BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #635195 przez megi23
super zaraz ci pokaze moje bez loczkow dziecie
i z loczkami do porownania :) ja swoje jutro bo brat musi mi zrobic hehe :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #635219 przez sylka
Agusiak domek czadowy, naprawdę super. Jak byliśmy nad morzem KUba miał tam w ogrodzie domek i z niego praktycznie nie wychodził. Strasznie mu sie podobała zabawa w nim i otwieranie i zamykanie drzwi :D

Kuba dzis na placu zabaw pokazał na drewniany mostek i powiedział "Ja tu" Pierwszy raz tak powiedział :D

Tymus fajnie wygląda a i tak po ścieciu kedziorek przy moim kudlaczku :P Kuba ma juz takie długie włozy ze z tych co opadają na karczek kucyk moge mały zrobić :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #635240 przez Agusiak
megi ja nie widzę żądnych zdjęć :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #635268 przez megi23
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

dalam do tej pokazywarki tam zmniejszac nie musze

teraz widzisz Agus ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #635315 przez Agusiak
tak teraz widać :)
super, ale nadal widać że ma kręcone włoski :)
Świetnie wygląda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #635348 przez megi23
ta nie ma .. moze jakies resztki wbic sie nie moglam na forum :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #635431 przez agi-p
Dzień dobry :)


Agusiu super , ze na wizycie wszystko ok :) I jaki mały przyrost wagi masz :) Super !!! Zazdroszczę :)

Ale prezent dziadek Linusi sprawił :) Widać , ze zachwycona :)
Ami u Igorka też sie w takim bawiła i ciężko początkowo było ją wyciągnąć :P

Zjeżdżalnia teraz w biedronce jest za 99 zł , a w kauflandzie jakaś za 79 zł .


Megi super Tymek wygląda w nowej fryzurze :) Doroślej :) Czekam na efekt zmian u Ciebie :)


Sylka wielkie gratki za pierwsze zdanie :) Kuba od razu buduje zdania , nie rozdrabnia się na pojedyncze słowa haha :)


Maja wczoraj miała cieżki dzień i większość go spędziła u mnie na rękach :( Nie wiem co jej było,ale marudziła strasznie . Co zasnęła i ją odkładałam to płakać zaczynała .
Po drzemce Amci , ok 14 poszłyśmy na ogród i do 18 Amula buszowała :) Rozłożyłam jej pałacyk i zabawki dałam i miałam jedno dziecko z głowy :)
Tak fajnie , bo juz nie musze za nia chodzić krok w krok , jest samodzielna i mogłam ją nawet zostawiać samą .Oczywiście doglądałam ją z domu i wychodziłam do niej co chwilę , ale mimo to juz ulga niesamowita :)
Wieczorem jak zwykle padłam :P
Dziś jadę do fryzjera farbę rzucić na kłaki . Nie wiem czy coś zmieniać będę oprócz tego .


Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #635455 przez Agusiak
dzień dobry :)

Agusiu dziękuję :kiss: :kiss: Ja też się cieszę że tak mało przybrałam ale obawiam się szybko nadrobię to na końcówce ;)

Biedna Majcia ciekawe co jej było, mam nadzieję że dziś już będzie miała lepszy dzień :)
Ami super, że tak się sama pobawiła :) Ja też nie mogę wyjść z podziwu że już nasze maluchy takie samodzielne. Ja również coraz częściej zostawiam Linkę samą przy zabawie, oczywiście doglądając jej ale widzę że jak jest sama to fajnie gada, ciągle coś robi i świetnie się bawi :)

A u nas jakiś głąb od 7 tnie drzewo czy nie wiem co ale hałasu robi gamoń na całą okolicę :angry:

Paulinka coś się w nocy ok 3 przebudziła i wołała mnie, siedziałam u niej aż zasnęła. Chyba przeżywała ten domek ;)
Dzięki za cynk o zjeżdżalniach, tą w kauflandzie widzieliśmy ale nam nie podeszła, zobaczymy tą w biedronce jeszcze a jak nie to w necie zamówimy :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #635464 przez sylka
Dzien dobry :)

Super Agusiak że z okruszkiem wszystko ok a Ty tak mało przybrałaś :D Ze zjeżdzalnią super pomysł. Kuba też chętnie zjeżdza wchodzi sam siada i mama łapie na dole :)

Agi biedna Majcia, ciekawe co jej dolegało. Super że Ami sama tak siebawi a Ty na spokojnie masz czas dla Mai :)
Kuba tez sam super się bawi na podwórku. Choć przyznam w piasku i ja z nim się bawię, bo lubie wspólną zabawę :) Wczoraj naśladował jak robię babki i sam robił z małych foremek. JAką radoche miał jak sie udawały. Byłam jedyna mamą która bawiła sięz dzieckiem :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #635476 przez megi23
hej laski to i my sie witamy Agus super sprawa z domkiem i zjezdzalnia
Agi kurcze biedna Majcia moze chciala mame miec dla siebie i fajnei ze Ami sir sama bawi . mam nadzieje ze tymcio na ogrodzie tez ise bedzie bawil, ja go pewnie z piasku nei wyciagne
Sylka ehh skad ja to znam ja normaleni siadam do piaskownicy i buduje mu zamki tunele tak smao z maluchami w tamtym rok ucaly dzien potrafilam siedziec a szwagierka wygodna na krzesle :) a te " nowoczesne mamy" to wo gole wygodne tylek na lawce i tyle a ja i na sciance sie wpsinalam :laugh: na histawce hustalam .. nosz kurcze bo Tymcio chcial na tych najwiekszych bez zabezpeiczen to go na kolanai heja haha :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #635489 przez sylka
U mnie na placu są tylko takie zwykłe na łancuchu bez oparcia i zabezpieczeń. Kuba siada trzyma sie sam a ja za łancuch i go bujam. W zeszłym roku trzymałam plecy albo ze mna się bujał a w tym już sam :) FAjnie to wyglada jak tak ładnie siedzi i macha nóżkami i plecami jak starsze dzieci by trochę się rozbujać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #635523 przez Agusiak
my młodą też właśnie uczymy obecnie samodzielnego bujania, a na placu zabaw też huśta się na tych bez zabezpieczeń, pięknie się trzyma łańcuchów :)
Dziewczyny świetnie że się z dziećmi razem na placu zabaw bawicie ale te co siedzą na ławkach też mi nie przeszkadzają, poza tym że ławki zajmują :P :P

Właśnie dzwonił T że kupił tą zjeżdżalnie z biedry, wczoraj wyciągnęliśmy jeszcze piaskownicę i plac zabaw jak się patrzy :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #635529 przez megi23
u nas tez bedzie plac zabaw piaskownica zamowiona tzn deski i piach , przyjade kupie zjezdzalnie a na dzien dziecka im domek zloze sie z dziadkami i szwagierka : :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #635552 przez Agusiak
megi to super!!!! :lol: Właśnie świetnie jak tam jest Was więcej bo zawsze się możecie złożyć razem żeby dzieciaki miały fajnie :)

Powiem Wam, że my na ten nasz wypasiony plac zabaw mamy troszkę daleko, mnie teraz co chwilkę chce się sikać więc zanim tam dojdę to już mnie ciśnie i tu jest problem bo tam nigdzie nie ma toi toi'a :dry: Więc ja się pytam gdzie rodzice czy nawet nie pieluchowe już dzieci mają załatwiać swoje potrzeby jak na placu jest się czasem nawet kilka godzin??
W Dąbowie w parku to chociaż są kibelki a w razie czego zaraz obok jest centrum handlowe to można skoczyć, a tu kicha. Więc powiem Wam, że dla mnie teraz wybrać się tam na plac to jest problem :dry:

edit:

T właśnie przywiózł zjeżdżalnię :lol:

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #635661 przez Gosia_Krupa
Dzień dobry!

Zazdroszczę Wam tych własnych ogródków :( My mamy ogród co prawda,ale nie mogę w nim zostawić samych dzieci :(

Agusia,gratuluję wagi :) Rzeczywiście pewnie więcej będzie na końcówce,ale grunt to dobrze zacząć :)

Paula jest boska :) Boziu,no napatrzeć się na nią nie można. Najpierw wymiatała okularami,taka dumna,a teraz jeszcze ma własną chatkę :)Super!!! Co ona z tym językiem tak?! Chociaż nie powiem,bo wygląda z nim słodko :)

Siostra chciała Miśkowi kupić taką chatkę,ja z resztą też bym chciała żeby dzieci miały,ale się boję,że nam zwiną z ogrodu jak jej nie schowamy :( Podobnie ze zjeżdżalnią.

Plac zabaw mamy ubogi niestety,ale jakoś trzeba sobie radzić.

Co do huśtania to ja muszę Hani przytrzymywać plecy. Kiedyś pomalutku ją huśtałam(i dzięki Bogu),a ona próbowała się rozbujać i mi salto zrobiła :( nadal trzymając się łańcuchów. Myślałam,że sobie rączki wykręciła,ale na szczęście wszystko ok :) No i teraz ją trzymam za bluzkę lub kurtkę.

Agi,oby to był taki jednorazowy dzień. Cały dzień coś Majci dolegało? Bidulka:(

Ja raz się bawię z dziećmi w piasku czy gdzie indziej,a innym razem stoję z boku czy siedzę,a dzieciaki same się bawią :) Mi tam bardziej przeszkadzają mamy,które siedzą na ławeczce z komórką czy tabletem i nie zwracają na dziecko uwagi,a to robi co mu się żywnie podoba,włącznie z sypaniem piachem w twarz innym dzieciom i zabieranie im zabawek.

Megi,jak dla mnie to Tymkowi nadal się włoski wywijają :) Już co prawda nie ma świderków,ale widać,że się zakręcają :) Ale w nowej fryzurce to już pełna powaga :blink: NA pewno 2 latka skończył! :silly:

Przepraszam,że tak chaotycznie piszę,ale co chwilę mi się przypomina co tam stukałyście i dopisuję.

Michał nie chciał dzisiaj iść do przedszkola. Mówił,że się nie wyspał. Ale mama mi przypomniała,że wczoraj mi się skarżył,że kilkoro dzieci go nie lubi,bo nie chcieli zaprosić go do stolika :( Chciał usiąść z nimi,a oni powiedzieli nie. Opowiedział mi tą sytuację,a ja nie wiedziałam co mam mu powiedzieć. Smutno mi się strasznie zrobiło :(
Zupełnie sobie nie radzę z takimi sytuacjami. Nie wiem co mam mówić,żeby było dobrze. Żeby Michu sobie nie myślał,że jest gorszy,nielubiany,bo na pewno tak nie jest. Jak to z dziećmi,jednego dnia się bawią razem,drugiego się "nie lubią". No,ale tak mu nie powiem przecież. W danej chwili to dla niego jest katastrofa i co powiedzieć?! :(

No i jak wrócił z przedszkola to dwa razy biegł na kibelek i za każdym razem tak samo,"woda". Co mu mogę podać? Czarna czekolada,ryż raczej nic tu nie pomagają. Nie leci z niego cały czas,bo w przedszkolu mówił,że nie był w toalecie,a w domu te dwa razy,przedwczoraj trzy razy do południa. Jakaś wirusówka czy co? Ale nic poza tym się nie dzieje. No i ten jeden dzień z tym stanem podgorączkowym.

W sobotę jadę z funfelami ze studiów zobaczyć małego Nikosia. Ostatnio się widziałyśmy,jak Ania jeszcze w ciąży była,z resztą pisałam Wam tu o tym :) Muszę zaraz na szybkiego jakąś kartkę sklecić :) Przecież nie mogę iść bez kartki,nie?! :silly:

Muszę iść,bo mi Kluska demoluje pokój :( Może jeszcze później uda mi się wpaść. Mam nadzieję,bo inaczej już nie nadrobię potem tych wszystkich postów :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl