BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 2 tygodni temu #94739 przez Emme
Dorciaition i Madziaska ja o Was już wiedziałam i tylko czekałam, aż listopad 2011 powstanie :)
i co tam, pogratuluję raz jeszcze :)
G R A T U L A C J E !!! DLA listopadówek, zdrówka i cierpliwości
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #94778 przez Aleksandra
Ja już mam bzika zna punkcie swojego maleństwa. Już nie moge się doczekać jak poczuje jego ruchy i jak brzusio będzie mi rosło... :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #95043 przez _aga86_
Ale ten czas leci....
Gratuluje serdecznie!!!
Dorciaition ja rowniez Tobie kibicowalam!!! :)

Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #95111 przez Dorciaition
Dzięki Aga :kiss:

Dziś miałam lekkie krwawienie, więc wybrałam się do gina. widziałam dzidzie, no i serduszko :) Niestety mam torbiel na jajniku. Musze brać Luteinę.
A Ty Aleksandra byłaś już u gina?
Szybko zleci, a brzuszek urośnie i będa kopniaczki :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #95116 przez kiniaa
Dolaczam sie do gratulacji :laugh: :laugh: :laugh: i zycze Wam wspanialych 9 mcy :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #95126 przez Edyta
Dorcia widzisz mowilam ze sie uda tylko trzeba poczekac na swoj moment :) Gratuluje pisalam kiedys tobie o mojch kolezankach ktorym z trudem sie udalo i o sobie tez nie wiem czy pamietasz ale jakos w glebi serca wiedzialam ze i Tobie sie uda i sie udalo Bravo :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #95132 przez Dorciaition
Tak, pamiętam :) Dziękuję i powodzonka :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #95142 przez Aleksandra
Byłam i to już na drugiej wizycie. Pierwszą miałam w 2 tygodniu ciąży. Widziałam jak bije serduszko, ale niestety nie słyszałam bo lekarz nie miał odpowiedniego sprzętu. Za jakieś 2 tygodnie idę do lekarza do szpitala gdzie będę rodzic i wtedy usłyszę serduszko :) Maleństwo ma 9.9 mm :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #95175 przez polishgambian
listopadowa mama sie melduje ;) podobno, ma to byc 4 listopad, ale dowiem sie dokladnie pod koniec kwietnia na pierwszym USG :) pozdrawiam

szczesliwa :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #95193 przez Dorciaition
No to cudnie Aleksandra. Ja dzisiaj widziałam jak bije, ale mi nie puścił głosu :( Najważniejsze, że bije :)

Polishgambian witamy. :)
Mam nadzieje, że będzie nas coraz wiecej.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #95365 przez baby_55
Widzę, że się rozrasta wątek listopadowy :) Polishgambian wielkie gratki :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #95405 przez paulina2209
dziewczyny gratulacje z całego serduszka. ale ten czas leci dopiero co my zakładałyśmy wątek :laugh: ale fajnie że jest was już trochę pewnie dużo jeszcze dołączy
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #95495 przez Aleksandra
U nas teraz wszystko idzie szybko tzn. budujemy się i zostało nam tylko albo aż wykończenie domku. Dziś mąż mi oznajmił, że właśnie przyjechała ekipa i zaczynają działać. Niestety czas szybko leci i zanim się obejrzymy i będziemy odliczać dni do rozwiązania. Ja już zaczynam myśleć o pokoiku dla maluszka a wy? Czy tylko ja jestem taka zakręcona?? :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #95500 przez Dorciaition
No to mam nadzieję, że dzidzia będzie miała szybko pokoik w nowym domku.
To normalne, że już myślisz o pokoiku, imionach itp.
U mnie trochę inna sytuacja, bo straciłam dzidzie w grudniu, w 30tc, wiec większość rzeczy już mam- ciuszki, łóżeczko itp. Ale pamiętam, że od pierwszego dnia już planowałam i kupowałam śpioszki, dlatego teraz mam ich mnóstwo :) Jak będzie dziewczynka to będzie nosiła troszkę niebieskich ciuszków :woohoo:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #95530 przez Aleksandra
Bardzo ci wspólczuję z powodu straty dzidziusia ale cieszę się, że się nie poddałaś i dołączyłąś do naszego grona :) Ja już zaczynam wybierać kolory farb. Pokoik jest malutki bo ma raptem ok 6m kw i jest od wschodu, więc marzą mi się odcienie żółtego/pomarańczowego albo zieleni i do tego jasne mebelki :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl