BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 10 miesiąc temu #692654 przez Gusia
Karina brawo !!!!!
Ja tez troche odpuscilam , staram sie nie zamartwiac i jakos mleczka starcza :)
Kurcze moze tak jak pisalyscie to był kryzys , akurat 4 tydz hmmmm
Fakt ze zaczęłam wiecej jeść i mniej stresowac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692672 przez Alex_87
Karina my też kąpiemy w pokoju, bo w łazience bym musiała w brodziku, a jeśli w wanience to bym się tam nawet nie zmieściła, więc mamy stojak i kąpiemy w pokoju. Wiecie, że ja jeszcze nie kąpałam sama Zuzki, boję się, ona wije się jak węgorz, poza tym waży już ponad 5 kg, i bałabym się że mi się mokra wyślizgnie. Jak jest mąż to on ją trzyma, a jak go nie ma, to myję ją wacikami i tyle :)

Joasia ja też po domu w dresie, najwygodniej, ale już patrzeć na siebie nie mogę, tak samo w kucyku. Echhh muszę w końcu iść do tego fryzjera, ale wiadomo jak to jest, zawsze coś wypadnie.

Dziewczyny jakie stroje miałyście albo kupujecie na chrzciny dla waszych dzieciaczków?
Ja znalazłam coś takiego: allegro.pl/sliczne-szydelkowe-sukieneczk...iki-i3348138764.html
Chciałabym, żeby to było coś takiego dziewczęcego, bo jakoś nie podchodzą mi te tiulowe sukieneczki jak na bal ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692699 przez KarinaM
Alex super te sukieneczki na chrzest.

U nas to ja kąpię Irinę. Małż wykąpał raz i już nie chciał bo się chyba przestraszył bo prawie mu się wyślizgnęła z ręki. Aż ja się przestraszyłam i już wyciągałam ręce.

Ja jak byłam na regulacji brwi u siostry Marcina która jest też fryzjerką to powiedziała żebym ufarbowała włosy na naturalny kolor bo teraz przy dziecku to nie będę miała czasu na farbowanie na rudo. Może pójdę do Niej na to farbowanie.

Ja po domu to chodzę w krótkich spodniach simbadkach jeszcze ciążowych kupionych w lumpie i w samym staniku a jak chłodniej to też dresy bo tak najwygodniej. Włosy związane w kucyk.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692715 przez tysiiiak
A co do remontu to dzis zobaczyłam na klatce cudowną informację że w lipcu będą nam w mieszkaniu zmieniać instalację wodociągową :angry: :angry: :angry: marzyłam o obcych facetach w domu :angry: bede musiala przy nich karmić, nie będę mogła w tym czasie jak będą nigdzie wyjść i ten syf :angry: :angry: :angry: nie mogę się kur... doczekać ! ;(
jeszcze pewnie będą musieli kafelki rozwalać bosko :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692720 przez Olga60
Alex sukienusie cudne. Ja mam sukienki dwie, nie żadne tiule, satyny itp, jutro dam fotkę.

Kąpie w łazience, ma stojak i sporo miejsca i jeszcze nagrzewamy farelką, żeby gwiazda po wyjęciu miala ciepło. Tez raz mąź wykapal, a tak ja to robię.

Po domu w zimne dni dresy, a w ciepłe sukienka luźna na ramiączkach i jest ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692723 przez KarinaM
Dziewczyny my to mamy szczęście że nasze dzieci są zdrowe. To nic że mają kolki że my mamy mało mleka itp. Oglądam teraz na TLC program gdzie dzieci po porodzie odrazu idą na stół operacyjny bo inaczej nie przeżyją.

CIESZMY SIĘ TYMI NASZYMI SZKRABAMI.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692728 przez DannaJ
Witam Was po dłuuugiej nieobecności :)
Chciałabym Was podczytać, ale pewnie się nie uda. Moje Maleństwo niespokojne, ciężko by pospała dłużej niż godzinkę. A jak Ją zostawię na chwilę, to się od razu budzi...
Zaczęłam czytać o metodach usypiania - spróbuję obejrzeć filmik - oby podziałał.
Widzę, że niektóre z Was mają przerwy między karmieniem i po 2 godziny. Bajka. U mnie je ok 10 minut, pół godziny zasypia, śpi i po 20 minutach pobudka. I tak w kółko. Przybiera ładnie, tyle, że ciągle wisi przy mnie.

Joasia - kąpiel w krochmalu. Gotujesz wodę (z pół litra), w kubku w zimnej wodzie rozrabiasz mąkę ziemniaczaną (system taki jak w przypadku gotowania kisielu), wlewasz do gotującej się wody, dolewasz do wanienki. Pilnujesz temp wody.
U mnie kąpiel w krochmalu się nie sprawdził. Lepiej działa kąpiel w nadmangananie potasu - działa cuda. Kilka ziarenek na wanienkę - by uzyskać kolor różowy. (Uwaga - farbuje pieluchę, którą można obmywać dzieciaczka)

Jutro wybieramy się na szczepienie - muszę jeszcze poszperać w necie którą szczepionkę wybrać. Bierzemy skojarzoną, tylko nie wiem czy 5w1 czy 6w1


ooo
zaczyna kwękać
pozdrawiamy cieplutko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692740 przez pauluska
Oj dziewczyny widzę że temat dbania o siebie poruszacie, ja nie mogę narzekać 3 tyg po porodzie poleciałam do kosmetyczki i chodzę regularnie wczoraj wieczorem poszłam a mój mąż został wykąpał i uśpił Igunię musiałam się zrelaksować bo jutro ta obrona ehh :( W ogóle mój mąż bardzo mi pomaga przy Małej robi przy niej wszystko dzisiaj też jej pilnował od 16 ja dopiero wróciłam do domu a Malutka wykąpana uśpiona butelki naszykowane nie wiedziałam że aż tak będę mogła na niego liczyć. A co do dbania to jeszcze schudnąć by się przydało bo waga ani drgnie już od dawna aha i podacie link do fb do naszej grupy ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692749 przez tysiiiak
pauluska wysle Ci prv z moimi danymi zapros mnie do znajomych i zaprosze Cie do grupy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692758 przez ewela86
tweety fajnie że się w końcu odezwałaś! fajny ten materacyk, pierwszy raz takie coś widzę szczerze mówiąc, ale cena niezła!

jaosiu dziękuję, ale tak właśnie udaje mi się wyglądać tylko od czasu do czasu (inne zdjęcia nie nadają się do upublicznienia :) ) i nie martw się bo ja na co dzień też zaprzyjaźniona z dresem. a poza tym to skromność przez Ciebie przemawia bo z Ciebie niezła laska jest!!!!

karina super że ci się udaje z karmieniem

mała coś nie może zasnąć dzisiaj. o 8 kąpiel a ona do tej pory się kręci. łapczywie łapie i doi smoczka a jak przystawiam do piersi to płacze. nie wiem o co kaman ale może jest zmęczona bo tym razem bączki jej nie męczą :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692772 przez sisina
Hejka

co do ubioru po domu to ja staram sie nie łazić w dresach tylko ubieram sie normalnie jak cieplo to jakaś spodniczka a jak zimno to legginsy i zawsze jestem umalowana choc troszeńke wtedy lepiej sie czuje :laugh: :laugh:

W sobote zjezdza moj Mąż to wybieram sie do kosmetyczki i fryca wkoncu wtedy to już napewno poczuje sie jak nowonarodzona

Mały po 4 dniach wkoncu zrobił kupke nameczył se biedak az mu ulżyło i mi też bo serce mi sie krajało jak widziałam jak sie meczy :( :dry:

Ewela no laseczka z ciebie ze hej kwitniesz :laugh: a twoja córeczka do schrupania :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692776 przez Gabi31
Dzieki dziewczyny za pomysły na prezent...zdecydowałam, ze zamówmy tą bajeczkę z udziałem dziecka i łancuszek z aniołkiem.
Ja na poczatku kapałam mała w łazience, ale tam mało miejsca, wiec w reczniczku musiałam ja przenosic do pokoju, wiecej bylo placzu niz to warte. Teraz kąpię w pokoju...

Alex własnie tez dziś miałam o sukienki na chrzest Was zapytac. Cudowne te sukienusie co podałas w linku. Mi sie jeszcze taka podoba

allegro.pl/nowa-koronkowa-sukienka-biala...-68-i3334403163.html

Karina- super , że udaje sie karmić piersią:)Trzymam kciuki:)

Ja tez ciagle w dresie, włosy nadal niezafarbowane, z tymi odrostami to juz dosłownie jak skunks wyglądam!!!!Ewela chyba mnie zmotywowałas:)

Tweety- fajnie , ze się odezwałas:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692779 przez sisina
Ewela weż mi podaj jeszcze raz jak tego suwaczka zrobic mam bo tak glupio wszystkie maja tylko nie ja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692803 przez KarinaM
Gabii też patrzyłam na te sukieneczki. Są super.

Moja młoda dzisiaj grzeczna. Nawet kolki jej nie męczyły. Tylko jakaś śpiąca jest. Aktywna była rano i wieczorem od 18:00 do 20:00.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692806 przez ewela86
sisinaOd poczatku : suwaczek robisz tu www.zapytajpolozna.pl/suwaczki.html po zrobieniu suwaczka kopjujesz kod na forum, wchodzisz na profil, pozniej na moj profil i w miejscu na podpis wklejasz kod na forum i wszystko. mam nadzieję że to ci pomoże.

dzięki dziewczyny - kochane jesteście!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl