BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 3 tygodni temu #636607 przez Gosia_Krupa
Dobry wieczór!

Skończyłam kartkę. Dopiero!

Hanula się obudziła i odłożyłam na bok,a potem pomyślałam,że zrobię jej małą wycieczkę i pojechałyśmy(ona uwielbia jeździć autobusem)po Michałka. Odebrałyśmy go i spacerkiem wzdłuż rzeki poszliśmy na plac zabaw skąd odebrał nas R jak wracał z pracy :) Ot,taki mały miły wypad :)
Oczywiście Hania wyglądała jak siedem nieszczęść. Jej różowy polar zrobił się szarobury :blink: na rajstopach czarne placki,ręce jakby węgiel ładowała... No,ale ponoć brudne dziecko to szczęśliwe dziecko :woohoo: I w tym przypadku chyba tak było :)

Jak wróciliśmy to zjadłyśmy obiad,ogarnęłam trochę i zaraz wypad na zumbę. Jak na dwutygodniową przerwę było całkiem spoko :)

Po zajęciach miałam iść do H&M,ale zaszłam z kuzynką do Orsay i do H&M już nie dotarłam. Za to wyszłam z Orsaya z dwiema parami spodni :) Miętowe store.orsay.com/spodnie-czerwony.htm?v=p...3Dlimited%26page%3D0 i ciemny niebieski(takie jak tutaj widać trochę na zdjęciu) store.orsay.com/koszula-niebieski.htm?v=...l&productId=61150354 Przecenione tak jak na stronce :) Czyli za dwie pary zapłaciłam mniej niż za jedną bym zapłaciła normalnie :)
Chyba nie jestem za stara na takie kolory,co?! Jak myślicie? Szczerze mi tu tylko!
Potrzebuję trochę się rozjaśnić,bo wiecznie tylko w takich burych kolorach chodzę,ale nie wiem czy są stosowne jak dla mnie. Może jednak powinnam zostać przy brązach i szarościach...

No dobra. Po 23 więc idę spać. Oczywiście nie jestem spakowana,ba nawet nie jestem uszykowana. Ale myślę,że rano się wyrobię ze wszystkim :) Miłego weekendu,gdybym nie dała rady wejść jak będę u siostry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #636655 przez agi-p
Dzień dobry :)

Ja jak zwykle zagoniona jestem :P Czasu mało na cokolwiek .


Agusiu super , ze kupiliście tą zjeżdżalnie :) Teraz Linka ma prawdziwy plac zabaw- swój prywatny :) Foteczki obłędne .I znowu Paulisi włoski urosły :)

Szkoda , ze czeka Cię weekend bez Męża , ale przynajmniej zrobi co trzeba i będziecie mieli prawdziwy pałac na tej działce :)

Oj jeszcze Linkę w wózku usypiasz ? postaraj się ja oduczyć tego zwyczaju , bo jak będzie Fasolka na świecie , to możesz mieć problem . Lepiej , zeby Paulinka teraz troszkę pomarudziła przy przestawianiu jej spania na łózeczko , niż potem wiązała ten fakt z dzidziusiem .
Ja początkowo kładłam Ami do naszego łóżka i z nią "zasypiałam" . Potem stopniowo kładłam ja do łózeczka u niej w pokoju i czytałam bajki czekając aż zaśnie . A teraz kładzie sie do łóżeczka , dostaje butle z mlekiem i wychodzę . Nasłuchuję ją , ale zasypia sama . Czasami mnie zawoła , to idę na moment do niej i znowu wychodzę . Śpi różnie 2-3 godz :)
Też ma pokój na górze , wiec czasami się nachodzę :P A u Was nie da się w salonie rozłożyć tego turystycznego łóżeczka ?


Gosiu Michałek zapewne przeżywał sytuacje w przedszkolu i temu ta biegunka wystąpiła . Niestety dzieci sobie dokuczają , a potem jak gdyby nigdy nic znowu kumplują ze sobą . Ja zawsze Pauli wysłuchiwałam i łączyłam się z nia w "bólu i niedoli" . Nigdy nie wyśmiewałam czy nie bagatelizowałam problemu,bo wiedziałam,że dla niej na tą chwilę to najgorsza tragedia życiowa . Tłumaczyłam jej to tak , żeby nie zamartwiała się tą sytuacją i mówiłam , ze na pewno ten kolega czy ta koleżanka zmienią zdanie , bo Paula jest świetną koleżanką .

Fajnie , ze Ci się szykuje takie miłe spotkanko z koleżankami :)

Hahaha znam dobrze sprawę brudnych ubranek :P Amka jak tylko wychodzi z domu , to wraca umazana jak świnka :P Prawdziwe wiejskie dziecko z niej :P

Zakupy super :) Widziałam te spodnie i nawet chciałam kupić , ale niestety ... z tą "figurą" to mogę pomarzyć o takich cudach :(
I nie wyskakuj mi tu z tym,że za stara jesteś na takie kolory !!! co mamy już tylko w czerni i szarości chodzić ? no przestań . Kolory jak najbardziej odpowiednie :)


Megi super, ze wyniki Tymka takie dobre :) Okaz zdrowia :)

I dobrze , ze z tym przedszkolem się nie przejmujesz :) Cale szczęście nie masz ciśnienia , ze musi być przyjęty , sytuacja Cię nie zmusza do powrotu np do pracy , więc spokojnie możesz zostać z nim w domu :)


Rany tak piszecie o takich pysznosciach , a ja takie "mizerne" jedzonko jeść muszę :P Pomału chyba zacznę wprowadzać nowe produkty do diety , bo już mi się jeść odechciewa :P

Wczoraj dzień mi zleciał mega szybko . Rano pojechałam do Mamy , byłyśmy na spacerze z dziewczynkami , na zakupach , a potem pojechałam do fryzjera :) Od razu lepiej sie poczułam , mimo że żadnej diametralnej zmiany nie mam :P
Spotkałam sie tez z koleżanką i jej 4 miesieczną córcią :)
Do domu dotarłyśmy niemal od razu na kąpiel :)

Dziś czeka mnie prawdziwa szkoła życia :P Jadę z Mają do pediatry i na usg główki i zabieram Amę ze sobą . A co za tym idzie , sama muszę dac radę :P Dodam , ze Ami nie cierpi lekarzy i dostaje ataku szału od samego wejscia do wyjścia i dodatkowo jak ktoś obcy zbliża się do Majki , to też się denerwuje i nie pozwala . Tak wiec dziś będzie podwójny dym u lekarza :P

Popołudniu gości będziemy mieli i kolejnych jutro :P

Miłego poranka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #636681 przez Agusiak
dzień dobry :)

Gosia skąd ja to znam z tymi brudnymi ubrankami i łapkami, buźką, wszystkim ;)
Czasem nie wiem w co mam ją ubierać bo większości ubranek to mi zwyczajnie szkoda :P
Ale jeśli jest tak jak piszesz to najważniejsze że moja córa jest baaaardzo szczęśliwa :blink: :P

Spodnie świetne, ja w życiu nie będę sobie mogła na takie pozwolić. Ja bym się w takich kolorach nie odważyła wyjść ale jak się ma taką figurkę jak Ty to jak najbardziej :)

agi powodzenia dzisiaj, trzymam kciuki żebyś sobie poradziła z dziewczynkami :)
I widzę że weekend szykuję się bardzo miło :)

agi ja nie mogę młodej na górze położyć na drzemkę, Ty masz jednak troszkę niżej a ja z parteru na górę mam do pokonania 4 dosyć długie ciągi schodów. Nawet bym nie usłyszała jakby mnie wołała lub nie daj Boże coś się stało. W łóżeczku turystycznym praktycznie nigdy spać nie chciała, na tej kanapie na dole też :( A nawet jak jest meeeega zmęczona że sama idzie się położyć to idzie prosto do wózka i jest wielki ryk jak chcę ją dać gdzieś indziej.
Albo np. jak czasem wózek jest na dworze albo w aucie to pierwsze co po wejściu do salonu pokazuje że nie ma wózka. Wiem że to duży problem ale nie wiem jak ją oduczyć. Chyba szybciej całkiem zrezygnuje się z drzemki niż ze swojego wózeczka :(

Miłego dnia dziewczynki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #636704 przez megi23
dzien bobry dziewczynki :) ja dzis wstalam przed 8 , Tymcio przed 6 , powiedzialam o nie ja bede nieprzytona , dalam go do lozeczka i mowie jezcze chwile i mama wstaje dalam kubel z zabawkami , budze sieo n juz mocno marudzi patrze a tu przed8 i szybko po mleko i wysadzic go ,,, zaspalam :blush: a on grzecznie bawil sie w lozeczku cos z klockow ukladal sobie :silly:
Gsoiu spodnie rewelka ale ja juz takich nie zaloze Ty masz figurke jak laska :lol:

Agi i tak Cie podziwiam ja staram sie kogos brac do lekarza bo maly przychodnei roznosi swoja energia , teraz sie wycwanilam bo biore telefon z interneten i mu na yt wlaczam jego gummi misia i mam spokoj :) powodzenia u lekarza , bedzie dobrze :)

Agus wspolczuje spania w wozku nasz julcia tez tak zasypiala do 2 roku juz sie nie miescila i Anka ja musiala tyrpac i rozkladac i cos podkladac po nozki ale schowala wozek powiedziala , ze jest duza dziewczynka i kladla ja na lozk najpierw i siebie obok by ja czula i sie tak nauczyla zasypiac, a potem juz dawala ja do lozeczka i kladla sie kolo by ja dalej czula tak stopniowo ja oduczala i teraz Julcia ma juz prawie 5 lat sama na foteliku spi :)
ja tu tez mam masakre bo Tymek zaspi w lozeczku na drzemke ale wieczorem zaspi i gdzies kolo 12 czy pozniej musze go wziasc do lozka dzis przed 24 wrzask .. a tyle co ja zaspalam i musialam go wziac do siebie.. ale jak wroce do S bedzie cala noc spal u siebie... najwyzej sie znowu pomecze
u S tez mamy pokoj na gorze i zaluje zesmy ten elektronicznej nianki nie kupili , bo jak siedze na dole to tez zdarza mi sie nie lsyszec .... i tak latam co jakis czas sprawdzac ,, a apropo spania w zoku Tymek juz nie zasypia , rzadko mu sie zdarza ,, i nie da sie polozyc tylko na siedzaco ...

laski ja dzis mam maraton po sklepach musze wszystko na salatke kupic i inne rzeczy co tescie jedza.... plus z kumpela sie umowilam na spacerek:)
milego dzionka u nas znowu pal juz nie ma czym oddychac..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #636782 przez Agusiak
megi też już tak robiłam. Nawet dziś jej wytłumaczyłam, że będzie drzemkę miała na kanapie, że w wózku jest jej ciasno i niewygodnie, a poza tym w wózeczku śpią małe dzidzie, a ona na to : "BOBO JA", hehehe i pogadaj sobie z taką. Ale dziś spróbuję z kanapą a wózek wywalę przed dom.

megi ale super, już niedługo będziecie z mężusiem :)
Powodzenia w przygotowaniach :)

A u nas mały przełom, młoda zjadła wczoraj cały obiad i dziś całe śniadanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #636798 przez megi23
no to linka cie zagiela haha :silly:
zazdrosze tymek zyjeo jogurtach , serkach ale dzis ma ryz z borowkami na lsodko to moze zje na obiadek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #636871 przez Agusiak
wywaliłam wózek przed dom, ale czuję że będzie niezła przeprawa :S
Ale kurcze powiem Wam że nie odpuszczę, najwyżej wcale spać nie będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #636891 przez megi23
no i tak trzymac :) dasz rade Tymcio padl mi o 11 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #636930 przez Agusiak
runda pierwsza 1:0 dla Pauliny :/
Przy mnie fisiowała więc wyszłam, no to mam wylany cały soczek z niekapka na ławę, i patrzę a ona podstawiła sobie nocnik pod drzwi i je otwiera. Zagoniłam do łóżka ale czarno to widzę :angry:

runda druga :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #636974 przez megi23
n owidzisz 1:1 remis pozniej bedzie tylko dla Ciebie :D
ja Tymcia przenioslam wasnie na lozko i spi dalej przykryty kocykiem :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #636988 przez Agusiak
no znając młodą to pewnie długo nie pośpi ale z wózkiem koniec!!!!! :P A jak będzie stękać to wcale spać nie musi :blink:

Słyszałyście że mamy pierwszego kwartału załapały się na roczny macierzyński? Podobno Tusk przemawiał na tvn24 że cały 2013 rok ustawa obejmie :)

Laski patrzcie jaki czadowy, ale cena kosmos :ohmy: :ohmy:
allegro.pl/domek-ogrodowy-dla-dzieci-dom...ecy-i3172771224.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #637052 przez megi23
no czytalam wlasnie i dobrze zrobil :D domek czadowy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #637197 przez sylka
Agusiak widzisz i dopięłaś swojego :D SUper nie poddawaj się

Agi jak wypad do lekarza, opanowałaś 2 kobietki :D

Gosiu spodnie super i kolorki :D Sama poluje teraz na takie miętowe :) i jutro ide nałozy a co :P
Mam podobne w odcieniu łososiowo-brzoskwiniowym (ciezko go opisać) i dzis załozyłam je do tego bluzeczka na ramiączka i marynareczka biała. Nie powiem od raz mi się gęba śmiała jak tak kolorowe oblicze w lustrze ujrzałam no i nawet troche seksi sie poczułam :lol:

Megi szalejesz jedzeniowo :D Wpierw maraton po składniki by póxniej dziaąłć :D

Ja z Kuba zaliczyłam dziś spacer połączony z załatwianem spraw urzędowych. Spory kawałek od domu ale miałam wózek jakby co. Kuba dzielnie szedł tylko w połowie drogi powrotnej już go zmorzył sen. W domu jeszcze dosypiał 1,5 godz.
Zaraz moze skoczymy do sklepu po kapcie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #637271 przez megi23
hellow my tez zaliczylismy spacer i maly byl w kr spodenkach jaa w rybaczkach ... moze nie mialam wielkiego tylka w nich :P wzielam brata do dzwigania bo pod wozek by nie wlazlo :) jeszcze jutro reszta
dzis wychodze z kumpelami o 19 , mamcia zostaje z malym ;)
eee takie kolory to nie dla mnie jak wasze :D wole czarne hehehe :blink:
oo widze Sylwia ze tez mialas wychodne , wymeczylas syna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #637284 przez agi-p
Agusiu widze u Was postęp jak się patrzy :) super :) Gratuluję :) Słodko Linusia śpiocha :)
Teraz żebyś się tylko nie złamała , to dopniesz swego na stałe :)

Domek, który przesłałaś świetny .Taka altanka , ale cena faktycznie powala :P


Megi jak udały się zakupy ? wszystko kupiłas ?


Sylka Kuba to już niesamowite dystanse pokonuje na nogach :) I z tym spaniem ma fajnie . Amelka mi dzisiaj zasnęła w aucie , chciałam ja do łóżeczka przenieś , to się obudziła i juz nie zasnęła . Tym sposobem jej dzisiejsza drzemka , to jedynie 5 minut :(


Kochane tym macierzyńskim , to się strasznie cieszę . Jak wiecie nie łapałam się i trochę żal mi było . Jakby nie patrzeć , to 6 miesięcy dodatkowej kaski :)

Nasza wizyta u pediatry mnie wykończyła . Oczywiscie za sprawą Amelki :P Zanim weszłyśmy do gabinetu , to było super .Bawiła się , zaczepiała dzieci , malowała ...cudne dziecko . Ale jak weszłyśmy , to zaczęła ryczeć i darła się przez całą wizytę . Dr nawet na nią nie popatrzył , ale krzyczała jak opętana . Dr stwierdził , ze w całej swojej karierze takiego przypadku jak Ona nie spotkał :P
Majka nie specjalnie przejęta badaniem i usg :P Troszkę popłakała , bo trzeba było ja rozebrac i ubrać :) Moja dziecinka przybiera ekspresowo :) We wtorek miała 3400g a dziś rano 3550g :) Wszystko inne też ok :) Za 2 tyg szczepienia .
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]



Editt...

Teraz widzę , ze Megi napisałaś :)

Ale Ci fajnie , ze sobie wybywasz wieczorem :) Oj udanej damskiej imprezki :)
Ja też dziś w spodniach 3/4 .Ale dlatego , ze to jedyne jakie znalazłam w które sie wbijam . I to ledwo ledwo :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl