BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 2 tygodni temu #630153 przez Agusiak
dzień dobry :)

Aguś super, że lekarz odpowiednio dobrał Ci dawki insuliny biorąc pod uwagę że karmisz piersią :)
I taki spacerek z mamą na dwa wózki też fajna sprawa :)

Oj ja podobnie jak Ty wolę jak mężuś jest w domku, nawet jak jest zajęty czymś innym :)

Udanego grillowania!!! :lol: :lol:

Ja dziś mam teściów bo mam imieniny i mieliśmy właśnie robić grilla ale jak jutro pojedziemy na działkę to tam sobie zrobimy, a dziś ciacho i może jakaś pizza czy coś innego na ciepło ;)

Muszę więc ogarnąć dół i dolną łazienkę :huh:

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630176 przez megi23
hej laski Agi super ze ci zmienila insuline :)
Agusn no widzisz biegowy Linka dostanie superr :)
Sylwia 4 godz lol musze malego tez zabrac tu mamy takie cus ale jak kolezanka mowi wiele zostawia do zyczenia jezeli chodzi o bezpieczenstwo . jak wrocimy do s zaczne sama jezdzic autkiem to sobie do Stalowej pojade :)
My wczoraj bylismy w parku maly sie wybiegal , przywiozlam pol wozka kamieni hehe i zoledzi :) spotkalismy tam mame z synkiem 3.5 roku ladnie mowil , lazil za nami , co mnei juz w niektorych momentach zaczelo wkrzurzac zabieral Tymkowi patyki i je lamal , kamienie co sobie znalazl :angry: 2 razy mi go popchal , ta mama reagowala od razu on tak chcial zeby nic sobie nie zrobil ale Tymka pilnowalam .....zjadl jogurt na swiezym powietrzu i po kapieli myslalam ze padnie bo bylismy 2 godziny biegal , on w ogole nie chodzi ma chyba motorek w pupie hehe , ;) i co poszedl kolo 22 spac .. ilem ozna miec energii?? :lol: dodam ze mial 3 godz drzemke w ciagu dnia .. wiec chyba sie wyspal :)
ja coraz gorzej p[sychicznie sie czuje tak tesknie za S , nie moge sobie miejsca znalezc... gdyby go nie wkopali w rozwozenie zaproszen przyjechalby po mnei eh.. :(
apropo majteczek musze przelozyc bo jemu nie przeszkadza tu clay czas disco polo leci i on tanczy i sika haha albo na ogordzie bede zeby np nei byl czyms zajety i sie skupial albo w domu bez tv :) ale rano jak sie zbudzi , mowie przyneic nociu to zrobisz siusiu, wyciaga go , pomaga rozbierac i robi siku :)
a na komunei nie daje kasy .. kupujemy aparat cyfrowy z karta pamieci dodatkowa i futeralem , od chrzesten ma miec rower chrzestnego laptopa .... a aparat mu sie przyda bo na poczatku czerwca z dziadkami jedzie nad morze i tak bakal ze bardzi by chcial taki jak my mamy eby sobie samemu zdjecia robic :) jakis maly mu kupimy i zgrabny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #630245 przez Gosia_Krupa
Dzień dobry!

Więc kochane,my akurat przerabiamy temat rowerka dla Miśka!

Zaznaczyłam spoiler,bo mój post byłby na całą stronę :silly:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


A takie mamy rowery:
Biegowy miał hamulec taki jak na jednym z tych co podawałyście,ale go nie montowaliśmy,bo ten kabelek był niebezpieczny. Długi i Michał mógł zahaczyć nogą. Na początku był złożony normalnie,ale jak zobaczyliśmy jak jeździ to stwierdziliśmy,że z tego może być większy kłopot niż pożytek.Jak chciał hamować to po protu zwalniał,ostatecznie nogą wyhamowywał.
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


A tak poza tym zgubiłam wczoraj telefon komórkowy :( Na szczęście znalazł się. Ruszyliśmy na poszukiwania i znalazłam :) Leżał w miejscu,w który Hania się wywróciła. Kucnęłam,żeby jej rączki oczyścić i chyba wtedy mi wypadł z kieszeni kurtki. Ale na wielkie szczęście mam go z powrotem. Ale by się narobiło :( Tym bardziej,że mam na abonament.

Megi,może Tymek był za bardzo zmęczony i dlatego tak mu zeszło długo zasypianie... Czasami tak jest.

Hańcia nam z kolei padła w chwilę :) Byliśmy jeszcze po południu na dworze 1,5 godzinki i to chyba przez to.

A dzisiaj u nas strasznie zimno :( Słońce świeci,na termometrze niby 10st,ale odczucie... Taki ziąb,że nikt na dwór nie chce wychodzić. Może się trochę ociepli i później wyjdziemy.

My na komunię kupiliśmy tableta 7" Rodzice mojej chrześniaczki są właśnie tacy,że wolałabym pieniędzy nie dawać. Nie wiem czy Angelika by je zobaczyła... :unsure: A tak będzie mała coś swojego. Neta mają,więc ok. Mam tylko nadzieję,że chrzestny nie pomyśli podobnie. A jak pomyśli to trudno,najwyżej sprzedadzą... Myślałam też nad aparatem,ale mąż wolał tableta. Przy chrześniaku to może byśmy pomyśleli też na d PSP,albo jakiejś takiej przenośnej konsoli gier. Mąż by na pewno coś wynalazł ;)

Moja mama też jest zaproszona i też ma problem,bo wolałaby nie dawać pieniędzy,ale zupełnie nie wie co kupić. Nie chce wydawać za dużo(bo nie ma pieniędzy),poza tym jak już to wolałaby wydawać pieniądze na swoje wnuki,a tutaj to wnuki siostry mojego taty. Tyle,że na bieżąco się widują,bo mieszkają z dziadkami i jak tato odwiedza siostrę to też ich.

Muszę uciekać,później jeszcze zajrzę. Miłego dnia!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #630349 przez agi-p
Agusiu wszystkiego najlepszego z okazji imienin w takim razie :)
Ja imienin nie obchodzę i nawet nie wiem kiedy, kto ma :P

Udanej imprezki imieninowej :) Zapewne teściowie zjawią się z jakimś prezentem :)

Megi jeszcze troszkę i już będziesz z Mężem :)

Fajnie , ze z Tymciem wczoraj w parku czas spędziłaś :) I powiem Ci ,ze na Ami też nie działa usypiająco to ,że sie wyszaleje , wybiega czy zmęczy :P Jak kto mówi Nasz pediatra : taki jej urok :P :)


Gosiu całe szczęście ,ze znalazłaś telefon . Jednym słowem miałaś szczęście :)

Powodzenia dzisiaj w komisie . Oby udało się kupić ten rower :)

Ja tam też nie mam nic przeciw 3 kołowym rowerkom czy tym z doczepianymi kółeczkami . Jeszcze niedawno nikt nawet nie słyszał o rowerach biegowych i wszystko było ok . Nikt nie wymyślał żadnych bzdur . Ja się wychowałam na takich rowerkach , Paula też i miliony innych osób . Teraz to większość rzeczy jest niedozwolona , niezalecana i zabroniona . Bez sensu . Najlepsze to , ze jedni odradzają , a inni polecają tą samą rzecz . Jak choćby chodzenie na bosaka :P


A co do prezentów komunijnych , to ja jestem przerażona tym co teraz sie wymyśla na prezenty . Ja stwierdziłam , ze nie kupię laptopa za 2 tysiące , bo dla mnie to przesada. Tym sposobem na 18-stkę mieszkanie będe musiała kupić . Mam troje swoich dzieci i mam na kogo kasę wydawać . Wiem , ze to brzydko brzmi :(
Paula miała komunię stosunkowo niedawno i dostała poza kasą złoty łańcuszek ,aparat,rolki i jakieś pierdoły .Moze nie jakoś szałowo , ale przynajmniej bez przesadzonych prezentów.
Dla mnie to normalne i zdrowe podejscie .
O tablecie myśleliśmy , ale on internetu nie ma , wiec to bezsensu :(
A pomysł aparatu ta wariatka wyśmiała !!! Ktoś chciał kupić i matka chrześniaka powiedziała, ze mu to nie potrzebne tak jak komputer (bo oczywiscie sama by go używała durna istota)
Muszę kombinować nadal .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630384 przez megi23
Agus ode meni tez wszystkiego naj z okazji imienin duzoooo cerpliwosci :lol:
Dominik nie ma wymagan komputer juz maja bo milosz od nas dostal nam ikolaja nasz stary i im to wystarcza rower no tak duzo jezdzi i do szkoly jezdza i na wakacjach a ma taki stary a laptop .. tez mysle ze mu to niepotrzebne aparat ja wpadlam na pomysl bo tak go obserwowalam jak naszym fotki robilam i nie taki za 1000 Anka - jego mama kazala najtanszy i najprostrzy w obslusze dla niego :) i fakt teraz co wymyslaja na komunie to masakra quady i cuda wianki.. a gdzie radosc z tego ze Jezusa sie przujmuje ja dostalam kolczyki zlote lancuszek i kaske i nie mialam wymagan bardziej przejeta bylam jak wypadne czy sie uda wszystko bo to sie przes srodek paradowalo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630412 przez Agusiak
ja tam nie wiem już jak to jest z tymi rowerami ale wiem że ja i wszyscy niemal z mojego otoczenia co jeździliśmy na rowerkach z doczepianymi kółkami mamy teraz krzywe kręgosłupy. Ja od dziecka szlajałam się po poradniach wad postawy więc jakiś powód tego musiał być. Pewnie jest też tak, że to jakaś tam moda i wymyślają jakby tu kasę wyciągnąć, ale w sumie cieszę się że rośnie świadomość w tym temacie. Dlatego też np. kupiłam młodej łóżko z materacem a nie np. jakiś sofkę, czy inne rozkładane wyrko z pufami, jakie ja miałam w dzieciństwie i myślałam że mi biodra i kręgosłup strzelą.
No i też sprawa tego pedałowania, Amelka dostała rok temu na 2gie urodziny rowek na 4 kółkach i nie umiała nawet jednego obrotu pedałami wykonać.
A ja liczę na to że młoda z biegowego przesiądzie się od razu na dwa kółka :)

dziękuję Kochane za życzenia imieninowe :kiss: :kiss:

Z tymi prezentami na komunię to faktycznie
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
.Ja myślę że właśnie aparat jest dobrym pomysłem, coś złotego jak zawsze i inne nie przesadzone drobiazgi ;)
Ja na szczęście nie jestem niczyją chrzestną i chyba już nie będę bo moja siorka jakoś nic nie działa w tym temacie, ale za 3 lata mamy 18 chrześniaka T to już się boję co będą dla niego wymyślać, może ściepa po rodzinie i auto mu kupią, hahah :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630427 przez sylka
witam weekendowo :)

Kuba jak padl wczoraj po 20 to wstalismy o 10 szal :D

obiad zrobilismy i sprzatamy

Agus wszystkiego najlepszego z okazji imienin :kiss:

co do komuni ja dostalam kase, kolczyki lancuszki i aparat ktory do dzis dziala taki maly kodak :D

Ja bym kupila lancuszek i ladne wydanie Bibli z dedykacja + moze pare gr do koperty. jak bedzie starszy doceni taki prezent.

sama mam np grajace pamiatki z komuni od dziadkow, tyle lat a dzialaja. Lancuszek nosze i pierscionek ktory mam kupiony m.in z pieniazkow komunijnych. Na bierzmowanie od chrzestnej dostalam obraz Matki Boskiej z Dzieciatkiem i wisi u Kuby w pokoiku. To ponadczasowe rzeczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630435 przez Agusiak
Sylka no to Kubuś pospał :ohmy: Pięknie :)

Ja też najbardziej z komunii cieszyłam się z aparatu, dostałam od chrzestnego, kliszowy, robił świetne zdjęcia i miałam go przez całe liceum jeszcze dopóki kolega na jakieś imprezie nie zalał mi go sokiem :angry: Gamoń wsadził do reklamówki mój aparat i otwarty sok w kartonie :huh:
A tak to trochę kaski, złoto i inne drobiazgi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630519 przez Natka
witajcie weekendowo :)

ja juz posprzatalam, poprasowalam i zrobilam obiad :) teraz kapiel i nagradzam sie zakupami :D :D

u nas dzis troche zimno i pochmurne - mam nadzieje ze za to jutro bedzie ladnie :)

co do prezentu na komunie - to chrzesniak M 2 lata temu dostal PS3 no ale to tez koszt -
agi a mysleliscie moze nad rowerem ?? czy to sie juz nie daje na komunie - lub tak maly motorek - chlopiec by sie chyba ucieszyl :)

wczoraj sprzedalismy nasze ulubione Audi :( :( 2 lata nam sluzyl i trza bylo go juz sprzedac :( echhhh

dobra ja spadam zycze wam udanego weekendu i grilowania ;) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630560 przez Agusiak
Natka to udanych zakupów :)

My już po obiadku, posprzątałam dół i łazienkę i czekamy na teściów :)

Miłego popołudnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630668 przez megi23
udanych zakupow Natka my juz po spacerku maly biegal jakby ADHD mial wzielam mame na lody bo ma odla po pogrzebie.. ii maly 1 raz jadl loda jego mina byla bezcenna i ubrudzony caly ale jaki szczesliwy narazie mu ze swojego dawalam nastepnym razem juz mu wezme malego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630681 przez sylka
Natka udanych łowów zakupowych :)

U mnie mąz został oddelegowany na spacer z synem :) Ja wywiesiłam pranie, ogarnęłam kuchnię po obiedzie i mam chwile dla siebie w ciszy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630695 przez megi23
tez tak chce moj S psozedl sobie spac powiedzialam mu ze niech korzysta poki moze bo jak wrocimy to juz nie bedzie tak leniuchowal :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630728 przez Gosia_Krupa
Hello!

Ja nie dostałam na komunię ani pieniędzy,ani rowera ani nawet zegarka na rękę. Ale podobnie jak u Sylki,moje kartki(nie wszystkie co prawda)nadal grają. Dostałam też złoty łańcuszek,który niechcący zgubiła mi siostra :( i zegar na ścianę z obrazkiem Anioła Stróża i motylkiem na sekundniku-działa nadal :) I w sumie to już nie pamiętam. Ale na pewno bardziej przejęta byłam całą uroczystością niż imprezą :)

Ja wyczarowałam siostrzenicy niezwykły prezent na komunię :) Oczywiście pytałam siostry czy mogę. Bardzo marzyła o króliczku i kupiłam jej dokładnie takiego www.google.pl/search?q=kr%C3%B3lik+baran...asy.html%3B400%3B341 Myślę,że nic jej bardziej nie cieszyło :) Dała mu na imię Xavier :woohoo: Ale niestety już dawno go nie ma.

Agusia,rano weszłam,żeby Ci złożyć życzenia i zapomniałam :( Spóźnione więc buziaki ślę :kiss: Moja sis też dzisiaj ma imieniny :)

Niestety w komisach pustki :( R będzie czatował na tablicy.pl,a jakby co to popatrzymy w Szczecinie jak pojedziemy za tydzień do siostry.

Byliśmy dzisiaj na spacerku mimo tego strasznego wiatru. Poniżej podaję linka do fotek z tegoż spaceru,ale też z poprzednich z tego tygodnia i kilku domowych :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Miłego wieczorku! Ja właśnie dostałam @ i już zaczynam to odczuwać :( Poza tym strasznie mi się chce jeść :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #630807 przez sylka
Gosiu zdjecia świetne :) Jacy Hania i Misio podobni do siebie :D Normalnie 2 krople wody :) Fajowe czarne adidaski ma Hania :D a w płaszczyku prezentuje sie bosko. Misiek jaki wyspki już chłopak!

Kuba wybiegał się z tata na spacerze :0 a ja na spokojnie popracowałam w domku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl