BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 2 tygodni temu #977454 przez Nefri
aggi to ja wiem, że zarodek widać dopiero po 6 tygodniu. Chodzi mi ogólnie o wizytę u gin, nie o usg od razu. Czy po prostu nie powinnam się wcześniej jakoś wybrać. Niby podstawowe badania takie tsh, morfologia, toksoplazmoza, glukoza na czczo mam porobione, no ale postaram się skontaktować z moją gin w poniedziałek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977461 przez magmus88
hej...

ale dziś zimno!

Ja właśnie siedzę przy winku i uzupełniam dokumenty do pracy :( tak właśnie wygląda u mnie wolna sobota :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977490 przez martyna_z
Aggi zdrówka!

A ja miałam strasznie dziwny sen. Najpierw śniło mi się że zajmowałam się małymi szczeniakami i króliczkami a później nie wiem skąd pojawiło się też dziecko. Chyba moje ale nie jestem pewna :) chyba dlatego że wczoraj spotkaliśmy się z sąsiadami, którzy spodziewają się malucha już w czerwcu i sporo o tym rozmawialiśmy. Dziś znów idziemy do znajomych którzy mają pół roczną dziewczynkę. Dużo wokół mnie dzieci może w końcu od kogoś się zarażę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977508 przez natB
Melduje się, że napiszę więcej później.:P... Dziś wknd piękna pogoda i po obiedzie idziemy na spacer.:) miał być basen, ale.szszkoda tego słoneczka :)))) no później :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977510 przez Patikierc
Hejka:) melduje że przyszła @,i boli strasznie brzuch dziś pierwsza dawka castangusa niech działa :P popołudniu kino ale teraz leżing i plażing na łóżeczku!




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977511 przez Patikierc
popycham B)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977544 przez aggi
Dzień dobry :-)
Mnie wszystko boli ale gorączki na szczęście już nie mam. Pogoda paskudna brr

nefri aha myślałam że o samo usg ci chodzi :-) mi badania lekarz zlecił dopiero na drugiej wizycie więc też.się nie przejmuj że za późno się zapisalas

martyna oby to był skok w sumie tygodnie się zgadzają.. oby to mu minęło bo zwariuje ;)

pati nowy cykl nowe nadzieje :-) to już na 2016 się łapiesz jakby co, Hmm?

Ja czekam na @, powinna być 23.04

Pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977545 przez aggi
A zancik gdzie zniknęła????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977571 przez Asiaa
Aggi w teorii owu była, bo maliny na teście się pokazały. jakieś przytulanki też były. Teoretycznie wszystko jest możliwe, ale jakoś nie mam nadziei że się udało.

Brown niestety nie znam się na wynikach.

Ann trzymaj się :)

Martyna będzie, będzie, bądź dobrej myśli :)
Podziękowania: martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977585 przez martyna_z
Asiaa i wzajemnie :)

Właśnie wczoraj doszłam do przerażającego wniosku że wszyscy nasi znajomi mają albo zaraz będą mieli dzieci. Nawet nie ma jak się spotkać, niby fajnie jak sa dzieciaki, ale... no same wiecie. Niedługo przestaniemy z domu wychodzić bo nawet nie bedzie z kim. Sama już sobie trochę odpuściłam, ale po tym weekendzie poczułam poważną presję społeczną na posiadanie dizeci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977587 przez aggi
dzień dobry !
Pogoda chyba ciutkę spokojniejsza niż ostatnio bywało, ale ma padać dziś :(
Ze mną też ciut lepiej. Uffff. Tylko brzuch mnie boli, pewnie na @..
A Maksior dzisiaj znów dawał popisy w nocy :S

Asiaa zaciskam kciuki :)

martyna moje koleżanki ze szkoły to już mają 2/3 letnie dzieciaki.... One po rodziły dzieci to nasze relacje ukróciły się do tego że albo ja je odwiedzałam albo tylko dzwoniłyśmy do siebie.. Czułam presję że fajnie byłoby mieć swoje. Może nie ze względu na społeczeństwo i swoich znajomych ale tak... no przykro mi było że nagle nikt nie ma czasu się spotkać :blink: a teraz mając Maksa sama wiem jak ciężko gdzieś się z nim wybrać do znajomych, w sumie u koleżanek z nim nie byłam, jedynie one były w odwiedzinach ze swoimi dziećmi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977592 przez natB
martynka domyślam się, jak jest Tobie źle eh... Życie potrafi rzucać ludziom kłody pod nogi, pamiętaj, że zawsze jest w tym jakiś cel życzę Ci, żebyście niedługo cieszyli się małym szczęsciem... U nas tez co raz więcej Dzieci.wśród znajomych, ale.jak byłam ostatnio na spotkaniu klasowy to tylko ja byłam mężatką i tylko ja miałam dziecko... Także to zależy, mam 26 lat także nie wiem w jakim Ty jesteś wieku... Nie ma reguły chyba... Tule.:*

brown jak się czujesz? Jest Owu?

Mamy szczepiace maluchy któraś korzystała ze szczepionki priorix? Zamiast mmr?

Asia ooo a kiedy ma być pfu pfu oczywiście nie ma być @? :D kolejny cykl kolejne nadzieje :D
U mnie dziś 8 dc i od wczoraj pracujemy :P

Wizytę.u gin mam w środę... Pokładam duże nadzieje eh ze coś mi doradzi/ pomoże :(

A wknd spędziliśmy bardzo fajnie, wczoraj spacer i sala zabaw :)) Władek co raz bardziej się rozkręca, rozrabia :P biega za starszymi dziećmi i chce tam gdzie one, wiec matka na sali zabaw po kolanach gonila syna między tunelami heh:P w Kościele tez.juz się czuje pewny i zaczyna Chodzić :P gdzie wcześniej zrobił sam 2 kroki... Pociechy mam z niego co niemiara :)... A z niania na razie nie rozmawiałam, bo zachowanie Władka się zmieniło od piątku znowu inne dziecko, może miał zły humor albo coś... Nie buczal nie wymuszal także ok, ale popytam jak to u niej wygląda :) dzięki za rady dziewczyny :)

Napisze więcej później, bo dziś mamy wyjazd do Poz do siedziby naszej agencji i jadę właśnie autem, a źle mi się pisze słońce daje po oczach :)).. Wiosna .<3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977594 przez aggi
nat dokładnie tak samo uważam, że co by się nie działo to widocznie tak miało być :) trzymam kciuki za Was :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977599 przez natB
Dlatego teraz.sobie myślę, że widocznie tak musi być, ale.wiadomo.ja mam Dziecko i mi jest,, łatwo,, mówić.o tym... Ale powiem Wam ze u nas w wiosce, był facet młody, 2 dzieci, miał Przeszczep szpiku,nie przyjął się, facet zmarł lat 37.. I człowiek potem myśl dlaczego i wtedy.ciężko.jest przyjąć ten sam tok myślenia,, że wszystko dzieje się w jakimś celu,, eh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977629 przez Sandruska1995
Hej. Może i uda mi się mieć tego Castagnusa ale to dopiero w majówkę. A chciałam Was zapytać czy któraś brała te tabletki? ( wklejam zdjęcie) .
Ja je brałam, ale jak już wiedziałam o ciąży, ale zastanawia mi czy są wspomagające .
Te tabletki są dostępne u mnie w aptekach , więc szybciej bym zaczęła brać.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl