BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

13 lata 1 miesiąc temu #97561 przez Agnieszka84
Cześć dziewczyny,

U nas sypialnia już pomalowana ale to dopiero początek... jeszcze trochę zostało do zrobienia. Komoda już złożona więc wszystkie poprasowane rzeczy mogłam włożyć do szuflad. Dzisiaj odebrałam wyniki i hemoglobina 13,4. Cieszę się, że przez całą ciążę mam dobrą hemoglobinę. W czwartek do lekarza:) Ciekawe ile maluszek waży... :) Kopniaczki coraz mocniejsze i bolące. Mam nadzieję, że jeszcze posiedzi w moim brzuszku:)

Ściskam wszystkie przyszłe mamusie!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97868 przez magga146
czesc dziewczynki
ja niestety nadal przeziebiona ale juz mi przechodzi. bylam u lekarza sprawdzic czy czasem nie ma nic na oskrzelach i naszczesci mam czyste :)

dzisaj mi wymienili okno :D wiec jestem szczscliwa w sobote reszta remontu i bedzie wszytsko skonczone. lozeczko skrece i mozna powiedziec ze bede juz gotowa :)

teraz przezywam stany euforii przeplatane stanami niepokoju ze sobie nie poradze
z jednej strony juz nie moge sie doczekac a z drugiej mysle ze to juz tylko miesiac i czy gotowa juz jestem hhihi Wy napewno te tak macie'
zaczynam bac sie porodu :/

joleczka
to dobrze ze wszytsko dotalas ja musialam kupowac i pwoiem Ci ze wydalam juz kupe kase choc nie moge powiedziec ze nie sprawialo mi to radosci :)

Agnieszka84
ciesze sie ze wyniki sa ok :)

mi mlody tez potrafi niezle przylozyc zwlaszcza jak mam pelen pecherz. w ogoole ja mam go ulozonego bardzo nisko wiec dosc mocno czuje jego ruchy w dolnych partiach ciala :)

3majcie sie cieplo caluje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #99320 przez aniamaj133
Cześć Mamusie!

Co u Was?
Ja dziś sortowałam wszystkie rzeczy dla naszej Zuzi. Wyciągnęłam te najważniejsze, czyli wszystkie ubranka w rozmiarze 56-58, rożki, pościel do łóżeczka, ręczniki, kocyki itp. Zamierzam to wszystko wyprać, wyprasować i mieć już przygotowane jakby co ;)

Nie mam jeszcze koszuli do porodu. Fakt, że w szpitalu, w którym zamierzam urodzić nie jest ona wymagana lecz dozwolona. Wiadomą rzeczą jest, że w swojej będę się lepiej czuła. Ale z drugiej strony kupować coś tylko na ten jeden moment... A nie mam niczego takiego co mogłoby spełnić jej funkcje :dry:

Myślę nad tym w jakiej formie będę na dwa tygodnie przed planowanym rozwiązaniem. Dostaliśmy zaproszenie na komunie do córeczki mojego kuzyna. Musielibyśmy dojechać ok 70km. Nie jest to daleko, ale jednak. Zastanawiamy się nad tym, bo odpowiedź powinniśmy dać wcześniej. :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #99323 przez aniamaj133
Magga146 - Skoro w taki sposoób odczuwasz ruchy swojego maleństwa to może "opadł" już Ci trochę brzuszek na dół? :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #99329 przez Agusiak
Hej dziewczynki!!

Melduję się z nowego miejsca zamieszkania. Wczoraj skończyliśmy przewozić rzeczy, a teraz pozostaje nam czekanie na meble i upychanie tego całego majdanu. Na razie będziemy mieli zrobione dwa pomieszczenia, wieczorem przywożą meble. Trzeci pokój zrobimy przed świętami jak się uda, a jak nie to po świętach.
Jestem masakrycznie zmęczona i obolała, bo chociaż niczego nie pozwalają mi dźwigać to samo pakowanie, schylanie się, kucanie, łażenie w te i spowrotem, a teraz rozpakowywanie też nieźle wykańcza :dry: Nogi mam jak słupy, bolą w kolanach i kostkach, a paluchy u rąk mam jakieś zgrabiałe i odrętwiałe :dry: dziśiaj rano nie mogłam odczytać sms'a, dopiero po kilku minutach wróciło czucie i mogłam nacisnąc guzik. Ale damy radę :lol: :lol:
Ale najwazniejsze, że już jesteśmy na miejscu i teraz powolutku jakoś się odgrzebiemy :)

Uważajcie na siebie i wypoczywajcie :)

Pzdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #99517 przez magga146
aniamaj133
wiesz ja juz wszytsko mam poprasowane i poprane hihi
a co do brzuszka to ja generalnie mam go bardzo nisko od poczatku. mlody jak sie zawiazywal to jakos tak wybral sobie bardzo nisko miejsce przez co musialam lezakowac przez duza czesc ciazy a do tego doszla krotka szyjka i musialam brac luteine i nospe forte. teraz juz troche wiecej chodze bo to juz blizej niz dalej ale nie przesadzam. no ale zauwazylam ze brzuch troszeczke mi sie obnizyl.
a co do kopniakow to moj syn szczegolnie polubil moja prawa strone i niezle potrafi mnie skopac maly terrorysta ;p

Agusiak
zycze milego mieszkania na nowym miejscu zapamietaj pierwszy sen jakis ci sie tam snil podobno sie one spelniaja

kurde w sobote ostatnia czesc remontu i rozkladam lozeczko nie moge sie juz DOCZEKAC hihhi strasznie przez to dluzy mis sie czas

pozdrawiam mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #100017 przez aniamaj133
Wszystko już wyprane i wyprasowane...
Mam tego za dużo, sądzę, że moja córcia nie zdąży założyć tego wszystkiego. Wiadomo jak takie maleństwa rosną. Ale jak to się mówi - Od przybytku głowa nie boli! :woohoo:
Jestem przynajmniej spokojniejsza, że mam to już zrobione gdyby coś.

Agusiak - zazdroszczę Ci! My nadal trwamy w remoncie, a przeprowadzka jeszcze nas czeka. Jestem optymistycznie nastawiona bo z jednego pokoju przeprowadzimy się do dwóch dużych więc i miejsca na wszystko będzie więcej. Ale wiem co mnie czeka, postanowiłam już zaangażować rodzine. Mama przyjdzie mi z pomocą z układaniem rzeczy w szafkach i półkach.

Kręgosłup ostatnio protestuje, a tu jeszcze 1,5 miesiąca. :dry:
W poniedziałek ide na powtórną morfologie, mam nadzieję, że wynik będzie lepszy od poprzednich. Faszerowałam się czerownym mięskiem i burakami, których baardzo nie lubie :angry:

Ide odpoczywać :laugh:
Miłego popołudnia! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #100791 przez Agusiak
Hej dziewczynki :)

Wpadłam się tak na szybko zameldować, bo mam chwilkę wolnego od upychania rzeczy, bo właśnie przyjechali państwo z firmy sprzątającej i piorą nam kanapę, fotele i dywany, bo po tamtym mieszkaniu to strasznie upaćkane je przywieźlismy, że aż wstyd :silly: :silly:

aniamaj133 po przeczytaniu Twojego posta wpadłam w lekką panikę, bo ja to jeszcze kompletnie nic nie mam i teraz siedzę i w między czasie robię listę potrzebnych mnie i Małej rzeczy, a w poniedziałek pogonię męża na zakupy :) Zmobilizowałaś mnie krótko mówiąc :)

A poza tym to jest mi coraz ciężej, siedzę wyprostowana jakbym kij połknęła bo nie mogę się już schylać przez brzuszek, rano praktycznie w ogóle nie mam czucia w palcach u rąk, zwłaszcza u lewej :dry: i takie uczucie odrętwienia towarzyszy mi cały czas, takie uczucie jakbym miała znieczulenie i ono nie całkiem jeszcze zeszło. Wieczorem mam spuchnięte nogi, zwłaszcza w kostkach, ale też dużo latam po schodach, bo sypialnie mamy na piętrze. Aha i dosyć mocno dokuczają mi kolana, ale to pewnie przez ten coraz większy ciężar, który dźwigam :silly:

Życzę Wam miłego i spokojnego weekendu i oddzywajcie się cześciej co u Was, bo jak urodzimy, to pewnie już w ogóle czasu na forum nie będzie ;)

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #101704 przez Agusiak
Witam wszystkie przyszłe mamusie w kolejnym tygodniu :)

Dla mnie jest to kolejny zwariowany tydzień, jest tyle do zrobienia, że czas przelewa nam się przez palce. Mam nadzieję w tym tygodniu zrobić w końcu jakieś zakupy, dla małej bo zanim się obejrzę to wyląduję na porodówce kompletnie nie przygotowana ;)
Jutro lub w środę muszę jeszcze jechać zrobić badania, bo w przyszłym tygodniu wizyta u lekarza. Ciekawa jestem czy coś się poprawiła moja hemoglobina, oby tak :)

Życzę Wam udanego tygodnia :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #102212 przez magga146
czesc dziewczynki :)
u nas dzisaj swieci sloneczko az milo patrzec tylko ciekawe jak dlugo :/
ja juz jestem po remoncie :) łóżeczko złozone stooi i czeka na malego szkraba :D
torba spakowana jakby cos tylko jeszcze pare rzeczy musze do niej wrzucic ale to za jakis czas.
za tydzien kolejna wizyta i pierwsze ktg troche sie cykam ze cos bedzie nir tak.
wogóle zaczelam trzasc portkami zaczynam bac sie porodu i tego czy sobie poradze ale to chyba nas wszytskie dopada.

piszcei piszcie bo faktycznie nasze forum jakos spi ;)

no i nie przemeczajcie sie bo jeszcze troche czasu nam zostalo
pozdrawima
milego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #102676 przez kasiunia89
Witam dziewczyny! :kiss:
Ja co prawda jestem z kwietnoweczek :kiss: Termin raz mialam na 27.04 ale przesunal mi na 24.04 hmmm ale kto tam wie...! :woohoo: Narazie nic sie nie zapowiada na porod hehe! :blink:
Moze jeszcze wyjdzie na to ze urodze w maju hehe! :kiss: Pozdrawiam!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #102707 przez Agusiak
kasiunia89 przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami :) chociaż pewnie wolałabyś urodzić w kwietniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #102751 przez kasiunia89
Agusiak dokladnie! :P Ja juz bym chciala urodzic... normalnie doczekac sie nie moge hehe! Wlasnie odszedl mi czopek!! hihi :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #102771 przez Agusiak
kasiunia89 no to gratuluję :) Zawsze to już jakiś krok naprzód :)
Trzymam w takim razie kciuki żebyś już niedługo tuliła swoje Maleństwo :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #102778 przez kasiunia89
Agusiak nio chcialabym hehe :laugh: Ale ja mowie ze nie tak szybko,bo jak sie chce to sie nie ma ja wiem hehe :silly: Wczoraj bylam u lekarza i mialam KTG i zadnego malenkiego skurcza nie bylo nooooo jeden moze taki malenki a tak linia prosta...!!! :blink: :woohoo: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl