BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 6 miesiąc temu #225308 przez gorla
OOO barszczyk :laugh: w zeszłym tygodniu był, ale z pierogami z kapustą mniam, a placuszki z cukinią też uwielbiam !!!!!! wczoraj dostałam smaka na kopytka z gularzem :P :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #225369 przez ajłona
Hej Różyczko! dziękuję Kochana! Ale Bianusia na tej fotce słodziuchna, że szok. Słuchaj a czy Ona se weźmie np. nieco młodszego kawalera fajnego? ;)
Saniu, Gorliczku, Agusiu dzięki w imieniu mojego Smyka ;)
Mój Diabołek to za każdym razem na usg to tak fika, że ciężko go zmierzyć, bo kanguruje jak dzik ;) pozdrówka. a wiecie, że i ja kakao zasuwam codziennie rano - smaka mam strasznego i oczywiście dzień bez mięcha dniem straconym.
Clotrimazolum i flloragyn pomaga! hura!!!!ufff jaka ulga
Gorluś, a Ty Parówko nie panikuj jak ja co??? będzie dobrze! niebawem zobaczysz serduszko piękne ;) i foteczki będziesz miała ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #225373 przez gorla
ajnocniu ciesze sie ze pomagają tablety :laugh: a powoli to się robię jak Parówka :ohmy: :ohmy: mam tłuszczyk po bokach , a zawsze to chodzący szkielet ze mnie był ;) ;) Ten twój brzdąc to będzie szalony po mamusi, jak już w brzuszku ma charakterek :laugh: :laugh: :laugh: ile już ma cm ten diabełek ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #225390 przez ajłona
ostatnio koło 7 cm ;) a teraz hmmmm minął już tydzień....więc...hmmmm no mam nadzieje ze rośnie zdrowo ;) widzisz ja też panikara buahahahahha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #225397 przez gorla
ajłonku wiem żeś panikara :lol: moj fasolinex miał we wtorek 1 mm, z tego wynika, ze w początkowych tyg. co tydzień wielkość powinna się podwoić ;) moja wlasna interpretacja :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #225408 przez ajłona
jojo a przeliczyłaś do 40 tygodnia???? buahahahahah

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #225424 przez gorla
nieee zatrzymałam sie na 9 tc :laugh: :laugh: :laugh: teoria z lekka naciągana buhaha, co do pozniejszej wagi dzidziolków to już w grę wchodzą inne rzeczy, a na początku wszystkie tak samo sie rozwijają, róznice pojawiają się ciut pozniej :kiss: :kiss:

ajłoncia to ty też zaciągasz gwara kociewską "jojo" :silly: :silly: ja studiowałam w Elblągu to jedna mnie pytała czy ja nie z Tczewa, bo ona ma tam rodzinę i oni tez tak mówią buhaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #225482 przez ajłona
oczywiście ze tak!!!! jojo jest fajoskie ;) ;) i takie nasze ;) kcesz iść do lekarza w pruszczu? o knurowskim nie mam najlepszego zdania. no chyba że pięknie się Tobą zajmuje to odpuszczę już...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #225705 przez Sania
Przecież dziecko nie rośnie tylko na długości ale w każdą stronę i codziennie jest dwa razy większe :) Bo każda komóreczka się dzieli na dwa ;) Dlatego pod koniec ciąży tak szybko rośnie ;)
Nie ma co tego analizować tylko cieszyć się :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #225929 przez gaspodzina
Oj, nie zaglądałam tu półtora dnia, a tu taki ruch :laugh:
aga, to jest link kompletu łóżeczka i komody jaką kupiłam, ja wzięłam z szufladami. Łóżeczko jest bez wyciąganych szczebelków, jeszcze nie przyszło, więc nie mogę opisać jakie jest w rzeczywistości allegro.pl/lozeczko-komoda-biala-biale-p...cja-i1864381310.html
Ja usg prenatalne mam 3.11, więc podobnie jak wy dziewczyny. Też nie możemy się z mężulkiem doczekać. :cheer: Ostatnio jak byliśmy u gina - 2 tyg. temu - to maluch fajnie kopał nóżkami.

Wracając do ciuchów, to wczoraj uszyłam sobie SAMA spódnicę na ciążę - jest rewelacyjna powiem nieskromnie :S. Taka prosta z dżerseju. Będzie pasowała do wszystkiego.
... i już nie mogę się doczekać powrotu do pracy. Nie wiem jak niektóre dziewczyny wyrabiają leżąc całą ciążę. :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #226007 przez gorla
Sania pod koniec ciąży już tak szybko nie rośnie dzidziolek, właśnie na początku zasuwa jak szalony a potem zwalnia. :kiss: :kiss: jak mówisz że sie wszystko podwoja to dobrze, mam nadzieję że u mnie ok, dopóki nie zobacze serducha to mam stresa. Jest tydzień pózniejsza ciąża. Ale nie moge uwierzyć zeby zwykły test wykrył 10- cio dniowa ciąże.. hmmm.. nie mam co gdybać , nic nie wskuram :blush:

gaspodzina to zdolniacha z ciebie, u mnie zacerowane dziurki to pół dnia roboty :laugh: :laugh: komplet super i też mis ie podoba z szufladami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #226072 przez aga2+1
Fajny ten komplet właśnie z szufladami:) Też muszę kupić łóżeczko i komodę, ale chcę w ciemnym kolorze, żeby pasowało już do reszty:)
Fajnie, że potrafisz uszyć spódniczkę ja z tych rzeczy to jedynie guzik mogę przyszyć hehe:)
Dziewczyny jeszcze trochę i będziemy robić wyprawki i wybierać wózki ale fajnie:) Macie już jakieś wózeczki na oku? Mi się podoba Maxi Cosi Mura4 i Peg Perrego:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #226113 przez gorla
aga fajne wózeczki. Ja patrzyłam na takie
allegro.pl/kunert-nowosc-wozek-silver-4-...91822.html?source=oo

allegro.pl/twing-super-promocja-super-ze...rex-i1862153025.html

Będziemy też musieli sie zastanowic jak dostosować nasz pokój do malucha. Ogólnie mamy sypialnie(nasz pokój), kuchnie z jadalnią i pokój Oliwii. W sypiani mały remont sie szykuje grzejnik trza dołożyć bo tam zimno zimą okropnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #226141 przez aga2+1
Fajny ten komplet właśnie z szufladami:) Też muszę kupić łóżeczko i komodę, ale chcę w ciemnym kolorze, żeby pasowało już do reszty:)
Fajnie, że potrafisz uszyć spódniczkę ja z tych rzeczy to jedynie guzik mogę przyszyć hehe:)
Dziewczyny jeszcze trochę i będziemy robić wyprawki i wybierać wózki ale fajnie:) Macie już jakieś wózeczki na oku? Mi się podoba Maxi Cosi Mura4 i Peg Perrego:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #226153 przez gaspodzina
Aga, fajnie, że ci się podoba :laugh: My wybieraliśmy białe, bo dostałam (właśnie białe) w spadku od siostry mebelki do pokoju małego, więc takie pasowały.
Mi też się podobają maxi cosi, ale ten co gorla pokazała też jest super. Zwłaszcza ten twing, bo ma dłuższą gondolę (86 cm).
A właśnie, może mamuśki już z doświadczeniem podpowiedziałyby na co warto zwrócić uwagę i co się przydaje w wózku, a co jest zwykłym, zbędnym bajerem? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl