BezpiecznaCiaza112023

PRACA

8 lata 3 miesiąc temu #1022415 przez Anastazja
Ja z uwagi na rodzaj pracy (stres, nadgodziny) poszłam na L4 już w 6m-cu. I cieszę się, że podjęłam taką decyzję, nie chcę żeby coś zaszkodziło maleństwu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041900 przez lostka
Ja od drugiego miesiąca ciąży miałam poronienie zagrażające, więc musiałam iść na zwolnienie. Straszne nudy ciągle leżeć, ale czego się nie robi dla swojego maluszka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041936 przez MarysiaMaria
u mnie mąż nalegał, żebym poszła już w drugim też, ale jakoś go przekonałam. Od czwartego jednak zaczęłam się już coraz gorzej czuć i sama się zdecydowałam. Rzeczywiście, nudy, ale jednak zdrowie dziecka jest ważniejsze. Na szczęście wszystko przebiegło bez komplikacji

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045655 przez mikusia
Moim zdaniem, jak są wskazania do tego, aby się oszczędzać w ciąży trzeba myśleć w pierwszej kolejności o dziecku. Ja nie mogłam pracować w ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046315 przez WiolkaKlaman
wedlug mnie dziecko jest najważniejsze. W mojej firmie są kobiety które przy komputerze pracowały do 9 miesiąca. Ja wolałabym już stracić tę pracę po urodzeniu(niestety w większości przypadków u nas kobiety nie mają do czego wracać ), ale miałabym pewność że dziecku jest lepiej. Kobieta w ciąży nie powinna spędzać dłużej niż 4 godzin dziennie przy komputerze...Ja poszłam bardzo szybko, wiadomo no nie ma co robić w domu ale dziecko było wtedy najważniejsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051363 przez Quake
W kwestii pracy ostatnio trochę się pozmieniało. Wiadomo, wiele osób pracuje na umowie zlecenie (taki mamy klimat niestety), ale rząd wprowadził niedawno dość istotne zmiany dla osób będących na tych umowach. Warto poczytać o umowach zlecenie w 2017 roku http://poradnikowy.net/umowa-zlecenie-stawka-godzinowa-w-2017-roku/ , można się dowiedzieć o tym jakie zaszły zmiany i dla kogo będą one istotne, oraz co ważniejsze, co z nich będziemy mieć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 10 miesiąc temu #1068787 przez KasiaZPodlasia
Zgadzam się, że dziecko i jego rozwój jest najważniejszy i znam przypadki poronień wywołanych stresem. Dlatego Każdy indywidualnie powinien podejść do tematu i racjonalnie ocenić czy praca jest konieczna. Ważne żeby kobieta miała komfort i ginekolog nie robił problemów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 4 tygodni temu #1069366 przez Kati88
Dobrze wiedziec takie rzeczy. A co myslicie o pracy za granica?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 4 tygodni temu #1070743 przez ThomasGreen
When I found out that I was pregnant, I also decided to quit my job and take up motherhood, but after a while I got tired of being on maternity leave. Therefore, I wanted to find an occupation that could be combined with everyday activities. Then I learned about freelancing, where my skills from my previous job came in handy, and I was able to easily find a job thanks to the EPAM Anywhere platform. Now I no longer have an annoying boss like at my previous job, and I can control my own schedule. By the way, anywhere.epam.com/en/blog/how-to-deal-wi...ult-boss-and-succeed has an interesting article about difficult bosses.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 miesiąc 2 tygodni temu #1080781 przez Kasandra5
Znam kobiety, które pracowały nawet do 8. miesiąca ciąży. Jednak czy to jest dobre dla dziecka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl