BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #692279 przez Gabi31
Dziewczynki pytanie z troszeczkę innej beczki do tych co już miały chrzciny i nie tylko. Chrzest Polci dopiero w okolicach wrzesnia, ale moj Piter bedzie chrzestnym w polowie lipca. Co Wasze maleństwa dostawały od chrzestnych w prezencie, bo nie wiem co mamy kupic. Macie jakies pomysły? Myślałam o takiej spersonalizowanej książeczce:
www.bajkopisarze.pl/produkt.php?id=3&typ=bajka&o=personalizacja
Warto? w sumie pamiątka świetna, ale co do tego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692287 przez tysiiiak
Jestem w szoku :P wczoraj zamówiłam tą matę i właśnie przyszła :D i to za pośrednictwem naszej cudownej Poczty :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692290 przez Gabi31
Wow:) zdarza się:)Też już miałam taki przypadek z laktatorem:)I jak Tysiak mata fajna?Warto?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692291 przez Olga60
Gabi31 napisał:

Dziewczynki pytanie z troszeczkę innej beczki do tych co już miały chrzciny i nie tylko. Chrzest Polci dopiero w okolicach wrzesnia, ale moj Piter bedzie chrzesnym w polowie lipca. Co Wasze maleństwa dostawały od chrzestnych w prezencie, bo nie wiem co mamy kupic. Macie jakies pomysły? Myślałam o takiej spersonalizowanej książeczce:
www.bajkopisarze.pl/produkt.php?id=3&typ=bajka&o=personalizacja
Warto? w sumie pamiątka świetna, ale co do tego?


Mój syn dostal od chrzestnych łańcuszek, zawieszke krzyżyk i bransoletke lancuszek na rączkę. Oczywiście wszystko odpowiednio większe, zeby było na lata i z tego co wiem córcia teraz na chrzcinach dostanie to samo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692301 przez tysiiiak
Gabi po rozłożeniu wydaję się fajna :) zobaczymy w praktyce :) oczywiście pewnie jeszcze Kubuś nie będzie się nią bardzo interesował ale z czasem napewno :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692309 przez joasia10015
Nooo laseczki to ja też od dziś zaczne stosowac 5 zasad od GABI ;)
Zobaczymy czy poskutkuje :)

Co do maty to sama myslę czy kupic ,narazie Miki mało co interesuje sie ,,zabawkami,,-nawet bujaczek spełnia swoja role tylko w połowie bo lubi na nim zasypaic jak włącze wibracje,a same zabawki ,świecidełka i bajery go nie ruszaja ;)

Dziewczyny dziś sobie myślałam ile nas ,,ucichło,,w sensie że sporo dziewczyn odpadło nam z forum :( Szkoda :( CIekawe co u Kiniaczka ,u lalki ,Zelinki,Anabelle ,czy u tweety która z tego co pamietam miała ciezki poród... :( Mam nadzieje że u nich wszystkich ok.że nie odzywaja sie bo nie mają czasu ,a nie z innych powodów :huh: :(

Hmmm małemu wyskoczyło jakieś uczulenie -i teraz myśle od czego -truskawki,czekolada albo orzechy i migdały z czekolady -tak,tak wiem wszystko to co najbardziej uczula ...ale nie zjadłam tego kilogramami tylko troszke...ale jak widac coś mu zaszkodziło :( B) Położna kazała odrzucic mleko i jaja i wszyatko w tym temacie ale ja wątpie że to białko-bo białko jem z normalnych ilosciach od samego poczatku ...Noo zobacze ,odrzuce alergeny i sprawdze.Acha kazała małęgo wykąpac w krochmalu -kąpała któraś? Pomogło,jak to zrobic dokładnie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692400 przez munnecabrava
Łańcuszek kolczyki fajny pomysł bo to ładna pamiątka. My dostaliśmy kase też się przydaje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692422 przez Olga60
munnecabrava napisał:

Łańcuszek kolczyki fajny pomysł bo to ładna pamiątka. My dostaliśmy kase też się przydaje :)


Kasę sie wyda, a to ma być pamiątka od chrzestnych ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692456 przez KarinaM
Igor dostał od chrzestnego srebrną łyżeczkę z wygrawerowaną datą urodzin.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692479 przez demoniqe
Karolka85 z tego mojego otulacza nie ma szans zeby wyjal bo ma takie zapiecie pod szyja. A najfajniejsze jest to ze sa.tez takie otulacze na 3 miesiac dziecka z mozliwoscia wyjecia jednej raczki lub dwoch jzeby tak jak mowia na filmie zobaczyc czy dziecko juz nie wali sie lapkami po buzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692620 przez ewela86
właśnie zamówiłam otulacz skoro to takie cudo :silly: zobaczymy czy podziała...

zaraz szykuję kąpiel, bo niestety jestam zmuszona sama sobie radzić i muszę wszystko przyszykować :)

joasia no szkoda że tak dziewczyny pouciekały... i to te najbardziej aktywne swego czasu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692639 przez joasia10015
Kurcze to moze i ja sie skusze na ten otulaczek bo ze swojego kocyka sie wykopał :)
Wiecie co,chyba jakas nieporadna matka jestem bo na Mikiego nie bardzo działa 5 metod :( Z koca sie wykopał ,kołysanie go uspokoiło na chwile ,szum radia uśpił na 15 min.,smoczek ciagle mu wypada ...ajjj nie wiem sama :unsure: :(
Dzis kąpiel w krochmalu -mam nadzieje że mu zejda chrostki :blush:


Ps.ewela na fejsie na fotce wygladasz na prawde rewelacyjnie -ja przy tobie to jak ,,spiaca królewna,,-bo w piżamie albo jak dresiasz -bo w dresie z włosami w kucyk ...jakas masakra :ohmy: Jak małż wróci to ide do fryzjera,kosmetyczki,pojde na zakupy bo nie moge patrzec na siebie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692640 przez KarinaM
Dziewczyny a kąpiecie w pokojach czy w łazience? Ja kąpię w pokoju. Mój małż zapytał ostatnio do kiedy będę odstawiać tę szopkę z kąpielą w pokoju? A ja nie mam stojaka do wanienki więc w wannie byłoby mi ciężko. On to nic nie rozumie. Wyjechał dzisiaj i wraca jutro więc odpoczne od niego. Jeszcze jutro mają wymieniać mam okno a w lipcu remont pokoju. Już się boję .

Muszę się pochwalić że karmię piersią. Nie dokarmiam i Irina spokojna i przesypia 3h.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692649 przez tweety
jestem znowu. wiecie dziewczyny, fajnie ze o mnie pamietacie. od ostatniego postu nie wchodzilam nawet na forum. ogarniam sie. nie bylo latwo. ciezko byc mama. teraz siedzialam tydzien u rodzicow i jakos sie pozbieralam, a maly ma wkoncu 5 tygodni. postaram sie zagladac do wac czesciej, pewnie duzo fajnych rzeczy piszecie a ja to przegapiam.

ja nie mam otulaczkow a maly wymachuje klonczynami jak oszalaly. nie karmie juz piersia bo... wlasnie, bo chyba nie umialam, sama nie wiem. sciagam malemu pokarm ale niewiele jego jest wiec dokarmiam mlekiem. teraz ma bole brzuszka. nie wiem juz po czym. zmienilam mleko, ograniczam jedzienie, dodaje mu zageszczacz do pokarmu bo ulewa, podaje espumisan na gazy. no walcze z tym jego bolem ale z marnym skutkiem, widac tak ma byc. ah to macierzynstwo.

a ja mam cos takiego. allegro.pl/red-castle-materac-cocoonabab...dlo-i3341646447.html nie dziala jak otulacz ale malemu w tym wygodnie. spi w nocy tylko bo w dzien klade go w wozku i jestem bardziej mobilna.

pozdrawiam was, moze troszke podczytam wstecz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692653 przez tysiiiak
Karina My (a właściewie już tylko ja) kąpiemy maluszka w pokoju. Kładę wanienkę na łóżku i jest gites ;) . Moj M tez sie pytał ostatnio czemu nie w łazience :angry: Niech się sam schyla do wanny i kąpie małego ciekawe ile by mu plecy wytrzymały a po za tym u nas w łazience od wentylacji czasem zawiewa i wolałabym nie ryzykować narazie.
Super że idzie dobrze karmienie cysiem :)

Joasia Nie przejmuj się ja jak tylko wracam ze spaceru wbijam się w drechy :P nie jesteś sama :)
a Ewela rzeczywiście kwitnąco wyglądasz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl