BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 7 miesiąc temu #757472 przez Daria23
Laski to ja już wogóle ciemnota jestem hi hi:)bo kompletnie nie wiem o kim ta zagadka nawet nie mam na myśli nikogo:)

BasiaOlek-dzięki za rade spróbuje z tym ryżem i rzeczywiście chyba skocze po smecte bo nie moge już patrzeć na te kupy.Dobrze,że Tymi dużo pije i je...

Olga-ładny numer z tymi mandatami.Te fotoradary tak nieraz poustawiają że ich nie widać.A wiesz my dwa lata temu też dostaliśmy fotke właśnie jak nad morze jechaliśmy hi hi:)

Jeny ale już zimno tak o tej porze na dworze.Dzisiejszy wiatr to normalnie masakra.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757476 przez Olga
BO no właśnie mojemu nie wejdą ze skarbówki,bo samochód jest na mnie,a ślubu nie mamy,a ja się nie rozliczam,bo nie mam z czego.Kurde problem z tymi mandatami teraz,dosyć ,że nie ma kasy to jeszcze to :( a zdjęcie mamy,na jednym widać Rafała,a drugie jest tyłem.

Byliśmy na kontroli i nie wiem co robić,wszystko czyste,ale stwierdziła,że jest ogólne osłabienie organizmu,stąd ta opryszczka i dała antybiotyk AzitroLEK,ale wstrzymam się do jutra z wykupieniem,a jak gorączka do poniedziałku nie minie,to na krew mamy skierowanie.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #757489 przez bidol
błahahahahahahahahahahahahaha - no to mamy zagadkę stulecia :lol: :lol: :lol: :lol:

te dziewuszki co wiedzą proszę o wiadomość na priv z nikiem - bom ciekawa - nagrody zostaną rozlosowane w przyszłym tygodniu :silly: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Daria - współczuję nocy :( marchewka zagęszcza też - taka gotowana :) ojjj jaka biedna Ty jeesteś :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Maksiu - ale nie martw się - przecież Błażej jeszcze malutki jest - będzie dobrze :kiss: :kiss: :kiss:

Olga - ja też na zęby stawiam :huh: a mandaty -uuuuu współczuję - ;) NO ALE 13 - HMMM :dry: pisz odwołanie - kpina jakaś :ohmy:

KM
- aa to wiem gdzie na diamentowej - słyszałam :huh: aa u Nas jest śmierdzielnia - ale nie taka ogromna - nad biedronką był super - ale zamkneli :dry: Ojj współczuję nocy - a do śpiworka chce czy nie - przyzwyczai się - ważna jest konsekwencja :)

Kamyczka - nie powiem - czy synek czy córeczka - bo będzie wiadomo :silly:

Daners - ojj racja racja - ja mam moc :P

wiesz co - hahaha dopiero teraz pojęłaś że super mieć dziecko??? hahahahahaha

a Więc - NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Agnesssa - może on ciocie na jakieś miłosne teksty wyrywa :silly: hahahahhaa :lol: :lol: :lol:

BO - serio?? jest?? ja mam w lbn - niedaleko i byłam w poniedziałek i nie było :angry: :angry: :angry: :angry: bo kupiła bym :ohmy:
a to nie był taki? allegro.pl/hm-kombinezon-z-kapturem-bezo...-62-i3537649990.html

ME - a Ty masz jedno czy dwu częściowy???

U na uwaga - dziś 7 stopni było :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: czujecie to???? 7 stopni - aaaaaaaaaaaaaaa - ziąb że szok - kamka w zimowej czapie i rękawiczkach była :dry: :dry: :dry: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757505 przez Olga
bidol,a kiedy będą odpowiedzi konkursowe podane na forum,żeby sprawdzić ha ha?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757506 przez słoneczko
hejka dziewczyny

Bidol wiem juz kogo masz na mysli ale niemoge napisac na priv bo pisze z tel , jutro wejde na kompa i Ci napisze ;)

Olga zdrowka dla Ignasia ;) my tez dostalismy mandat bo przekroczylismy 11 km dostalismy 60 zl i 2 pkt zal tych pkt tylko :@

Daria wspolczuje tych nocek ja mam to samo maly wogole niespi ostatnio,w nocy to wstaje z 30 razy niemam juz sil a sama jestem oslabiona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757513 przez słoneczko
BasiaOlek mnian uwielbiam muffinki ;) jak tam Olus ? je wszystko? grzeczny jest ?

Daners ty to jestes udana :D jak w pracy ?

Agnessa super Ci sie udalo z tym zlobkiem Maks jest w dobrych recach ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757516 przez bidol
Słoneczko - zaświeciło Ci?? haha - no to czekam do jutra :)

Olga - szczelaj - hahah no pomyśl - było kilka podpowiedzi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


o jjj podoba mi się - jest intryga - romansu brakuje :silly: :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757526 przez słoneczko
Bidol cos mi tam zaswitalo w glowce :D

malenswo spi ale pewnie nie dlugo mi dane jest odpoczac zaraz bedzie sie krecil :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #757528 przez Olga
bidol dawaj mi tu odpowiedź na priv,bo ja to ciemna masa jestem.Nie mam zielonego pojęcia-szczerze ;)

słoneczko to Pawełek się jeszcze obudzi,nie chyba co?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757542 przez słoneczko
Olga on sie budzi czesto niestety :( zabki mu dokuczaja :( jak tam Olga w senatorium juz wrocila ? jak jej sie podoba tam?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757567 przez maksiumama
hej wieczorkiem, my jeszcze kolo 18 zaliczylismy krotki spacerek po lesie, ale zimno bylo i malego juz dzis w spiworek wlozylam bo buuu, i myslalam ze bedzie po spacerku spal a tu dupa... kurde mysle czy nie isc z nim do laryngologa, bo takie dosc dziwne dzwiki krtaniowe wydaje jak osiolek :)
Olga byla podpowiedz ze ma dziewczynke i filmy dodaje chyba cos mi switA:)
kurde jak fajnie was tak czytac, jak jest tyle postow dzis to chyba z 20 bylo :)
mnie jakies grypsko rozklada, bo kicham i zimno mi jak nie wiem.
BO kochana tak myslisz ojjj nie wiem czy ja taka silna juz m zapowiedzialam ze jesli mi powie ze znowu mi sie te 530 nie nalezy to ja roz.... i m bedzie mnie z komisariatu odbieral, bop to takie wredne babsko jest jak nie wiem
aparaty sie super sprawuja blazej w nich smiga od rana do wieczora a jak mu sciagne to chodzi i szuka i sie za uszka lapie, czyli jest znak ze w aparatch slyszy a jak mu zdejme to brak mu czegos
A powiedzcie mi jak wam sie podoba blog i co onim myslicie ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #757576 przez BasiaOlek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757584 przez słoneczko
BasiaOlek to widze ze grzeczniutki Olus ;) oj z tym paluszkiem to slodko musi wyglada;) a Pawelek to diabelek , broi niesamowicie wszedzie wchodzi, wszystko rozwala,wywala wszystko z szafek a jak mu cos zabronie to lepiej sie chowac rzuca wszystkim co ma pod reka, ostatnio to rzucil mi pilotem w tv :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757588 przez słoneczko
dziewczyny a powiedzcie mi jaki wy kupilyscie rozmiar kombinezonow bo wiadomo zima trwa dlugo ;) ja niemam pojecia jaki mam mu kupic na teraz bym kupila to pozniej bedzie za maly :( oj ja naprawde tepa jestem :( a co do butow to zimowe trzeba kupic o rozmiar wieksze? napiszcie mi jak to wszystko wyglada bo ja chyba za duzo na glowie mam:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757596 przez daners
Bidooll :silly:
radosc czerpie bo yyy teraz jest taki fajniutki rozumny wie co sie dzieje a wtedy... slodki mały babel ale ani mee ani beee :) zeby niebylo zawsze sie cieszylam że mam Filutka mojego ale teraz weszlam na inny etap lol :lol: :silly: :blink:

słoneczko :kiss:
Moj teraz ma bluzki na 86 badz 12/18miesiecy. Kurtke mam juz puchowa własnie na miesiace i szczerze na zime bedzie za mala ale mam juz druga i kombinezon napewno kupie na 92 :) oczywiscie jak bede kupowac na alll zmierze z terazniejsza kurtka . Mysle ja mysle hahaha ze chyba wystarczy jakby jeden rozmiar wieksza hmm co myslicie ?

a co do pogody...
z Fifkiem poszlam o 17 ubrałam mu rajstopki jeansy kurtka czapa szal rekawiczki butki wyzsze ocieplane ale tak lekko i wiecie co wracajac o 19 do domu..mial chlodne paluszki u nóg :( grrr po wala takie ocieplane. Naszczescie to sa na teraz ale eeech

Moj własnie zasnol/ teraz niechce zebym po mleczku go ponosila zaraz pokazuje paluchem ze chce do lozeczka wiec klade i spadam :) hiihihi i szuka pozycji i charczy :):):)
a ja ma relaksa znowu uhuhuhuh

Bidol Humor dopisuje co ;P-p; a ja to tez nie kumata jestem o kim mowa;/



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl