BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 9 miesiąc temu #902063 przez Kasiasia
Gochens dzieki za odpowiedz ;) super wypad. A co do wyjazdu to ja bym zostala tu zawzze masz w razie w na kogo liczyc.

Hania zobacz Lenka juz sama chodzi a pamietasz niedawno jeszcze tu byla mala burza ze Z Lenka nic nie robisz ze nie chodzi nie raczkuje...

Gdzie dzis dziewczyny?

Cordis??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902092 przez Kasiasia
Dziewczynyyyyy nie zartujcie! Waraaaaaaaacajcie! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902094 przez Gochens
Ja rozumiem że są wakacje ale wracać mi tu mamuśki!

Haniu no trochę trzeba tych rzeczy zabrać ciekawe Dlaczego? zostawiasz je tam czy to na jakiś okres jest?
Gratuluję Lence chodzenia!!! Brawo ;)

Kasia no właśnie chyba jednak pojadę bo w domu w taki upał to masakra w domu szkoda mi siedzieć a iść tu za bardzo nie mam gdzie więc musiałabym jechać do parku a już mam problem ze składaniem wózka i wkładaniem go do bagażnika po kilka razy... Zobaczę najwyżej wrócę albo jakiego kolegę zawolam do pomocy heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902096 przez aleksiaa88
Okropny dzień jojczy i jojczy i nic mu nie pasuje jak wstał o 10 tak spał koło 16 na rowerze 10 minut :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #902098 przez Hania84
Kasia to bardziej chodziło żeby skontrolowac u lekarza czemu ona nie chodzi a nie że nic nie robię ...a jak sie okazało każde dziecko w swoim tempie ;) i tak mi powiedział lekarz jak byłyśmy w maju.

No właśnie ja nie wiem co z dziewczynami się dzieje...na fb są a tu nie ...forum pada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za chwilę będzie tak że znajdziemy tu jeden post na tydzień :S Nie pozwólmy na to !!!!!

Gochens muszę te ciuchy tam zostawić. bo jak się pobrudzi, albo przemoczy skarpety ...i wiadomo w raz ze wzrostem dziecka będą wymieniane na większe...ale zawsze rezerwowe ciuchy muszą mieć...no i jeszcze papcie muszę mieć więc jedne z domu wezmę bo kupiłam więcej w PL :) a ciuchy przeciwdeszczowe to w razie spaceru w pochmurne dni...lub po deszczu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902103 przez Gochens
Novw sumie racja lepiej jak jest więcej ;)

Na fb wygodniej ale tu też trzeba zaglądać bo zaraz jak większość Przeniesiemy się na fb i taki będzie tej imprezy finał ;)

Kurde chce mi się pizzy a z moim się nie odzywam bo mnie gnojek zdenerwował :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #902116 przez aleksiaa88
gnojek :whistle: co za tekst

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902163 przez Gochens
Pizza zjedzona, jestem spełniona :woohoo: a gnojek przeprosił to mu chyba wybacze :blink: :evil:

alus dopiero położony bo po poludniu spal 2,5h takze nie bardzi chciał sie klasc wcześniej :side:
malz gra ja leżę, kompot wstawiony jutro nas spakuje z rana a jak bede na szczepieniu to zapytam o te chrosty na rekach i przy okazji na siurasie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #902169 przez Hania84
Gochens to dobrze że "gnojek" przeprosił :p :D hihi tak to czasem z nimi jest że wpieniaja nas do potęgi N'tej ;)
mmm pizzawa...hehe

Lena przed chwila zasnęła...ogólnie chodzi spac teraz dopiero o 21.30...bo w dzien idzie spac o 14 i wstaje o 17...musze jej przestawić drzemkę na godzine wcześniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902174 przez Gochens
Haniu to Lenka ma tylko 1 drzemke w ciagu dnia ?? Czy jeszcze jakąś?

Alan spi od ok 9/10 zależy jak wczesnie wstanie i ta drzemka ok 2 h no i wlasnie o 15/15:30 tez kolo 2h

a jak u Was drzemy wyglądają?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #902177 przez malutkamilka
No to żeby nie było to i ja się odezwę.
Byłam na fb sprawdzić co się dzieje to i tu. I faktycznie mało przez ostatnie dni napisane było ale wiem po sobie że wchodzę jak mam czas a takowy tylko wieczorem jak dzidzia śpi no i teraz w pracy mogę skrobnąć troszku a fb wchodzę bo mi powiadomienie głośno oznajmia że coś się wydarzyło w czym uczestniczyłam.

Gochens super że wypad się udał i zazdroszczę bo dość blisko Torunia mieszkam a bylam tam raz w podstawówce z babcią w zoo...

Wogole jakoś kiedyś słabo się przelewało i za dużo za dziecka nie widziałam... Może kiedyś ze swoimi to nadrobię.

Aaaaaa LENKA BRAWO w końcu się odważyłaś gratuluje z całego serduszka :*

Ale jestem zmęczona i śpiąca a to dopiero 22 !

Mój gdzieś dopadl z bratem kontener z ubraniami popakowanymi w worki. Mówi że fajne koszule nówki sobie pobrał, mi spodnie jeansowe rurki, dresy, sukienki
... Tylko nie wie jak z rozmiarem bo musiał szybko i tylko patrzyl czy warto brać.
jutro mają tam jeszcze pojechac.

my śpimy jak Alanek jak są gorączki a tak to raz od okolo 13 do 15:30-16.

lecę spać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #902178 przez Hania84
Gochens Lenka juz od dawna ma jedną drzemkę w ciągu dnia :) i śpi od 2,5-3,5h na niej :) Ona zazwyczaj budzi się między 7.30 a 8.30 rano więc wytrzymuje do 14 ;) ale musze to zmienić teraz bo za późno chodzi spać wieczorem.

Malutka to fajnie, ze tak Twojemu się udało z tymi ciuchami...w dodatku nówki to super. A to tak na tym kontenerze sie kupuje te ciuchy czy jak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902187 przez aleksiaa88
Wstaje około 9 najczęściej jak się zbudzi wcześniej to musi dospać ale najpóźniej po dospaniu wstaje po 10:00-10:30 potem raz tylko śpi koło po 13 lub 14 zależy o której wstał i śpi max 1godz z zegarkiem w dupci się budzi może być w domu istna cisza godzina mija słyszę już się porusza zaglądam przez dziurkę od klucza po chwili już widzę łepetynę w górze. Raz na jakiś czas się zdarzy że 1,5 godz ale to rzadkość.
tak koło 21:30 zaczyna już poważnie marudzić bierze pieluchę w rękę smoczek sobie wkłada i chodzi po domu o 22 nastaje ciemność

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902192 przez Agusia83
dziewczynki, nie było mnie pół wieku, ale naprawdę nie miałam kiedy...dni lecą mi przez palce...no i w końcu udało nam się zorganizować chrzest Artusia, który będzie 27.07:) czyli już za 2 tygodnie...tak więc przygotowania idą pełną parą, musimy podjechać do restauracji dać zaliczkę:)

Nie udało mi się wszystkiego przeczytać...więc przepraszam, ale postaram się być na bieżąco...czekam aż woda osolona na kiszenie ogórków mi wystygnie, więc chwilkę poczytam. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902194 przez Hania84
Agusia to chrzest Artka dzien po moich imieninach a w dzień wyjazdu mojej kuzynki :)
to czytaj kochana i nadrabiaj :)
wklejałam wczoraj fotki z naszego spacerku rodzinnego :) warto zobaczyć ;) bom ja z bliska się pokazała :P teraz to mnie dokładnie widać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl