BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu #1007109 przez Nefri
milunia ja już Ci pisalam - ja tez mialam takie kłucia i wszystkie badania mialam calą ciążę bardzo dobrze, nigdy nie mialam żadnej bakterii w moczu, żadnej infekcji. Kłucia byly i po jakimś czasie zniknęły, więc może się po prostu tym nie przejmuj i ciesz się, że wyniki masz dobre. Może faktycznie córcia tak Cię uciska.
Niagara wiem, że czasem ciężko o cierpliwość przy takim malym dziecku, ale ja sobie jakoś z tym radzę i póki co dobrze na tym wszyscy wychodzimy :) Co do krzyków na porodówce, to ja zdecydowanie nie bylam tak oszczędna w slowach, jak Aggi Kurwy i inne przekleństwa sypały się z moich ust jak z armaty. Darlam się niemiłosiernie, to co się widzi na filmach to jest pikuś przy tych moich krzykach. A przed porodem myślałam, że nawet bym się wstydzila tak krzyczeć, ale to było po prostu silniejsze ode mnie.
Brown oby się jednak ta wredna małpa nie rozkręciła. tez już pisalam, że w poprzedniej ciąży mialam takie plamienie i byłam pewna, że to @ się zaczęła, ale się nie rozkręciła przez kolejne 9 miesięcy ;)
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007111 przez martyna_z
Wtrące Wam się trochę w temat cierpliwości do dzieci. Wiem jak ciężko czasem jest jeszcze trochę cierpliwości z siebie wydobyć ale im bardziej mama jest zdenerwowana tym bardziej zdenerwowane jest dziecko. Nawet jeśli mamie wydaje się że panuje nad sobą. Dzieci to wyczuwają w jakiś magiczny sposób. Żeby lepiej panować nad dzieckiem trzeba panować nad sobą. Jeśli uda Ci się samą siebie uspokoić to uda się też to z dzieckiem. Mimo braku dzieci mam w tym trochę doświadczenia. Wiem że mamom jest trudniej niż nauczycielowi ale działa tak samo skutecznie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007141 przez Patikierc
Siemka! Jak tam wieczór mija ucichłyście coś :D Aż się zdziwiłam że tak mało do czytania ja tu z herbata i wogóle wykąpana i z relaksowana z prespektywą jutrzejszego dnia wolnego a tu cisza :D Zawiodłam się :D

Magmus-świetne wieści! Oby tak dalej zabieg szybo minie i będzie oki i potem już tylko z górki wszystko się uda tip top! Dobrze że z powrotem życie w ciebie wróciło :)
Pumcia-rzygu rzygu rzygu i kataru,kaszlu i wszystko o ffffuu o ble zdrowiej w piekle ciepło jest to gdzieś ty na przeciągach stała :D A apropo pracy zawsze tak jest że wszyscy mili i w ogóle a potem klops tabelki ważniejsze od człowieka z którym sie długo pracuje,nawet słowa typu"a jak sie czujesz ?" nie padną tylko tabelki tabelki maskara :D to piekło to straszna biurokracja :D

Ziaja- lux torpeda bez zębów :D Jak to mówią szewc bez butów chodzi :D

Agi- i tak masz cierpliwość ja jestem przerażona tak bardzo chciałam ciąży dziecka ale jak siąde i pomyślę że potem to dziecko będzie zależne od nas i że musimy je wychować na dobrego człowieka to mam wewnetrzny strach :D Boże ja mam strach że będę bać się na ręce takie maleństwo wziąść że mu krzywde zrobię masakra mam nadzieje że instynkt szybko się urodzi do takiej opieki i strach minie! A polecam melisse :D Jak czasami krzykniesz to myślę że się nic nie stanie a mały i tak swoje zrobi i cię wyćwiczy :D

Milunia-nie martw się bedzie dobrze może jest tak jak dziewczyny mówią że dzieciątko coś uciska i dlatego a jak wyniki w normie i wsi oki to tylko sie cieszyć!

Nie wiem co miałam jeszcze komu odpisać :D sklerotyko :D się włącza :D




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007143 przez Patikierc
wiem wiem już jak słucham waszych opowieści o porodach to aż wypieki mam na twarzy lubie takie opowieści :D i wcale jakoś one mnie nie przestraszają żeby rodzić,więc proszę o więcej :D

kiedy człowiek się decyduje jaki szpital ma wybrać do porodu?

dziewczyny te co przyszła @ uwaga kicham aaapppsiiikkk... zarażam Pumcia,Milunia i reszta z fasolkami kichamy :D

joanna czy to kochana chcesz te ziółka? próbowałam na fcb do Ciebie zagadać ale coś mi nie chce działać,przeciążenie dziecka wróciły ze szkoły i nadrabiają zaległości :D w życiu innych :D

Brown,również jestem za sikańcem na testa bo to podejrzana sprawa! :evil:




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007145 przez Pumcia
Pati - ależ ześ lekturę mi dała :whistle: muszę jak ziaa ustosunkowac sie do paru Twoich wypowiedzi :P otóż ja tez jestem za tym, zeby dziewczyny pisały jak to u nich na porodach było, bo kto jak nie one nam ze szczegółami opowiedza :evil: czasem mnie to przeraża ale wolę wiedzieć co mnie czeka :laugh: , Jeśli chodzi o wybór szpitala to zastanów sie czy chcesz państwowo czy prywatnie, Jak prywatnie to muszisz się zapisac na poród chyba, ze chceswz tak jak ja prowadzić tam całą ciążę. A jeśli jednak Państwowo - to mówię jak jest u mnie - jak zaczynasz rodzić to jedziesz tam gdzie akurat mają dyżur :)

Ja tam kichac nie będę - bo jedyne co to je moimi bakteriami zarażę :silly: :sick:

W pracy z centrali wiedzą o ciązy i jak dzwonią to słyszą jak rozmawiam ale nikt nie zapytał jak się czuję ;/

:evil: GRZECZNE DZIEWCZYNKI IDĄ DO NIEBA :evil: - :evil: NIEGRZECZNE MAJĄ RAJ NA ZIEMI. AMEN :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007149 przez Patikierc
Pumcia- w Krakowie nie ma chyba jako tako kliniki żeby rodzić prywatnie,ale jak chce państwowo i np.moae gin jest z tego szpitala i wykupuje sobie tam położną to nie muszę jechać na pierwszą lepszą łapankę do szpitala? Oj tam lekture :D Czyli chcemy opowiesci więcej!




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1007151 przez Pumcia
Pati - ja się nie bardzo znam :) może i można sobie zaklepać gdzie chcesz :whistle:

Widziałyście to ? :
wiem, że to nie jest na to miejsce ale widok Simona wzruszonego - bezcenne !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007171 przez Emilia92
Witam 2 lekarz powiedzial to samo co 1. Ale martwie sie beta czy nie za wysoka jak na 4 tydzien 614? Moze to wina torbiela?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007176 przez Patikierc
emila myślę że beta spoko ja miałam w 4 tygodniu(albo w połowie jakoś bo to 3 pomiar był) 761 więc myślę że u ciebie bardzo ładnie wygląda nie martw się! Jak się boisz zrób sobie powtórkę bety i zobacz jak przyrasta czy jest oki na internecie są kalkulatory że wpisujesz date jaka beta i ci pisze czy oki przyrasta czy nie czy masz w normie :)

Dzień dobry! :whistle:
Ja już kawunia,porcja leków :D śniadanko i spacer z psem :D mam nadzieje że się dotlenie troszkę :D nie wiem czy do lasu pojade czy na forty muszę sie zastanowić,a potem mniej przyjemna rzecz gotowanie obiadu,jakoś ostatnio nie lubię gotować nie mam smaków nic nie mogę przyprawić dobrze :D uciekam może później wpadnę po spacerze i jakiejś drzemce :D Ja jak dzieci :D po obiadku leżakowanie i krótki sen :D

Pumcia- nie oglądam tego :whistle:




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007179 przez aggi
dzień dobry. jestem dziś mombie... Maks cały dzień wczoraj kichał..
i temperatura mu dziwnie skakała... taki mini stan podgorączkowy 37,2 i spowrotem niby 36,8..... w dzień spoko, ale w nocy.. przesrane :S nie wypił ani kropli mleka na noc.. kupiłam mu syrop dla dzieci 1+ na przeziębienie.. połowę wypluł :side: i witaminę c mu też kupiłam w kroplach... w nocy kataru dostał :pinch: spływał mu do gardła i zaczął kaszleć :( psikam nasivinem... noc zarwana... wstał najpierw o 23, potem 1:30, a potem 2-4 :pinch: o 6 też. i ostatecznie 8:20. echhh....

idę Was nadrabiać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007183 przez aggi
pumcia echh widzisz to jest właśnie Polska.. masakra.. niby super bo praca na wysokim jakby nie było stanowisku a płaca... ech. grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne tam gdzie chcą :evil: :evil:

nefri a ja krzyczałam że nie umiem krzyczeć haha :D poziom hard :P

pati muszę chyba tira z melisą zamówić :evil: :evil: :evil: co do szpitala to możesz na ostatnią chwilę nawet 'wybrać' :D ja wiedziałam że napewno nie pojadę do tego blisko nas :P ale jakby mnie zmusiło bo bym nie wytrzymała to pewnie bym zajechała na tę rzeźnię :D nie no wybór masz wolny :) warto pooglądać, posłuchać opinii, pójść na 'dni otwarte' :) to dużo daje w podjęciu decyzji

emilia zamartwianie nic nie da! trzymaj się i nie myśl za dużo - będzie dobrze :) kiedy następna wizyta??

jutro @ :) na bank będzie. a mi się dziś śniły trzy pozytywne testy ciążowe :woohoo: przyznać się czyje to były??!! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007184 przez weronia89
Dzień dobry :)
aggi to chyba wina pogody, moja córeczkę tez coś brało, ściekała jej gardłem, ale zrobiłam jej kilka razy inhalacje i przeszło :) i oczywiście dostaje tran codziennie :)

Mnie tez boli gardło :(

A wiec dziewczyny jakby nie było temat jest o testach owulacyjnych, które wykonuje drugi cykl. Załączam zdjęcie obecnego cyklu, jak widać skok hormonów, oczywiście według testów one są negatywne, ale dla mnie ważne jest to ze widać skok hormonów i brzuch mnie boli wiec wszystko wskazuje na to ze owulacja jest :) testuje zawsze wieczorem około 22. Z ciekawości zatęskniłam tez dzisiaj rano :) właśnie jestem w trakcie owulacji zobaczymy czy one nam pomogą zaowocować :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007189 przez weronia89
Pumcia nie widziałam ale obejrzałam teraz, bo i jak to ja zalałam sie łzami :)

Taki ze mnie płaczek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007193 przez aggi
weronia hmm a inhalację samą solą fizjologiczną? ile dajesz ml i ile razy dziennie inhalowałaś? może też Maksowi zrobię hmm.. testy ładne, widać skok LH - jeśli brzuch boli to coś się rzeczywiście dzieje :) super :) działajcie :) u mnie czasem - jak w tym cyklu już się wydaje że za jeden lub dwa dni będą maliny a tu psikus brzuch zaczyna boleć za kilka h, robię test i faktycznie dwie krechy - a na drugi dzień już cisza :) warto wsłuchać się w swoje ciało, bo można wiele przegapić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007196 przez Pumcia
Hej Dziewczęta :)
Jak się macie ? :D Ja chyba lepiej sie czuje, w koncu przespałam noc i nawet apetyt mi wrócił więc przydało by się coś zjeść :)

Weronia - mi tez się oczy spociły :whistle:

Agii - a tak stuningowanej wersji nie słyszałam :evil: kurcze to pewnie da Ci dzisiaj spokój, nie tak się umawialiśmy z Maksem :silly: :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl