BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1007199 przez weronia89
aggi działamy i zobaczymy, w zeszłym miesiącu tez były maliny była starania i nic :( wiec na luzie co ma być to będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007200 przez weronia89
aggi ja mojej Tosi kupiłam ampułki z sola fizjologiczna, jedna ampułkę mam na jedna inhalacje ale ona jest duża dziewczyna i mi wysiedzi, robię jej dwa razy dziennie rano i popołudniu ale nigdy na noc, bo jest wtedy nie spokojna. Teraz jej robiłam przez dwa dni 2x dziennie, pózniej jak widziałam poprawę przez kolejne dwa dni ale 1x dziennie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007201 przez weronia89
Next page is my :):):)
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007202 przez ziaa
Weronia super, że zamieszczasz testy :) Też będę testowała jak juz sobie @ wyhoduje i ja przetrwam :) Lubię mieć rekę na pulsie ;)

Tak jeszcze ustosunkuje się ( pumcia :evil: ) do kwestii stosunków :D Moja Pani doktor powiedziała, że od 1-10 dc embargo - mam oszczędzać męża, niech hoduje duże, dorodne nasiona :D, a od 10 do 18 dc mamy się przytulać co drugi dzień, później jak nam się zachce i ile nam się zachcę - uff :silly: .
Jakie Wy miałyście "zalecenia" od gina? Coś w ten deseń czy codziennie? :D

Co do inhalacji i płukania gardło to ja nadal polecam Salviasept :) Jak nie dla Waszych pociech to dla Was jak będziecie w potrzebie, bo mówię Wam petarda :D Wyżera bakterie aż miło :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1007204 przez weronia89
Ziaa dobrze ze piszesz, bo ja takiej petardy na moje gardło potrzebuje, mam nadzieje ze w Anglii naszych polskich aptekach maja to cudo :) mój lekarza zalecil luz i spontan :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1007207 przez Pumcia
taaaaaaaaaaaa - a ta ( Ziaa :evil: ) od rana tylko o jednym :evil: A tak na serio - lekarz mi zawsze powtarzał, że sex jest dobry zawsze i wszędzie kiedy tylko mamy ochotę - a dziecko to będzie tylko tego owoc :P " ze mną jak z dzieckiem - mówisz i masz " :evil:

Salviasept - sprawdziła i w ulotce było to :

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Nie stosować u dzieci do lat 12. Nie zaleca się stosowania w okresie ciąży i karmienia piersią.

Ziaa - chcesz mnie załatwić ? B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007208 przez ziaa
W życiu, nigdy Pumcia! B) Tak tylko sprawdzałam Twoją czujność ;p i napisałam przecież że masz zapytać Pani w okienku czy ciężarówkom wolno :D
No to polecam tym co moga ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007216 przez brown24
Patkierc a szpital Ujastek w Krakowie? rodziła tam znajoma z ciażą zagrożoną i podobno opieka świetna :)
Aggi mam nadzieje że małemu szybko przejdzie, bo być może Ty będziesz musiała zacząć dbać też o siebie, trzymam kciuki.
Ziaa co do kwestii stosunków :P Najważniejsze by "odciąć" głowę od macicy :)

U mnie @ się rozkręciła wieczorem, no cóż, widocznie jeszcze nie czas na warzywko strączkowe :huh: trzymam kciuki za inne :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007220 przez aggi
pumcia niestety przy chorobie dziecko jest jeszcze bardziej wymagające i niezdecydowane niż na codzień. ugh czekają mnie ciężkie dni, a noce to najgorzej ;/

weronia w pierwszym cyklu mało komu się udaje :) dlatego głowa do góry, cycki do przodu i wskakuj na męża kiedy masz ochotę :whistle: :silly: co do inhalowania to Maks jak miał 6mscy to musiał też mieć inhalacje - miał leki mieszane z solą właśnie i w sumie wychodziło nam 25min siedzenia przy inhalatorze.. włączaliśmy mu piosenki dla dzieci żeby wysiedział. może i tym razem się uda. Dzięki za radę w takim razie może popołudniu mu zrobię, a od jutra 2x rano i popołudniu.

ziaa hahah Twoja @ to rzeczywiście małpa nie z tej ziemii :evil: :evil: :evil: co do zastosowania stosunków i ustosunkowania się do Twojego pytania :P u nas w udanym cyklu było tylko w maliny, dzień po malinach i kilka dni później przed samą @ ;) a tak to działaliśmy zawsze na chybił trafił, a teraz po Maksie też na luzie kiedy się chce, a jak jest ochota to w maliny też :) suma sumarum zaleceń nie miałam bo u gina nie byłam w trakcie starań. :)

brown ho ho ho ale optymistycznie zabrzmiała Twoja wiadomośc do mnie :) ale czuję @, no czuję ją w kościach.

nat helooooooooł jak się czujesz???????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007227 przez Pumcia
Spoko Ziaa , a ja sprawdzałam Twoją czujność - nie kupiłam tego :evil: Na necie sprawdziłam co to za dziadostwo :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Aggi - głowa do góry, pamiętaj, że zawsze może byc gorzej :P czyli chcesz mi powiedzieć, że moje dziecko będzie jeszcze gorsze bo wredotę będzie miało po mamusi a nie jak Twoim przypadku tylko po ciotkach ? :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007228 przez aggi
pumcia no no :D przechlapane masz po całości :silly:

a gdzie Iwson ? Izabela ? meldować się :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007260 przez aggi
Kurcze ale tu pustki dziś ;) dziewczyny gdzie was wcięło??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1007263 przez Sandruska1995
Jak oglądam ten serial " moje 600 gramów szczęścia " nagrywanego w szpitalu " Ujastek" w Krakowie to opieka wygląda świetnie :)

A my chorzy , znaczy ja i mały. Jutro jedziemy do lekarza :( :evil:

A ja mam dla pierwszej , która da nam tu pozytywny test prezent :cheer: na zachętkę , misiek do malowania, w wykonaniu mojego Synka :P Która ciocia chętna? :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007264 przez Pumcia
Aggi - właśnie też odpaliłam forum a tu takie rzeczy ? :evil: myślałam, ze znów będę miała parę stron do nadrobienia a tu aż piszczy ciszą :woohoo: wiem !!!! pewnie wszystkie ustosunkowują do bitwy o bociana :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007271 przez Izabela
witam, witam jestem i ja
no faktycznie jakoś w miarę cisza dziś.
U mnie 18 dc. Testy owu wyglądają tak: Wczoraj i dziś robiłam dwa dziennie (rano i wieczorem) Najstarszy jest na samej górze. a świeżuśki na samym dole :P

Najpierw bociek, teraz miś. Kurcze dziewczyny ja to się zastanawiam czy nie wstrzymać się na chwilę ze staraniami bo widzę że tu pula nagród ciągle rośnie :laugh:

Nie pamiętam już, która z Was pisała o tym raju na ziemi dla niegrzecznych dziewczynek - ale jak dla mnie tekst mistrzowski !!!! Nie słyszałam tego nigdy :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl