BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 10 miesiąc temu #690380 przez Ane88
Oj M.brava nawet nie masz pojęcia jak bardzo bym chciała...:)) nie mam tutaj żadnej takiej koleżanki z którą mogłabym chodzić na spaacerki:)

a co do kryzysu... to My już 7 lat razem jesteśmy i różnie to bywalo... przed weselem było gorzej... ale po ślubie też kilka awantur było...;/ nawet ze dwa razy mega kłóciliśmy się jak byłam w ciąży... tyle przykrych słów w nwrwach było że ło...;/

teraz odpukać jest ok. myśle, że też troche dało to że Marcin był przy porodzie... ale to moje zdanie...:)


a zapomniałam napisać, że mój klocek waży 5530 :PPP

Przyszedł czas na nową miłość...;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690390 przez moniaaak
Alex ja nie mam za bardzo potrzeby odciągać- czasami jak wiem, że dana pierś nigdy nie była opróżniona do zera to coś tam ściągnę. I daję butelką, mam te z Avent natural, ktora niby ma być jak pierś i nie ma problemu z karmieniem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690431 przez Domiś91
m-brava skąd ja to znam!! Nasz weekend wyglądał podobnie!! W czwartek wieczorem pojechał grac w piłke. W sobote popoludniu tez grał i zaprosił kolegę do nas, dawno sie nie widzieli więc się zgodzilam. I wiem ze akurat ten kumpel nie bedzie robił meliny. Miały byc 3-4 piwka, a oczywiscie skonczylo się na flaszce.. Na szczescie nie obudzili małego.. Niedziela, myslę sobie popołudniu jakiś spacer czy cuś.. A on mi oznajmia ze.. GRA W PIŁKĘ. No to ja spakowałam małego do wózka i poszłam z nim na boisko. Skończyli grać, mały się obudził i w ryk, bo głodny, a mój Aruś sobie pije piwko. Mowie mu ze Tymek jest głodny i ze idiemy do domu. "Za chwile". Spróbowałam dać małemu cycka ale possał 5 min i nie chciał i znowu ryk.. A moj luby sie rozsiedział i nic nie zapowiada ze pojdzie do domu. No to ja wpadłam w szał, naklnęłam mu przy kolegach i poszłam sama, sama wniosłam wózek, nakarmilam małego, on przyszedł WIELCE OBURZONY ze nie poczekałam. No paranoja! Powiedziałam mu ze go do niczego nie potrzebuje i zeby wyp... i wyszedł. Musiałam sama okąpać małego.. Arek wrócił pijany w trzy dupy ok.23 dopiero.. Kryzys mamy też...

Ja tez nie mam nikogo z kim bym mogla chodzic na spacerki :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690489 przez ewela86
kurcze - ja nawet nie wiem ile mała przybrała. do przychodni gdzie ważą mam jakieś 15 kilometrów i nigdy nie ma czasu i nie po drodze. dzisiaj byłam u ortopedy ale w szpitalu. mogłam zajść ale tak lało cały dzień że sobie odpuściałam...

dziewczynki współczuje sytuacji z facetami! czasem są jak dzieci i po prostu nic nie rozumieją... u nas jak narazie wszystko dobrze się układa. mój mąż raczej z tych nie pijących i przynajmniej z tym mam spokój i raczej woli spędzać czas z nami tymbardziej że przyjeżdża tylko na weekendy... oczywiście do ideału dużo brakuje i kłótnie to normalka ale wszystko w miarę rozsądku. życzę wam aby wszystko wam się poukładało i żeby w końcu poszli po rozum do głowy :ohmy:

dzisiaj z koleżanką robiłam odlew rączki i nóżki Diany, bo kupiła w prezencie. i oczywiście jedną formę spierdzieliłam i została tylko rączka :( czekam aż zgęstnieje - mam nadzieję że chociaż to wyjdzie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690559 przez KarinaM
Przed kąpielą dałam cyca Irinie. Po pół godzinie kąpiel i dałam butlę. Wypiła 60ml i już nie chciała. Położyłam do łóżeczka i leżała spokojnie. Mogłam pościelić łóżka i pomóc Igorowi w kąpieli a także zrobić kolację. No i sama się wykapalam bez stresu. A Ona usnęła sama bo Igorek śpiewał piosenki. Jednak nie najadała się. W nocy dam samego cyca. Zobaczymy jak będzie.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690609 przez joasia10015
Kurcze z tymi chłopami B)
My też mieliśmy nie złe kryzysy ,i pewnie nie jeden przed nami ale póki co...odpukac ;)
Karina tak czytam twoje/wasze przejscia z piciem mleczka i teraz sie sama zastanawiam czy mój Mikuś sie najada ... w dzien ładnie nawet śpi ,ale w nocy mam wrażenie że cały czas lezy na mnie ... ale kurcze jak mu daje mm wieczorem i robie 90ml.to on najwiecej wypił 40,a najczesciej wypije 30ml.i zaczyna mi ssac ręke albo sie wygina bo mnie czuje i chce mimo wszystko cyca -chyba jak by był głodny to by pił do oporu co nie???
Sama nie wiem :unsure:
Dziewczyny ciągle bym coś jadła,podjadała,podgryzała...tez tak macie???Tyle tylko że juz zgłupiałam i nie wiem co jesc żeby Mikiego brzusio nie bolał :huh:
Acha,któraś wspomniała o ,,oczyszczaniu,,sie -ja nadal nosze podklady ale takie mniejsze -takie podpaski zwykłe z Belli bo mam dzien że nie leci nic a mam chwile że poleci jak z kranu :ohmy: :huh: Zauważyłam że jak przy czymś nacisnę brzuch,albo ukucnę,albo jakiś wysiłek ,albo jakaś dziwna pozycja to mi leci ... Bez wkładek albo podpasek sie nie obędzie póki co :S
Zmykam spac,Miki usnął,a Miłosza cięzko zaciagnac do lóżka bo pozno wstał...obiecałam że mu wymyślę bajkę wiec pewnie sie zaraz skusi :blush:

Ps.Aaaa jak by wszystkiego było mało zauważyłam że mam nową koleżankę w domu -koleżanka MYSZ...myślałam że mnie h.. strzeli :huh:
Apropo koleżanki-to ja tez nie mam z kim spędzac czasu -jest jedna sąsiadka ,ale jakos nam nie po drodze...wiec szkoda że nie mieszkamy bliżej siebie-jak byśmy sie do kupy zebrały to łoooołłł -działo by sie :ohmy: :silly: :S :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690662 przez munnecabrava
Domis ja cie odwiedze jak małą będzie większą i wytargam auto od rodziców ;) ale to dopiero tak w sierpniu oczywiście jak będziesz miała ochotę;) eh ci faceci Kurcze ja go bardzo kocham i tyle mu wybaczylam i czasem sobie myślę na co to skoro i tak nie docenia... A potrafi być taki świetny w kryzysowych sytuacjach. Chyba musimy poważnie pogadać i wymyslec jak ogarnąć nasz.związek bo nie po to do siebie wracaliśmy żeby to zepsuć i nie po to braliśmy ślub żeby się.kłócić....ja wrzuce na luz ...dzisiaj zamówiłam sobie fajna bieliznę z casmira ;-) polecam firmę bardzo fajne rzeczy mają i dobre. A w codziennym życiu czasem wychodzi z niego taki wypiera..... Co do oddwiedzin ja naszczescie nie mogę narzekać bo często mnie ktoś odwiedza wcześniej pracowałam w kinie i to bardzo długo na różnych stanowiskach iec poznałam masę ludzi z którymi do teraz utrzymuje kontakt. Zresztą jeśli chodzi o znajomych to mam nosa do ludzi ;p nieskromnie powiem. Kiedy na kogoś trafiam to są to tacy dobrzy ludzie. I zawsze gdzieś tam staram się utrzymywać kontakty. Kraina ja miałam podobnie. Tylko musisz się liczyć z tym że łącząc z butelka po jakimś czasie zrezygnujesz z karmienia piersią. Bo albo zaniknie ci pokarm albo mała pójdzie na latwizne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690669 przez KarinaM
M-brava wiem że tak będzie ale wolę nie karmić piersią niż godzić szkraba.
Jak zjadła o 20:30 tak obudziła się o 00:30. Zjadła cyca i narazie śpi. Ciekawe o której się obudzi?

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690677 przez KarinaM
No i wytrzymała 1,5h. Ale possała 5 minut i puściła cycocha i nie chciała go. Zobaczymy co dalej będzie.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690698 przez anek
Karina to widocznie sie nie najada ale dziwne ze przybrała tak ładnie skoro masz mało pokormu.moze dokarmiałas wczesniej albo miałas wiecej pokarmu a teraz jest kryzys.zrobisz jak uwarzasz.najwazniejsze zeby Irina była spokojna i radosna.
u nas juz regularnie kolki, dalej o 18 zaczeła sie ale grzalismy brzusio, masowalismy +bobotic i po godz przeszło.płakac mi sie chce jak to am trwac do 3msc.w nocy i rano tez sie pręzyła ,brzuszek ja bolał ale juz nie było takich krzyków.nawet jesc za bardzo nie chciała.pojde dziisja do doktorki, moze cos nam jeszcze przepisze.czytałam o jakis czopkach vibrukol czy cos, zobacze co powie.
oj faceci, u nas tez było róznie ale jakos nie wyobrazam sobie zebym mogła odejsc od M.i on chyba tez tak mysli.zawsze są kłotnie, raz mniejsze raz większe i pewnie jeszcze wiele ich przed nami.zycze Wam/Nam zeby nasi faceci czasami bardziej pomysleli o Nas a nie o swoich potrzebach i swoich zachciankach.
co do kolezanek, to ja tutaj mam kilka i sie odwiedzamy, czasami nawet mam nadmiar gosci bo chce sobie odpocząc jak Mała spi a tu zawsze ktos przyjdzie.zreszta rodzine tutaj mam i niedaleko mieszkaja wiec przyjezdzają przynajmnije 2 razy w tyg.takze na tym polu nie moge narzekac.
ide jesc sniadanie.
M.szykuje synka do szkoły wiec zjem z nimi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690704 przez sisina
Witam :)

Ja też karmie butla mały sie nie najadał wypija 90 ml i spi ładnie

Mam pytanie mój mały 2 dni kupki nie robił i widze ze go to meczy jak moge mu pomóc 2 dni temu robił aż 4 razy w ciagu dnia a teraz od dwóch dni coś nie idzie cisnie i cisnie i nic tylka bąki puszcza i to takie konkretne.

Co do mężów to ja też z tych samotnych mąż w trasie ale w sobote zjezdza i zostaje troche dłuzej bo mu auto ciezarowe nawaliło.

Co do kłótni to narazie odpukać choć był kryzys po wyjsciu ze szpitala pokłocilismy sie konkretnie ale potem już było ok :)

My szczepienie mamy 10 lipca i też bierzemy płatne

Co do spacerów to ja też nie mam zbytnio z kim ale jest chociaż siostra moja to zawsze na jakis spacer wyskoczymy choc u nas od 2 dni leje :(

a ja nawet na zakupy nie moge wyjs lodówka pusta chleb mi splesniał i na sniadanie dziś zjadłam zupe mleczna dobrze ze mleko było dobre :S

Ale mama mi dzis zrobi zakupy dobrze ja mam blisko to tak nie wiem jakbym sobie poradziła :dry:

Napiszcie mi co mam zrobić zeby mały kupke zrobił zeby sie nie meczył bo a z mnie serce boli :( jak widze jak sie meczy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690705 przez KarinaM
Witam.

Dawałam w nocy cyca. Tak jak pisałam. Po kąpieli i zjedzeniu o 21:00 obudziła się o 01:00 a potem to już o 02:30 i 04:00. I dawałam cyca. O 05:00 dałam mm i wypiła tylko 30ml. No i rano o 7:30 i właśnie je cyca.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690709 przez KarinaM
Anek co do przybierania na wadze. Ładnie przybierala w tych pierwszych tygodniach i była spokojna. Cyc wtedy co 2/3 h. A w tym tygodniu mało przybrała a na cycku wisiała prawie cały czas. Co godzinę a nieraz nawet co pół.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690736 przez munnecabrava
Karina ale ja Cię dokonale rozumiem, widzisz to podobnie jak w moim przypdku dostawała mojego mleka 120 ml po godzinie była głodna (przybierała ładnie na wadze), a ja co godine tyle pokarmu nie miałam i i był krzyk bo jak zjała mniej to był dramat teraz co 3-4 dotaje 120 ml mm i jest ok w nocy potrafi przespać nawet 6-7 h

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690750 przez munnecabrava
i Karinko najważniejsze pamiętaj że to ty najlepiej wiesz co jest dobre dla Twjego dziecka i nie daj sobie wmówić nikomu że masz karmić tylko piersią że to wytarczy jeśli czujesz że nie wystarcza to olej tą całą nagonkę i nie miej wyrzutów .... JA dostałam zjebe już od kilku lekarzy, ale teraz już mam taktykę i jestm bezczelna i mówię że to mooja decyzja i moje ziecko więc osobiste poglądy polecam zachować dla siebie. Tylko obseruj malą bo zauwazyłam już u kilku osób że jak się daje i taki pokarm i taki to różnie reagują organizmy dzieciorków. Wzdęcia, zaparcia, kolki...


Okropna pogoda...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl