BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 tygodni temu #977092 przez Miluniaa
Nefri gratulacje !!!

Ja robiłam test co prawda 6 dni przed spodziewana miesiaczka ale wyszedl negatywny i juz nie wierze w cud, ze sie zmieni takze znow cykl stracony. Mam nadzieje, ze od nastepnego bede mola juz brac leki ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #977093 przez betka81
Nefri gratulacje...

martyna zaskoczyła Cię @ :( no to się teraz szykuj już na 2016!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #977097 przez natkka
Nefri - gratluacje :) trzymamy kciuki żeby wszytsko było dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #977102 przez brown24
Magmus chyba pomyliłaś mnie z Robyn, ja żadnej infekcji nie mam na szczęście.
Nefri serdecznie gratuluje, wspanale! :) Teraz nas zarażaj :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #977107 przez magmus88
Brown faktycznie, przepraszam. Chodziło mi o Robyn oczywiście :)

Nefri! Cieszymy się razem z Tobą :)

Chyba jutro pędzę do apteki po castagnusa :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #977126 przez Patikierc
Robyn-mi tez to wygląda na jakiegoś grzybka ja tak miałam kiedyś po wakacjach w Grecji i dostałam globulki i było gites po 3 dniach

Nefri-gratulacje:*:*

brown- ja miałam podobna sytulacje tylko bez plamien dowiedziałam się z głupia ze jestem w ciąży beta mi wyszła 400 a progesteron 1.8 i po trzech dniach beta spadła do 100 i dostałam krwawienia i mega skurczy a teraz mam od pani doktor duphaston od 20dc przez 10dni trochę na regulację cykli a trochę na to ze jak się uda to żeby było fasolce łatwiej. Ściskam mocno :*:*;* dziewczyny dały mi wtedy tu też wsparcie:)

Mari- ja właśnie dziś zakupiłam castangus i zacznę brać może fakt że jest magiczny:)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #977129 przez Patikierc
Miluniaa-6 dni to za wcześnie :P trzymam kciuki mmoże jednak coś będzie:)

beti-masz prawo narzekać maż musi to dzielnie znosić zostanie wam to wynagrodzone:)

Magnus- :lol: ja właśnie zakupiłam a co mi tam niech dla mnie tez będzie magiczny i tobie i sobie i wszystkim tego życzę :lol:

sorki ze pisze na raty ale pisze z tel i boję się że mi sesja wygaśnie i dupa trafi cały wpis

natB-głową boli zmiana pogody się szykuje ja mam podobnie jutro ma lać dupa dupa dupa :lol: gdzie ta wiosna!!!




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #977139 przez Nefri
dzieki Wam dziewczyny za gratulacje ;)
Brown a Ty wynik bety masz jutro tak? na pewno się niedługo zarazisz, jak już raz się tak prawie udało, to znak, że niedługo się uda. Właśnie mi się przypomniało - w weekend widzialam się ze znajomymi, którzy oświadczyli, że będą mieć dziecko - starali się od września, po 2 miesiącach zaszła w ciążę i dwa dni po terminie @ poroniła. Teraz jest w 14 tygodniu, więc zaszła jakieś 2 miesiace po tym poronieniu
ja nawet w tym miesiącu mam wrażenie, że nie miałam takiego 100% pozytywnego testu owu. Te maliny takie były, że jednak ta druga była ciut jaśniejsza, więc nie ma co się tak też trzymać kurczowo tych testów.
Kupujcie tego castagnusa :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #977152 przez aklim88
Robyn - według mnie to tez infekcja. W żadnej ciazy nie miałam takich objawów

Betka - nie daj sie chorobie! Moze lekarz da Ci cos na kaszel co możesz brać w ciąży. Współczuje byc chorą na finiszu, bo nie dosyć, że w ogóle już cieżko funkcjonować, to choroba jeszcze odbiera siły

Brown - dobrze, że masz lepsze nastawienie! To podstawa! Może zacznij brać castangusa tak jak dziewczyny skoro nie szkodzi, a może pomóc...

Nefri - super wiadomość. Rzeczywiście świetne te Twoje wyniki. Bardzo się cieszę

Miluniaa - może to za wcześnie na test? Chyba, że masz mega długie cykle. Może poczekaj spokojnie do terminu @ i wtedy zobaczysz żeby się nie nakręcać niepotrzebnie. Wiem, wiem, łatwo mówić ja też jestem strasznie niecierpliwa

Martyna - nowy cykl, nowe szanse. Szybciej do kolejnego testowania

Nat - ja tez przy zmianach pogody wymiękam, a paracetamol nic nie daje i muszę sie męczyć cały dzien. Ostatnio przy zmianie pogody głowa zaczęła bolec mnie okropnie wieczorem, poszłam spac i wstałam rano z tak samo dużym bólem. Dopiero jak zmieniła sie pogoda, to przestało.

Ja dzisiaj poszłam jednak na szczepienie z Alą. Posprawdzali jakie szczepienia miała w Polsce i sie okazało, że 3 brakują. Nawet jej nie badali. Nie widział jej lekarz. Skierowali nas od razu do pielęgniarki. Zapytała tylko czy Ala nie ma temperatury, czy czuje sie dobrze i ma apetyt i czy chce wszystko za jednym razem czy na raty. Stwierdziłam, ze lepiej wszystko na raz, bo jak pójdzie do przedszkola po feriach, to pewnie znowu cos złapie i bedziemy co chwile przekładać, a tak teraz do 12rż spokój.cale szczescie, że w Polsce zaszczepiłam ją na rotawirusa i pneumokoki, bo tu są obowiązkowe i przynajmniej już mamy z głowy. Chociaż teraz nie wiem czy dobrze zrobiłam, bo boli ja ręka po tym szczepieniu i płacze. Wszystko sie okaże wkrótce.

Magmus - ja piszę najpierw w notatniku na telefonie, a potem przeklejam na forum. Jest o wiele wygodniej

Aggi - nie pytałam Ali o imię dla rodzeństwa, pewnie bedziemy sie nad imieniem poważnie zastanawiać jak bedziemy teoretycznie znac płeć po następnym usg. Ale jakby Ala wymyśliła jakieś imię dla brata lub siostry i by sie spodobało nam wszystkim, to czemu nie.

Żancik - jak po usg? Wszystko w porządku?

Dzisiaj przysłali mi wreszcie potwierdzenie, że przyjęli Alę do szkoły. Tej której chciałam, najlepszej w okolicy, w dodatku katolickiej. Zaczyna od września. Akurat sie tak trafiło, że urodziła sie ostatniego dnia okresu, z którego dzieci zaczynają szkołę w tym roku. Gdyby urodziła sie dzień pózniej, zaczynałaby szkołę we wrześniu 2016.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #977164 przez natB
nefriaaaaaaaa super :D gratuluję... Mam nadzieje, ze i na nas przyjdzie czas eh...

brown tule od rana :*

Aklim Alicja juz do szkoły? Gratuluję.super, że dostałam się do dobrej szkoły :) a.jak sobie poradzi z językiem? Jakoś ja przygotowujesz?
Jak po szczepieniu? Widzę, że zaszczepilas to dobrze będziesz miała z głowy :)

patikierca nic mi nie mów.. Jutro wknd, ja w domu z małym, a pogoda do bani juz się ciesze eh :(

CastanguS? Eee co to.dziewczyny? Nie wczytywalam się tak dokładnie jak pisalyscie o tym... Reapet pls :)

milunia co tak wcześnie testujesz? Poczekaj kochana jeszcze kilka dni...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #977166 przez natB
Ok juz wiem co to za magiczny lek :D a teraz mi powiedzcie jak to łykać? :))

zancik halo halo.jak wizyta? Czekamy na relacje i zdjęcia :)

martyna ooo ja właśnie tak mysle jak.aklim napisala nowy cykl nowe szanse... I ja właśnie tak chce i musze do tego podchodzić eh bo zglupieje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #977180 przez aggi
dzień dobry
u mnie koszmarna noc nawet nie wiem ile razy wstawałam :huh:


Nefri trzymam kciuki by wszystko było dobrze :-) co do testów masz rację nie ma co kurczowo patrzeć na maliny na owu bo ja przy szczęśliwym cyklu też nie miałam super dwóch kresek, wręcz myślałam że owu nie było :)

Milunia za Ciebie też zaciskam kciuki, w końcu się uda, trzeba być dobrej myśli :*

martyna @ specjalnie przyszła żeby 2016 na bank mieć w garści :whistle: nic nie dzieje się bez powodu :)

Pati trzymam kciuki za castagnusa :) Ja też w pierwszym cyklu z nim zaszłam. Ale nie wiem czy to jego zasługa bo brałam też wiesiołek i mierzyłam tempkę i w ogóle :P

aklim mnie wczoraj baardzo głowa bolała, nic nie pomagało :blink: to tam czterolatki do szkoły idą?

nat castagnus bierze sie non stop przez 90dni no chyba że się zaciąży to odstawiasz. i waga kobiety jest zależna od dawki

nogi mnie bolą :S pogoda paskudna.. a Maks zmierzły no masakra nie wiem jak dziś z nim ogarnę :pinch:
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #977192 przez natB
aggi chyba dawka od wagi jest zależna :P a nie waga od dawki heh... Kurka umeczysz się z Maksem :( oby trochę było.dziś lepiej... Mnie też od dłuższego czasu nogi bardzo bolą, alenodkad zaczęłam ćwiczyć robić prysznice ciepła i zimna woda naprzemiennie to przyniosło mi to ulgę i to bardzo... Ja mam problem z krazeniem niestety.:/..

Dzięki za info o castagnus :) musze kupić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #977201 przez aggi
nat hahah tak własnie miałam na myśli że dawka od wagi :P hahhah :) z Maksem dziś niema łatwo od rana krzyki i histerie :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #977202 przez natB
U nas wszystko ładnie i piękniE niania super i w ogóle... Ale odkąd do niej chodzi zaczyna wymusza wszystko rykiem i jekiem :/ po tygodniu w sob. Z nim walczę dosłownie, a w ND znowu mam mojego Wlada... A od pon znowu to samo eh :/ nie wiem czy spytać się niani, albo jej pow. Żeby nie ulegała ciągle mu :/ ona zajmuje się nim 8 h a ja spędzę z małym całe życie, no może nie całe ale wiecie o co mi chodzi eh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl