BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 7 miesiąc temu #406419 przez kaska
Witamy w naszym gronie :) Będziesz miała chłopca czy dziewczynkę? Jak się czujesz? Napisz coś o sobie bo to już ponad połowa ciąży więc pewnie troszkę się u Ciebie działo :)

Iza faktycznie troszkę inna. Twoja wydaje mi się porządniejsza, tylko ta cena 140 zł mnie przeraża :) mi to na razie w spaniu pomaga kołdra włożona między nogi, ale wolałbym kupić sobie takie cacko :P zawsze to wygodniej
Co do kombinezonu to kupiłaś taki z nóżkami czy coś w stylu workowatym? (mam nadzieję,że mnie zrozumiesz bo nie wiem jak mam to ująć hehe :blink: )

U mnie upał i duszno było do 15 później ulewa i znowu ciepło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #406445 przez Ajlona
JA też dostałam poduszkę z tej firmy - polecam ją w 100% :)
Śpi się wygodnie na lewym boku, spokojnie przesypiam całą noc... Znam 3 dziewczyny, które korzystały też z poduszek motherhood i są bardzo zadowolone... nawet zabrały ją do szpitala :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #406458 przez gorla
Mi też nogi puchną i zyły :ohmy: muszę to zgłosić ginowi w piątek :dry: teraz jakoś zaczęły zastanawiam sie czy to nie przez ugryzienia komarów, bo przed ciążą jak mnie użarły to tez puchło :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #406536 przez iza
Witam diablica w naszym gronie :)

Kaska cena poduszki no jest ciut wysoka ale wierz mi na prawde sie opłaca.Jest bardzo wygodna a ja przeciez wsrod nas to jestem ekspertem od lezenia w koncu 4 miesiace sie z nia non stop "przytulam" a i w tamtej ciazy tez posluzyła.Teraz jak byłam w szpitalu tez ja miałam ze soba i na poród tez mam zamiar bo sie przyda mi i dziecku.

Kombinezon jesli Cie dobrze zrozumiałam to kupiłam ze tak powiem na "kazda nozke oddzielnie"/,natomiast łacznie ze stopkami bo sa tez takie do kostek powiedzmy a reszte trzeba dokupic. Wiec to nie worek :blink:


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #406677 przez diablica87
Z tego co wyszło na usg najprawdopodobniej będę miała dziewczynkę ale to się jeszcze zobaczy :)
A czuje się kiepsko :( : boli mnie odcinek lędźwiowy kręgosłupa ( i to tak że ostatnio jak mnie mąż masował to się mu popłakałam ) i czasami odcinek piersiowy chyba tak to się nazywa, ostatnio stopy mnie pieką tak jak bym chodziła po rozżarzonym węglu, apetytu nie mam, zachcianek też nie mam ( no chyba że zachcianka można nazwać ochotę na pierniczki w maju :silly: ) jedynie co odrzuciło mnie na ryby :pinch:, wymiotowałam tylko parę razy na początku ciąży (w sumie to może 4 razy) i dalej czasami mam tą cholerna zgagę która żyć mi czasami nie daje a no i strasznie meczą mnie te upały - ciągle bym tylko spala :laugh:

Wiec raczej mam dziwny ten okres bo według mnie wcale nie ciążowy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #406741 przez iza
diablica ja tez juz od pewnego czsu zmagam sie z krzyzem,plecami :( No niestety w tej sprawie moga nam pomoc jedynie mezowie takie uroki ciazy.
A te upały tez ciezko znosze ale dzis jest juz lepiej u mnie bo cała noc padało wiec juz inne jest powietrze i temp-nareszcie :)


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #406817 przez diablica87
Iza ja niby też mam chłodniej w domu ale i tak chce mi się strasznie spać mimo że w nocy spałam nawet dobrze :) I dlatego zrobiłam sobie kawusie zbożowa oczywiście :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #406907 przez gorla
diablica zgaga!!!! :ohmy: wiem coś o tym też sie z nią zmagam , śpię na siedząca a potem mnie plecy bolą w dzień... ale w pierwszej ciązy też tak miałam aż do porodu, w dzień porodu przeszło jak ręką odjął.. mówią ze to ucisk na żołądek albo rozluźnienie mięśni przez hormony, które tez powodują ze dzidzia rodzi sie z włosami. Moja miała mega długie włoski :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #407035 przez ewelka1505
Ale fajną czuprynke miala twoja corcia :D
No wiec dziewczyny bylam wczoraj na usg 3d. Fajna sprawa :) Mam juz 100% pewnosc ze to dziewczynka :D jak to lekarz powiedzial "na 100 % nie ma zadnych jajek tylko cipeczka" :p tylko niestety nie dalo rady podejrzec buzki w calej okazalosci bo ciagle cos sie zaslaniala raczkami. Lekarz probowal na wszyskie sposoby, ale ona jakas wstydnisia chyba jest :p Wazne ze zdrowa i juz wazy mniej wiecej 1kg :)
A i jeszcze wyszlo mi u niego termin na 6 listopada wiec o 3 dni wczesniej niz z ostatniego usg. Czyli w kazdym badz razie moge sie spodziewac ze na poczatku listopada mala wyskoczy ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #407201 przez ania1985
witajcie przyszle mamusie jestem w 24tc i znowu zaczely sie problemy z lykaniem witamin ;( przez pierwsze mi msc ciazy wogole ich nie lykalam bo zaraz zwracalam a teraz od 2 dni jest to samo. jak u was to wyglada z witaminami? strasznie mni boli kregoslup,bez roznicy czy siedze czy leze i jakas taka ospala jestem(ale to chyba przez pogode)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #407701 przez kaska
Cześć Dziewczyny :)

ania1985 też miałam z tym problemy, ale się zcwaniłam i łykam je przed snem po kolacji. :laugh: Zgłaszałam to ginekologowi to mówił,że organizm czasami reaguje wymiotami na żelazo (powiedział,że później powinno przejść)- no chyba,że masz preparat bez żelaza, wtedy to już nie wiem. Ja biorę prenatal classic. Na kiedy masz termin? pod koniec listopada?

gorla super ma włosy! Śliczną masz córkę :)

ewelka1505 masz jakieś zdjęcie z 3d? pochwal się :)

Współczuję Wam tej zgagi. Miałam raz taką porządna i myślałam,że umrę. Teraz już wiem,że nie mogę się przejadać, w szczególności moich ulubionych słodyczy. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #407731 przez YummyMummy
ojj dawno nic nie pisalam. Co do poduszki,to wczoraj zamowilam,ta ktora Iza polecila :) tak przegladalam na allegro rozne, bylam w smyku i stwierdzilam,ze najlepiej wybrac polecona niz potem zalowac.

Mi na szczescie ani po witaminach, ani po zelazie nie chce sie wymiotowac :)

Wczoraj bylam u ginka, szyjka w porzadku, dostalam skierowanie na badanie krwi i usg. Oczywiscie juz sie nie moge doczekac zeby podejrzec mojego malego kangurka ;) ostatnio tak zaczela skakac,ze naprawde zaczynam myslec,ze juz by wyszla najchetniej :P a wczoraj jak mezus sie przytulil do niej i zaczal mowic,to mielismy wrazenie,ze go chce dotknac i mizia mnie po brzuchu. Kurcze po prostu niesamowite przezycie! :)

Mnie kregoslup mniej boli odkad chodze na zajecia dla ciezarowek, wiec polecam jesli mozecie w takich uczestniczyc!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #407780 przez ania1985
czesc :)termin mam na 26 listopada :) wczoraj wlasnie polklam przed polozeniem sie do lozka czulam ze jest mi niedobrze ale zasnelam i po problemie ;) ja lykam ladeevit wczesniej lykalam polecane przd gina prenatal ale to byla dopiero katastrofa zaraz po polknieciu czulam w sama chemie i odrazu zwracalam. mialyscie juz test obciazenia glukoza? jest to takie straszne jak mowia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #407798 przez kaska
Oj mój Maluch też ma czasami tak, że potrafi kopać cały dzień i noc :) Po 2 dniach się uspokaja i jest dzień odpoczynku i później znowu bryka :)
A co do ćwiczeń to chodzę na basen :) Polecam!

ania1985 glukoza dla mnie nie była straszna :) nawet mi smakowała jak dodałam cytrynki (ale z tego co słyszałam nie wszędzie pozwalają) tylko długo to trwa, więc jak możesz to idź jak najwcześniej.byłam po 8 a do 12 to strasznie zgłodniałam :P No i senna się zrobiłam gdzieś po pół godziny od wypicia- myślałam,że zasnę na siedząco ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #407905 przez diablica87
Mi właśnie nie pozwolili dodać cytrynki i przez dwie godziny myślałam że wykituje gdyż nie słodzę nic tak mocno i dla mnie było to bardzo nie przyjemne :silly: A dzisiaj dzidzia tak daje mi popalić że mam jej już dość bo tak o sobie daje znać ( cała noc nie spalam a teraz nic nie mogę za bardzo zjeść bo zaraz jest mi niedobrze i mam straszna zgagę ) Co do witaminek ja nie mam takich problemów biorę je normalnie przy śniadanku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl