BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

12 lata 2 miesiąc temu #304106 przez gaabrysia
hmm cały dzień syna męczy czkawka... ja osobiście nie lubię jak mną "szarpie" .. ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #304109 przez strangerwold
Nie smutaj Gabi;* podobno maluchów to tak nie męczy w brzuszku jak nas .
Mój też miał dzisiaj pare razy czkawkę.
W ogóle po wizycie jakiś wesoły jest;)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #304189 przez marigra
aliah - to ty uwazaj na siebie, bo bóle krzyżowe to już niewesoło....

i wy kobitki nie kraczcie, bo zamiast w marcówkach to skonczymy w lutowych ;)

a te czkawki to normalne i tak jak strangerwold mówi, gorzej my to odczuwamy, a dla nich to tylko cwiczenie mieśni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #304223 przez marigra
wiecie, mi sie dzisiaj tak źle oddycha...wogóle nie moge złapać tchu, mam wrażenie, że bolą mni płuca, ale wiem ze to niemozliwe.... czemu tak jest....tak jakby mi ktos szpilki wbijał....nie moge ani stac,ani siedziec ani leżec.... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #304233 przez strangerwold
marigra napisał:

wiecie, mi sie dzisiaj tak źle oddycha...wogóle nie moge złapać tchu, mam wrażenie, że bolą mni płuca, ale wiem ze to niemozliwe.... czemu tak jest....tak jakby mi ktos szpilki wbijał....nie moge ani stac,ani siedziec ani leżec.... :(


oj niedobrze:(
nie wiem jak Ci pomóc biedna pewnie bardzo Cię to męczy..;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #304247 przez gaabrysia
narzekamy i narzekamy ... mi też ciągle coś , dziś rano miałam z prawej str skurcz.. krzyż to boli mnie już prawie cały czas, zgaga pali, do kibelka ciągle biegam,na ucho nie słysze, wzroki mi się strasznie pogorszył ... Ale takie chyba "uroki"..

Gusiag informuj nas na bieżąco jak się macie.. zaglądaj do nas ;)

włączcie polsat film 9 miesięcy ;) co prawda już chwile trwa..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #304254 przez gaabrysia
narzekamy i narzekamy ... mi też ciągle coś , dziś rano miałam z prawej str skurcz.. krzyż to boli mnie już prawie cały czas, zgaga pali, do kibelka ciągle biegam,na ucho nie słysze, wzroki mi się strasznie pogorszył ... Ale takie chyba "uroki"..

Gusiag informuj nas na bieżąco jak się macie.. zaglądaj do nas ;)

włączcie polsat film 9 miesięcy ;) co prawda już chwile trwa..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #304411 przez georgette102
cześć dziewczyny,
noc minęła zadziwiająco dobrze (wstawałam tylko kilka razy do toalety) więc dzisiaj jestem pełna optymizmu, mimo, iż nie wygrałam w lotka... może następnym razem ;)

strangerwold może i wykraczemy sobie te porody wcześniej, ale ja się tym tak bardzo już nie przejmuje, bo dla dziecka już jest bezpiecznie

marigra nawet jeśli zostanę mamą lutową, to i tak sercem jestem związana z marcówkami i nie zamierzam opuścić naszego forum, już się do Was przyzwyczaiłam i czuję się z Wami emocjonalnie związana :) mam nadzieję, że już dzisiaj czujesz się lepiej i wczorajsze dolegliwości były tylko chwilowym dyskomfortem

gaabrysia to prawda - narzekamy i narzekamy, moja lista dolegliwości jest znacznie dłuższa, ale już się przyzwyczaiłam :)

miłego dnia życzę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #304462 przez strangerwold
Cześć dziewczyny buziaki wysyłam na oznake dobrego humoru;*;*;*;*;) :laugh:
georgette102- mi noc też minęła wręcz super! Ani razu nie wstałam w nocy do wc nawet się nie przebudziłam ! co mnie bardzo zaskoczyło !
Mama mnie budziła na badania i się pytam "to już rano jest? jejku nie wstawałam ani razu do wc!"
Mama się zaśmiała;D też się ucieszyła że nie wstawałam w nocy bo z środy na czwartek co chwile latałam i praktycznie nie spałam a dzisiaj zero wc w nocy;) to bardzo dobra wiadomość!
Dziś jest dobry dzień<3

Coraz bardziej przeczuwam że większość z nas urodzi w lutym ale ja również nie zamierzam się udzielać w lutowym forum bo tutaj z wami jestem związana emocjonalnie i dobrze mi tu jesteście taką moją rodziną<3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #304505 przez gaabrysia
Witajcia, ja niestety dalej w nocy spaceruje.. ale już do tego przywykłam, najlepiej nam się spi nad ranem ;D
Miłego dniaaaaaaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #304615 przez marigra
dzień dobry

no na szczęscie dzisiaj już mi lepiej, ale dziekuję za troskę :kiss:
narzekamy narzekamy, ale nie ma sie co dziwić nasz organizm został tak przekręcony do góry nogami, że nie ma się co dziwić, że tu nas strzyka, tam nas gniecie takie uroki ciąży ;) ale jak maluszki będą na świecie to nawet nie będziemy pamiętały, że coś się działo.

ja też nie zamierzam przenosić się na inne forum, jestem Wam wierna i bez względu na okoliczności zdania nie zmienię ;) , wręcz jestem uzależniona, bo jak codziennie tu nie wejde to mi się myśli włączają co u was, jak sieczujecie itp

Gabi - mi też niestety wzrok się pogorszył, mam nadzieję, że poźniej wróci to do stanu pierwotnego, bo będę musiała zmieniać okulary, a przed ciążą dopiero to uczyniłam.

Gusiag- kochaniutka informuj nas co u Ciebie, jak sie czujesz jak maleństwo

Wy też macie stałe pory wędrówek do wc. Bo ja to już mam taki schemat - ok. 2-2.3; 4.50-5.30; i ok. 8-9:) nawet na zegarek nie musze patrzeć :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #304636 przez strangerwold
marigra napisał:

Wy też macie stałe pory wędrówek do wc. Bo ja to już mam taki schemat - ok. 2-2.3; 4.50-5.30; i ok. 8-9:) nawet na zegarek nie musze patrzeć :silly:


Można powiedzieć że też tak mam jak się położe o 23 to tak wstaję o 2,raz było o 02:02;D później 3-4 ,po 6 i o 8-9;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #304653 przez gaabrysia
ja podobnie ale jeszcze z 2 razy bym dorzuciła ..
ze wzrokiem, katastrofa.. ja w ogole nie noszę okularów i jeżeli po porodzie się nie poprawi to pierwsze co musze odwiedzić okulistę .. nawet filmów czytanych nie mogę oglądać mimo ,że leże może z 3m od tv.

Dziś chyba nie jest mój dzień , jestem taka ospała..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #304657 przez gaabrysia
Poza tym ja też bardzo lubię nasze forum i mam nadzieję ,że po porodzie też będziemy się wymieniały spostrzeżeniami na różne tematy ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #304668 przez mariola2041

[url=http://

[url=http://

[url=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl