BezpiecznaCiaza112023

Kwietniowe mamusie 2011 come back

11 lata 9 miesiąc temu #392895 przez Dave
Dzięki Baby :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #392927 przez Gosia_Krupa
Dzień dobry!

Dave,jak potrzebujesz to się wygadaj :) My tu przecież jesteśmy i wysłuchamy cierpliwie jak potrzeba :) Może nie zawsze umiemy powiedzieć coś co ukoi,bo przecież nie każda przeżywa to samo,ale się postaramy zrozumieć.

Ja jak mam problem to się zamykam w sobie,strasznie. Od zawsze,trzeba mnie okropnie ciągnąć za język albo zadawać konkretne pytania,ale wiadomo,że jak nic nie mówię to nie wiadomo o co pytać. Nie potrafię tego przełamać. Mąż się czasami denerwuje z tego powodu albo rezygnuje no i mi gorzej,ale na szczęście bywa trak rzadko.

Hania dzisiaj nie spała mi 2 godziny w nocy,bo jej kaszel nie dał pospać i o 5 już była gotowa rozpocząć dzień,więc wstawałam do niej,kładłam ją,ona jeszcze chwilę drzemała potem znów i tak 1,5 godz. Ok.6.30 wstałyśmy,ja z zapałkami na oczach :( Teraz ją usnęłam,bo już była nie do zniesienia :( Ach,bidula moja :( Nie wiem czy nie wrócimy jutro do domu i nie wybierzemy się do lekarza na dyżur... Ach...no zobaczymy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #392942 przez Dave
A ja się przeszłam do sklepu, potem na plac zabaw i spacer i mi Maja zasnęła. Hmmmm....

Ciekawe jak się dzionek poukłada z takim porannym spaniem.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #393256 przez Dave
Ale u nas gorąc... Ufff..... można się ugotować....



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #393553 przez baby_55
dzień dobry :)

nie miałam wczoraj kiedy zaglądnąć bo pakowałam itp, dzisiaj wreszcie sie przenosimy, dlatego ja tylko na chwilę zameldować, ze żyję :)

buziaki i do jutra pewnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #393565 przez Dave
Baby - Kochana, spokojnej przeprowadzki. I jak najszybciej zdaj relacje jak się ulokowaliście. No i jak tylko będziesz miała chwilkę to sobie odpocznij ciutkę :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #393583 przez baby_55
jestem już pozytywnie nastawiona, bo posprzątane, wszystko jest w miarę porobione poza drobiazgami ale to jakoś przeżyję ;) poznaliśmy osobiście landlorda, bo do tej pory wszystko przez agenta było załatwiane, no i gośc zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, pytał kiedy mam termin, żeby zdążyć jeszcze odmalować :ohmy: powiedział, że jak będziemy chcieli to jakieś nowe meble nam kupi do salonu itp, bo te już mają kilka lat
w poniedziałek mamy mu napisać, co jeszcze potrzebujemy z drobiazgów typu uchwyt na papier itp pogadaliśmy ogólnie no i na koniec przyniósł nam w prezencie wino na dobrą współpracę :ohmy: normalnie w szoku byłam :side:
ach no i na dodatek przystojny jest ;) hehhe jest na kim oko zawiesić, ok. czterdziestki, wysoki brunet, brązowe oczy, no mówię Wam niezły :silly:

no dobra uciekam juz bo się zasiedziałam przy śniadaniu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #393688 przez Dave
Baby - no to Ci powiem, że macie zajebistego landlorda!!! Super, oby dalsza współpraca też taka była.

A tak swoją drogą, to hormonki ci buzują :silly: :silly:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #393925 przez Dave
Helloł,

Co tam weekendowo????

Ja już w pracy zapylam....

Maja w domu z dziadkami :laugh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #394141 przez Gosia_Krupa
Helloł!

Straszna tu cisza :(

Baby,jak przeprowadzka?

Dave,nadal nie pokazałaś nam Mai :(

Misiek dzisiaj zaliczył pierwszą basenową kąpiel w tym roku. Niestety Hania musiała obejść się huśtawką,bo ten nasz kaszel okazał się zapaleniem oskrzeli. Wróciliśmy od moich rodziców szybciej,bo w sobotę i zaraz pojechaliśmy do dyżurnej przychodni. Miła młoda pani doktor stwierdziła "świszczy jak ło ho ho..." Więc oddychamy 3 razy dziennie (czyli inhalacje). Obyło się bez antybiotyku. Humorek Hańci dopisuje,więc jest ok :) Teraz szukam jakiejś zabawki dla niej,bo ostatnio stwierdziłam,że dziecię prawie nic nie ma. Kilka rzeczy po Miśku... no i całe dwie skrzynie jego autusiek,więc non stop kłótnie,bo przecież to Michałka.
Czym się aktualnie bawią Wasze pociechy? Hania wyciąga nam jeszcze książki i je przegląda,ale na razie nie kupuję nic nowego,bo książek to mają chyba z 200 albo i więcej. Ja kocham książki,Miśko też (nie uśnie bez opowieści na dobranoc-aktualnie czytamy biblię dla najmłodszych)może Hania też będzie kochać?!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #394372 przez baby_55
hejka laseczki :)

ło matko ile roboty :silly: a tak poważnie to troche roboty nas jeszcze czeka, choć naprawdę dużo już zrobiliśmy :)
jak się ogarniemy to wrzucę foty a dziesiaj wieczorkiem dam znać co u młodej bo mam wizytę w szpitalu :)

buziaki dla wszystkich i miłego dnia i tygodnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #394428 przez andzia8555
Hej Dziewczynki

ja dopiero wczoraj wieczorkiem wróciłam. Jestem wykończona

Teraz się rozpakowuje i ogarniam dom, bo nie wienm za co się złapać taki mam bałagan.

Wpadne wieczorkiem to napisze jak było i może uda mi się wrzucic pare zdjeć :)

Miłego dzionka B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #394786 przez baby_55
u młodej wszystko dobrze :) serduszko pieknie bije :) nadrabiała wczorajszy spokojniejszy dzień i kopała nawet w końcówkę od aparatu ktg :laugh:
ogólnie wg lekarki wszystko dobrze, następna wizyta 13.08

lecę do dalszej roboty, buziaki dla wszystkich :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #394939 przez PM
Cześć Dziewczynki.
Witam Was bardzo gorąco.
Siedzę sobie na działce i od czasu do czasu zaglądałam na FB a tam cisza jak makiem zasiał. Dobrze że się odezwałam i dzięki za odpisanie bo nie wpadłabym na pomysł żeby włazić na Zapytaj. Faktycznie szkoda naszego starego wątku ale cóż ważne że znowu się pojawił.

Ja już od tygodnia w pracy a malutka siedzi na działce z moimi rodzicami a ja dojeżdżam rano do Łodzi i po pracy na działkę. Nie jest daleko więc spoko daję radę. Haneczka radzi sobie bardzo dobrze i wykańcza moich rodziców a jak wracam to leci i cieszy się baaaardzo. Aż miło się człowiekowi robi że jest istotka na tym świecie która się tak strasznie bezgranicznie cieszy na mój widok.
Buziaczki spadam na razie. Trzeba popracować troszkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #395011 przez baby_55
PM super, że mała daje radę, a na działce ma mnóstwo świeżego powietrza więc tylko się cieszyć :)

Adi zrobił mi pobudkę o 5:20 :ohmy: masakra jakaś, poszłam spać po północy więc ledwo żywa jestem, niby doleżeliśmy prawie 2 godziny, tzn ja leżałam a Adi łaził po całym pokoju i grzebał po szafkach ;)
zaraz się biorę do roboty, bo nasze ciuchy prawie nie poukładane, a jeszcze pranie pasuje zrobić, więc trochę mnie czeka zabawy

miłego dnia, odezwę się wieczorkiem (postaram się ;) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl