BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #632774 przez sylka
Agusiak my codziennie gadamy na fb :lol:

ja tam nigdzie nie uciekam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #632778 przez megi23
ta gdzie ja nigdy :0 bede jak rzep :P
super ze sie udaly zakupy a tymek nie chce rossmanowskich nosic nie wiem moze jeszcze jakiesm u kupie ... najgorsze ze bedzie tak czy siak musial nosic .. :dry: moje dziecko padlo o 19 2 godz biegalismy po parku ja matka wariatka bawilismy sie w berka bylam cala mokra . nawet do piaskownicy z nim wchodze i bawie sie jak dziecko :P
Gosiu super ze michas odwiedzi weterynarza ::)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #632803 przez Agusiak
ej ej no to dobrze, bo my Was nigdzie nie puścimy :lol: :P :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #632814 przez megi23
ja od jutra sie zaczynam pakowac by zdazyc dobrzew ze na 2 auta przyjezdzaja bo bym sie nie spakowala :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #632932 przez sylka
Witajcie wtorkowo, wlasnie Kuba wladowal mi sie do lozka. Cos pokasluje chyba od kataru. Robi inhalacje z soli fizjologicznej a ja pozniej chyba zrobie mu syrop z cebuli.

Edit.
Syrop juz zrobiłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #632957 przez megi23
hej wariatki ja tam od zawsze z dziecmi albo w piasku albo na drabinkach dlatego adidasy t - shirt by wygodnie bylo sie wscikac ..
laski dzis mal y wstal kolo 7 ja sie odwrocilam plecami do niego aon cosm i kladzie na lozko mysle zabawka a moja mama wchodzi i mowi odwroc sie patrze a tam... nocnik bym go posadzila siku haha i ltukl mnie nik , ja mowie nie wiedziac co to ze zaraz sie pobawimy hahaha, a mama szkoda ze ci go na glowe nie dal
my dzis na 11:30 po skierowanie na badania lecimy pozniej park . moze ten glowny w koncu wiec walowke musze wziasc haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #633030 przez sylka
juppi od wrzesnia mam w domu przedszkolaka :D i jedyny Kuba w grupie (niby imie popularne). 25 dzieci w tym 12 chlopcow. W maju podpisanie umowy a 10 czerwca spotkanie integracyjne.

Tymek zmyslak :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #633031 przez Agusiak
dzieńdoberek :laugh:

Sylka oby inhalacje pomogły i nic się więcej nie rozwinęło :)
A syropek z cebuli też uwielbiam i robię go młodej przy kaszelku. Teraz też będziemy jej robić syropki już na zimę z tych młodziutkich szyszek, czy jak to tam, teściu się zna i moja babcia co to ma być.

megi udanego dnia w parku, znowu się wyszalejecie :laugh: :laugh:
Oj pakuj się pakuj, żeby potem już było wszystko gotowe :)
A swoją drogą jak to zleciało, dopiero co pakowałaś się na wyjazd do mamy a tu już wracać będziecie.

Młoda wstała mi dziś o 6 i woła koko, a ja do niej że za wcześnie, że dopiero 6, żeby jeszcze się zdrzemnęła. Ja zasnęłam od razu jak padłam na wyrko i spałam do 8 jak obudziło mnie pochlipywanie :(
Lecę do młodej, a ona buczy że chce koko, pytam się jej czy spała, a ona że nie :ohmy: :ohmy: Dwie godziny mi dziecko w łóżeczku spokojnie leżało :ohmy: Ale podejrzewam że jednak oczko jej się przymknęło bo tak to by do mnie przyszła.

Kochane robiłam zdjęcia tych bryli ale wychodzą jakieś kosmiczne kolory, więc wkleję Wam fotki z neta. Dla dzieci mają ładne kolorowe, ale duże no i na all 150 zł więc te młodej wyglądowo szału nie robią bo są ciemno bordowe, niemal czarne, ale idealne jak na nią.
o takie coś:


A ja mam coś takie, tylko szkła większe i bardziej jakby przezroczyste :silly:


Miłego dnia kochane :)

Sylka super z tym przedszkolem, gratulacje :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #633036 przez megi23
wyjechane w kosmos okularki lol 2 godz lezala cicho u tymka to nie przjedzie wlazi na mnei oczy otwiera wolala mama ... i nie pospie ale sie pocieszam ze jak pojade do S to weekend on bedzie wstawal do malego :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #633061 przez Agusiak
megi dzięki :) młoda fajnie wygląda jak mały mafiozo, a mnie trudno dobrać okulary bo mam jakiś dziwny kontur/kształt twarzy :pinch:

Kurcze moja kuzynka w Anglii miała termin na wczoraj, 3 ciąża, tydzień temu jeszcze była 2w1, a ona zawsze od razu daje znać, ciekawa jestem jak tam ale nie chcę jej zamęczać, bo wiem jakie to wkurzające jak się każdy tak dopytuje czy JUŻ?
Myślałam że trzecie to szybciej się wykluje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #633079 przez sylka
Kuba czasem dosypia u mnie ale dziś nie chciał. Wziął klocki i klockami sie bawił a później rysował :)

Okularki fajne, choć mi osobiście bardziej podobają się www.babiators.pl/#!page5/cjg9 i sa pokryte gumą :) Kubie podobają się żelowiasto zielone jak mu pokazałam wszystkie na foto by wybrał :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #633154 przez Agusiak
Sylka fajne te brylki :)
Paulina musi mieć takie bardziej "dorosłe" bo takimi kolorowymi to by się bawiła tylko :silly: Te ze Smyka ma takie i są do zabawy ale te wie że są na dwór na słoneczko :)
Kuba świetnie by w nich wyglądał, musisz mu kupić ;)

agi gdzie Ty?

dziewczyny a jakie mam kupować mleko po 2 roku? Chyba zostanie mi tylko bebiko bo hipp się u nas nie sprawdził a gerbera 4 to ja u nas jeszcze nigdzie nie widziałam :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #633348 przez Gosia_Krupa
No hej kochane!

Ja mam dzisiaj dwóch urwisów w domu. Nie muszę się tłuc autobusem po Micha,ale też mam małe urwanie głowy,bo kurcze szybko się wszystkim nudzi :( Zaczęliśmy wyklejać "pracę" z pożarem i strażą pożarną,ale szybko przestał i poszedł się położyć. Chyba muszę go przycisnąć zaraz żeby skończył,nie może przecież tak wszystkiego zostawiać.

Miśko w nocy miał 37,5st a nad ranem 37,3 ale na wszelki wypadek zostawiliśmy go w domu. I rozwolnienie ma na dodatek :( Ach,a tu w domu nic nie ma :dry:

Zrobiłam szybki przegląd rzeczy letnich. Rano założyłam Hani bluzkę,którą zostawiłam myśląc,że będzie dobra,bo w zeszłym roku była taka luźna,a ona stoi jak strach na wróble i rąk opuścić nie może :blink: Więc wyciągnęłam torby i szybki przegląd. Odłożyłam chyba 20 bluzek,z 10 par spodni,i parę kompletów. Na szczęście sporo tego mamy,bo 2 kartony,w tym 1,5 Hani. Michu na bieżąco chodzi w bluzkach na krótki rękaw to ma je w szafce(wiem na czym stoję),a Hania póki co w bodziakach,czasami tylko w bluzkach. Tylko spodnie Michał miał pochowane. Ale kurcze,nie wiem czy czasami nie leży jeszcze gdzieś jakaś torba,bo coś mi mało Hani sukienek :( Kilku nie było w tych kartonach,a wiem że na pewno będą dobre,bo to na 2 latka(w zeszłym roku były za duże). Więc muszę jakiś kursik do piwnicy zrobić i przetrzepać kartony w domu jeszcze.

Michu wraca do pracy,więc idę nadzorować :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #633370 przez Agusiak
Gosia oby Michałkowi szybko przeszło.
Udanego tworzenia Waszego dzieła :)

No ja też miałam z zeszłego roku poodkładane takie większe ubranka i teraz poszły już do worów z za małymi rzeczami. Powyrastała. Koszulki jeszcze w miarę nadrobiliśmy ale musze dokupić spodenek i sukieneczek i jakieś lekkie buciki, sandałki i balerinki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #633439 przez megi23
mysmy dopiero wrocili mamy skierowanie na transaminazy bo jakies 1.5 roku mial robionei byly jeszcze wysokie . bo ten palant w zaklikowie nie chce dawac skierowan na badania kretyn:P od razu dala na morfologie by sprawdzic jak sie ma i bylismy godzine na placu zabaw biegalam i najlepiej mowie do niego uwazaj bo upadniesz podniesc noge nie zdazylam a on lezy i je piach podniosl sie przyszedl wytarlam buzie i oc myslicie ze siadl ?? ta gdzie dawaj najlepsze zaba to wielka sciana wspinaczkowa jesuu skad to dziecko ma takiego powera w rekach by sie podciagac , taka babcia smiala ze wie do czego sluzy mam cale 3 foty jedna na lsizgawce udalo mi sie bo jak mam robic biegajac za nim i obecnie padl ja wzielam prysznic tylek mi sie gotowal , a wychodzilismy byl zimny wiatr nozki w lawendzie wymoczylam i czuje sie super :d :d on zjadl na wyjsciu drozdzowke z jablkiem wode wypil i nie mam pojecia czy zje obiad ...

Agus my mamy hippa bio combiotic bo tylko to toleruje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl