BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 1 miesiąc temu #974540 przez natkka
zancik - u mnie w porządku, jakoś żyje, ciężki był powrót do pracy. Dostałam wczoraj @ ale jest tak niewielka (kropelka na dzień), że się zastanawiam co się dzieje i czy się rozkręci.
aggi i magmus - ja też ze śląska :)
ada - gratulacje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974569 przez magmus88
Właśnie! natka też ze Śląska :D kojarze po awatarze..... bo nicków nie umiem spamiętać :D zaraz idę zateścić.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #974584 przez aggi
dobry wieczór
nie rozumiem tej pogody, jakaś rozpierducha się u mnie na niebie szykuje, rozświetla że hoho. Burza będzie łubu dubu a ja nie lubię :unsure: rano śnieg, popołudniu ulewa, a teraz burza brr.

zancik śliczny komplet :) No decyzja trudna tym bardziej , że ja stałej pracy nie mam, a S no fakt faktem ma, ale też nie jakieś kokosy. Z jednej strony wszystko da się pogodzić i wolałabym 'za jednymi pieluchami' i spokój, ale z drugiej strony dwa małe łobuzy w domu :evil: hehe trudna decyzja chyba najlepiej spisać się na los

natka super :) jak u Ciebie? nadal kropelka tylko?

To te co ze śląska to pewnie wiedzą jaka pogoda u mnie dzisiaj :P masakra jednym słowem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974588 przez natB
Piszę do Was, bo nie wiem, czy po nocce będzie nasz dom jeszcze stać heh :/... głupi żart, ale wichura jest taka, że hoho.. zasłoniłam rolety zewnętrzne i się kitramy DOSŁOWNIE!!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Joanna my czekamy na wieści...

aggi na swoim przykładzie powiem Ci tak nie warto czekać, bo jak planujesz to potem jest dupa OO :/.. ja trzecie idę za ciosem i po drugim od razu :P... jak człowiek planuje to później kwiatki wychodzą :/.. życie jest jedno...

żancik nono ciuszki pinkne :) :)

Paaalinka witaj :) oby to były te maliny i oby Wam się udało :) powodzenia :):)

magmuś i jak tam teścior?

natka u mnie też byłam kiepska @ raptem 4 dni, a potem 3 dni później owu także kontroluj... nie wiem skąd u mnie takie skąpe @.. w sumie nigdy się nie lało, ale tym razem to były plamienia tak na prawdę... a nie czułam się, jak na @... w ogóle dziwny cykl...

kuuurde ale ta pogoda mnie schizuje... wieje masakrycznie... nie mam dostępu dalej do neta w tel, więc tak jestem z doskoku na forum eh...

Adaaa GRRAAATULUJĘ :D a zdjęcie malutkiej? pochwalisz się? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974590 przez magmus88
aggi, to była pięciominutowa burza :D ale ogólnie cały dzień był masakryczny....

zancik śłiczne ciuszki....

Kurczę gdzie ta joanna.... trochę się boję :(

u mnie dziś malina! ale tylko jedna hahahah :D owu dalej brak..... idę zaraz pozaglądać w moje notatki, który to dziś dzień... chyba 17.... powoli tracę nadzieję w ten cykl ale zawsze przed testem mam ciche nadzieje... bo ostatnio owulka była 19 dnia.... strasznie późno.

Powiedzcie mi kochane jak jest z owulką u was.... przeważnie w tym samym dniu czy różnie?? Rozbieżność jest duza?
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974594 przez aggi
nat u mnie bokiem na szczęście przeszło :D Dobrze że mąż wykorzystany, tak ma być :)

magmus wcale nie późno ja zawsze mam owu w 18/19/20dc :) Także cierpliwie testuj :)

też się martwię co z joanną.........

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974595 przez magmus88
aggi a jakie masz długie cykle?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #974611 przez brown24
Magmuś u mnie też ovu późno 18-21dc , cykle mam 31dniowe. Właśnie czekam na @, a w zasadzie to nie czekam tfu tfu.. :)
Dałaś czadu z tą 1 maliną haha :laugh:
U mnie wichura straszna, będą białe święta..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974633 przez Patikierc
Hejka z samego rana! Wczoraj u mnie też była taka burza z gradem :blink: że aż się zastanowiłam czy to nie koniec świata a mi się owulacja zbliża :lol:
Dziś dzień sprzątania,chyba trzeba coś na święta a na 13 do pracy to ostatnie najgorsze :laugh: :laugh:

Joanna coś znikłaś ale może pracy ma dużo i dlatego :whistle:

Mamgmus i brown24- ja też mam cykle 34 dniowe i moja owulacja przychodzi w 21dc więc nie ma co tylko czekać B)

Wczoraj byłam na monitoringu i: jajnik pracy o prawidłowej echogeniczności z pęcherzykiem śr.20mm
endometrium grubości 9mm

myślę ze chyba dobrze ale poszukać muszę w necie jakie są normy z ciekawosći :P




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974646 przez aggi
Dzień dobry :-)

magmus 32,33dni mam zawsze :-)

pati trzymam kciuki :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974673 przez Nefri
Hejka, u mnie dziś 11 dc i pojawia się druga malinka, ale jeszcze bledziutka, mam nadzieję, że za kilka dni się rozkręci. Powoli już działamy, ale nie za często, książkowo co 2 dni będziemy działać na razie :cheer: Piję też dużo wody i siemię lniane, w tamtej ciąży chyba pomogło, bo po 1,5 miesiąca picia siemienia zaszłam, choć to może przypadek ;)
Kurcze, też jestem bardzo ciekawa co z Joanną...

W Warszawie też tragiczna pogoda, wieje, pada, co tu robić, nawet nie ma jak z dzieckiem na spacer wyjść, w zeszłym roku na święta chodziło się w krótkim rękawku a dzisiaj to chyba małemu kurtkę zimową wyciągnę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974685 przez joanna1991
Cześć dziewczyny! :* Sorki że mnie nie było kilka dni ale zawalona jestem robotą i na dodatek przyszła @ :( trochę już się nakręciłam, ale coż nie teraz to później..
Przepraszam że trzymałąm was w napięciu :(

Dzięki że mnie wspieracie :*

Kurcze na nic nie mam czasu nawet żeby przygotować się do świąt. Jutro mam wolne więc nadrobię was kochane i wszystko w domku.

Jej jak mi jest strasznie głupio że się nie odzywałam ale przez ten cały czas w ogóle nie włączałam laptopa..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 4 tygodni temu #974703 przez brown24
Joanna w końcu się uda :) Wszystkie Ci kibicujemy! :))
Nefri u mnie maliny były jasne przez 2 dni, poźniej całkiem znikneły , więć my działalismy codziennie już od tych jasnych :)
U mnie dziś lub jutro powinna pojawić się @, jak narazie nic, bolą mnie tylko piersi, a zwykle przed okresem mam mega mdłości, tempa też raczej nie spada.
:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974706 przez aklim88
Joanna - myśl pozytywnie, a się uda. Może przez święta trochę odpoczniesz...

Brown - no to ciche gratulacje! Trzymam kciuki za mocniejsze krechy!

Ja chyba jutro zabiorę sie za sprzątanie. Tylko najpierw zrobie sałatkę warzywna zeby 2 razy nie sprzątac. Teraz bigos sie gotuje. Jakoś ostatnio tak szalenie smakuje mi kapusta kiszona... Potrafię na raz pół kilograma zjeść ;) a potem wiadome efekty :D



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #974711 przez Nefri
Brown no ja też działam od tych bladych kresek, ale co dwa dni :P I naprawdę gratulacje, bo przy teście ciążowym to intensywność kresek jest nieważna, wow, naprawdę super, teraz to leć na betę :P który to był cykl starań?
Kurcze ja to zawsze jak już jest czas starań, to mam dobry nastrój, a potem znowu taki dół...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl