BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 7 miesiąc temu #925423 przez Karlinka
Anabelle dobrze, że piszesz swoje zdanie :) tym bardziej, że jak piszesz się na tym znasz :) zawsze warto poczytać kilka różnych wariantów żeby sobie samemu wyrobić zdanie na jakiś temat :) A blog sroki jak dla mnie jest spoko , co nie zmienia faktu że nie traktuje go jak wyrocznie :) Bo niestety wszystko trzeba na swojej skórze przetestować czy się sprawdza czy nie :)
Ewa super, że poinformowałaś faceta , że ojcem będzie. Jednak ma prawo wiedzieć a przy okazji może warto , żeby Cię chociaż finansowo wsparł.
Ja mam inną poduszkę niż wy -pożyczyłam od kuzynki i ona jest taka jak na tym blogu ( matka-po-raz-pierwszy.blogspot.com/2014/...-spania-ty-i-my.html ) no i generalnie spoko ale szału nie robi i myślę, że ten tym co Wy macie jest lepszy. To taka moja rada gdyby się ktoś nad taką zastanawiał ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925431 przez Anabelle

Dżasta86 napisał: Anabell jak dla mnie możesz pisać nawet na 2 strony A4 :) fajnie czasami coś poczytać co zawiera treść...:)

Ja tak tylko rzucam swoje "ale" :P wiem jednak z 2013 roku, że jak napisałam istny wykład, nagryzmoliłam się chyba z godzinę to później mi to jeszcze po porodzie wypominały dziewczyny. Cała afera była. Więc jak jest temat to swoje 3 grosze dorzucę, ale nie mam już siły na A4 :P Po prostu chemia nie jest ot taka banalna i nawet jak coś należy do jednej rodziny związków to związek X może w preparacie nie mieć nic wspólnego ze związkiem Y. Ale z blogami analizującymi składy przez pseudo fachowców którzy politechniki na oczy nie widzieli przypomina mi troche modę na blogi kulinarne i modowe. Dużo osób się za to bierze, często nie mając zbyt wiele do powiedzenia w tym temacie - ale przecież lubią modę czy jedzenie to kto im zabroni pisać? ;) ;)

Ada dobre podejście. Składy warto czytać bardziej z żywnością, ewentualnie porównać składy 2 produktów nad którymi się zastanawiamy ale najważniejsze, żeby nasza skóra dobrze reagowała na preparat, efekty były widoczne - zadowalające dla nas - podobnie jak i konsystencja - jeden woli lekkie kremy, inny tłuste.

Mnie troszkę bawiło kupowanie całej wyprawki kosmetycznej dla dziecka właśnie na podstawie tego typu blogów, a później zdziwienie jak coś dziecko uczula, przecież to taki super specyfik miał być.

Jak pracowałam dla marki Iwostin to co chwile są szkolenia, bo wystarczy że zmianie ulegnie proces otrzymywania danej substancji i już wpływa to na jego właściwości jak i konsystecje. Na dodatek składy żywności czyta się analizując pojedyncze składniki, a skład kosmeyków powinno się analizować jako całość.

Antek wstał, ja sobie raptem truskawki zjadłam i herbate wypiłam. Natchnienia na obiad brak -.-

Jeszcze musze wieczorem pozamawiać Antkowe kaszki i proszki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925444 przez Ada2424
Jak tam samopoczucie u Was? U mnie od wczoraj ok, brak mdłości i spory apetyt. I tak właśnie mam, że kilka dni mnie wymęczy a później kilka dni czuje się dobrze.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925448 przez ewawawa
chyba też zainwestuje w takiego rogala, bo coś ostatnio mi nie wygodnie jak śpię... kurcze jaka ja nieświadoma jestem, nic nie wiem :P

dobrze niech wie ojciec dziecka, alimenty się zawsze przydadzą i fasolek nie będzie miał do mnie zarzutów

U mnie samopoczucie dzisiaj lepiej, zgaga mi ustępuje po napiciu się mieszanki dobre trawienie i zaczyna być znośnie ;) poza tym ładna pogoda tak dobrze zdziała na nastój :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925450 przez monique1983
MlecznaMama - też jakoś bardziej spodziewam się dziewczynki, no ale cóż zobaczymy, różnie to bywa, 14.10 mam usg połówkowe, a 17.10 wizytę u mojego lekarza prowadzącego, także myślę, że wtedy już się dowiem :) A czuję się w miarę ok, poza zdarzającymi się bólami głowy, no i najgorsze to bóle kręgosłupa, uciskanie dysków na nerwy i problemy z chodzeniem itp, ale ja mam dyskopatię L5 - S1. W przyszłym tygodniu idę do neurologa i zobaczymy jak widzi temat porodu itp.

Dżasta86 - nie ważne, najważniejsze, że się dobrze śpi ;)

ewawawa - to dobrze, że temat został wyjaśniony :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925456 przez MlecznaMama
Hej
co do sroki to pisała, że jest chyba chemikiem, natomiast widzę,że zmieniła wpis "o mnie" i teraz nie ma tam żadnych informacji. ja ją czytałam głównie w piewszej ciąży. Była to dla mnie ciekawostka.
Anabella myślę,że żadna z nas nie wyjechałaby tu że się mądrzysz.... po to jest forum żeby wymieniać się zdaniami. Ot cały jego urok! JAk się czuł Antek po MMr? ja muszę mojego syna zaszczepić ....
Monika ale co myślisz że może paść decyzja o cesarce? to czekamy na potwiedzenie płci :) niebawem będziemy wpisywać do tabelki
aha tabelka Anabella
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925490 przez ewka1990
Cześć dziewczyny jestem nowa na forum zostanę tak jak wy marcową mamą termin mam na 02.03 2015 pozdrawiam was wszystkie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925500 przez Anabelle
Mój Antek na MMR nawet nie zapłakał, po też nic mu się nie działo. Nie miał gorączki, nie miał problemów z snem, nie pochorował się. Generalnie zero reakcji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925514 przez Karlinka
Cześć Ewka :) napisz coś więcej o sobie, skąd jesteś, czy to Twoja pierwsza ciąża, jak ją przechodzisz :)

Czy któraś z mam używała chusty do noszenia Maleństwa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925540 przez MlecznaMama
cześć Ewa! opowiedz coś o sobie!
Kalinka ja nie używałam chusty, ale Lipcówki używały i chwaliły sobie bardzo!
Anabella dzięki za odp. Boję się tej szczepionki. Przekładam ją już któryś raz.
Kristi jak wizyta?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925597 przez Karlinka
Dzień dobry Mamuśki :)
Jak Wam nocka minęła?
Dzisiaj w planach jest zabranie się za segregację rzeczy, które mam dla Maleństwa po siostrzenicy :) A że sporo tego jest to i długi dzień się zapowiada :) No i dzisiaj w końcu zrealizuję moją zachciankę na zupę węgierską ;)
Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925604 przez nesQa
Ja od kilku dni dobrze śpię, tylko koszmary zaczęły mi się śnić. :ohmy: . Na obiad zrobię cos podobnego co w tv reklamują, kurczaka w sosie serowym :P.
Juz sie wizyty doczekać nie mogę, a to dwa tygodnie. Może dzidzia skończy obracać się pupa i pokaże płeć. :P.
Również życzę Wam milego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925607 przez karola1322
hej ja dziś w noc wstawałam do ubikacji raz jak wstałam to cza było coś zjeść mi lekarz powie przed weselem teraz to na usg się wierci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925674 przez ewawawa
nesQa - daj znać po wizycie, czy zobaczyłaś coś więcej niż tylko pupe dzidzi :P

ja czuję się coraz lepiej, baby and mama med bardzo mi pomogła na zgagę, mdłości też zniknęły :)

niestety pojawiły się zachcianki na śledzie ale nie wiem czy powinno się je jeść w ciąży ? słyszałam , że nie są dobre w ciąży ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925690 przez nesQa
Mi pani doktor powiedziala, ze z ryb jedynie tatara nie można, a resztę jak najbardziej :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl