BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 2 tygodni temu #977303 przez brown24
Chyba faktcznie spróbuje tego Castagnusa ,noi żelazo nie zaszkodzi :)
Skoro bez żadnych suplementów zaszłam w 2 cyklu starań, może teraz tez szybko się powiedzie, byleby skonczyło się lepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977307 przez magmus88
Aggi - śłiczny ten Twój Maksiu!! A jakie ma fajne pulchniutkie łapki! nic tylko całować :)

NatB - co do niani... sama byłam nianią przez jakiś czas. Mała przecudowna, mam z nią kontakt do dziś. Nawet dzisiaj do mnie dzwoniła, żeby się umówić :D hehe. Powiem tak.... jak to było u mnie :D byłam mega zestresowana.... bo miałam tą świadomość, że wpływam na wychowanie nie mojego dziecka..... Poza tym na każdym kroku się o nią bałam.... Wiadomo - dzieci miały, małą i będą mieć różne siniaki czy zadrapania..... Ale ja za wszelką cenę tego unikałam.... bo moje myślenie było takie - skoro ma siniaczka tzn, że źle ją pilnowałam, źle się opiekowałam.... Moja mała miała 2 latka jak zaczęłam się nią opiekować. Była tak rozwinięta emocjonalnie i społecznie na te dwa latka! Mówie wam! była praktcyznie moim partnerem do rozmów hehehe. To moze być śmieszne ale naprawdę. Ona miała taką wiedzę, taki zasób słów.... No kochana :) ale wracając do tematu.... taka nadopiekuńczość, jeżeli mogę to tak nazwać może być właśnie związana z tym, że jakby na to nie patrzeć opiekujemy się "nie swoim" dzieckiem i nigdy nie wiadomo jak rodzic zareaguje na różne sytuacje. Np. jak zabronimy czegoś dziecku. Zawsze miałam z tym problem :D Ale myślę, że jeżeli jest odpowiednią osobą to bez problemu powinna przyjąć Twoje wskazówki :)

To tak na szybciocha i trochę nieskładnie może... wybaczcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977314 przez ann-sunshine
Wybaczcie ale nijak nie mam czasu na forum.

Wieczorami albo padam, albo dziewczyny dają się we znaki, albo gotuję obiad na następny dzień lub prasowanie odwalam. Tęskno mi za forum ale nijak się nie wyrabiam

Nefri gratulacje

Martyna przytulam

Gosiaku trzymam kciuki

Joanna, Asiaa i pozostałe dzielne dziewczyny trzymam kciukasy
Podziękowania: joanna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977317 przez Miluniaa
Ja mam cykle 31 dniowe takze myslalam, że juz by moglo cos wyjsc ale bola mnie piersi jak na okres wiec raczej chyba nic z tego ...
Sandruska na bank bez recepty bo ja kupilam w tamtym miesiacu ale lekarz mi zabronil brac przy torbieli jak sie wchlonie dopiero bede mogla.
Chudzinka ja tez mysle, ze u Ciebie bedzie chlopiec :) Daj nam znac koniecznie jak juz bedziesz wiedziala :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977345 przez natkka
Zanik a jak po wizycie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977370 przez joanna1991
ALKIM coś czuję że w tym miesiącu bez testów była owulka jeszcze lepsza niż w poprzednich miesiącach :) czekam na efekty :D hi hi no to fajnie jak Ala pójdzie do szkoły na której ci zależało :) ona pójdzie do dzieci i będzie miała zajęcie a ty będziesz miała czas dla siebie :*

AGGI no to twój Maksiu rewolucje ci robi w domku :evil: jakiś relaksik by ci się przydał :D twój synek jest meeega słodki :* hi

BROWN trzeba się wspierać i my będziemy to robić :*

BETKA zdrówka :* działamy z mężem i to jaaak :evil: hi hi

MARTYNA przytulam :* trzymaj się kochana :*

MAGMUS najważniejsze że jakieś kroki w kierunku pomocy w zajściu już jakieś są :*

NEFRI strasznie się cieszę i bardzo ci gratuluję :*

Dziewczyny dzisiaj 3 dzień po chorobowym do pracy a ja na nic nie mam czasu :( jak wracam do domu to padam na twarz a rano wstać mi się nie chce :( Przytulanki są z 2 godzinki przed pracą :D zawsze coś hi hi :)
Podziękowania: martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977374 przez aggi
dzień dobry
kolejna dziwna noc, już rano przy kolejnym wstawaniu klnęłam pod nosem, taka wyrodna matka ze mnie :huh:
pogoda paskudna więc przymusowo w domu siedzimy


brown nie pomogę, nie znam się na tych wynikach, ale trzymam kciuki za ten cykl :side:

Ann buziaki :kiss: :kiss: :kiss:

Milunia ja przy 32-33dniowych cyklach test robiłam dopiero w 34dc i była blada druga kreska

joanna ooj tak przydało by mi się odpocząć ale przecież mamy nie biorą wolnego :evil:

udanego dnia !!! :)
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977378 przez Sandruska1995
Dzięki. Tylko problem taki , ze nie pomyslalam ze w Niemczech go nie dostane a w PL nie ma kto mi kupić. Wiec chyba znaczne brać to co dostalam od gin. Moja @ nadeszła .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977381 przez aggi
Sandra na allegro dostaniesz i może ktoś wyśle do Niemiec ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977392 przez Sandruska1995
aggi o tym tez juz myslalam ale ja mam tylko niemieckie konto online , a jak robię przelew do Polski pobiera mi dodatkowo 10 euro prowizji. Kurcze gdybym szybciej pomyslala , tydzień temu wrocilam z Polski. Może cos wymysle. Poprosilabym mojego tate, ale głupio wysłać faceta po takie tabletki a do tego zaraz będzie dopytywal a na co , a do czego .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977398 przez Miluniaa
Sandruska ale na ulotce nie ma nic takiego napisane :) Poczytaj sobie jest w sumie o bolesnym okresie :) Wiec mysle, ze mozesz spokojnie poprosic tate i powiedziec, ze ostatnio zle przechodzisz i lekarz to Ci zalecil ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977417 przez Sandruska1995
milunia no w sumie. Ale drugim problemem jest wysylka. Nie ufam poczcie. Wyslalam do Polski pocztówkę , dobrze nie wsadziłam kasy dla babci a chciałam. Wyslalam ja 15 grudnia i nie doszła. A kilka ulic dalej do mojego M dziadka doszła i wysłana w tym samym czasie. Wiec wole uniknąć tego. Poczekam aż ktoś będzie jechał do Polski. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977423 przez martyna_z
Coś nie moge do Was dotrzeć wcale, za dużo zajęć ostatnio, albo za słabo organizuje sobie czas... No ale w końcu mi się udało i już doczytuje :)

Nefri gratulacje! zarażaj, dawaju tu zdjęcie testu zaraz :)

Nat no ja w tym miesiącu to nawet cieszę się że przyszła wczesniej, wolę na 2016 się nastawiać :) koniecvznie porozmawiaj z nianią, nie może mu tak ulegać bo Ci wyrośnie mały manipulator, znam jednego takiego chłopca co go niania w taki sposób wychowała... tragedia

aggi o to to, właśnie :) Maksiu chyba jakiś skok rozwojowy przechodzi, że tak w kość Ci daje? słodziak mały :)

Aklim wydaje mi się że masz rację z tym że Ali jakoś specjalnie nie przygotowujesz, sama się języka nauczy, w końcu ma dopiero cztery lata i dzieci w jej wieku nawet te angielskojęzyczne jeszcze płynnie nie mowią ;)

Brown przytulam i trzymam kciuki!

Nie chcę studzić emocji co do Castagnusa, ale na mnie nie podziałał. Brałam trzy miesiące i nic. No ale pewno dlatego że u nas problem po drugiej stronie jest, męża znaczy...

Asiaa no mam nadzieję że w końcu będzie ;)

Ann wpadaj kiedy dasz radę i podrzuć zdjęcia dziewczyn :)

Coś jeszcze miałam, ale zapomniałam... Będę teraz częściej to nie będę miała takich zaległości :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977442 przez Nefri
Brown progesteron to najlepiej zbadać w drugiej fazie cyklu, w 7 dniu po owulacji jest pik progesteronu. Ale myślę, że pewnie u Ciebie tak po prostu wyszło w tym miesiącu i że żadnych problemów nie masz, ponoć tak kończy się nawet 50 - 60% ciąż, tylko kobiety nawet o tym nie wiedzą, bo dzieje sie to w czasie @. A to, że w ogóle zachodzisz to dobry znak. Ja sobie tak tlumaczyłam jak pierwszą ciążę miałam z pustym jajem płodowy, a poroniłam ją dopiero w 9 tygodniu, ale samoistnie, bez żadnego zabiegu i potem w 4 cyklu po poronieniu zaszłam, ale to była większa ingerencja w mój organizm niż u ciebie. Sądzę, że teraz szybko Ci się uda ;)
martyna test już wklejam tutaj na forum :) później już nie robiła, tylko betę robiłam i progesteron. Dzisiaj teoretycznie dzień @, fajnie, że jej nie ma ;)
Co do Castagnusa, to wiadomo, że on działa przede wszystkim na te dziewczyny, które mają problemy z tym, co on pomaga regulować, czyli m.in. cyt"Zaburzenia cyklu miesiączkowego (menstruacji i cyklu miesiączkowego spowodowane przejściową lub trwałą niedoczynnością ciałka żółtego, objawiające się nadmiernym krwawieniem lub zbyt częstym dodatkowym krwawieniem w cyklu)". wiadomo, że to może utrudniać zajście w ciąże, wtedy ten lek może pomóc. Druga sprawa, że działa na psychikę być może, w sensie placebo - ja się naczytalam, że dziewczyny tak szybko zachodzą, że uwierzyłam, że ja też zajdę, no i się udało ;)

Umówiłam się do mojej gin na 2 maja, to będzie 5 tydzień i 6 dzień, nie wiem czy to nie za późno. NIe udało mi się z nią skontaktować jeszcze, może spróbuję zadzwonić w poniedziałek, może się na wcześniejszy termin jakoś uda. Jak myślicie to nie za późno? tak niedawno przecież rodzilam, a już nie pamiętam jak to wtedy było...
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977445 przez aggi
.nefri ja byłam u gina w 5t5d i był sam pecherzyk, dopiero tydzień później biło serduszko wiec się nie wystrasz jeśli jeszcze nic nie zobaczysz :)

A mnie coś sieklo i leżę z gorączką :( mąż zajmuje się małym. Weekend w łóżku mi się szykuje :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl