BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 1 tydzień temu #646714 przez Agusia83
Napisalam posta i net mi wcielo...

Haniu na 13 mamy wizyte. Właśnie oporzadzam dolne partie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646758 przez Hania84
Agusia czyli dopiero po południu relację zdasz :)

Wiecie tak z ciekawości przejrzałam sobie mamusie czerwcowe nasze te które się nie udzielają na forum i widzę, że wszystkie oprócz sunflower systematycznie nas podczytują. Tylko zastanawiam się czemu nic nie piszą :unsure: Strach :unsure: obawa :unsure: lenistwo :unsure: Szkoda, bo czym więcej osób do podzielenia się swoimi uwagami na temat ciąży tym lepiej. No ale cóż nikogo na siłę nie będę tu ciągnąć. Ciekawe co się dzieje ze sunflower bo ostatni raz logowała się 25 lutego czyli bardzo dawno temu. Mam nadzieję, że wszystko u niej okej :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646784 przez rysa
Ikunia nawet nie strasz ze to moze byc cos az tak powaznego...

Te szczawiany co mam w moczu to napewno nie przez rabarbar:)tak tylko napisalam ze moj organizm jest posiadaczem ;)

Agusia ja tez sie psychicznie przygotowuje do oporzadzenia dolnych partii przed piatkowa wizyta u lekarza :)

A co do czkawki to ja jakos jeszcze nie czulam zeby Filip mial

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646802 przez Agusia83
Bylo ciezko, ale jakos dalam rade...moze nie jest do konca gladko...ale ujdzie w tlumie :silly: dziewczyny a jak Wasze pepki? Moj wystaje juz na maska...Emi uwielbia go dotykac i probuje wciskac do srodka...czasem zaboli :silly: ale smieje sie, ze tam dzidzia mieszka :silly:

Odnosnie do depresji....
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Haniu, zdam, zdam relacje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646811 przez Hania84
Wypiłam kubek mleka i senność mnie muli :lol:

Agusia ta Twoja Emi jest zabawna :kiss: hihi :lol:
Ja mam nadal pępek wklęsły !!! Szok...sama nie wiem o co kaman B) ciekawe kiedy i czy w ogóle wyskoczy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646818 przez Agusia83
Haniu, zobaczysz jaka bedzie Lenka... :laugh: bedziesz mnostwo anegdot z jej zycia opowiadac :laugh:
Mnie pepek zaczal wychodzic w 6/7 miesiacu....a teraz sterczy jak na bacznosc :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646822 przez Ikunia1910
Haniu ja ide na 12:50 więc relacje też po poludniu zdam.

Rysa po prostu młodzi ludzie o siebie nie dbają bagatelizują wszystko bo to ich przeciez nie dotyczy a ciaz wiecej młodych ludzi właśnie choruje. Więc dopóki masz jeszcze jedno dziecko w domky to za rączkę i wszystkie badania zrobić dla pewności.




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646832 przez Agusia83
Ikunia, wspolczuje, musialas to okropnie przezyc....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646854 przez WisniaJ
Gochens no ładnie a miałaś tyle dni wolnego i co Zaniedbałaś nas :P

Dziewczyny znowu mnie te skurcze męczą, co prawda częstotliwosć jest ok, ale są coraz mocniejsze i mam takie bóle jak podczas okresu plus do tego lekkie ból krzyża :ohmy: Zaczynam się witać z myślą, że chyba zaczniemy wcześniej niz w czerwcu...

Co do depresji to mi raczej nie grozi, nigdy nie byłam w grupie ryzyka :lol: Na szczęście.

Ikunia haha to wykrakałaś bo właśnie Przemek zażyczył sobie na urodziny sztangi i uchwyty do pompek żeby dął radę nas pociągnąć na tym leżaku, bo to z kolei mój prezent urodzinowy... :D

Ah, mój pępek chyba zaraz odpadnie, tak wystaje. I w ogóle to fale Dunaju mam na brzuchu, tak się ta mała wiercipiętka przepycha. Nie ma co, jutro wykorzystam mamuśkę i skompletuje juz wszystko łącznie z tą nieszczęsną torbą do szpitala, bo to już przestaje być zabawne... :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646867 przez Agusia83
Wisnia,kto wie,może Ty zapoczątkuje nasze rozpakowywanie?

Mnie o 1:30 obudzily 3 cholerne skurcze łydki. Jeden nie przeszedł. a kolejny sie pchal....ja pierdziu...teraz to kuleje idąc do kibelka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #646878 przez rysa
Ikunia zeby to takie latwe bylo go zaciagnac do tego lekarrza :/Uparty jak osioł,zresztą zodiakalna panna to cóż sie dziwić.poczatkiem roku robil wszystkie badania bo mu do pracy byly potrzebne i wszystko bylo ok ale kto wie...?:/

Co do pępka to ja nadal man jeszcze wklęsły chociaż już nie duzo mi brakuje:)Tylko że ja zawsze miałam wielki krater to może dlatego :)

Depresji poporodowej bardzo sie boje ale prawda jest taka ze nie wiadomo kogo dopadnie,wydaje mi sie ze nie zależy to wcale od charakteru tylko od psychiki i tego co w nas gleboko siedzi.

Wisnia pakuj torbe(ja tez musze to w koncu zrobic)i badz gotowa i zwarta(no moze z tym zwarta to w naszym przypadku nie mozliwe :laugh: :laugh:

Ja ostatnio nawet tych skurczy przepowiadajacych nie mam,czuje sie bardzo dobrze ale kto wie może to cisza przed burzą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646886 przez WisniaJ
Meldujemy się z Gabi jako nadal Kinder-jajo :lol: Właśnie wcinam śniadanko, zaraz suszę włosy i lecę z psiakiem, później zakupki.

Rysa ja już miałam torbę pięknie spakowaną, ale mój kochany musiał mi w niej rozpieprzyć zamek :lol: i się teraz śmiejemy, że się spakuję w torbę Netto ;) Ja wam dziś zrobię zdjecie mojego pępka to nie uwierzycie, że to pępek :P

A z tą depresją to też mi się wydaje, że to zależy głównie od charakteru, bo w sumie zdarza się to w każdej grupie wiekowej i bez względu na sytuację materialną. Więc trzeba myśleć pozytywnie i nie sprowadzać się do roli kogoś przyczepionego do cycka :P

No my lecimy, życzę miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #646930 przez Małgośka
Cześć Dziewczyny :)
Znowu mamy piękny dzień, ja już jestem opalona jakbym wróciła z wakacji :)
Agusia co do pępka, to mój jest do środka i malusieńki się zrobił, że ledwo mały palec wejdzie. Nawet mój synek stwierdził, że "bunio" mam wielki a pępek malusi :)
Agusia83 napisał:

Bylo ciezko, ale jakos dalam rade...moze nie jest do konca gladko...ale ujdzie w tlumie :silly: dziewczyny a jak Wasze pepki? Moj wystaje juz na maska...Emi uwielbia go dotykac i probuje wciskac do srodka...czasem zaboli :silly: ale smieje sie, ze tam dzidzia mieszka :silly:

Odnosnie do depresji....
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Haniu, zdam, zdam relacje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646936 przez Małgośka
Agusia na nocne skurcze mnie pomaga bardzo ciepła woda na stopę i łydkę. Mija w mgnieniu oka :)

Agusia83 napisał:

Wisnia,kto wie,może Ty zapoczątkuje nasze rozpakowywanie?

Mnie o 1:30 obudzily 3 cholerne skurcze łydki. Jeden nie przeszedł. a kolejny sie pchal....ja pierdziu...teraz to kuleje idąc do kibelka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #647002 przez Agusia83
Małgosia,dziękuje. To był.pierwszy skurcz podczas tej.ciazy. masowalam lydke,ale na wiele to sie nie zdało. Skurcz przychodził jeden za drugim.

Właśnie był u mnie pan sprawdzający szczelnosc gazu. Pytał czy w brzuszku mam 2 dzieci? A jak mu powiedzialam,ze jedno,to pow.ze chyba 10kg....aż tak grubo wygladam? Nawet tyle nie prYtylam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl