BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

13 lata 7 miesiąc temu #30434 przez sylwcia
dziwne bo mój smerfik ma każde zdjęcie w innej pozycji sytuacji ubranku i nic się nie powtarza bo madziu masz rację po co 10 zdjęc w tej samej pozycji

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30436 przez monami
może właśnie dlatego mnie nie rozumiesz. Na wszystko przychodzi czas - tym bardziej na zdjęcia. po cesarce muszę najpierw nabrać sił, dojść do siebie..

Dla mnie koniec tematu..każdy robi jak mu wygodnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30438 przez _aga86_
sylwcia dobra jest masc majerankowa- ulatwia dziecku oddychanie. No i frida do odciagania katarku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30440 przez Madzia89862
roztwor soli morskiej zawsze psikam na patyczek i "pedzluje" maluchowi nosek delikatnie potem sciagam frida i smaruje pod noskiem mascia majerankowa i katarek po kilku dniach przechodzi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30441 przez Madzia89862
dokladnie kazdy robi jak uwaza:)i ma do tgo prawo.ale czasem miec jedno a wyjatkowe zdjecie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30448 przez paulinkaaa2202
ja też nie robię co chwilę zdjęć mojej małej bo po co ...
Też jakoś mani nie miałam żeby co chwilę pstrykać zdjęcie :P

Tak zgadzam się maść majerankowa jest dobra :) sama wczoraj sobie posmarowałam troszke pomogło :)

No Monami to pogratulować takiego tatusia :)
Nasz tatuś to zależy od dnia raz mi tak pomaga jest taki kochany a raz nic kompletnie nawet małej nie chce przebrać ale jak mu nagadam przez kilka dni to chyba coś do niego dociera

Oby twój miał cały czas motywację i chęć. Z resztą na pewno tak będzie Monami :)

A ty Sylwcia widzę że strasznie lubisz się czepiać wszystkich co piszą daj sobie spokój i nie uprzykrzaj innym życia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30449 przez paulinkaaa2202
To że Monami zajmuję się fotografią to nie znaczy że co kilka minut będzie pstrykać zdjęcie raczej będzie utrwalać ciekawe momenty oczywiście jak dojdzie do siebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30450 przez Madzia89862
aa paulinko moze teraz ty powiesz co u ciebie?mala ma miesiac:)czas leci prawda?:)tez taki aniolek jak Monami szczesciara?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30451 przez paulinkaaa2202
No odpukać jest dobrze :) Miała kilka dni takich marudnych że cały dzień na rączkach wielki krzyk, płacz ale minęło mam nadzieję że nie wróci :)

No Judytka to taki mały pampuszek się robi polika ma już takie mały klocek mój kochany :) rośnie jak na drożdżach nosi już rozmiar 62 i to jest już taki na styk nie wiem co to będzie później :P

To prawda czas leci :) jutro będzie równy miesiąc o kurcze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30452 przez Madzia89862
miesiac za wami potem nastepny nastepny:)a o ubranka sie nie martw bo moj szkrab te bardzo szybko rosl doslownie czesc ciuchow nie zdarzyl zalozyc;/ale dzieki Bogu teraz rosnie cm-dwa na mniej wiecej 6 tyg.wiec moze i Judytka nie bedzie potem tak rosla w zastraszajacym tempie:)ale co tam niech dzieciaczki rosna i tyja oby na zdrowie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30456 przez paulinkaaa2202
No pewnie nie będę jej żałować mleczka :)
No chyba tak szkraby mocno rosną do 1 roku takie pampuszki a potem już to się stabilizuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30457 przez Madzia89862
no ok roku tak wlasnie mniej rosna a po 6 miesiacu tez tak nie tyja bo po ok 500 gram.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30468 przez sylwcia
ja się nie czepiam tylko mnie to zdziwiło i normalnie napisałam jak każdy na tym forum ale to nie moja wina że coś jesteście takie rozdrażnione po tych porodach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30484 przez paulinkaaa2202
nikt nie jest tutaj rozdrażniony i wcale normalnie tego nie napisałaś bo od początku jeszcze jak byłyśmy w dwupaku nie byłaś w temacie wtrącałaś swoje 3 grosze i się wszystkich czepiałaś jakbyś była najmądrzejsza na świecie powstrzymywałam się od takich komentarzy ale ile można...

to tyle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30490 przez sylwcia
trzeba było od razu mówic że to jest forum zamknięte tylko dla wybranych. Pisałam normalnie jak każda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl