BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

12 lata 7 miesiąc temu #204112 przez Monix
U nas trochę się pogorszyło :( Co prawda nie ma już gorączki, ale jest zapalenie gardła. Wczoraj w nocy był jeden wielki krzyk z powodu bólu gadziołka. Jak przełykała ślinke to strasznie ją bolało i krzyczała tak mocno że aż mi sie serce krajało :( Mówię Wam tragedia. Dostaje antybiotyk biedna. To w sumie pierwsza taka poważna choroba od czasu narodzin... i niech już sobie idzie, bo to nic przyjemnego patrzeć jak dziecko cierpi... Na szczęście apetyt jej dopisuje :)

Lenka jakie szneki robi śmieszne, ale się uśmiałam SUPER !!! ;) :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #204120 przez sylka
Monix zdrówka dla Nadii :kiss:

Jejku Lenka z moim Kubą to mogłaby orkiestrą załozyc :woohoo: młody też tak pyrska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #204143 przez Monix
sylka napisał:

Monix zdrówka dla Nadii :kiss:

Dziękujemy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #204270 przez bombel779
gosia_ann napisał:

Zosi wyrzynają się dwie dolne jedynki ... ulgę przynosi nawet bucik hehe

Heheheh nieźle!!!! :D :kiss:

Monix zdrówka dla małej!!!!!!!! :kiss: :kiss:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #204423 przez ifka
Nadusia, szybkiej poprawy życzymy z Lenką :) :kiss: :kiss:



[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #204585 przez gosia_ann
Lenka robi świetnego traktorka hehe uśmiech jak zawsze milutki. Zabawka jest bardzo ciekawa, może to znak że chce pić z dziubka :)

Nadusia zdrowiej dziecinko. Wiem jak trudno jest znosić płacz dziecka z powodu choroby, nic miłego.

Renata mojej Zosi coś się odwidziało z jedzeniem. Dania słoicczkowe je z wielkimi oporami a moich gotowych obiadków i deserków nie chce w ogóle jeść. Przykro mi z tego powodu :( Może to przez tą chorobę jej zostało, albo przez zęby już sama nie wiem, ale nawet z mlekiem czasami mamy problem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #205257 przez Kasiekk
Zdrówka dla Nadiusi :)

Renata może zęby mu idą ! Albo może przeżywać remont pamiętajmy że dzieci w śnie sie ucza i podsumowuja cały dzień... nie koniecznie muszą pokazywać na bieżąco co im sie nie podoba. Karol w nocy tak przeżywał pewne sytuacje...

A oto mój uszatek ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #205380 przez Monix
Dziękujemy za ciepłe słowa :kiss: Nadia juz prawie zdrowa :lol:

Usztaka już widziałam na fejsie ;) Karolek jest przesłodki :kiss: Buziak dla niego :kiss: :kiss: :laugh:

Nadia dziś dorwała mojego laptopa :ohmy: i cos tam powduszała i przestawiła mi widoczność ekranu, tzn. teraz muszę patrzeć na ekran z głową odchyloną na bok (nie wiem czy mnie zrozumiecie hehehe) a ja nie umiem tego odkręcić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #205495 przez gosia_ann
Po 4 dniach protestu, Zosia dzisiaj zjadła domowej roboty jabłuszka :) nie chciała mi jeść nawet ulubionych dań np zupki jarzynowej z królikiem. Mam nadzieję, że przestanie być niejadkiem. Mleko też często wylewałam :/

Buziaki dla Karolka uszatka :)

Ciesze się że Nadia już prawie wyzdrowiała.
Zosia jeszcze też zdrowieje. Nadal walczymy z katarem i sporadycznym kaszlem. Nie wiem czy mam ją jutro do żłobka posyłać. Boję się że ją wykreślą :( z drugiej strony zdrowie pimpuśka najważniejsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #205790 przez ifka
Hej :) :kiss: .Dobrze,że Nadusia i Zosieńka mają się już dobrze :) :kiss: .

Lenka od kilku dni miała strajk jedzeniowy przy mleczku o 23 :( :( .To ostatnie mleczko jakie jadła i jadła je "na śpiocha".Brałam ją na rączki o ona buźkę przez sen zaciska, zaczyna robić mostek i kwękać i za nic w świecie nie chce jeść.Tak 3 noze z rzędu, więc pomyślałam,że trzeba coś zmienić, bo szkoda ją zrywać z wyrka i szkoda mleczka.To wczoraj postanowiłyśmy zmienić technikę i dostaje ostatnie mleczko o 21.00.Zjadła i poszła lulu bez problemu.Przespała całą noc :) ,ale nie ma tak kolorowo, o 6 rano powtórzyło się zachowanie z 3 nocy :( . Zobaczę jutro, jak się nie zmieni to znów będzie trzeba coś pokombinować :S .

Teraz je tak tak :) :
6 śniadanko
10 II śniadanko
14 obiadek
18 podwieczorek
21 kolacja

a ogólnie to Lenka chodzi i klepie tatatatatatatata :P :S , siedzi i siada bez problemu, smiga na 4 jak szalona :ohmy: :lol: i podnosi się i wstaje :) .


Pozdrawiamy cieplutko wszystkie mamusie i maluszki :) :) :kiss:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #205822 przez bombel779
ifka napisał:

a ogólnie to Lenka chodzi i klepie tatatatatatatata :P :S , siedzi i siada bez problemu, smiga na 4 jak szalona :ohmy: :lol: i podnosi się i wstaje :) .

No to pięknie!! :D Gratulejszyn Lenko! ;) Zdolniacha z Ciebie ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #205944 przez ifka
heheh dziękuję w imieniu małej cwaniarki :silly: :lol:



[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #206800 przez ifka
u nas znów od kilku dni obraza majestatu na obiady :( :huh: .No przecież to ręce opadają :P .Zrobię zupkę a Lena zjada tylko 1/4 słoiczka i nie ważne czy to pomidorowa, szpinakowa, barszczyk czy jarzynówka :( :dry: .Deserki wcina chociaż ostatnio też trochę mniej.A podanie mleka o 21 zamiast 23 sprawdziło się, wypija całą butlę z kaszką 7 zbóż i śpi do rana :) .Gdybym powiedziała,że jak suseł to by była gruba przesada :blink: , no chyba,że jak suseł do dopalaczach :lol: , masakra :unsure: :) .Dziś kupiłam polędwiczkę uduszę z sosikiem warzywnym jej zrobię i ziemniolami jutro - może zje.Jak widzi takie jedzenie u mnie to wcina aż jej się uszy trzęsą - głównie ziemniaki z sosem. A podajecie już swoim maluchom twarożek czy jogurt? Lena jadła już deserki z Hippa chyba z twarożkiem i jogurtem i żadnych skutków ubocznych nie widać :) .No i lubi mi podjadać serek wiejski.Zawsze skubnie kilka kuleczek i przegryzie chlebkiem :blink: .

A wczoraj Lenka rozmawiała z tatusiem, wiadomo chodzi i klepie "tatatatatata" to mój J mówi do niej: powiedz MA MA a ona się zastanowiła popatrzyła na mnie i na niego, otworzyła buzię i .....TA TA :S , nawet tak samo zaakcentowała jak on :P.To jakiś spisek :lol: .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #206856 przez sylka
A może Lence ząbki idą i dlatego tak wybrzydza :). Kuba teraz też jednoego dnia zje a innego nie i dojada cycem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #207336 przez ifka
możliwe, ostatnio nawet dużo bardziej sie ślini i jakieś 2 tyg. temu myślałam,że wychodzi jej jedynka, ale teraz nic nie widać :dry: :unsure: .nie pozwala już sobie tak spokojnie umyć ząbków, zaraz się denerwuje-może ją to boli bo nastepne się pchają. Za jakiś czas pewnie sie okaże. Dziś ma na obiadek mięsko i ziemniaczka - zobaczymy czy zje.


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl