BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 4 tygodni temu #867501 przez demoniqe
a ja kupiłam taki fotelik rowerowy:

www.centrumrowerowe.pl/akcesoria/fotelik...ka-hamax,273663.html

Hamax to bardzo dobra firma :) w weekend pierwsza przejażdżka jak będzie ciepło :) uwielbiamy z M rowery więc będzie super!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #867519 przez Suzi
No to Hugo posluchał e-ciotki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #867525 przez agat
Oooo fajne to siedzisko na przód roweru. Pokażę mężowi. My jednak pewnie kupimy takie montowane z tyłu. Zresztą zobaczymy jeszcze.

Alex ja również byłam wczoraj na szopingu w galerii, szkoda, że się nie zgadałyśmy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #867542 przez tysiiiak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #867599 przez ewela86
paninka śliczne sukienki. najbardziej wpadła mi w oko ta pierwsza i ostatnia :)

ja to bym chciała coś takiego mniej oficjalnego, bo w końcu planuje najpierw obiad i torcik a potem chciałabym przenieść imprezkę do ogrodu na grilla.

tysiak rzeczywiście można coś fajnego wybrać. ale ja to muszę przymierzyć bo z rozmiarami to trudno trafić :dry:

u nas nocki od tygodnia MASAKREJSZYN :ohmy: :ohmy: :ohmy: ząbki nie dają o sobie zapomnieć ani na chwilę. nic nie pomaga i pozostaje tylko czekać aż wyjdą :P

tez zauważyłam że Dianka ma bardzo podrażnioną skórę w okolicach szyi i policzków i już nie wiem co jej zakładać pod szyję :huh:

annabelle my też mamy ergonomiczne Tula dokładnie takie: www.tublu.pl/mod/77/t/pP/pID/689 . mam nadzieję że sprawdzi się na wycieczkach wiosenno-letnich, bo ostatnio Diana m,a kryzys w siedzeniu w czymkolwiek :ohmy: taka z niej wiercioszka :silly:

joasia należy Ci się porządne lanie za ten żarcik :silly: swoją drogą: świetnie wyglądasz a zdjęcie rewelacyjne :)

dzisiaj wpadł mi w oko ten fotelik allegro.pl/fotelik-rowerowy-bobike-mini-...zod-i4078749301.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #867606 przez Alex_87
Agat ja byłam w tempie ekspresowym, bo powiedziałam mężowi że chce obejrzeć buciki dla małej, więc co był czas tylko na oglądanie butów :P
a swoją drogą całkiem wypasioną macie tą galerię ;) szkoda, że nie mieszkam bliżej :)

Sukienki śliczne, no ale ja w maju to tylko legginsy i obszerna tunika :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #867617 przez Kiniaczek
My mamy nosidełko INFANTINO 2 BACK RIDER Jak był mały sprawdzało się bardzo... ale nie wiem jak teraz... jeszcze nie probowaliśmy :huh: :lol: Weżmiemy do Frankfurtu zobaczymy może podczas wycieczek uda się go wmontować :) Dziś przyszłą spacerowka, poki co Hugoński tnie komarka a ja zabieram sie za ogarnianie bo dzis armagedon samochodowy w salonie :P Ale jest pocieszenie bo bawił się autkami chyba z 40 minut :lol: :lol: :lol: :lol:

Musze wystawic na tara łóżeczko turystyczne żeby sie wywietrzylo przed wyjazdem, ciekawe cyz będzie chciał harabia w nim spać :huh: :unsure: :unsure: :blush:

U nas na roczek grill tudzież wskocze w jeansy i jakis T-shirt :) Zawsze to odskocznia od domowego dresu zresztą DRES SPOKO JEST :lol: B) B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #867620 przez Kiniaczek
Ja musze koniecznie zakupić Hugo jakieś buty... bo ostał się o jednych trampach i to słąbych jesli chodzi o chodzenie :huh: :unsure: :unsure: :unsure: Może wyhacze coś w Frankfurcie a jak nie to allegro.pl albo cuś innego ;) ;) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu - 10 lata 4 tygodni temu #867624 przez ewela86
co do butów dla małej to w tamtym roku dostałam od kuzynki 8 par :lol: i tak z nimi tańcowałam, przerzucałam, chowałam, wyciągałam że koniec końców w takie miejsce rzuciałam że przez całą zimę ich szukałam i juz je spisałam na straty :( nie musze chyba pisać jaka wściekła chodziłam :angry: :angry: :angry: i u rodziców i u siebie dom prześwietlony kilka razy :ohmy:
wczoraj mamie zachciało sie kosić trawę i poszła sobie do garażu po kosiarkę, jakież było jej zdziwienie kiedy na krzesełku do karmienia dla małej (nieużywanym więc nawet o nim nie pamiętałam i tata je wyniósł) jak gdyby nigdy nic leżały sobie nieszczęsne buciki :lol: z jedych juz wyrosła ale reszta cycuś-glancuś jak ulał, jedne nawet nowe z metkami. strzelę foteczki jak wrócę do domu :) ale fajnie! taka oszczędność :P

no właśnie kiniaczek. też się sprawdzało jak była mała. ale teraz może być różnie :huh: w naszym niestety nie można odwrócić dziecka przodem do świata :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #867628 przez Alex_87
hehe Kiniaczek ja po ciąży to nienawidzę dresów :P przechodziłam pół ciąży w jednych, były moje ulubione, no tak mi w nich wygodnie było, a po porodzie jak na nie popatrzyłam to mi się rzygać chciało hihi teraz nie zrobię tego błędu i chyba przerzucę się na legginsy :D

a wczoraj kupiłam małej taką kiecę
www.hm.com/pl/product/22494?article=22494-B

i takie buty
www.hm.com/pl/product/15606?article=15606-B

te były prześliczne, ale jakoś numery były dziwne i jedne były za małe a drugie za duże
www.hm.com/pl/product/16951?article=16951-A

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #867636 przez ewela86
alex ale ślodziutka ta sukienka! bardzo mi się podoba :woohoo: ale zuza będzie ślicznie wyglądać :kiss:
przymierzałaś jej już? jak coś to dawaj zdjęcie :)

a buty to ja muszę kupić ale dla siebie. przydałaby sie też jakaś kurtała... i spodnie .... i bluzki ... nie wspominając torebki :silly:
w weekand otworzyłam szafę i po ostrej selekcji stwierdziłam jedno: NIE MAM SIĘ W CO UBRAĆ :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu - 10 lata 4 tygodni temu #867644 przez ewela86
a to z weekendu dla "niesfejsbukowanych":
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #867658 przez Daarikaa
Alex sukienka fajowa, buciki jeszcze fajniejsze. Zuzka jak sie odstrzeli to hoho

Ewela ale Dianka slicznie wyglada w tym pastelowym plaszczyku a jakie ma bombowe spodenki CZAD!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #867667 przez monia89
paninka dziękuję zakochałam się po prostu w tej www.perhapsme.com/sukienka-dan-hen-dnh22147.html

Alex super zakupy dla córeczki :)

Ewela ja facbookowa sle nie mam Cie w znajomych :P

U nas nocka dziś lepsza ale rewelacyjną nie można jej nazwać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl