BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 1 miesiąc temu #974716 przez Miluniaa
Joanna ja też wchodziłam z nadzieją na dobrą wiadomość od Ciebie. Głowa do góry jak nie teraz to za miesiąc ja sobie wytlumaczylam tym, że dziecko sie urodzi juz w styczniu 2016 takze jest jakis plus :)
A robilas juz sobie sprawdzenie owulacji ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #974717 przez brown24
Nefri jeszcze poczekam z tą beta.. u nas czeka sie 3 dni na wynik , więc i tak przed swiętami nie będzie.
Aklim narazie nie dziekuje ,żeby nie zapeszać ;)
I jakoś nie chce mi się wierzyć że tak szybko mogło się udać.. więc poczekam pare dni i zrobie znowu test :) bo ta kreska naprawde baaaaardzo jasna.
U mnie to dopiero 2 cykl starań :) ( 1 na ślepo , teraz z testami ovu i mierzeniem temp).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974718 przez Chudzinka
Cześć dziewczyny :-) Brown, ciche gratki :-)
Joanna, nie poddawaj się, wiem, że Ci się uda :-)
Jak tam przed Świętami? Trochę zimowo, cnie?
Ja rosne sobie po mału i marze, kiedy wreszcie moje maleństwo i jego ruchy poczuje...
Aklim, Ty pisałaś, że już od jakiegoś czasu czujesz ruchy, tak? Ja pewnie jeszcze z miesiąc, półtorej będę musiała poczekać...
Pozdrawiam wszystkie :-) Życzę spokojnych, rodzinnych i jak najpogodniejszych Świat :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974721 przez Nefri
Brown kreska to kreska. Ja w pierwszą ciążę, co prawda to było puste jajo płodowe, ale to nie istotne, zaszłam za pierwszym razem, bo tak naprawdę tak na poważnie się nie staraliśmy i miałam inne nastawienie. Potem już na mega spince udało się za 4 razem, też nieźle. Więc ja trzymam kciuki za Ciebie i i tak wiem, że dwie kreski oznaczają jedno, jeszcze przed spodziewaną @ to już w ogóle, następne będą już tylko ciemniejsze ;) Przyznasz, że to ogromne szczęście je zobaczyć, ja szalałam z radości i teraz na myśl o tym, co pewnie poczułaś już mi się gęba cieszy :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974722 przez Nefri
Chudzinka ja pierwsze ruchy poczułam jakoś w 24 tygodniu dopiero i i tak nie byłam pewna czy to to. Do końca ciąży wydawało mi się, że prawie się nie rusza, dopiero jak urodziłam, to poczułam, że to co czułam to były ruchy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974726 przez brown24
Nefri jasne że się cieszę :) :) tylko narazie chyba w to niedowierzam, taki pozytywny szok, mam nadzieje że na 2 tescie zobacze już intensywne krechy i wtedy będe szaleć z radości :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974758 przez magmus88
Joanna :( szkoda :( przykro mi.

U mnie dalej jedna krecha.... dziś 19 dzień :(

Na ten cykl straciłam nadzieję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974760 przez paalinkaa
Powiedzcie mi proszę kiedy zrobiłyście pierwszą betę z krwi? I jaka Wam wychodziła? :)

Niby mówi się że pojawia się 24h po zagnieżdżeniu... jak u Was w praktyce? :P

Trzymam kciuki żeby ta druga krecha była coraz mocniejsza!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #974769 przez aklim88
Chudzinka - tak mi się wydaje, że to ruchy. Bardzo delikatne i rzadko kiedy. Muszę leżeć spokojnie żebym była w stanie poczuć. Wiem że mogą to być ruchy, bo już znam to uczucie chociaż pewna na 100% będę jak poczuję ruchy przykładajàc rękę do brzucha. Ala jak byłam wyżej z nią w ciąży, to kopała jak szalona. Prawie zawsze brzuch się aż ruszał. Jak byłam na usg to dzidziuś był nad wyraz spokojny, prawie się nie ruszał. Jest nadzieja na spokojne dziecko..,,

Paalinkaa - ja bety nigdy nie robiłam więc nie wiem

Znalazłam na wp artykuł odnośnie żołnierzyków dla zainteresowanych dzieci.pl/kat,1033549,title,Warzywa-i-ow...l?smgputicaid=6149ce



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #974772 przez aggi
dobry wieczór
ja tak szybko na chwilkę :)
Dzisiaj mieliśmy szał zakupowy tyle pieniędzy poszło na małego że szok,
ale przynajmniej ma zapasy z mleka kaszek słoików pampersów :P


Nefri no no 11dc to ciut ciut i maliny będą :D

joanna no co Ty niech Ci nie jest głupio, a nie teraz to następnym razem się uda :kiss:

brown trzymam kciuki za nieprzyjście @ :) wrzucaj foto testu :D :woohoo:

aklim kapusta mniam :D ! Jak Ala na wieść o dzidziusiu?

Milunia co u Ciebie??

Chudzinka :kiss: ja ruchy idealnie w 20tc poczułam :)

magmus
wrzuć zdjęcia testów twoich :)

palinka ja bety nie robiłam więc nie pomogę

Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #974774 przez aklim88
Aggi - Ala jak na razie ok. Była bardzo podekscytowana zdjęciem z usg. Co jakiś czas pokazuje jaki dzidziuś jest duży. Kupiłam jej bobasa: wkłada sobie go pod bluzkę i każe mi przyłożyć reke po czym jej dzidziuś mnie kopie ;) potem go wyjmuje i przystawia do karmienia i obowiązkowo oklepuje po jedzeniu :laugh: jestem rozwalona jak dobrze to robi. Mam nadzieje, że na następne usg bede mogła ją zabrać ze sobą.
Jak szwagierka się jej pytała czy cieszy siè, że będzie miała braciszka lub siostrzyczkę, to powiedziała: "tak, tylko nie wiadomo czy będzie chłopiec czy dziewczynka". Zadziwia mnie nieraz moje dziecko.

Jak bedzie zobaczymy po urodzeniu. Na pewno bedzie jej trudno, bo jest bardzo do mnie przywiązana. Chociaż juz przed porodem przyleci do nas jej ulubiona babcia i mam nadzieje, że bedzie jej łatwiej to przejść jak bedziemy miały pomoc w domu.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974780 przez magmus88
aggi wrzucę Ci wieczorkiem :)

A teraz życzę miłęgo dnia.... u mnie z rana - 3 i skrobanie szyb :( paa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974789 przez Patikierc
Hej!
Gratuluje II kreseczek!! Zarażam się gdyż owulka za rogiem :lol:
U mnie 5+ ale róznież skrobanie szyb,szykuje się do pracy dziś tylko do 17 więc zleci B)

aklim-już się doczekać nie moge jak ja kiedyś poczuje ruchy :lol: chociaż nie wiadomo kiedy to będzie :lol:
aggi-zakupów nigdy dość!
paaulinkaa-podobno bete można robić 7 dni od owulacji że może coś już wyjdzie ale nie jestem pewna,kiedyś o to pisałam bo biore duphaston i nie wiedziałam czy ostawić czy nie i dziewczyny mi mowiły że tak po 7-8dniach mozna spróbować

powiedzcie mi moje drogie czy duphaston może blokować owulacje? mam owulacje w 21dc a zaczynam dupka brać od 20dc? ma to jakiś wpływ?

joanna- spoko luz,przeciesz kzywdy nam nie zrobiłać co najwyzej wprowadziłaś troche napięcia w nasze życie i czesciej zagladałyśmy żeby zobaczyć czy jest od ciebie wiadomość :lol: myśle że wiosna idzie wiec każdej z nas się uda w końcu to wiosna sprzyja :lol:
magmus-może jeszcze coś sie wyklaruje może poprostu ci się przesneła @?
zmykam dziś pracowity dzień!




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974822 przez zancik
Witajcie
Nie odzywałam się bo jakoś weny nie miałam w ogóle przez tą pogodę to chodzę ciągle zła i płakać mi się chcę :( i wkuwia mnie wszystko :angry: :angry: Teraz kawusię piję bo spać mi się chcę Tosia dziś rano balange sobie zrobiła w brzuszku pierwszy raz tak wyraznie widziałam jej ruchy ale się uśmiałam :laugh: :laugh:

Natkka i jak @???trzymam kciuki ;)

Aggi masz rację chyba lepiej spisać się na los niż planować bo planując zawsze znajdzie się jakieś "ale" :evil: Jak tam Maksiu? :kiss:

Magmus ja miałam 2,3 dni róznicy w owu.

Pati kciuki zacisnięte.Niestety w sprawie duphastonu nie pomogę :(

Nefri oby starania były owocne ;)

Joanna nie ten cykl to następny :) Jesteśmy z Tobą :kiss: :kiss:

Brown poka testa :) u mnie tez była bladzinka :) trzymam mocno kciuki ;)

Aklim ja uwielbiam kapuchę kwaszona mniam mniam :) Jak się czujesz?

Chudzinka już nie długo na pewno poczujesz ruchy ja też nie mogłam się doczekać ;) jak samopoczucie?

Paalinkaa miałam maliny 4 listopada pierwszą bete zrobiłam 14 i wynik był 61 przy normie <5,3.A drugą bete robiłam 17 listopada i wynik był 275,3 :)

Betka?
Meli?
Anabell?
Martyna?
Pinezka?
Ula?
Ann?
Majka?
Moniq?
Julka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974858 przez Nefri
Paalinkaa ja pierwszą betę robiłam w 30 dc chyba, sprawdziłam w historii moich badań w luxmedzie i ostatnią @ miałam wtedy 17 marca 2013 a badanie robiłam 15.04.2013 i wynik był 1146 mlU/ml
aggi dzisiaj 12dc i chyba wyszły dwie maliny, wczoraj działałam, dzisiaj miałam odpuścić, ale też będę i jutro i po pojutrze :laugh: wrzucę jutro zdjęcie tych malin, bo jeszcze zrobię jutro test i zobaczymy czy będą ciemniejsze.

No i oczywiście trzymam kciuki za wszystkie staraczki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl