BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #693761 przez tysiiiak
Vika Witaj wśród nas :) i całuski dla córci :kiss: jak ma na imię? :)
u nas tylko potówki na szczęście więc nie pomogę :(

Karina, Alex u nas kupki identyczne :) czasem taka ścięta jajecznica a czasem wszystko pływa w pampku aż strach zaglądać :silly:

Pauluska gratulacje :) dzielna dziewczyna z Ciebie :)

Jak pozbywacie się śladów kupek z ciuszków? :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693768 przez vika
witam:) córcia ma na imię Antoninka <Tosia>również przesyłamy Buziaczki dla Waszych dzieciaczków :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693774 przez Gabi31
Domiś91 napisał:

Ja zaczynam wątpić w karmienie piersią :( Bo kurde głupi talerz zupy zjadłam i znow go obsypało :( :( wychodzi na to ze nic nie moge jesc :( :( Ale z drugiej str cycek jest dla mnie super rozwiązaniem, bo mleko dla alergików drogie... a każdy grosz się liczy teraz.. :( jakiegoś doła mam :(



Domiś...gdyby się tak zdarzyło, że przestaniesz karmic piersią, to zapytaj lekarza o recepte na mleko dla alergików, taki np.Bebilon dla alergików kosztuje około 7 zł na receptę w aptece,nie wszyscy lekarze jednka chca te recepty dawac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #693779 przez vika
Boję się by to nie była jakaś skaza białkowa,nie wyobrażam sobie wyeliminowania białka z diety bo prawie nic innego nie umie jeść no ale spróbuje może to coś da.Mam jeszcze jedno pytanie jak często stosujecie te rurki windi?mój mąż dziś właśnie je zakupił mała miewa straszne trudności z gazami do tej pory co jakiś czas używałam termometra ale nie chce jej krzywdy zrobić,czy te rurki są bezpieczne?


tysiiiak mój mąż namacza I zasypuje zabrudzone ubranka na noc proszkiem dla dzidziusia a rano do pralki na krótkie pranie i ubranka są jak nowe :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693781 przez KarinaM
Ja nabiału już nie jem oprócz właśnie masła. Spróbuję wyeliminować również i to. Zobaczymy czy pomoże. A jak nie to we wtorek pójdę zważyć Irinę i wejdę do doktor niech Ją obejrzy.
A czy ten trądzik jest też na skórze głowy pod włosami? Bo ja zauważyłam że Irina tam też ma plamy czerwone bez krostek. Już sama nie wiem co to może być.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693786 przez Gabi31
Karina- moja mała nie miała na głowie wczesniej, ale od 3 dni się pojawiły wlasnie takie czerwone plamki na główce pod włoskami, lekarz tego na głowce jeszcze nie widział, więc nie pomoge, ale własnie też się martwię...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693788 przez tysiiiak
Vika tez tak robiłam i nie wszystko znikało :dry: cóż będę musiała chyba osobno wszystko ręcznie wyprać i w pralce na normalnym programie

KarinaM z tego co wiem to większość dzieci ma czerwone plam pod włoskami raczej z tyłu głowy... koleżanka mi mówiła że to po porodzie i za jakiś czas samo zejdzie :unsure: Kubuś też ma takie plamki nad karkiem pod włoskami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693792 przez vika
KarinaM moja ma tylko na bródce i policzkach do tej pory nigdzie indziej jej się nie pokazały.
ja jem dużo nabiału,oj będzie ciężko z tą dietą ale muszę sprawdzić czy to nie to :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #693833 przez Gabi31
Tysiak- te plamki o których Ty piszesz to "uszczypnięcie bociana", Polcia ma takie od urodzenia z tyłu nad karkiem, ale one sa ciemniejsze i nie schodzą, ponoć znikają w przeciągu roku, tak powiedziała połozna. A te które się pojawiły teraz są jasniejsze i znikaja i są umiejscowione raczej w okolicach skroni i zprzodu główki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693869 przez MoNiaaa
hej dziewczyny sory ze sie wcinam ale mam pytanie czy ktoras z was zna sie na p[rawie pracy? jesli tak to prosze o wiadomosc na priv napisze w czym tkwi moj problem

z gory dzieki

i buziaki dl :kiss: a maluszkow

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693925 przez Olga60
Witajcie :)
Nocka fajna, pierwszy raz dalam małej mleczko przez sen o 23 i spala do 4! Potem ok 6 bo poranne baczki ja mwczyły.
Jutro chrzciny i dzisiaj w końcu fryzjer, może potem godz opalanko, brwi muszę zrobić, odebrać ciasto pod wieczór i jeszcze do taty na imieniny, aaaa i do spowiedzi brrrrr dużo tego :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693940 przez Olga60
i jeszcze sukieneczki do chrztu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693943 przez Olga60

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693948 przez Olga60
jeszcze raz
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693949 przez Olga60
i druga, a w zasadzie pierwsza bo tą ubierze
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl