BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

13 lata 7 miesiąc temu #30192 przez Renia2108
Martela ja ja zaczynam dokarmiać w dzien :/ W nocy spi ladnie po cycku, dzis tylko sie darła to dałam jej troche herbatki koperkowej i cycka i zasneła. W dzien mam problem bo uspic jej nie idzie.. Niewiem czy cos jej dolega czy po prostu spac nie chce.

Ile wasze dzieciaczki śpią ? Od razu zasypiaja po jedzeniu czy jak ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #30197 przez Groszek
Renia Michał jak był młodszy zasypiał już przy cycu :) W nocy spał po 3-4 godziny, a w dzień po 1-max 2,5 godziny, ale przerwy bez snu były dość długie bo dochodziły do 3 godzin i nie było sposobu żeby pobył sam, tylko na rękach, a w ostateczności trzeba było leżeć koło niego :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30227 przez paulinkaaa2202
Renia to zależy od dziecka każde jest inne

Judyta na początku w dzień spała po 3-4 godziny a teraz jakoś nie chce spać, na spacerze śpi ale w domu to ciężko a jak śpi to maks 2 godziny nie więcej.

Wcześniej zasypiała przy cycu odkładałam ją i był spokój teraz już jest tak coraz rzadziej ... Rosną dzieciaki to już spać nie chcą :P

Moja cały czas się rozgląda robi takie duże oczy i wszystko obserwuje, albo leży i patrzy się w jeden punkt

Ale jak już zasypia ma zamknięte oczka i tak ślicznie się uśmiecha :) chyba to odruch bezwarunkowy jeszcze nad tym nie panuję tak mi się wydaje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30244 przez Madzia89862
jak moj babel byl maly w nocy na cycu spal po 5-7 godz bez przerwy w dzien maks godz.a teraz??ojoj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30248 przez Renia2108
Groszek i Paulinka no to Natalka to samo to czyli wszystko z nia chyba ok :):) Wczoraj bylysmy na 1 spacerku , spala jak zabita normalnie tylko sie przez sen usmiechała :DZaraz chyba wyjde jeszcze z nia na 20 minut chociaz bo dzis nie bylam jeszcze, bo musialam zalatwiac papiery do becikowego :/ Masakra normalnie, wiecej tych papierow niz tych pieniedzy :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30274 przez paulinkaaa2202
Ja dopiero będę wybierać się po becikowe ale jeszcze muszę odebrać zaświadczenie od ginekologa że byłam objęta opieką lekarską od 10 tygodnia.

Renia jak nie wiesz co zrobić z mała jak ci marudzi nie chce spać to wyjdź z nią na spacer na pewno pomoże :) moja odrazu zasypia albo co jest jeszcze lepiej :D
Jazda samochodem uwielbia to ale jak się jedzie rzuca, trzęsie a tylko się zatrzymam to płacz tak samo jak mój pies :D heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30276 przez Gosiaczek31
Dziewczyny mój Kuba ma tak samo. W dzień zasypia przy cycu ale jak go położę to po 10 minutach pobudka. Najlepiej mu się śpi na rękach mamy :laugh: Więc mam do wyboru, albo nic nie zrobić albo wysłuchiwać wrzasków. Nie chcę go przyzwyczajać do noszenia na rękach a z drugiej strony nie mogę słuchać jak on płacze. I co tu zrobić...Za to na spacerach śpi jak zabity :lol: W nocy natomiast je co godzinę lub dwie i przynajmniej godzinę nie śpi. Za to jestem prze szczęśliwa bo minęły mu kolki :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30277 przez iwkaa
z tym zasypianiem w dzien to chyba wszystkie dzieciaczki tak maja hehe moja Maja tak samo nie chce w dzien spac w domu w lozeczku a na spacerku spi jak zabita

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30293 przez Madzia89862
jak ja rodzilam zaswiadczwenie nie bylo potrzebne bo to ponoc zniesli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30303 przez MoNiaaa
u mnie dokladnie jest tak samo jak piszecie :) Julka w dzien corazmniej spi w nocy raczej spi te 3 godz. i pojedzieniu raczej zasypia ale to nie zawsze :P a w wozku i aucie to chyba sie jej najlepiej spi. kiedys mi plakala w domu caly czas is ie wiercila tylko ja do wozka na polku wlozylam i odrazu miala odlot :)

paulinka a jak tam twoja fiogura i waga bo my mialysmy mniej wiecej tak samo????
ja brzuch dalej mam a na wage nartazie wole nie wchodzic :silly:

jutro mamy chrzciny a zapowiadaja deszcz i zimno oby sie im nie sprawdzilo i mam nadzieje ze Julka pokarze sie od lepszej strony :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30315 przez martela89
Moja mała w dzień jest grzeczna i ładnie mi sypia,już nie tak długo jak na początku ale jest dobrze (odpukać w nie malowane) :)
Ale jazda samochodem to chyba jest dla niej najlepsza :)

Zaczyna już zapatrywać się na różne rzeczy jak leży w bujaku albo na macie i gada coś tam po swojemu i się śmieje-kochana jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30328 przez paulinkaaa2202
Monia mi brzuch nadal wisi i nadal mam tą linię jestem ciekawa kiedy zejdzie a jeśli chodzi o wagę to 11kg mi spadła ale jeszcze 10kg zostało :( wiadomo że teraz jestem na diecie i nic nie spada trzeba wziąć się za siebie i zacząć ćwiczyć ale nie wiem jakie ćwiczenia są dobre na biodra i uda żeby tam spadło ehhh dobijajace to jest i te rozstępy nadal są te krechy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30329 przez Renia2108
Ja daje teraz mleko NAN i spi jak zabita jak poje , 2,5-3 godziny. Wiec cos z moim mlekiem bylo chyba nie tak. Pokarm musze sciagac :/ I juz sie nie pręży i nie wygina wiec chyba miala kolki biedna. A ze spacerem to prawda:D Ledwo na ulice wyjde juz spi hehe, a samochod to samo, nawet jak glodna juz sie robi, smoczka na chwilke dałam jak karmilam jeszcze i spala dalej :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30330 przez wiola
witajcie dziewczyny,u mnie było to samo,Filip z cyca sie nie najadał,jak dostał butelkę to 5-6 godzin wytrzymywał,i dziecko było w nocy i w dzień spokojne,mysle Reniu ,ze mlekiem nan się najada,i ty chociaz mozesz cos zjesc konkretnego,nieraz trzeba wypróbować,rózne metody wazne żeby dziecko było spokojne,buziaczki dla wszystkich maluszków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30333 przez Renia2108
Wiola tez tak mysle, teraz spi juz ponad 3 godziny, pobroiła troszke , napila sie i jak zasnela tak spi :) Wiec mysle ze to jednak to moje mleko, wkoncu jesc nie jadłam nic konkratnego, same serki, jakis rosolek moze, to z czego ma ten pokarm byc syty dla dzidziusia :/ A cos zjadłam to potem byla nie spokojna i nie chciala wogole spac, calymi dniami marudzila, krecila sie, wyginała a teraz jest spokoj.

Dziewczyny a jak zatrzymac laktacje ? Juz mam mniej troche , ale za kilka godzin musze sciagac bo piersi bola :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl