BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 3 tygodni temu #96856 przez Aleksandra
Moim zdaniem dobrze mieć takiego lekarza. Ja też nie długo idę do lekarza, który będzie mnie prowadził w szpitalu położniczym :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #96886 przez Dorciaition
Dokładnie. Ja się przekonałam o tym jak rodziłam synka. Chciałam znać jakiegoś lekarza, mieć wsparcie, a nie znałam nikogo z personelu :/

Dlatego teraz chcę gina co będzie w szpitalu.

Dzisiaj idę do takiej, ale ta jest w szpitalu, gdzie raczej nie będę rodzić, choć w sumie jeszcze zobaczę- mam czas :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #97047 przez Aleksandra
Ja mieszkam w okolicach Warszawy ( wcześniej mieszkałam w stolicy) i znalazłam szpital co prawda w Warszawie ale mam w miarę blisko. Wcześniej rodziła tam moja szwagierka i była zachwycona opieką jaką została otoczona. Pamiętam jak dziś jak jechali do szpitala bo wody jej odchodziły w domu. Była 1 w nocy a do szpitala dojechali w 20 minut (szczęśliwy tatuś dostał takiego przypływu adrenaliny, że złamał parę przepisów drogowych) :) Pomijając fakt, że zapomnieli torby ale na szczęście wzięli wszystkie dokumenty, a torbę dowiózł im teśc. Miała problemy przy porodzie, bo i ona i maluszek dostali bardzo wysokiej gorączki ale mówiła mi, że pielęgniarki były przy niej cały czas i lekarz również.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #97105 przez Dorciaition
Bardzo ważne są opinie osób, które rodziły w szpitalach. Choć gdy czytałam opinie przed porodem, to każdy szpital miał i dobre i złe opinie. Tak chyba jest już zawsze :) Ale wierzmy, że my będziemy miały miłe doświadczenia w czasie porodu :lol:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #97109 przez Dorciaition
Ja już po wizycie. Niestety nie miałam usg, bo gin się przenosi w inne miejsce i usg już tam pojechało :( Ale jadę za tydzień na usg :)
Jestem zadowolona. Pani dr odpowiadała na moje pytanie konkretnie, choć niektóre zadawałam po kilka razy, była spokojna i cierpliwa. Uspakaja mnie i pocieszała.
Chyba jednak nie zmienię lekarza, ewentualnie szpital :laugh:
Szyjkę zbadała, mówiła, że twarda, więc jest ok.
A mój torbiel jeśli będzie rósł, to niestety będę musiała mieć zabieg, nawet w ciaży.
No ale zobaczymy. Mam nadzieję, że zaniknie.
Już nie mogę sie doczekać nast. poniedziałku (godz.16:45- pisze żeby nie zapomnieć, bo nigdzie nie zapisałam) :silly:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #97171 przez angellika1
Dorcia to jak jesteś zadowolona z tej ginki to nie zmieniaj jej (a mozesz podać mi nazwisko?)
Jak wiesz ja wybrałam Wojewódzki :) i chyba tam zostanę ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #97173 przez Batmanik
Witam!!!
Zapraszam wszystkie listopadowe mamusie na forum!!!
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #97176 przez angellika1
taki wątek już powstał :) www.zapytajpolozna.pl/forum/ciaza-forum/...oraco-zapraszam.html

ale rozumiem że spodziewasz sie kolejnej dzidzi ? Gratuluję :D :D :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #97184 przez Batmanik
heh no wlasnie teraz sie skaplam bo patrzylam czy jest watek bo zawsze zagladam do wrzesniowek nie szperam po forum;) zaraz jakos usune i dolaczam do Was i zapraszam do wrzesniowek 2010 sluzymy pomoca:)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu - 13 lata 3 tygodni temu #97185 przez Emme
po pierwsze gratuluję po 2 połączę wątki ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #97198 przez Batmanik
Widze ze juz watki sa polaczone WIELKIE DZIEKI!!!!
no to jest moja druga dzidzia-Igorek 23 skonczy 7 mies juz ale to zlecialo ach...
dowiedzialam sie o ciazy 3 tyg temu ale nie posalam bo lekarz powiedzial ze jest puste jajo plodowe i dzis mialam kolejna wizyte i potwierdzil ciaze i widzialam jak bije serduszko:) jak narazie jest oki wedlug usg termin na 11,11 a z ostatniej @ na 21.10 ale ta pierwsza data jest bardziej prawdopodobna bo pamietam kiedy to bylo :blink:
z usg wynika ze jest to 8 tydz 3 dzien
mdlosci naszczescia mam za soba
nastepna wizyte mam 19 kwietnia nie wiem czy bedzie badal bo ide po L4
milego wieczorku!!!
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #97202 przez Emme
batmanik, jeśli to nie jest z byt osobiste pytanie to planowaliście kolejną dzidzię, czy los postanowił zatroszczyć się o rodzeństwo?

11.11.11 super data! :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #97206 przez Dorciaition
Angelika- Katarzyna Podsiadło
Chodziłam do niej przed ciążą długo i byłam zadowolona. Nie wiem dlaczego zmieniłam na tego... Dziś dzięki niej jestem spokojna i wierzę, że będzie dobrze.
Ona też jest w Wojewódzkim, wiec czekam na Twój poród i sprawozdanie :silly:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #97209 przez Dorciaition
Witaj Batmanik.
No to będziesz miała wesolutko :lol: Super, Gratuluję! :laugh:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #97211 przez asia26
Batmaniku gratulacje :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl