BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 1 miesiąc temu #974859 przez joanna1991
BROWN Dzia wielkie :* ja również ci już po cichutku gratuluję :* teraz nas pozarażaj :D hi hi

ALKIM też tak myślę że przez święta odpocznę, mam dużo wolnego, odstresuję się. @ mi się już kończy więc nie długo kolejna owulka :)

MILUNIAA moja gin powiedziała że jak do maja nie zajdę w ciążę to wyśle mnie na monitoring owulacji, więc już żyję taką nadzieją że może to pomoże :)

CHUDZINKA kochana musi się mi udać! :) pewnie już doczekać się nie możesz ruchów swojego maleństwa :) hi :* Tobie również życzę spokojnych i radosnych Świąt :*

MAGMUS mi też jest przykro, ale już zaczynam się przyzwyczajać do takiej sytuacji.. Jak to któraś z kobietek powiedziałą że muszę wziąść "cycki do góry" :D

AGGI następnym razem to nie będę tak was trzymała w niepewności :D od razu wam wstawię test ciążowy :p hi hi

PATI ale miło jak ktoś się tak interesuje :* moja @ przesunęła się o 4 dni...w błąd mnie wprowadziła.. hi obyś szybko się zaraziła od naszej BROWN :*

ZANCIK ja ostatnio też miałam ciężkie dni i też mi się chciało płakać..Muszę też kawki się napić bo nie funkcjonuję..No to niezła kobitka będzie z tej waszej Tosi :D jak już tak balanguje :* hi hi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974860 przez Nefri
ehh, teraz jak patrzę, to jednak ta jedna malina ciut bledsza, ale działać trzeba... :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974866 przez zancik
Nefri działać trzeba ;) :P nie zaszkodzi :P

Joanna chyba te pogody tak działają :( nawet świąt mi się nie chce przez tą pogodę :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974878 przez natkka
zancik - u mnie teoretycznie 3 dzień @ ale dalej kapie po pare kropel dosłownie, więc nie wiem co o tym myśleć. zastanawiam się nad kupnem testu i zobaczyć czy to ciąża czy to jakiś problem z moją @.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974885 przez zancik
Natkka kup testa i zobacz będziesz wiedziała na czym stoisz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #974892 przez betka81
zancik jestem, jestem i to ogromna! U mnie w porządku, no może tylko to,że mam dość chodzenia jak słonica i nie chcę narzekać.
A jak u Ciebie?
Nie mam od dłuższego czasu ochoty na nic, więc się nie udzielam. Ale czasem zajrzę
Trzymam kciuki za wszystkie testowiczki-staraczki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974913 przez brown24
Natka ,właśnie leć po testa :)
Zancik ja swojego nie wrzuce bo na zdjęciu to już prawie wogole nie widać, jutro robie ponownie i wtedy zobaczymy, ale @ dalej nie ma :D :D
Joanna jak tylko będe wiedziała na 100% to wrzuce testa i pozarażam was wszystkie :laugh: :laugh:
U mnie pogoda dzisiaj wspaniała.... doskonała na wypad na narty :laugh:
Uciekam , bo stosy prania błagają aby wrzucić je do pralki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974968 przez aggi
dobry wieczór :)
pogoda iście zimowa. brrrrrr


aklim Ala się na super siostrę zapowiada :)

Pati to samo sobie powtarzałam wyciągając dzisiaj męża do sklepu haha zakupów nigdy dość :D :evil:

zancik otóż to niech los decyduje :) A Maksiu super tylko maruda czasem no i bawić się chce na siedząco zabawkami, ma takiego wielkiego tira i nim jeździ ale kurcze na minutę go zostawić nie można bo niby ładnie siedzi a za chwilę bach leży i płacz :P

Nefri działań nigdy dość :)

joanna pewnie że tak następnych razem dawaj testa prosto z mostu :*

natkka jesteś na celowniku B) B)

brown to Ty rób testa i nam tu dawaj :D

miłego wieczoru :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974983 przez martyna_z
Myślałam że Wy żartujecie z tymi burzami, ale i u mnie wczoraj grzmiało. ..

Nefri jak parzysz siemię? Też mam takie wahania nastroju, choć ostatnio tych okresów z dobrym samopoczuciem jakby mniej. Ale to przez pracę.

Joanna przytulam i trzymam kciuki.

Brown no no to czekamy na zdjęcie :)

Chudzinka a jak tam z objawami? Jak się czujesz?

Paalinkaa nie wiem czy któraś z nas robiła betę tak wcześnie. Zwykle czeka się w okolice spodziewanej @.

Aklim super że Ala jest tak pozytywnie nastawiona, to połowa sukcesu :)

Zancik a może to nie pogoda Cię tak nastraja? Jak się czujesz? Tosia nie dokucza mocno?

Betka zaglądaj i opowiadaj co u Ciebie. Jak tam dziewczyny?

U mnie jak to u mnie. Dużo pracy i zero wdzięczności od szefowej tylko wieczne problemy. Chyba już każda z nas zastanawia się nad zmianą pracy. .. oby dziś przetrwać i chwila odpoczynku. Nie wiem czy będę miała czas więc życzę zdrowych, wesołych świąt w rodzinnym gronie i żeby zajączek Was odwiedził z pozytywnymi testami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974988 przez Nefri
Kurde, u nas też dzisiaj śnieg pada, troszkę się zdziwiłam jak wyjrzałam rano przez okno...
Jest duża szansa, że we wtorek sprzedamy mieszkanie, mąż będzie jeszcze negocjował z klientem, bo chce dać trochę mniej niż my chcemy, ale ma gotówkę i chce kupić bardzo, a my i tak planowaliśmy zejść z ceny, więc mam nadzieję, że się spotkamy jakoś w połowie :) strasznie się jaramy, bo jak tylko się sprzeda to rozpoczynamy budowę domu, a ponieważ my w tym mieszkaniu nie mieszkamy to nie będzie stresu dla nas, że trzeba się teraz z dzieciakiem wyprowadzać gdzieś. Trzymajcie kciuki, żeby się udało.

martyna siemię kupuję w ziarnach, mielę w młynku do kawy i zalewam dwie łyżeczki ciepłą ale nie wrzącą wodą, przykrywam i po ok 30 min, albo później wypijam, i tak rano i wieczorem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #975021 przez zancik
Witajcie :)
Pogody ciąg dalszy :angry: Wiosnę chcę!!!!!!!!!!!!!!!

Betka już nie długo maleństwo będzie z Tobą :) Mi juz też zaczyna być coraz ciężej i najgorsze jest to,że moje nogi są jak galareta taki mi cellulit wyszedł,że masakra :blink: :blink: czuję się dobrze tylko plecy mi dokuczają :( Najważniejsze,że z dzidzią wszystko ok :)

Aggi trzeba mieć oczy najlepiej dookoła głowy ;) Dobrze,że sie zabawić potrafi zawsze możesz coś zrobić :)

Brown czekam na testa :)

Martyna możliwe,że i pogoda tak na mnie działa mam jej już dość już było tak fajnie ciepło a tu dupa śnieg pada może choinkę w jaja wielkanocne ubrać :angry: Czuję się dobrze plecy tylko dokuczają i noce są czasem ciężkie bo nie mogę się wygodnie ułożyć :( a brzuszek ciągle rośnie i będzie jeszcze ciężej :( Tosia czasem bardzo rozrabia a czasem jest spokojna chyba zalezy od dnia dziś jest spokojna wczoraj szalała :) Współczuję takiej szefowej wiem jak to jest bo miałam takiego szefa z tym,że on to nawet nie miał szacunku do swoich pracowników potrafił Cię wyzwać od najgorszych przy ludziach których nawet nie znał gnida jedna wrrrrrrrrrrrr :( :( :( Kochana i Tobie zdrowych Wesołych Spokojnych Świat i Odpoczynku :) :) Bogatego Zajaczka ;)

Nefri trzymam kciuki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975051 przez joanna1991
Witajcie dziewczyny :* u mnie również bura pogoda :(

Dzisiaj poszłam się zrelaksować i zrobiłam sobie paznokcie :D

ZANCIK no teraz będziesz rosła :) ale masz rację że ważne że z dzidzią wszystko w porządku :*

dziewczyny kochane ja również chciałabym życzyć wam Zdrowych spokojnych Świąt Wielkanocnych :* nie wiem czy jutro i w niedzielę zajrzę bo jutro pracuję a wieczorem i w niedzielę mamy gości. Odezwę się jak najszybciej :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975055 przez zancik
Joanna no teraz będe coraz wieksza :(

Kochane pewnie wszystkim nie uda się tu zajrzec przed Świetami więc i ja życzę Wam:

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975063 przez Anabelle
Zancik mnie wywoływała do tablicy to daje znać :P

Ja urodziłam 24 marca o 11
Udało się SN bez obrażeń, szycia, cewnikowania i tego wszystkiego więc czuję się bardzo dobrze.
Leoś ma już 1,5 tygodnia :)
Podziękowania: aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975066 przez martyna_z
Zancik no moja też potrafi powiedzieć aż w pięty pójdzie i do tego obgaduje za plecami. Dziękuję :)

Anabelle nie czekaj na wywołanie tylko odzywaj się :) super że masz już Leosia w domu i że tak ładnie wszystko poszło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl