BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 10 miesiąc temu #899467 przez malutkamilka
Aleksia a kask mu nakladasz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #899468 przez aleksiaa88
O kutwa to porażenie prądem dobre a to chodzenie a raczej bujanie oplułam się

Nie mam kasku ale ile razy widziałyście dziecko jeźdżące w wyklinowym koszuku na kierownicy w kasku?
Ani razu
Nie wiem czy by sobie dał założyć kask jak z czapką sa problemy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899469 przez Hania84
Agusia śliczne Wasze zdjęcia :) piękną rodzinke tworzycie :) wszyscy szczęśliwi :)

Ciesze się, że Wam się podobały te moje filmiki haha :D Wszystkie są the best !!! :D
Malutka jak to nie możesz tego z vod odtworzyć? może nie masz jakiejś wtyczki? albo co? hmmm ale jest ekstra ten pierwszy też :) haha

Gochens to ale sie poprzytulaliście z Alasiem co? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899472 przez aleksiaa88

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899476 przez szósteczka
Hej nie wiem czy czytalyscie na fb Ikunia was pozdrawia na forum ciężko jej wchodzić z Tel ale wczoraj podczytywala i bardzo serdecznie was ściska. Czuje dzidzie kręcącą sie w brzuszku, zosia tez robi postępy, a ona sie katarzy. Najlepiej zajzujcie na fb.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899478 przez Agusia83
pokaze Wam wczorajsza zabawe dzieci na balkonie, urzadzily sobie piaskownice bez piasku:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #899482 przez aleksiaa88
Może to dziecięca wyobraźnia może i piasek tam był ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899509 przez szósteczka
Hej pół nocy nie spałam przez ten głupi samochód dzis nie wytrzymałam zadzwoniłam do mojego i mu powiedziałam to moje kochanie powiedziało zebym sie nie przejmowała ze to tylko samochód i zdarza sie ze naszczęście są pieniądze to sie naprawi. Oczywiscie poryczałam się z emocji. Ostatnio jak tak przytarłam ze dwa lata temu i mu przez Tel w płaczu powiedzialam to mi kwiaty przywiózł , bałam sue ze na mnie teraz nawrzeszczy bo tym razem to jego auto ale nie . Kochany jest. :-)

Agusia sliczne te twoje dzieciaki i super zabawe miały. Fantastyczne ze takie dzieciaki umieją sie juz ze sobą bawić.
Miłego dnia.
A kupiłam sobie wczoraj w biedronce nowy opiekacz do kanapek i blendrel poprzednie mi sie rozleciały a fajne są i w promocji polecam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899510 przez violcia00
dzien dobry.

wstalismy o 5:30,oskarek poszedl do kolezanki,pisala juz ze wszystko ok i mam sie nie martwic,T. w drodze na lotnisko,lezka mi sie zakreciła przy pozegnaniu,jej zreszta tez,dlatego sie szybko pozegnalysmy zeby placzu nie bylo,niby to nie matka,ale widac jakies uczucia do siebie zywimy,teraz lece na autobus,bo jak mi odjedzie to z buta do pracy,a pada dzisiaj.

reszte skomentuje wieczorem.


milego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #899516 przez aleksiaa88
My noc cała przespana ale pewnie przypadek bobo znów nie chciał jeść na noc zjadł zupki o 20:30 po 21:30 skubnął trochę chleba tatusiowi przypadkiem popił mlekiem chyba ze 30 ml i poszedł spać po 22 oczywiście tylko na smoczku

Oskaro :kiss:

Tak a już Was przyłapałam z rana na fb Cordis i Marta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899522 przez Marta1985
Ja jestem ale wczoraj miałam dużo roboty - a dziś mam kijowy nastrój tak przed okresem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #899532 przez Hania84
Hej. Pisze z tel. My nie śpimy dziś juz od 7.30 ale wylegujemy jeszcze w łóżku. Szóste czka tak też myślałam że będzie okej. Juz trochę zdążyłam poznać twego męża. My mamy w planach dziś ksero, kupić chleb i pampersy. Miłego dnia. Odezwę się później. Aha u nas miało też dziś padać i co? I słońce. ..bez sensu. Może ten deszcz z fr przyjdzie :) agusia dzieciaki fajne na tym balkonie. Nie ma to jak dziecięca wyobraźnia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899534 przez szósteczka
Ikunia na fb napisała
Więc tak prosze pozdrowic wszystkie dziewczyny. Bylam wczoraj na forum czytalam kilka stronic ale wgrywa sie tak wolno ze szlag czlowieka trafia Agusi prosze przekazac ze ma przesliczny awatarek z dzieciaczkami;) i wszystkim jubilatom buziaki roczkowe co ich ominelam:* u nas 33 stopniacze dzisiaj caly dzien w basenie albo w jeziorze, mloda po calym dniu pada jak mucha, wchodzi ladnie sama po schodach na,werande co prawda na czterech ale zawsze juz jej nie nosze;) dzis zaczynam 5 mc i jak tylko sie klade to mala zaczyna sie ruszac a i najprawdopodobniej bedzie Gabrycha tak B. zadecydowal;) ja mam mega katar od kiedy tu przyjechalysmy i nie wiem czy to jakies przeziebieniowe bo zle sie nie czuje czy jakas alergia cholera wie.... Nie wiem nawet jak sobie ulzyc psikam nasivin i wode morska zoski i smaruje majerankowa mascia. Niunia robi niezle postepy juz potrafi sie obrazac:p co prawda na chwile ale zawsze hihi. Wszystko rozumie siada sama na krzeselko ma takie male ogrodowe dla dzieci, lata bez pieluchy ale poki co sama z siebie na nocnik nie siada nie przeszkadza jej ze sika i jej leci po nogach. A nie chce na sile ja sadzac bo poxniej sie zrazi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899559 przez KaRoLkA
Hejka :)
Nocka w miare ok 3 pobudki :) a tak to gnijemy w domu bo deszcz deszcz deszcz :/ bleee

Violcia widac ze T Cie lubi bardzo :) buziaki dla Oskarka :*

Szosteczka widzisz jak fajnie mąż zareagował , taki maz to skarb :)

Haniu przesylalam deszcz do Ciebie a tu dooopa do konca tyg ma u Nas lac :/

Malutka dobrze ze slad po ukaszeniu znika :)

Agusia dzieciaki swietnie umieja sobie zabawe znalezc :)

Marta to trzeba sobie jakas przyjemnosc sprawic nacten humorek :)

brawo dla Albercika za spanie piekne :) mojs jsk zje kanapeczki na kolacje to tez mleka niechce ale za to rano 220 ml wydoi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899568 przez Marta1985
Z myślą o dziewczynkach :)

wrolimamy.pl/chlopcy-a-obowiazki-domowe/

Wogole super blog :) wrolimamy.pl/

Joanna m,nie dziś z równowagi wyprowadza :( :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl