jak dla mnie możesz pisać nawet na 2 strony A4 :) fajnie czasami coś poczytać co zawiera treść...:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #925337 przez Ada2424
Hej Mamuśki :)

A ja powiem o kremach tylko tyle...stosujcie takie jakie Wam odpowiadają :cheer: ja tam nie patrze na opinie i nie czytam żadnych blogów, nie uczula mnie, pasuje mi to go stosuje :P jakby tak na wszystko zwracać uwage to okazało by się że w każdym coś jest nie tak i w końcu niczym byśmy się nie smarowały ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925355 przez ewawawa
Późne dzień dobry wszystkim :)

Muszę się wam pochwalić dwoma osiągnięciami z mojego życia :D

Po pierwsze poinformowałam ojca mojego fasolka, że będzie tatą. Miałam to zrobić od razu po usg ale chyba jeszcze musiałam do tego dojrzeć, ważne że dowiedział się ode mnie :) powiem wam, że reakcje miał dość dziwną i był w szoku, dopiero jak zobaczył zdjęcie z usg to uwierzył. po chwili milczenie stwierdził , że powinniśmy zamieszkać razem, wziąć ślub. To ja się go zapytałam czemu tak nie zrobił z mamą swojego pierwszego dziecka, zaczął się kretyńsko tłumaczyć i stanowczo mu to wybiłam z głowy. Zakończyłam tak, że oczywiście będę mu pozwalać na wizyty i kontakt z dzieckiem ale o innych rzeczach musi zapomnieć. ciekawa jestem czy to był jego pierwszy i ostatni zryw związany z budowaniem rodziny...

Moim drugim osiągnięciem jest to, że dzisiaj rano doszły do mnie ziółka, o których chyba Wam mówiłam z Baby and Mama med, smakują na prawdę dobrze, póki co trochę mi ulżyło ale zobaczymy jak to będzie przy dalszym stosowaniu :)

tu jest fajny artykuł na temat ziół w ciąży babyandmamamed.com/index.php/lorem-ipsum-dolor/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925357 przez lalka
witajcie!!!!

Anabelle jak dla mnie możesz się wymądrzać..lubię Cię czytać...ja wszystkiego nie wiem..więc mogę się od ciebie czy innych dziewczyn dowiedzieć!!!!
Ada ja też mam takie podejście..nie czytam żadnych blogów nie patrzę na opinię...uczula nie stosuje..ot co!!!

hi..hi..byłam dzisiaj w sklepie i rozmawiałam tam z babką(nie znamy się).....ble...ble..ble i ona w pewnym momencie do mnie....teraz ma pani dużo czasu to sobie pani odpocznie..ja na nią a ona mi na brzuch pokazuje i mówi ....przecież już widać!!!

oto mija podusia
allegro.pl/poduszka-kojec-dla-kobiet-w-c...ource=mlt#tabsAnchor

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #925360 przez Ada2424
Laleczka o właśnie popieram :P fajna poducha, daj koniecznie znać jak się sprawuje bo też muszę sobie taka kupić :)

Ewa dobrze, że już masz to za sobą :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925375 przez Dżasta86
Taka poduszke i ja muszę kupic bo mi z brzuchem i nogami niewygodnie, szkoda że to tak mało seksownie wygląda :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925420 przez Anabelle
Cholera, ja wyprałam tą poduszkę w sensie pokrowiec ale muszę założyć i tak sobie czeka... od tygodnia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925422 przez Agula89
ewawawa

Gratuluje :) i tak trzymaj kochana :) najważniejsze abyś robiła to co ci serducho podpowiada :)
Lalka dzieki za linka skorzystam i koniecznie daj znać jak sie śpi ! :)

mnie juz sikanie mineło, pewnie na chwile :) ale mam takie napady ssania w żoładku późnym wieczorem gdzie jestem juz po kolacj z 2 godziny albo w nocy ! próbowalam przetrzymywać to ale sie nie da !! musze isc do lodówki i chociaż plasterek sera zjeść ! :ohmy: nigdy w życiu nie miałam takich akcji a tym bardziej podjadania w nocy :) muszę sie pilnować bo takie podjadanie dobrze nie wróży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl