BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 4 miesiąc temu #483701 przez kaska
Oooo Iza :) Fajnie,że piszesz. Odzywaj się częściej o ile będzie taka możliwość. Wiadomo.. czasem ciężko znaleźć czas.

Kivi, Iza ile Małe ważyły i ile miały wzrostu?? Chcę dodać to do naszej tabelki :)

Nicka, Agata co z Wami??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483710 przez iza
Julcia wazyla 2050 a wzrpstu miala 51 cm. Nawoasem mpwiac teraz wazy 3620 i moezy 53cm szczescie moje :) :)


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483730 przez Zuzu19
Jesteśmy z Maćkiem po pierwszym spacerku :lol: Tym razem go nie przegrzałam, chodziliśmy godzinę, nie wiem czy nie za długo ale jak po dwóch tygodniach wyrwałam się z domu to tak mi się przyjemnie spacerowało... jak wróciliśmy to padłam spać :silly: chyba dlatego,że noc mieliśmy "ciężką"... od 1 do 4 mój syn leżał przewiniety, najedzony i jedyne na co miał ochotę to patrzenie a to w sufit a to na mnie ... Ja miałam oczy na zapałkach. Jak próbowałam go uspać była histeria i płacz :dry:

Jesteście już widze po pierwszej wizycie u lekarza... Ja czekam do 5 grudnia. Mam nadzieję,że też tak rośniejak na drożdżach- jak Wasze pociechy :kiss:

Za 2 dni rozprawa w sądzie. :huh: P.- ojciec dziecka tak ładnie się nim zajmuję, z taką czułością, nie wiem czy dobrze zrobiłam wnosząc o sprawę w sądzie.. :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #483758 przez kivi
Hej :-)

Rodzinka wyjechała, więc mam chwilkę by napisać :-)

Maja ważyła 3555, miała 51cm
dostała 3x10 w skali apghar :-)

Sander - jeśli chodzi o karmienie piersią... ja z Matim przez pierwsze trzy dni nie miałam pokarmu, upierałam się właśnie by oprócz tego, że Matii ssał ładnie, by chodzić na laktator kilka razy dziennie, to pobudza także laktację i to bardzo, nie dałam za wygraną i UDAŁO SIĘ :-)
Oczywiście może już także zrobiłaś wszystko i nie ma w tym nic złego, że przejdziesz na mleko modyfikowane, te chwile z butelką także będą dla was intymne i cudne :-) i bliskość taka sama...zobaczysz :-)

Teraz odrazu miałąm pokarm mimo, że także przeszłam cesarkę...Mała ładnie przybiera na wadze. Wszystko gra :-)

ma półtora tygodnia i na dworzu byłam już 3 razy, pierwszy po jakimś tygodniu, drugi kolejnego dnia na ważenie, no i kolejnego na spacer do sklepu...choć to jest nie polecane ze względu na skupiska bakterii w centrach handlowych i sklepach..ale to był szybki spacer by sprawić trochę radości teściowej, która była u nas w odwiedziny :-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483760 przez kivi
Kaska... gdzie jest ta tabelka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483795 przez kaska
Kivi nad moim suwaczkiem jest odnosnik "listopadowki2012" :) pozniej dopisze Twoja Mala bo teraz pisze z tel. ps Mala urocza i te wloski !:)

Zuzu u lekarza to nie bylam ale polozna z waga przychodzi. do Ciebie nie?
co do ojca dziecka to moim zdaniem dobrze. przynajmniej bedziesz miala pewnosc ze mu sie nie odwidzi. bedziesz to miala na papierku czyli bezpiecznie. A kontaktu bym nie utrudniala, w koncu to ojciec. Wam sie nie udalo ale ojcem moze bedzie dobrym :) oby!

Iza to Julka duza sie urodzila jak na wczesniaczka :) super!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483909 przez MaLiNaUK
Kasia W tabelke wdal sie blad Anthony urodzil sie 9 listopada pozdrawiamy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483932 przez Zuzu19
Kaska moja położna środowiskowa stwierdziła,że nie widzi potrzeby przyjścia do mnie skoro dziecko nie jest chore a po za tym ona nie jest mobilna więc musiałabym po nią jechać do przychodni a potem ją tam odstawić a bd sama z Maćkiem i to na jedno wychodzi bo czy do niej czy do lekarza do przychodni bym musiała się wybrać :dry: zresztą bardzo nie przyjemna ta położna jakoś nie żałuję,że jej u siebie nie ugoszczę..

Ale bym chciała mieć tego trzydziestego już za sobą. Mimo,że nawet mnie na niej nie bd osobiście a bd tylko mój pełnomocnik mocno się stresuje. :huh:

Kivi cudna mała :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #484430 przez gorla
Sander mi tez sie zdarzają zaburzenia równowagi, to chyba normalne, zmęczenie daje sie we znaki

dorkiszon ja w pierwszej ciązy miałam lewatywe przed porodem, teaz robią jak im powiesz, przynajmniej w moim szpitalu. Teraz jej nie miałam, dostałam tylko czopki doodbytniczo

ewelka majka tez ma odparzenia, sudocem słabo u nas działał , nie widziałam poprawy, teraz mam bephanten i jest super poprawa, spróbuj, może u was też pomoże

kivi mała słodziutka :lol:

Ja nie mam pojęcia ile Maja teraz waży, a jestem ciekawa,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484625 przez Sander
Dziewczyny ja tylko na chwilke, bo nie mam czasu za bardzo.
Poodpisuje później na posty.
Byłam wczoraj na kontroli u gina... i miałam usg... macica jest gigantyczna jeszcze!!!!!! No i jaka wielka jest w niej dziura!!!!!! Nie myślałam że to tak widać... No i w związku z powyższym celibat przez 6 tygodni!!! :( :( :( :( Z wieszku rana zagojona a wśrdoku jeszcze długo nie...
NO i oczywiście karmić piersią... Dziś spróbowałam az tak nawet nie bolało, ale mleka mało bo dostałą oba cycki a i tak była głodna, ale może się naprodukuje :)
Aaaaaaaa i w czasie karmienia można zajść w ciąże!!! Więc pamiętajcie o antykoncepcji!!!

No i co do wagi co zgubie przez pierwsze 1,5 miesiąca to zgubie... a reszta zostaje....

Buziaki!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484968 przez Baasiuniaa
[img/] Cześć Dziewczyny my od wczoraj w domu juhuu.
Kacperek sie tak ucieszył jak zobaczył mnnie Klare, mielismy dla niego zabawke- prezent powiedzilismy ze to od siostrzyczki dostał:) wiec juz w ogole mlodsza siostra jest suuper :)
Ja c karmieniem lipowato jak poprzednim razem i przyznam, że chyba nie jestem na tyle wytrwala i skupiona, nie wiem..jak daje malutkiej butelke to spi 3 godziny budzi sie na pogadanie, zmiana pieluszki, mleczko znowu i śpi kolejne 3 godziny...regularnie więc pieknie, a cyckime to co godzine sie podnosi i płacze i obgryza łapki że głodna....
Cieszę się bo a 16 kg, które przytyłam 9 kg już mi zeszło ! :)) więc rewelacja
i naprawdę czuję się o niebo lepiej w porównaniu do porodu naturalnego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484971 przez Baasiuniaa
[img/]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484977 przez chłopek
wszytkie mamuski juz rozpakowane ?
tak tak pamietajcie jak sie karmi to mozna zajsc w ciaze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #484994 przez Baasiuniaa
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #485019 przez Sander
Basiuniu super zdjęcie!!!!!!! A Klara jaka Malutka!!!!!!! Teraz to dopiero widze różnice jak Moja Izka urosła :)

Pozdrawiam!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl