BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 4 miesiąc temu #499031 przez Agusiak
sylka kurcze niefajnie z tym pęcherzem, oby Ci szybko minęło :)

Gosia to widzę że Misiek też znajdzie świetne prezenty pod choinką :) Na pewno bardzo się ucieszy że Mikołaj dokładnie przeczytał jego list i przyniósł mu wszystko o co prosił :)

My też czekamy na te trójki, ale jakoś się nie przebijają a widać je już przez dziąsło z przodu.

Gosiu zdjęcia jak zawsze superowe, Hania tak słodka że napatrzeć się nie można :lol: no i super ma dziś fryzurkę :) :)

My już po spacerku pieszym, ale dzisiaj Lince się nie chciało chodzić, a jak weszłyśmy na podwórko to od razu poleciała do drzwi i do domku. Teraz śpi już od jakiegoś czasu a jak T wróci z pracy to biorę się za sprzątanie u nas i przynosimy choinkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #499073 przez megi23
hej laski
prezenty superasne, ja ndal nie wiem co mezowi i malemu kupic tzn tymciowi kupie posciel w Miki jak dostane na jego niewymiarowa kolderke i no nie wiem aa doszlam do nwiosku ze te straz pozarna z wadera dam mu pod choinke, no ale cos jeszcze ide buszowac po all :lol: , moze mi sie jutro cos na zkaupach nawinie , :silly:
ja wczoraj robilam kartki swiateczne chrzesniakowi S do szkoly na jutro normalnie wspomnienia mnie naszly jak w pracy na terapii teraz maja szal kartkowy i musza 80 kartek zrobic stare dobre czasy jutro wam foty pokaze mialy byc proste i w sumie sa nie mam tu materialow jakie bym chciala ale to co mialam troche pokombinowalam i mi sie podobaja , zobaczymy co pani Miloszka jutro na nie powie ma az 3 :D

a dzis rano szwagierka wziela znowu Tymcia do kolezanki , ja sprzatalam juz dywany, dywaniki wytrzepalam na sniegu zmylam korytarz, schody , Tymcio drzema sobie wstanie to zje jajo potem rybke bo dzis dzien rybki :silly:

kiedys maly szalala za gasienica fisher price... na abilitacji nonn stop siie bawil i dawal w zamian cwiczyc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #499155 przez agi-p
Sylka współczuje zapalenia pęcherza :( Jeszcze jak karmiłam , to mnie dopadło i juz ryczałam z bólu normalnie . A jeszcze nie mogłam nic przyjmować , tylko jakies ziołowe tabletki w aptece mi dali . Pij dużo wody z cytryną , zeby zakwasić mocz . I koniecznie jakies tabletki , urosept np .

Gosia Hania cudowna :) Jest prze śliczna , a fryzura !!! Bomba :) Kiedy ja się tak pobawię ???
Prezenty Michałek będzie miał czadowe :) A i wierze , ze dla Męza prezent dojdzie . Pochwal sie potem tortem :)
Wizja wychodzących trójek ... koszmar :( Szkoda , ze jakos łagodniej te Nasze dzieci tego nie przechodzą :(

Agusiak oj to nastrojowo u Was się zrobi dzięki choince :) Ciekawe jak Linka zareaguje :)


Megi fajnie , ze szwagierka Tymcia zabiera . Masz czas , zeby na spokojnie coś zrobić :)
No i kartki koniecznie pokaż :)
Czyli Wy tez szalejecie z prezentami dla Tymka . Taką ilość ich dostanie , ze szok :)

My byłyśmy u pediatry z tą wysypką . Powiedział , ze to typowa od jedzenia . Zapytał czy kinderki jadła :P Powiedziałam , ze tak , ale juz od dawna je je i nic jej nie było . Ale powiedział , że w kinderkach jest jakiś barwnik , nie pamiętam który i on powoduje alergie . Mogło być tak , że jadła , jadła i nic jej nie było. Teraz skumulowało sie to w organizmie i wysypka . Mam odstawić na kilka dni czekoladowe rzeczy . A kakao też ostatnio piła codziennie i kulki czekoladowe :P powiedział tez , ze może to byc tylko jednorazowy incydent , bo miała teraz organizm osłabiony tym ząbkowaniem , katar i kaszel przy tym .
Przepisał maści i syrop odczulający .

A i pojechałyśmy do sklepu , a tam był taki wielki sztuczny mikołaj . Stał przy wejściu , Ami sie go tak wystraszyla , ze schowała się za koszykami i wyjść nie chciała :P A pomyslec , ze niedługo to bedzie kochała poczciwego Mikusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #499169 przez agi-p
A i oczywiscie mam dylemat z tymi słuchawkami :P Dziś musze je ostatecznie zamówić i jak zwykle mam mętlik w głowie :( Pomożecie ???

Waham sie nad 3 :
te co wam już pokazywalam allegro.pl/sluchawki-z-wbudowanym-mp3-ms...ory-i2869944117.html

albo takie :http://allegro.pl/sluchawki-philips-shl3000wt-kurier-wroclaw-i2866667587.html

Lub te allegro.pl/canyon-graffiti-3-kolory-na-prezent-i2812373959.html
Biało niebieskie o do tego kupiałbym pendriva jakiegoś zwierzaka np .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #499187 przez Agusiak
Aguś ja tak na szybko tylko o słuchawkach. Dla mnie wygrywają te pierwsze bo NIE MAJĄ KABLA. A to jest mega wygodne.
Te trzecie nawet nie wiem co to za firma to nie ryzykowałabym :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #499194 przez sylka
Ja też na chwilkę bo kończe prasować firany :P

Dla mnie funkcjonalnością i designem 1. 2 też fajne bo takie neutralne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #499220 przez agi-p
Kochane dziękuje za Wasze opinie :) Zamówiłam już te bezprzewodowe i mam nadzieję , że szybko dojdą :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #499288 przez Marta M
Witajcie, ja już ostatni raz nękam, bo jutro konkurs blogów się kończy, także proszę o ostatnie kliknięcia dziś i jutro...WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ W IMIENIU MAI I JEJ RODZICÓW :kiss: :kiss:

www.promykslonca.pl/at521/index.php?a=in&u=Kasianowysacz

A w sobotę można sobie sprawdzić czy wygraliśmy, o tutaj :)

www.promykslonca.pl/pl/na-jednym-wozku/5...zgoszone-do-programu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #499461 przez megi23
aaaa Sylwia zapomnialam Ci polecic na pecherz urofuraginum rewelacja od razu Ci pusci ja biore urinal bo mam czesto po porodzie infekcje , dopiero po 2 dziecku moge z tym sie uporac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #499481 przez sylka
Urofuraginum wzięłam już wczoraj od razu jak mnie złapało i dziś też. Już jest ok nic nie boli i nie biegam co 5 min do toalety.

Dziś dokończę robienie kartek i jutro wysyłka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #499555 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Aguś no co Ty mówisz, ta wysypka Ami to może być od czekolady :unsure: ale jaja. Dobrze że moja młoda nie jada czekolady, nawet monte już dawno nie jadła.
Mam nadzieję że Lineczka będzie zadowolona z słuchawek :)

Sylka dobrze że już lepiej, oby infekcja nie wracała więcej.

Martuś, głosujemy Kochana i mam nadzieję że Majeczka wygra :)


A ja właśnie sama wykąpałam, nakarmiłam i położyłam spać Paulinkę, bo T ma "wychodne" :P a rodzice pojechali na zakupy. T poszedł ze staaaaarymi kolegami na zaległe urodzinowe piwko więc mam wolny wieczór :)
Ale przed wyjściem zaopatrzył mnie w colę i czipsy więc idę się obżerać przy serialach :lol: :P

Miłego wieczorku :)

aha posprzątałam naszą dziuplę i mamy już od dzisiaj choinkę :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #499588 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Sylka szybciutko Ci puściło ten pęcherz :) Dobrze , ze od razu leki wzięłaś :)
Kurcze ... jakaś małpa przegania Was w konkursie !!! DO kiedy głosujemy ???


Agusiu ale dobry Męzuś , ze przed wyjściem Ciebie tak dobrze zaopatrzył :) Teraz możesz się rozwalić wygodnie , wcinać i oglądać w spokoju :)
Super , ze choineczka juz ubrana :) Musi być klimatycznie i milusio :)

Ta wysypka Amelki , to pediatra mówił , ze nie sądzi , ze po czekoladzie , tylko po tym barwniku w kinderkach :P Ale ja kakao też odstawię na parę dni i potem na nowo podam ,żeby
zobaczyć czy to aby na pewno nie po czekoladowych rzeczach .

Oj ja też mam nadzieje , że Lince słuchawki się spodobają :) I te zestawy biżuterii :)

Dziś byłyśmy na zakupach popołudniu i już praktycznie wszystkie prezenty z głowy mamy :) Jeszcze coś Tacie musze kupic i Mamci do prezentu coś dołożyć :)

Amelka wypiła bez problemu Claritine , co bardzo mnie ucieszyło , bo wiecie jaki to mały dzikus do leków :P Teraz juz śpi słodko . Mężus walczy ze stołem , a ja odpoczywam :) Majeczka dziś jest bardzo aktywna :) Chyba nadrabia ostatnie gorsze dni :P

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #499611 przez sylka
Nom szybko i dobrze :)
Aguś minimum trzeba mieć chyba 30 głosów :P Niektórzy mają ponad 70 :silly:

Z tymi kinderkami to nie miałam pojęcia że coś tam maję :P Słuchawki superowe sama bym takie chciała mieć :blink:

Ami może posmakował syropek :)

Ja w niedzielę idze ze szwagierka na poszukiwanie prezentu dla Teściowej bo kupujemy wspolny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #499627 przez Agusiak
a to źle zrozumiałam, ale kinderków też na szczęście nie je :P

Aguś choineczki nie trzeba było ubierać, bo mamy całą gotową, taki stożek, może pamiętasz z zeszłego roku? :)
Ale na dole będziemy ubierać jak tylko tata przywiezie żywą, może w przyszły weekend :)
No i w przyszły weekend tatko będzie wędził mięsko na święta, mniam :lol:

A jutro jedziemy do Tychów na giełdę kwiatową, podobno o tej porze roku są tam piękne ozdoby świąteczne i mam nadzieję upolować coś fajnego. Rozejrzę się też za prezentem dla teściowej na imienny bo jest Ewa, a mój tata zaś Adam więc w Wigilię jeszcze z obu stron imieniny :lol: :lol:
Nam brakuje prezentów pod choinkę dla mojego taty i teścia.

Sylka proszę mi tu pokazać każdą jedną kartkę zanim wyślesz :laugh: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #499637 przez Agusiak
Sylka właśnie załatwiłam Ci 30sty głos :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl