BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #405659 przez gorla
kaska nie martw sie dasz radę szybko nauczysz się maluszka i będziesz ekspertem ;) a krwi to ja tam za dużo nie widziałam, nie lało sie strumieniami czy cuś hehe :blink:

Noo mąż rodził ze mna wczesniej i teraz tez chce, naprawdę obecność bliskiej osoby pomaga i polecam szkołę rodzenia!!!! Nawet nie pisnęłam przy porodzie :silly: oddychałam kiedy i jak trzeba wiedziałam co po kolei ze mna sie dzieje i nawet że juz mam przeć tez wiedziałam :silly: a położna nie wierzyła ze w 1,5 godz. rozwarcie sie z 3 do 10 zrobiło, a zrobiło :lol:

Moje maleństwo też duże nie będzie bo nie ma po kim, waga średnia :)

Też jestem ciekawa tych poduch z lidla, Yummy o tą chodzi?
www.lidl-pageflip.com/pl.html?kid=pb49mH

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405683 przez iza
Dziewczyny ta poduszka z lidla jest całkiem inna.Ona nie jest dla kobiet w ciazy.Ja mam zupełnie inna


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405685 przez iza
motherhood.pl/ zobaczcie sobie ta poduszke


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405719 przez kaska
No Iza chodziło mi o taką jak Ty masz :) Myślałam, że właśnie takie są w lidlu :)

Co do szkoły rodzenia to się wybieram, ale u mnie jest od 27 tyg, a położna twierdzi,że najlepiej od 30, więc pewnie w połowie sierpnia już będę chodzić :)

No to jak dużo krwi nie ma to mnie pocieszyłaś, chociaż ja to nie mogę na nią patrzeć jak mi z żyły pobierają, a przecież to taka mała probówka... :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405735 przez gorla
iza no właśnie ty masz tego rogala co potem dla maluszka mozna wykorzystać

kaska :) ja tam nie pamiętam krwi, jak bedziesz miała bóle to nie bedziesz o tym mysleć uwierz. Ja się bałam że dostane duszności bo mam astme, ale jak już skurcze były to nie myślałam o innych rzeczach :silly:
U nas też tak na początku III trymestru każą się zapisać. Połozna sugerowała ze może na drugi kurs mam sie zapisać we wrześniu ale nie ma bata!! zeszłym razem urodziłam 3 tyg. wcześniej i nie skończyłam szkoły wole spokojnie teraz póki mi sie chce i mam siłę :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405772 przez iza
Fajnie Wam dziewczyny ze bedziecie chodzily do szkoły rodzenia :) Z pewnoscia dowiecie sie duzo rzeczy i o porodzie i o postepowaniu z maluszkiem :blink:

No ja niedawno wziełam pierwsza dawke tych "super" :silly: leków.Jak narazie to dobrze sie czuje tylko moze ciut szybciej sie mecze i rece drżą no ale bynajmniej nie mam takiego kolatania serca,mdłosci i sennosci.Zobacze co bedzie pozniej...


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405805 przez Bombelkowa Mama
świetna ta poduszka rożek.

ja sie nadal boję, muszę iść do szkoły rodzenia bo oszaleję. polecacie jakąś w gdańsku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405812 przez iza
Bombelkowa Mama ja nie jestem z Gdanska ale wydaje mi sie ze zapisz sie do takiej szkoły gdzie polozna bedzie prowadzic zajecia a i pracuje w szpitalu gdzie masz zamiar rodzic .Nie wiem moze żle ci doradzam ale ja chyba bym tak zrobiła.


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405878 przez Sander
Cześć dziewczyny!!
Ja znowu miałam długą przerwę... Jakoś nie daje rady ostatnio pisać tylko was podczytuje bo mam dużo zajęć...
Iza dopiero teraz doczytałam że byłaś w szpitalu!! Napewno teraz już będzie dobrze ;-) Trzymam kciuki!!

Co do szkoły rodzenia to też się chyba zapiszę tylko muszę jej poszukać...

A co do poprodu to staram się o tym nie myśleć... bo bardzo się boje...najgorsze że tego nie da się pominąć... :-( Na porodówkę zabieram siostrę... a przed drzwiami będzie siedział mąż... on sam nie wie czy chce, najpierw powiedział że nie , a teraz rozmawiał z paroma kolegami który byli na porodzie i już chętniej... no ale zobaczymy... Cieszyłabym się gdyby był no ale cóż... na siłe nie chce go zmuszać... No i nie chece żeby zobaczył coś co obrzydzi mu seks na reszte życia... bo to nie oto chodzi żeby robić coś na siłe...a potem wieczny celibat!!

No i chyba siara też mi leci bo czasem widze jakieś malutkie zabruszenie na staniku i podejżewam że to to...

Pozdrawiam Was gorąco!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405925 przez Sander
aaa i mam jeszcze jedno pytanie : czy boli Was miednica??? Mnie bolała cała d... we wtorek i to bardzo! A i zaczeły mi nogi puchnąc, a nigdy mi nie puchły. A u Was jak to wygląda??

Pozdrawiam!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405930 przez iza
Witaj Sander co do porodu to spokojna glowa,nie wiem kto Ci tak powiedział ale maz stoi przy Tobie od stronyn głowy,tłowia a nie...wiadomo :silly: wiec na pewno sie nie zgorszy :blink:
Co do miednicy to tez mnie czasem pobolewa wiec sie nie martw bo to normalna reakcja organizmu na zachodzace zmiany,które sa teraz coraz bardziej intensywne przez rosniecie dzidzi :)
O puchnieciu słyszałam od dziewczyn w szpitalu ze tez tak mialy wiec raczej ok.No ale tu nie jestem ekspertka.
Ja sie smieje ze chociaz ten objaw w ciazy mi nie grozi bo ciagle leze :blink:
Natomiast mi z kolei dokuczja wiazadła oble.Czasem jak mnie złapie na chwile to wszystkiego mi sie odechciewa :(


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #406045 przez kaska
allegro.pl/wielofunkcyjna-poduszka-do-ka...0cm-i2467357476.html -> Iza masz mniej więcej taką poduszkę??

gorla dzięki za pocieszenie, ale chyba muszę to sama przeżyć i doświadczyć żeby uwierzyć heheh. bo mimo tego, że ludzie tak mówią to i tak mam jakieś czarne myśli. No tak jak mówiłam- nie na temat samego porodu, ale gojenia się ran i opieką nad Małym :) Na szczęście dopada mnie to rzadko i na sekundę, później staram się o tym nie myśleć :P

Miednica mnie nie boli. Nogi bolą, ale nie puchną, ale ginekolog kazał mi na to zwracać uwagę i ewentualnie zgłaszać. No i kręgosłup mi czasami doskwiera :)

Co ile macie wizyty? ja wcześniej miałam mniej więcej co 3 tyg, teraz zapisał mnie za 4 i tak czekam czekam i doczekać się nie mogę kiedy zobaczę mojego Skarba. Na szczęście idę wcześniej na usg3d bo chyba bym się nie doczekała :P

Jeszcze jedno pytanko. Myślałam ostatnio nad kupnem kombinezonu, oczywiście ciepłego, na zimę. Myślałyście może nad rozmiarem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #406330 przez ewelka1505
Ależ dzisiaj upał u mnie... Nawet mi sie nie chcialo wychodzic z domu, ale musialam bo bylam dzisiaj na badaniu z glukozą. Musze przyznac ze spodziewalam sie ze bedzie gorzej, ale wypilam wszysko. Co prawda nie bylo najsmaczniejsze ale dobrze sie po tym czulam i nie zwrocilam :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #406355 przez iza
Kaskaja mam troche inna...zobacz wrzuciłam linka wczesniej to sobie kliknij w zdjecie i zobaczysz ze jest inna.
Co do kombinezonu to kupiłam juz w roz 62.Wiem ze jest duzy ale niunia szybko urosnie i bedzie na cała zime.Tak mi doradzono i tak zrobiłam :blink:
Co do wizyt to ja mam co 2 tyg ale wiadomo u mnie sytuacja szczegolna :blink:
ewelka fajnie Ci ze glukoze tez juz masz za soba.Ja sie wybieram w przyszlym tygodniu.
U mnie to skwar ze ho ho :) chłodze sie wiatrakiem w domciu :silly:


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #406411 przez diablica87
Witam!! Ja sprawiłam ( można tak powiedzieć ) sobie prezent na urodzinki :laugh: Ostatnia miesiączkę miałam w lutym parę dni po nich :P A o ciąży dowiedziałam się na parę dni przed powrotem do pracy z urlopu :blink: Obecnie mam 24 tydzień ciąży a termin żeby było śmiesznie mam taki że w najlepszym wypadku moge zrobic prezent urodzinowy "tesciowej" :silly: czyli 25 listopad

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl