BezpiecznaCiaza112023

Kwietniowe mamusie 2011 come back

11 lata 8 miesiąc temu #403575 przez baby_55
Ulcia pisz co u Was jak maleńka ? jak zdrówko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #403594 przez Gosia_Krupa
Ulcia,super,że jesteś. Miałam ostatnio pisać sms-a z pytaniem co u Was,jak Jula? Skrobnij nam tu co nieco i koniecznie wstaw zdjęcie Juleczki :)

Baby,moja Hania próbuje się ubierać tylko jak znajdzie jakieś ubranko,ale to jest tak nieporadne,że nawet nie można tego nazwać ubieraniem. Jak mam ją ubrać to siada do mnie na kolana albo jak ja to mówię na tron(siadam skrzyżnie i wtedy Hańcia)i grzecznie podaje mi rączki,nóżki itp. i liczy,że pójdzie na dwór. U nas o 7 jest bieganina,wyciąganie butów z szafki i radosne "dada". To dziecię mogłoby siedzieć non stop na dworze. Dlatego ulewna pogoda jest dla nas prawdziwą katastrofą,bo wtedy nikt na dłuższą metę nie jest w stanie wytrzymać z Kluską.
A wracając do ubierania to u nas jest tak z Miśkiem. Sam się ubiera,ale często źle podciągnie spodnie czy skarpetka ciasno wchodzi i się okropnie denerwuje,ale pomóc sobie nie da,mówi,że "sam sobie pomoże". Ale oczywiście słychać go w całej klatce.

Pod koniec tygodnia jedziemy znowu do dziadków do Kostrzyna. I znowu bez taty. Powtarzałam,że już nigdy więcej,ale... I w tym roku trafi nam się na ten czas Woodstock. Ale jakoś przeżyjemy :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #403645 przez ulcia85

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #403668 przez PM
Ulcia O matko. Siedzę w pracy i ryczeć mi się chce. Brak mi słów na to co się dzieję w waszym życiu. Siły, siły i jeszcze raz siły dla Was i dla malutkiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #403817 przez Gosia_Krupa
Ulcia,dużo siły :) Najważniejsze,że już jesteście w domku i Julka w końcu w swoim otoczeniu i że nadrabia tak jak piszesz :) Trochę się nacierpiałyście,ale w sumie to warto(jeżeli można tak napisać),bo jesteście razem i przed Julką niemal normalne życie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #403871 przez andzia2490
Ulcia zryczałam się jak bóbr, aż się nie chce wierzyć przez ile bidulki musiałyście przejść :dry: to jak zły sen, bardzo się cieszę,że tak się skończyło imam nadzieję,że zaczniecie już normalne życie z dala od szpitali a Julcia będzie mogła się cieszyć radosnym dzieciństwem, tzymam zawas mocno kciuki aby było juz ok i tulę mocno :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #404015 przez kasiunia89
Dobry wieczor!!!!!

I ja pooo ogromnej pausie hehe.... :))

Poczytalam troszke i poogladalam fociaki, wasze malenstwa sa przesliczne i takie kochane!!! ;)

A u nas to nadal 6 zabkow i przerwa stoja w miejscu!

Ja chodze do pracy tylko w soboty, na rano wiec Oli jest z Piotrkiem bo ma sob wolne... trzeba cos robic a zaswsze jakis cent sie przyda!
Zagladne jutro!!! Buziaczki dobranoc!


Jejcius Ulcia ja sie poplakalam.... !!!!

Jestescie z corunia bardzo dzielne!!!!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #404126 przez baby_55
Ulcia kochana jesteś niesamowicie dzielną mamusią i dlatego córcia tak pięknie walczyła, dlatego teraz juz tylko same radosne chwile przed Wami, poryczałam się ale to zz radości, że wszystko tak dobrze sie skończyło :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: jestem z Wami całym sercem, teraz przed Wami cudowne spokojne dzieciństwo Julci :blush:

wpadłam głównie zdac relację z USG, więc:
potwierdzono, że Nikoli nic nie wyrosło :silly: więc będzie dziewczynka :woohoo: poza tym wszystko idealnie, waży malutko bo coś ponad 1600g przy dolnej granicy ale w normie, więc podobnie jak Adi trzymał sie dolnej granicy, dlatego dobrze, że kupiłam dużo ciuszków na 50cm przydadzą się :) wszystkie narzady ok, iość wód ok, serduszko bardzo ładnie pracuje, żadnych szmerów itp, (przewrażliwiona dopytywałaM o to kilka razy...) łożysko też w normie, ułożona nadal główką w dół i niech tak już zostanie


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405058 przez baby_55
dziewczynki co tu taka cisza?

u nas nie zapeszając ładna pogoda więc szaleję od rana z praniem ;) jedno sie robi, drugie zaraz naszykuję, pościągałam co powysychało z wczoraj, zaraz wystawię na zewnątrz suszzarki z tym co jeszcze wilgotne, to szybko wyschnie i też ściągnę :)

miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405137 przez Gosia_Krupa
Baby,u nas też piękna pogoda,więc wszystkie korzystamy ;)

Ja mam chwilę jak Hania śpi,ale zawsze się znajdzie coś do zrobienia. Teraz akurat zrobiłam sobie przerwę w pakowaniu,bo jutro jedziemy do rodziców.

Buźka,zmykam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #405227 przez PM
Praca, praca i jeszcze raz praca. U mnie to jest główny powód, że nie piszę. PO pracy wracam do malutkiej i zostaje nam baaaardzo malutko czasu dla siebie. Pogoda całkiem fajna to łazimy w wolnych chwilach. A drugi powód to taki że aktualnie dostęp do netu mam tylko w pracy :(

Baby śliczne fotki :). Ślicznie wyglądasz z brzucholem :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #405361 przez Magdzia
Cześć dziewczęta.

PM praca...praca...praca...ehhh znam to uczucie i ból braku czasu.

Dziewczynki macie piękne dzieciaczki. A pamiętam zdjęcia Waszych dzieci jeszcze jako kruszynki. A teraz to już duże, kochane urwisy :)

Ulcia czytając Twój wpis płakałam jak bóbr!! Przeszłyście straszne chwile, bardzo Wam współczuję :* Życzę rychłego powrotu do pełni sił i radości :*


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


U nas wszystko wporzo :) Krzyś rośnie, ja pracuję w domu i w pracy :/ Wszyscy zdrowi :)

Baby cieszę się żą Twoja córeczka zdrowo rośnie.

Dave bardzo Ci współczuję. Teraz masz swojego malutkiego Aniołka :* Pamiętaj dzieci wybierają tylko inny termin przyjścia na świat. Uszy do góry :*

Uciekam. Burza wisi mi nad głową. Ostatnio nad Piłą przeszła jakaś trąba powietrzna. W mieście narobiła spustoszenia. Jak idzie burza to patrzymy ze strachem w niebo. Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #405478 przez baby_55
Madziu fajnie, że u Was wsio dobrze :)

ja też rzadko wpadam, bo pranie, prasowanie i inne szykowanie dla młodej, plus sprzątanie, gotowanie itp codzienne dla tych dużych no i tak zlatuje dzień, a że sił coraz mniej bo brzuszek ogromniasty no to schodzi mi na tym dużo czasu...

Gosiu u Was od dawa i cały czas ładna pogoda a tutaj jeden cały ładny dzień to prawie na wagę złota :silly: a tak poważnie to tutaj pogoda tak szybko sie zmienia, że jak cały dzien jest słońce to aż każdy w szoku, bo normalnie to przynajmniej 5 razy dziennie zmiana z deszczu na słońce, człowiek nie nadąża za praniem biegać na ogród ;)

w sumie poszalałam wczoraj :) 4 prania zrobine prawie 5 wyprasowane, bo część wyschła a jeszcze z przedwczoraj miałam więc sie zebrało, dzisja też na razie ładnie to nastawiłam kolejne... ech kiedy ja sie z tym odrobię... masa prania jeszcze z poprzedniego mieszkania do odświeżenia, wielka sterta rzeczy Niki no i bierzące pranie....
teraz siostra leci do Polski na tydzień to bede miała 3 suszarki do dyspozycji to jakoś mam nadzieję dam rade z większoscią nawet mimo deszczu


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #406197 przez baby_55
witajcie :)

co tu taka cisza??????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #406315 przez andzia2490
My od jutro nad morze hurrrrrrrrraaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! więc się pakuję :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl