BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 4 miesiąc temu #482398 przez kaska
Basia super,że masz już małą przy sobie :kiss:

Też jeszcze mam brązowe plamienia. Ciekawe kiedy się to skończy? :huh:

Ważę tyle co przed ciążą, ale co z tego skoro to ciało takie obwisłe :angry: Kiedy można zacząć ćwiczyć???

Pytałam się położnej co z tym mlekiem i mówiła podobnie jak Gorla. Rozbieżność jest w trzymaniu w lodówce, bo ona radziła,żeby trzymać 2 dni, a w zamrażalniku 2 miesiące.

8 muszę jechać na zajęcia :( nie wiem jak ja dam radę tyle godzin bez mojego Szkraba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482406 przez Sander
No ja też plamię , ale tylko troszeczke. Czasem z 2 krople na dobe :) No i nasuwa mi sie kolejne pytanie od kiedy można zacząć współżyć po cc??? Bo ja bym już chciałą ale się boje że tą rane w srodku uszkodze...już w ogóle nie czuje zebym przeszła jakąś operacje :) a wizyte u lekarza mam dopiero w poniedziałek...

Kasiu na cały dzień jedziesz?? ja ide 1.12 ale tylko na 3-4h. ale i tak sobie nie wyobrażam jej zostawić... jakby mi odcieli część ciała... a jak tu później doi pracy wrócić?? brrrrrrrr

Zuzu jak nic sie nie dzieje z Małym to ok!!! Widocznie aż tak mu nie zaszkodziło to przegrzanie :) My nowicjuszki jeszcze nie jadną gafe strzelimy!!! hehehe trzeba się nauczyć :lol: Za to potem będziemy ekspertkami!!

Też czekam na ładną pogode aby wyjść na spacerek, może faktycznie w czwartek będzie ładnie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482445 przez Sander
Mam jeszcze jedno pytanie... czy macie zaburzenia równowagi?? Mi się zdarza często, a to wejde w coś , a to mnie zachwieje... najgorzej jak mam małą na rękach :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482470 przez dorkiszon
Witam!
Gratuluje dzieciaków.
Mam pytanie jestem na początku ciąży i zastanawia mnie jedna rzecz.
Czy przed porodem robiono wam lewatywe ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482490 przez Zuzu19
Kaska ja już w ten weekend jadę na zajęcia od 8 do 17stej... I tak samo nie wiem jak wytrzymam bez Maciejka :(

Sander masz rację - trzeba się wszystkiego nauczyć. A to ,że ze mnie panikara to już druga str medalu :P
Co do współżycia nie wiem ile trzeba odczekać ale wydaję mi się,że jeszcze za wczesnie w końcu cc to przecięcie 6 powłok!! :huh: Albo uważać... Tylko jaka to przyjemność wtedy :blink:
W głowie mi się czasem zakręci ... Pewnie to niedospania masz, od nowych obowiązków, może organizm się musi przestawić. Przecież do niedawna leżałyśmy brzuchami do góry i robiłyśmy tylko to na co miałyśmy ochotę :silly:

Dorkiszon- ja nie miałam lewatywy. Parę godzin przed pierwszymi skurczami miałam biegunkę :cheer: więc nie było potrzeby, za to miałam cewnikowanie bo lekarz zabronił mi iść zrobić siusiu... :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482544 przez ewelka1505
Ja tez mam już tylko leciutkie plamienie.
Dorkiszon- ja miałam lewatywę przed wywoływaniem porodu.
Dziewczyny co jest dobre na odparzenia? Moja Pola niestety ma, przy każdej zmianie pampersa smaruje ją sudokremem ale jakos poprawy nie widze :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482550 przez Sander
Mi położna kazały kupić LINOMAG - maść, ma zupełnie inn ą konsystencje, myśle że pomoże. Mała tubka kosztuje około 22zł. No ale najważniejsze żeby pomogło!!Opakowanie biało-zielone.

Ja przed cc nie miałam lewatywy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482560 przez kaska
ja lewatywy nie miałam, ale dostałam 2 czopki na opróżnienie :)

Ja za linomag maść płaciłam 8 zł taki apteka.we-dwoje.pl/ziololek_linomag_masc...a,artykul,a8942.html

Kacper wzywa napiszęę pozniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482589 przez dorkiszon
Dobra, dzieki za odpowiedz, kazdy mial inaczej :).
Pozdro

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483061 przez Sander
A faktycznie z tym linomagiem, mój R.mi źle powiedział.

Mam rewelacyjny przepis:

na chlebek domowy :) Mi wyszedł rewelacyjnie!!!!!!!!! Jest naprawde pyszny!!!!!!!!! A faktycznej roboty było tylko 5 minut!!!!!!! Naprawde warto!!!!!!!!!! A tylko ja musiałąm zmniejszyć temperature w trakcie bo się zaczynał przypalać

Pozdrawiam!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483159 przez Baasiuniaa
No to my czekamy na wynik bilirubiny jejuuu najdluzsze 2godziny...tak bardzo juz cgce do domu do kapisia.probuje karmic ale butla musi byc bo mleka jeszcze nie mam wiec jest jak z kacperkiem. Mala ma takie smieszne czarne kudlate wloski ja juz chidze normalnie tylko brzuch czasem ciagnie brzuch jak w 5mc na oko bo nie ma tu duzego lustra juz chce do domuuuuu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483618 przez ewelka1505
Sander sprobuje upiec taki chlebek na dniach :) wyglada smakowicie :laugh:
Bylam dzisiaj z Polą na wizycie u neonatologa (ze wzgledu na komplikacje podczas porodu) sprawdzic czy wszystko z małą ok. No i jest zdrowiutka i strasznie szybko brzybiera na wadze. Wyszlysmy ze szpitala rowny tydzien temu i wazyla 3580g a dzis juz 4010g :ohmy: taki z niej obzarciuszek :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483622 przez ewelka1505
A na te odparzenia polecil stosowac Tormentiol. Zobaczymy czy pomoze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483644 przez iza
Dawno mnie nie bylo ale Was od czasu do czasu ppdczytuje :) Gratuluje nowym Mamusiom
U mnie wszystko ok.Julcia rosnie jak na drozdzach,jest zdrowa.W npcy ostatnio malo spi za to q dzien odsypia.
EWELKA na odparzenia jest dobra masc BEPANTHEN,mala tubka kosztuje ponad 20zl a duza ppnad 40 zlJuz nie wiem ktora z Was to pisala ale trzeba dzieckp budzic na jedzenie lub karmoc je przez sen a noe cieszyc soe ze tyle spi bo przeciez takie malenstwa duzo spoa.Polozna dobrze powiedziala ktorejs z Was ze trzeba budzic.
Ja staram sie w ciagu dnia troche zdrzemnac bo tak to noedalabym rady przy malej.Pisze z tel woec sorki za literki.
Pozdrawiam :kiss:


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483649 przez kaska
No to teraz dokończę :)

Dorkiszon bo to zależy od szpitala. Zawsze można się nie zgodzić :)

Basia i jak? mam nadzieję,że już masz wypis do domku :)

Zuzu u mnie jest taki problem z tymi zajęciami,że muszę jechać 200 km( kiedyś już o tym pisałam) No i jak będzie płacz to jak ja wrócę? pociągi jeżdżą z taką częstotliwością... PKS zresztą też. Dojazd na uczelnie zajmuje mi ok 3 godziny :ohmy: :( Gdybym miała uczelnie w swoim mieście to nie widziałabym aż takiego problemu :(

Sander jak polecasz to i ja spróbuję upiec. Zobaczymy co z tego będzie :) :lol:

Ewelka mój przez ten tydzień przybrał 490g :lol: czyli podobnie. No ale on mniejszy się urodził i teraz zajada żeby dorównać hehe :)
A co do tego leku na "t" to nie znam, ale linomag na prawdę polecam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl