BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 3 tygodni temu #867888 przez moniaaak
Dziewczyny a jakie mleko dajecie dzieciakom? Ja kupiłam Nan 2, ale nie bardzo się znam. Myślicie, że Bebilon lepszy? Patrzyłam w Rossmanie to cenowo nie ma za bardzo różnicy...
Doradźcie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #867894 przez KarinaM
Moja mała rozrabiara.



Igorek

Irina

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867897 przez tysiiiak
Moniak my mamy bebiko, est tanie i Kubusiowi nigdy nic po nim nie było ale nie każdemu pasuje ;)

Vika przyszedł dziś skoczek i Kuba chętnie się bawi ale nie chce na nim siedzieć. Ogólnie moje dziecko to taki boidudek :P wszystko jest fajne ale z kolan mamusi ;)

Boska Irinka :) Chce sobie poczytać :) :D :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #867902 przez moniaaak
tysiiiak jaki skoczek kupiłaś?
Pochwal się, bo ja to w temacie nie jestem :(

My dziś kupiliśmy takiego osła allegro.pl/konik-osiolek-pompowany-gumow...ony-i4080608575.html jak wstanie z drzemki to zobaczymy jaka będzie reakcja.

Caly dzień nie chciał spac i godzinę temu poległ na drzemkę, aż się boję myśleć co będzie w nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867903 przez tysiiiak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867911 przez moniaaak
ooooooooooo czyli taki sam :D. Tylko widze, że przepłaciłam, bo w sklepie dałam 33 zł.
Jak byliśmy w Kuleczkowie, to taki mu się spodoabał, ale bardziej niż skakaniem był zajęty gryzieniem uszu :D :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867920 przez tysiiiak
Moniak wcale dużo nie przepłaciłaś bo z przesyłka prawie tyle samo mi wyszło :) Zdaj relacje jak tam Kacperek na osiołka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867922 przez KarinaM
Ja też daję Bebiko i Irince nic nie jest.
A moja glizda padła jak pies Pluto. Zjadła około 19:20 a spała już o 19:30. Tylko że zjadła mało mleczka (zaledwie 100ml). Obiadkiem swoim też pogardzila. Ale ja rozgrzalam sobie spaghetti z wczoraj to dzioba otwierała i jadła. Jak jadłam jogurt to też przyszła i wcinala tylko bez dodatków. Jak moja mama jadła chleb ze smalcem to podeszła do Niej a jak nie chciała Jej dać to się poplakala. Mama dała Jej sam chlebek to odrazu zadowolona była.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867933 przez Daarikaa
Irinka dziala przy sprzecie heh:D słodka gwiazdka!

Klaudia zjadla mlicko i bawi sie jeszcze na macie, za jkies 15 min poloze ja spac ale jeszcze musze jej kly umyc :)

My juz od ponad miesiaca jstesmy na Hipp 3 , Klaudia je mleko rano 180ml wody i na noc 200 ml wody

Dzis skonczyla swoja szczawiowa wiec jutro jej ugotuje ogorkowa pierwszy raz zobaczymy czy jej posmakuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867937 przez vika
Tysiak ja dopiero zaplaciłam :ohmy: tak mi schodziło by zrobić przelew...czekalam na maila bo w opisie ma napisane,że przesyłka 15 zł a nie 20 więc suma sumaru zaplaciłam 29.50 ;)
Tośka śpi od 19 mamy duży zapas NAN 2 a nawet nie wiedziałam,że już na 3 można przechodzić :ohmy: pyśka dziś nabiła sobie siniora na policzku :ohmy: wszędzie chodzi ze swiom wielblądem albo sercem i niestety nie raz nie zdąży się złapać rączką za to buzią świetnie trafia :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867938 przez Kiniaczek
Pauluska lumpki boskie ...ehh jak i na tej wsi lumpa brak :ohmy: :huh: :huh: :blush: :blush:

My jemy Hipp 3 :)

Jeny dzewczyn :blush: gardłomi rozsadza... macie jakies skuteczne sposoby????? PLIS :huh: :blush: :huh: :huh: :unsure: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867970 przez agat
Moja mama twierdzi, że na ból gardła najlepsze jest płukanie wodą utlenioną. Łyżeczka utlenionej na szklankę wody. Ona ma często problemy z gardłem i mówi, że to pomaga o wiele lepiej niż jakiekolwiek tabletki. Ja próbowałam, ale skończyło się haftem do umywalki :P :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867974 przez Daarikaa
Kiniaczek na gardlo najlepsze plukanie sola sprawdzilam to juz wieeele razy, ohydne ale skuteczne

Klaudia spi, ja ogladam top chef i ide sie kapac

Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #867978 przez ewela86
moniak my mamy od początku bebilon. nie używałam innego więc ciężko mi doradzić.

bardzo fajny skoczek dziewczyny!

Irinka chyba czegoś szuka :lol:

Kiniaczek jedynymi domowymi sposobami jakie znam na gardło są płukanki z soli i szałwii.

a to moja Pyśka w ogrodowym mini-królestwie :lol: :

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #867979 przez paninka87
A mi doskwiera ból glowy i ząb pobolewa... miałam ochote poleżeć ale nie ma jak... Blanka spi od 19.30. Ja bylam u niani w piatek wezme wolne, ogarnę chatkę...
Czas włosy suszyc kąpanko i spanko...maz pojechał z Amela do miasta... jutro na szczescie idzie pozniej do szkoly.
No to ponarzekalam.
Spokojnej nocki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl