BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 10 miesiąc temu #691417 przez kasiaq81
hej dziewczynki mam pytanie czy dostałyście juz okres???jak tak to ile po porodzie,bo u mnie ani widu ani słychu(miałam cc),a tydzień temu kochaliśmy sie z mężem bez prezerwatywy ale wiecie stosunek przerywany no i mam MEGA stresa!!!!w sumie to mam za swoje bo trzeba było sie zabezpieczyć gumką ale to była chwila zapomnienia :blink: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691425 przez KarinaM
Moja niestety szuka cyca. Otwiera buzię i szuka. Jak dam smoczek to wypluwa i w płacz. Mogę tulić ale to nic nie da. Nieraz mama moja ją bierze żeby nie czuła mleka ale u niej też szuka cycka. Nie da się jej uspokoić. A jak dostanie cyca to possie i spokój.
Bączki są lżejsze. Nie wiem czy to zasługa Espumisanu czy może jelitka już bardziej dojrzałe? Kupek też już mniej ale jak puszcza bączki to i popusci kleksa i w płacz bo przeszkadza.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691525 przez anek
ja robie tak samo jak Demonigue czyli smok idzie w ruch.wczoraj natomiast smok nie pomagał i o15 zjadła o 16 dalej chciala i nie było mowy o smoczku wiec jej dałam i 18:30 dalej to samo wiec jak jej dałam to wyrzygała wszytsko co zjadła od 16,poprostu sie przejadła.

co do ulewania to u mnie jest róznie.raz troszke a raz chlusta strasznie.mi tez połozna mowiła zeby sie nie przejmowac.

zobaczymy jutro jak z waga, czy przybrała cos ta moja drobinka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691528 przez anek
Demonigue czyli jestes zadowolona z otulacza?jaki kupiłas?
tez zastanawiam sie czy nie kupic...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691573 przez Karolka85
Gabi31 napisał:

A i dziewczynki chciałabym Wam polecic filmik:


hej dziewczyny,

ja tylko na chwilę. staram się Was nadrabiać choć to trudne, ale podczytuję regularnie :)
u nas z kolkami już dużo lepiej. Stosowałam Bobotic, Delicol ale niewiele dawały. teraz podaj niemieckie Lefax i po tygodniu jest efekt.
Karmię w większości cycem ale 2-3 razy na dobę trzeba dokarmić.
przede wszystkich chciałam się z Wami podzielić moją opinią na temat filmiku zamieszczonego przez Gabi- DZIAŁA!!!!!!!!!! przynajmniej na mojej Julce. póki co wystarczają nam 3 pierwsze metody, 2 razy tylko dodałam jeszcze szumienie. Dziecko momentalnie się uspokaja :) i dzięki tej metodzie 3 razy już mi super usnęła na prawie 3 godziny w ciągu dnia. tak więc polecam- wypróbujcie :)
dziś byliśmy na szczepieniu- 6 w 1 i do tego rotawirus do picia. Jula zniosła to bardzo dzielnie. i póki co jest spokojna i nie gorączkuje. mam nadzieję że tak zostanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691621 przez demoniqe
kupiłam ten otulacz model Air bbo jest z wywietrznikami na lato. Jest super. W dzień mały śpi po ponad 2,5 godziny po kilka razy i nie mogę go wybudzić, no i najważniejsze że super w tym zasypia.

Noo i do tej metody Karpa z filmików jest super, bo dziecko jest w nim sztywne i łatwiej się nim macha :)

U nas z kolkami też duuużo lepiej, już teraz tylko od czasu do czasu bąki, ale jak coś zjem. Espumisam bierzemy 3 razy na dobę tylko trzeba regularnie przez jakiś czas. No ii Debridat cały czas.
Ja mam gina 8 lipca to się dowiem jak z zabezpieczeniem :)

A u nas chrzciny w parafi kosztują 100 zł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691819 przez KarinaM
Narazie karmię piersią. Spokojna dzisiaj była. Zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzień.

Jutro mam zakończenie roku u Igora w przedszkolu. Mam nadzieję że Irina nie da popisu i będzie grzeczna.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691967 przez KarinaM
Witam!
Noc spokojna. Młoda mimo że na cycochu to budziła się co 3h a raz nawet 3,,5h.
Tylko jak zjadła po 03:00 to obudziła się o 04:00 ale wzięłam do łóżka i na leżąco dałam Jej jeść i usneła.
Rano obudziła się o 6:40 i zjadła z dwóch cycochów. Teraz domaga się noszenia na rączkach.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692070 przez tysiiiak
Witam :)
nocka taka sobie :( mały budził się na karmienie co 2 godziny co mu się jeszcze nigdy w nocy nie zdarzyło :dry: o 6 wziełam go do siebie i podrzemałam jeszcze do 8 :)

Karina dobrze że mała się najada z cysia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692085 przez demoniqe
a ja chyba po raz pierwszy powiem że się wyspałam tej nocy!!! rewelacja!!!

nie wiem czy to dzięki otulaczowi, który kupiłam, czy dzięki temu filmikowi co Gabi wrzuciła, ale zastosowałam jedno i drugie i zrobiłam tak. Zabawiałam małego od 17 do 19. Dałam mu przy tym 2 razy jeść zaczął już marudzić o 19 więc wykąpaliśmy go i jeszcze raz cycek i usypianie według filmiku Gabi.
Mały spał jak zabity o 20 i spał do 1:43 !!!!!! moje cycki tego nie wytrzymały i zalałam poduszkę :)) w życiu nie wytrzymałby bez jedzenia nawet 4 godzin a tu taka niespodzianka. Dałam mu o drugiej espumisan (bo o 4 zawsze męczyły go bąki) i cycka. Spał do 6 :)))) o 6 za to zjadł cycka i zasnął o 7:15 ale przebudził się znów na cycka po 20 minutach i o 8 znów chciał jeść :) widocznie po nocy go tak zassało :) a teraz śpi pieknie od 9 ale tak dłużej to śpi tylko w otulaczu :) bez niego się przebudza. Widocznie wkurza go jak wali się łapkami po głowie. No nie mogę wyjśc ze zdumienia. Jedno karmienie w nocy :) wow!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692087 przez demoniqe
PS być może to był przypadek a nie żadne metody :) spróbuję dziś znowu... zobaczymy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692100 przez Gabi31
Fakt dziewczynki u mnie tez metody z filmiku działają:) Mała w otulaczu slodko spi, ale zawijanie według metody z filmiku też jest super.Można zawinąć w jakiś cieniutki kocyk i rewelka;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692180 przez Karolka85
Ja zawijam właśnie moją Julkę w kocyk- tak jak jest to pokazane na filmiku i mała bardzo dobrze się w takim zawinięciu czuje. Dokładam do tego ułożenie na boczku i kołysanie i czasem do tego chwilka szumienia i mała spokojna jak aniołek. wczoraj wieczorem właśnie tak mi usnęła o 21:30 i spała bez przebudzenia do 02:20- jak nigdy. Aż kilka razy wstawałam i zaglądałam do łóżeczka zeby sprawdzić czy wszystko z nią ok, czy oddycha bo taka spokojna to ona jeszcze nigdy nie była :)
już pokochałam te metody :)
Gabi dzięki za ten filmik :)
A mam jeszcze pytanie odnośnie tego otulaczka- czy on rzeczywiście tak ładnie ciasno trzyma rączki wzdłuż ciała? bo to głównie o to chodzi żeby dzidzia miała łapki wyprostowane i nie mogła się z otulaczka wygrzebać, nóżkami może majdać swobodnie. jak zawinę ją w kocyk i przewiążę tasiemką to nie jest w stanie zgiąć i wyjąć rączek, a w otulaczkach kupnych jak jest?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692202 przez Gabi31
Karolka85- ciesze się,że filmik okazał się pomocny:) Nie ma szans by maleństwo wyjeło rączki, ten moj otulaczek ma mocne rzepy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692244 przez Olga60
Filmik super. Tymczasem w ruch poszedł kocyś i mocne utulenie oraz wentylator okazał się świetny :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl