BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #225220 przez Sania
Statystycznie nie oznacza wszystkie tylko częściej :) Czyli zaliczasz się do statystyk ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #225245 przez śmiesznażelka
np: statystycznie w pierwszym trymestrze kobiety ciężarne mają mdłości częściej niż w kolejnym... natomiast śmiesznażelka jest kurka wodna odmieńcem jakimś:) wchodzę w 2 trymestr z przeokropnymi mdłościami, a przez cały pierwszy cwaniakowałam ze nic mi nie dolega:) mój misiek haribo psoci! :) zapytam więc jak nowicjuszka cóż czynić mam, od 3 dni nie mogę się pozbierać z łazienki,od początku tygodnia czas pracy spędzam w toalecie, chyba się przekwalifikuje na babcie klozetową;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #225253 przez Sania
Osobiście co prawda nie wymiotowałam ale jak mi się niedobrze zrobiło czasem od zapachów czy coś to ratowałam się ciasteczkami korzennymi i od razu przechodziło :) Także polecam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #225256 przez chłopek
śmiesznażelka może idz do gina przepisze ci cos, moja kolezanka do 6 miesiaca dzien w dzien wymiotowała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #225266 przez śmiesznażelka
chłopku na pewno poruszę ten temat, ide 2.11 na prenatalne, więc wypytam co i jak... odkryłam tylko moc soku pomarańczowego lub wszystkiego co pomarańczopodobne na mdłości Sania spróbuje, już myślalam że mi sie upiecze z tymi mdłościami, a tu bam! atak ze zdwojona siłą :S ale jak dla mnie mogą mi się dziać cuda świata , byle maluchino zdrowy był
ajłona ale masz cudeńko w brzuszku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #225269 przez gorla
ajłoncia śliczny bąbelek :laugh: :laugh: a ja byłąm we wtorek i nie dostałam foty, fasolinka ma 1 mm, czyli przed tydzień urosła dwukrotnie, jeszcze nie ma serduszka. 10 listopada mam kolejną wizytę, mm nadzieję, ze już ujrzę serducha, bo się niepokoję.

Z ubrań ciązowych to z poprzedniej mam spodnie ciążowe, 2 bluzki i też sporo mam zeczy nacodzień szerszych co spokojniei w ciąży ponosze. Kołyskę mam , łózeczko tyz :laugh: po Oliwce schowane. Ale już patrzyłam na jane rurki ciężowe i wóżek wybrałam tyż :laugh:

kropka moze maluzek chrapał akurat jak go podglądaliście :laugh:

ariadna witaj. Ja też mam termin na czerwca ;)

EEE to ja już teraz mam kilo na plusie :ohmy: a wcale się nie objadam, ino cycory mam wielkie z 1,5 numera :laugh: :laugh: mąż sie ucieszył :laugh: zeszłym razem kończyłam ciąże z duzym D :side: :side: :side:

śmieszna żelko ułaa ja tez nie mam mdłości i teraz to mnie pcieszyłaś :ohmy: spróbuj przegryzc migdały, albo herbatke imbirową popijaj, a ja od gina dostałam tabletki na mdłości Prenatal ;) jak narazie niepotrzebne :S Tobie sok pomaga?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #225272 przez chłopek
śmiesznazelka mi szklanka ciepłego mleka pomagała,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #225275 przez śmiesznażelka
gorla odkryłam przez przypadek ze po soku mi lepiej, po pierwszej rewolucji totalnie nie moglam nic zjeść, ale naszła mnie ochota na sok pomarańczowy,ale nie taki z kartonu tylko świeżo wyciśnięty(moj ukochany po wyciśnięciu 1 szklanki czym prędzej pognał do sklepu po urządzenie do wyciskania soków, bo bidulek wymiękł na plastikowym ręcznym wyciskaczu) cały zczerwieniał ale byl dzielny:-) a no i sok mi pomógł,bo złagodził dolegliwość:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #225280 przez chłopek
gorla ja łóżeczko mam tylko że Ksawcio w nim śpi, ale tato zrobi następne:) ciuchy ciążowe tez mam jeszcze od siostry sobie spodnie pozyczyłam co by nie chodzić w tych samych co rok temu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #225281 przez gorla
śmiesznazelko :laugh: :laugh: :laugh: wyciskarka zawsze sie przyda, teraz to mi smaka narobiłaś tym sokiem :P :P :P :P :P a mam jedną pomarańcze

chłopek ale pojechałaś z tym mlekiem :ohmy: :ohmy: ja mam ostatnio wstęt do mleka i makaronu :side: :side:

chłopek ale ciuchy ciążowe staniały przez te 5 lat, ze szok :laugh: pewnie że nie będziesz latać w tym samym :P :P na allegro pooglądaj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #225286 przez chłopek
gorla już ogląałam :)
a z tym mlekiem to sorry :)
coś bym zjadłą ale nie wiem co, już pół czekolady zjadłam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #225287 przez śmiesznażelka
polecam placuszki z cukinii, zamiast ziemniaków cukinia:-) mniam-mniam:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #225289 przez chłopek
śmiesznażelka napisał:

polecam placuszki z cukinii, zamiast ziemniaków cukinia:-) mniam-mniam:-)


tak masz rację :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #225291 przez śmiesznażelka
na topie jest jeszcze krem z pomidorów,barszczyk z krokietem lub uszkami:-) aaa !!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #225296 przez Sania
O wy głodomorki :D hehe...
A ja mam tygodniowe zachcianki na picia! Zaczęło się od kakao na mleczku gostynia :) I tak mi tydzień minął. W kolejnym sok pomarańczowy i świeże pomarańcze na zmianę. Potem herbatki z całą cytryną... ;) Teraz mam tydzień soków malinowych :D Mąż ma ze mnie ubaw :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl