BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 3 tygodni temu #95614 przez Dorciaition
Super pomysł. Pooglądaj jakieś pomysły na necie, może coś się Tobie rzuci w oczy :) A jak się czujesz? Masz mdłości, apetyt szczególny?
Ja jestem bardzo senna, apetytu nie mam, zmuszam się, żeby coś zjeść dla mojej kruszynki. Niedługo pewnie przyjdzie apetyt, to będę wcinała za dwóch :blink:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu - 13 lata 3 tygodni temu #95628 przez Aleksandra
Czuję się rewelacyjnie :) Mdłości miałam tylko przez tydzień ale po zmianie witamin mi przeszły. Apetyt mam ogromny :blush: Tak jak nigdy dużo nie jadłam to teraz chyba nadrabiam. W pracy potrafię zjeść 3 kajzery ze słikiem dżemu, następnie kanapka z sałatką i w domu obiad, kolacja i owoce. W styczniu ważyła 63 kg (po roku od rzucenia palenia - schudłam w końcu bo ważyłam 66-67) a na dzień dzisiejszy ważę 66,6kg :) :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu - 13 lata 3 tygodni temu #95630 przez Aleksandra
Senna byłam przez pierwsze 3 tygodnie a teraz mi przeszło, co nie znaczy, że nie uwielbiam - szczególnie po pracy położyć się na łóżku z pilotem w ręku :) Za to o 21 już idę spać - mąż się śmieje, że zdziecinniałam przez ciążę :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #95648 przez Dorciaition
Oby tak dalej- obyś całą ciąże tak dobrze się czuła. A co bierzesz za witaminki? Ja na razie kwas foliowy, no i tą Luteinę co mi gin wczoraj przepisał.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #95657 przez Aleksandra
Wcześniej brałam Folik, a teraz biorę Feminatal czy jakoś tak. I naprawdę dobrze się po nich czuję :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #95830 przez sunaja21
no wreszcie mamy następczynie :))) gratuluje wam dziewczyny :)
Dorciaition- ciebie to ja podziwiam i strasznie kibicuje zeby było juz tylko z gorki :)


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #96044 przez Dorciaition
Dziękujemy Sunaja :kiss:
Też bym chciała żeby było już z górki, ale jeszcze trochę czasu... Ja to niestety już całą ciążę będę w stresie. Ale wierzę, że wszystko będzie dobrze.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #96073 przez Aleksandra
Na pewno będzie dobrze :) Nie widzę innej opcji :silly:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #96088 przez Dorciaition
No pewnie :)

Coś nas mało jest. Mam nadzieję, że nie długo przybędzie sporo "listopadówek" :laugh:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #96123 przez Aleksandra
Liczę na to, ale i tak się cieszę, że tyle się nas zgłosiło :)Dziś ekipa kończy następny pokój. Chyba wprowadzimy się szybciej niż myśleliśmy :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #96126 przez Dorciaition
No to cudnie! Bardzo się cieszę :) Dzidzia od razu będzie miała nowy domek.

Kurczę jak mam dziś taką ochote na lody, że nie mogę wytrzymać ;) Już dzwoniłam do męża żeby mi kupił. Oby szybko wrócił :lol:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #96127 przez Emme
spokojnie, pewnie niektóre jeszcze nie wiedzą, że się spodziewają dzidzi :)
ja się dowiedziałam 1.04. a dołączyłam do forum 28 :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #96129 przez Dorciaition
Poczekamy :lol:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #96144 przez Aleksandra
Ja mam takie szczęście, że odkąd dowiedziałam się, że jestem w ciąży są same urodziny/imieniny w rodzinie i zawsze wysyłają mnie po jakieś łakocie bądź jedzenie. Na początku marca były imieniny mojego męża oraz teścia i teściowa poprosiła mnie, żebym wracając z pracy kupiła kurczaki z rożna i pieczone ziemniaczki - myślałam, że kota dostanę wioząc to do domu, ale się powstrzymałam jakimś cudem. Dziś jednak są urodziny babci i wracając ze szkoły musiałam kupic tort....na widok śmietanowych babeczek dostałam takiego ślinotoku, że musiałam je kupic. Niestety kupiłam tylko 4 - 2 dla mnie, dwie dla męża. Swoją porcję już zjadłam, a mąż wraca z pracy ok 18, a jego babeczki wołają do mnie "zjedz mnie!" Chyba po drodze wyślę go po jeszcze dodatkowe babeczki :) Macie już zachcianki?
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #96256 przez madziaska
Na samym poczatku mialam straszny apetyt... Jadlam ogromne ilosci pozywienia i wydawalo mi sie, ze wogole nie przechodzi ono przez zoladek ;) Caly czas glodna... Wszystko oprocz slodyczy, ktorych nadal nie tykam. No, ale glod obecnie mija sie z mdlosciami niestety i teraz juz mniej zajadam ;)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl