BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #899407 przez Hania84
Lena zasypia...

szósteczka , srenka dzięki za komplementy ;)

srenka bratowa to ciekawy człowiek :S .... super że się aparat znalazł to czekam na fotki ;)

szósteczka oj to nie ciekawie się przytrafiło :S może Twój zrozumie...no w końcu nie co dzień się takie coś zdarza... i każdemu może. Nikt nie jest bezbłędny.

cordis fajne fotki, Bartuś ma zaciesz ekstra przy rowerku, tort fajny i rowerek też :) koń i samochód czad :P a T. co znów dobrego wymyśliła? :D

Violcia czemu tak się robi u Ciebie?

Karolka to nie zły aparat z Gabi :D ...ważne że mąż kupił ;) przyślij deszcz ;) u nas jutro cały dzień opadów :P

lecę się kąpać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #899410 przez violcia00
kur.. 2 razy pisalam i mi nie wstawilo,no coz napisze 3 raz

Haniu piekna kobieta z CB,czesciej sie nam pokazuj :kiss:

Cordis super prezenty barti dostal,kawal przystojniaka z niego ;) a co Z T znow?

Viki cudasna na kazdym zdj,pazurki tez fajne malutka :)

Alberto przystojniak i fajny koniu.

Karola wszystkiego naj,duzo milosci. :kiss:

srenka to czakamy na zdj z roczku,fajnie ze impreza udana i wczorajszy koncert ;)

gochens super ze sie wytanczylas,dawaj foty.

szosteczka nie martw sie-K pojeczy troche i przestanie,to tylko zderzak :P


a u mnie lepiej,T jutro wyjezdza i jakos mi smutno :(

udalo sie,kilka fotek z weekendu :cheer:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899416 przez szósteczka
Karolka no ja tez obawiam sie tej wojny domowej u mnie , cofałam na parkingu żeby wyjechac i skupiłam sie żeby Tylem nic nie walnąć i nie zauważyłam ze jeszcze słupka z lewej nie minęłam i rogiem zarysowałam jak nie wiem. A jeszcze grzmiało jak nie wiem i spieszyłam sie żeby przed burza do domu dojechac i bylam przez to rozkojarzona. Masakra.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #899417 przez KaRoLkA
Haniu no niezla jest a jak sie pytam to ona z minka cwana i sie dopytuje "ta" "ta" wogole to kłócić tez sie potrafi i pokazuje rozki tylko pytanie po kim ona taki lobuz jest ?? :huh:

Violcia nie dziwie sie ze Ci smutno bo zawsze to było z kim pogadac czy pomogla :) choroba juz całkiem przeszła ??:)

Szosteczks to tym bardziej Twoj powinien zrozumiec ze przed burza chcialas zdarzyć jak to mowia auto nie szklanka pomaluje sie i będzie git :) ja nowego narazie nie tykam bo moj to by chyba zawału dostal i dzwonil 10 razy czy die nic autku nie stalo :/ ffffff czasami to az przesadza to tylko materialna rzecz , zdrowie wazniejsze ale on sie trzesie nsd autem jak nad jajkiem :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899424 przez violcia00
karolka jeszcze nie do koncz przeszla,kaszel i katar nadal meczy ale da sie zyc ,a z T zle nie bylo czasem mnie wkurzyla ale to zawsze jakas pomoc,jej tutaj tez chyba dobrze bylo,no ale zycie :dry:

Szosteczka ja tez raz tyl mojemu tak zarysowalam,walnelam na parkingu w slup,tez sie balam jak diabli ale nawet nie krzyczal :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899425 przez szósteczka
Violcia jakie piękne zdjecia gdzie to takie widoki ? Ale super pamiątkę będzie bąbel mieć.
Mozna juz spokojnie powiedzieć ze Pawel sam chodzi, tez szpera mi po szafkach i wyciąga co sie da.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899434 przez Hania84
Urwisy nasze kochane :)

Lena też ma charakterek :S pokazuje różki często...potrafi się wściekać a jak jej coś nie pasuje to szczypie...albo robi tak że jak jej czegoś nie dam to niby jest okej ale podchodzi do mnie, albo jak siedzi mi na kolanach to zaczyna szczypać jakby chciała pokazac że ona ma miec ostatnie zdanie :blink: :S tyle, że ona wściekanie ma po mnie :P to przyznaję bez bicia :P tyle że ja nie szczypię :D haha

szósteczka będzie dobrze...wytłumacz mężowi wszystko co i jak i na pewno zrozumie. Zrób oczy jak kot ze Shreka, skruszonym prawie płaczliwym głsem opowiadaj to bedzie si ;) :D
Faceci i te auta ech....

Violcia no fakt że smutno jak ktoś odjeżdża...zawsze to pomoc i można dla odmiany z kimś innym pogadać...ale tak jak piszesz.....życie ...jeszcze nie raz pewnie T. do Was przyjedzie jak się jej podobało też ;)
Ale boskie widoki macieeee ja pierdziu :woohoo: zazdraszczam :whistle: I wy ślicznni też :) jak zawsze :) Violcia ale młodo wyglądasz :) normalnie ze 20 lat bym Ci dała :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899439 przez violcia00
Hania dzieki,milo mi :blush: ...ostatni jak powiedzialam koledze z pracy ze mam 28 lat to byl zszoklwany,mowil ze myslal ze z 30 mam :( :(

Szosteczka a to we Francji jest ;)

A mnie ostatni moje dziecko bije,niby dla zabawy,jego to cieszy ale mnie nie,wogole straszny łobuz,nic nie nie slucha,ledowke co 5 min otwiera albo wc bo sie drzwi nie domykaja :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #899441 przez malutkamilka
Violcia jakby nie patrzeć to idzie Oryginał i Ksero ;)
a ogólnie to ślicznie wyglądacie, a T. była z wami? Jakaś ty szczuplutka :)

Haniu no w końcu się pokazałaś bez naszych błagań;) ladna jesteś, buźka sliczna a się wstydzisz - moja mama wiecznie walczy z kilogramami i się wstydziła, nie chciala zdjęć, ani nigdzie tak nie wychodziła aż jej ciotka powiedziała że ma siebie zaakceptować bo jak to zrobi to i inni nie będą na to zwracać uwagi;)

Srenka a ty tak opowiadasz o swoim domku to może byś się nim pochwalila ;)?

Cordis nie widzę was :D Bartoszek widać zadowolony więc to najważniejsze.

Aleksia a jak bobo w tym siedzonku, bo ja się przymierzam ale znając siebie to na koniec sezonu rowerowego kupię. Zastanawiałam się nad takim do kierownicy do jazdy przodem bo panna lubi o obserwować lub taki z wikliny jak z naszych czasów ale zapewne za rok były by za male ...

Ręka ok, opuchlizna zeszła zmienilo kolor na brązowy i jaśnieje od środka i widać ślady ukąszenia.

Ja mam dziś dzień słabości. Jak sobie pomyślę że jeszcze 3 tyg to plakac mi się chce i to robię bo po co trzymać nie potrzebnie emocje w sobie. Jeszcze T. dziś po pracy przyszla i mówi że ta piczka co ją zastępuje miała iść na tydzień urlopu a dziś ja poinformowali że poszla na dwa!!! Moja mama ma wtedy rehabilitację i trzeba będzie kabinowac opiekę dla Wiktorii na czas jak mama będzie mieć lasery. I tym sposobem miały zajmować się na zmiany by one mogły sobie coś zaplanować i żeby młoda się nie przyzwyczaiła do żadnej z nich a takie cyrki coraz bardziej zniechęcają do pracy. Coraz częściej zastanawiałam się nad tym by począć teraz dziecko odchować oboje puścić do przedszkola i wtedy spełniać się zawodowo ale tu z kolei boje się że sama nie dam rady bo jedno we wózku a drugie uciekające albo co gorsza chcące do wózka. I sama nie wiem. Koleżanka mi powiedziała że jak będę gotowa psychicznie i fizycznie na drugie dziecko to nie znajdę żadnego ale - na razie zostalo jedno ale


koniec smęcenia idę spać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #899442 przez Hania84
Violcia ileee ci powiedział ? :blink: :S co on okularów zapomniał ??? :D

zobaczcie to :D PADNIECIE !!! POLECAM !!!

vod.pl/programy-tv/sa-wardega-mr-pumpkin-halloween/xggys

a gdzie Marta???
Gochens???

edit wciskanie się w spodnie po ciąży hahaha :D padłam

www.facebook.com/photo.php?v=32272653789...99102&type=2&theater

yoga po niemiecku haha :D dobreeeee :P

www.facebook.com/photo.php?v=65204714486...55417&type=2&theater

POŚMIEJCIE SIĘ RAZEM ZE MNĄ :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #899458 przez Agusia83
Haniu, ja już się posmiałam:) i nie mogę wstać...co prawda halloween i ubieranie ciuchów już widziałam, ale joga powaliła mnie na ziemię :) :)

Ja też składam spóźnione życzonka Elizce...Kakaszka, właśnie, może jak Ł się ustawi w DE to Was ścignie?

Malutka, niezłe ukąszenie...ale mama ma rację, mnie też kiedyś taki dziad ugryzł i miałam podobny ślad.

Haniu, super fotka, ładnie wyglądacie:)Niedawno farbkę kładłaś?

Szósteczka gratuluję chodzacemu Pawełkowi, ale porysowanego auta niezazdroszczę...mój by mi zrobił okropną awanturę...co prawda jeszcze nie mam prawka, ale jak już będę miała, to nie wiem czy będę dostawać samochód, chyba będziemy musieli dla mnie kupić cosik.

Cordis, Bartuś ma cudny usmiech:) I jakie piękne prezenty.

Violcia, widoki faktycznie piekne, ale Wy jeszcze piękniejsi:)...Z Ciebie ładna babka i taka szczupła...zazdroszczę..

Gochens, super, że imprezka udana...a jak Aluś, też stęsknił się za Wami?

Emi dziś nieznośna była...nie chciała sprzątać :x mówiłam tysiąc razy,.,.aż w końcu miałam ciuchciaki zabrać...a i tak do sprzątania przekonał dopiero tatuś.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899462 przez Gochens
Hej kochane jestem jestem ale co czytam chce odpisać to COS mi wypada i dupa...

Odebraliśmy dziś Alusia, cudownie jak jest już w domu :) biega po całym mieszkaniu z uśmiechem na buzi, słodziak mój kochany!

Haniu śliczne z Was dziewczyny! a filmiki widziałam niezle jaja!

BBartuś ale masz fajowe Prezenty! tort super a Ty słodziak ;)

Szosteczka nie martw się ją też miałam pietra jak mojemu samochód przerysowalam!

Karolka najlepszego dla Was!! różowa różajjest śliczna ;)

Sophie pokaż tatuaż!

Violcia ale wy tam macie widoki! boskie ;) a Ty młodziutko wyglądasz ;)


Alas nie jest złośliwy tylko jak od czegoś chce go powstrzymać to płacz jest a tak to grzeczne słonko z niego :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #899464 przez aleksiaa88
Ocipiałyście nie było mnie niecałą godz a tu tyle nastukane :blink:

Taki mamy dla uściślenia granatowy hahh
allegro.pl/fotelik-rowerowy-na-rame-rowe...htp-i4366228072.html
I dobre jest że nie mamy bagażnika i też można montować

Można też do przodu na kierownicę ale jak dziecko jest przodem do jazdy to trzeba szybkę a może nie ale może mucha wpaść a jak jest za plecami lub na kierownicy ale tyłem do jazdy to jakoś nie widziałam tej szybki a raczej plastiku takiego.

Bobo zadowolony od pierwszej jazdy siedzi i tylko po plecach rusza gada po swojemu i rozgląda się na boki aż w końcu przysnął musiałam budzić bo to nie była pora spania hahahahah

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899465 przez malutkamilka
Hanka ty erosomanko :D
pierwszego nie mogłam otworzyć ale spodnie dobre z klaszczą jak tak zabawnie kica po ulicy, ale yoga mnie rozłożyła na lopatki :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899466 przez Hania84
Agusia, Malutka dzięki za komplementy :kiss: aż sie zawstydziłam :blush: no ja tak już mam że nie lubię się fotografować, nigdy nie lubiłam...nawet w czasach wczesnej młodości gdzie ważyłam 65kg i byłam z siebie zadowolona.

Malutka no to dobrze, ze znika ten ślad po ukąszeniu :)
hmmm ciężka sprawa teraz z tym kogo znaleźć...ale das radę...no bo kto jak nie my kobiety :) trzymam kciuki by się udało jak najszybciej. :)

Agusia farbę kładłam juz dawno właśnie (na początku maja, przed urlopem) :P siwizna górą już mi wychodzi...miałam farbowac w sobotę ale nie miałam czasu i chyba w ten weekend się farbnę bo czas najwyższy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl