BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

13 lata 11 miesiąc temu #18153 przez wiola
Natmur ,gratuluję ci serdecznie,życzę wam wszystkiego dobrego,mam nadzieję że powoli dojdziecie do siebie, Angela no nareszczcie tobie rownież gratuluję ,ślicznej dzidzi ,wkoncu się doczekałaś ,ciekawe jak tam Aga pewnie już tuli,swoje maleństwo,chyba już będziemy wszystkie majóweczki,buziaki i całuski dla wszystkich.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18154 przez sloneczko
basik lepiej nosic niz dowozic i to na szybko.

ja wzielam wszystkiego po 5, tylko ze u mnie byl problem bo wzielam po 2 rzeczy spioszkow, bodow i kaftanikow w rozmiarze 56 a reszta byla na 62 ( bo to takie duze dziecko mialo byc)

i moj maz musial na szybko robic zakupy, pranie suszenie i prasowanie.

Jelezli jestes pewna ze wczesniej urodzisz, to lepiej przygotuj mniejsze ubranka ale ja bym wiecej kupila na 50 niz na 44, bo dzieci szybko rosna, a to jest wyrzucenie pieniedzy... a jak troszke za duze jest to nic sie nie stanie, wazne zeby pieluszka pasowala... haha

p.s nie zapomne jak malej za luzno pieluszke zapielam, mialam tyle rzeczy do prania hahha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18158 przez martela89
natmur-niunia cudowna,współczuję Ci takich przeżyć ale masz już ją w domku i to najważniejsze :)
Ja jestem teraz na etapie robienia listy co muszę jeszcze kupić-ciągle wydaje mi się,że czegoś nie kupie normalnie masakra. Tyle tego trzeba...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18174 przez ilona
natmur najpierw współczuję, następnie gratuluje. Dzidzia śliczna.

ja nie mogę dodać zdjęcia..... tzn mam problem żeby zmniejszyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18177 przez Madzia89862
jak w paincie masz opcje w obrazach zmiana rozmiaru-pochyl w zmianie rozmiaru wpisz 30 pr i ok i zmniejszone zdjatko wklejasz:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18223 przez sloneczko
hej dziewczyny jak Wam dzien Matki mija?

ja zjadlam kawalek torcika ktory sobie sama kupilam ;) pogoda sie popsula wiec siedzimy dzis w domu, mala ma taki apetyt od wczoraj ze praktycznie co 30 min je. A i czas snu jej sie zmienil juz teraz tak latwo nie spi... trzeba ja juz nosic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18271 przez _aga86_
No prosze chwile mnie nie bylo, a tu takie zmiany:) Dziewczyny gratuluje- dzieciaczki sa przecudne!!! Namatur strasznie wzruszyla mnie Twoja historia, ale najwazniejsze, ze juz jest wporzadku:) Trzymajcie sie mamuski- a taki przy okazji WSZYSTKIEGO NAJ....LEPSZEGO DLA WSZYSTKICH MAM:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18335 przez sloneczko
no tak wszystkie mamusie maja swoje skarby to Majowe mamusie juz przeszlosc ;) teraz czerwcowki sie szykuja ;)

milego dnia Wam zycze mamcie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18386 przez wiola
Czesc gdzie się wszyscy podziali ,co taka cisza hallo....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18387 przez sloneczko
wszystkie niansza dzieciaczki... przewijaja, karmia i kochaja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18471 przez Mirella
No właśnie jakoś ucichło u Was :) aż dziwne bo tu zawsze taki ruch, czyżby dzieci w kość mamom dawały? życzę żeby nie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18476 przez sloneczko
to juz nie ten ruch jak na krajowej jedynce...


moja mala je od wczoraj po troszku co godzinke, a po tym jedzeniu strasznie duzo jej sie ulewa. Od wczoraj zebralam caly kosz bielizny do prania, body i siposzki prawie same no i moje koszulki 4 a spioszkow 7 par a bodow 9. Zostaly mi jeszcze tylko dwie pary spioszkow w rozmiarze 56... a pogoda jest tragiczna bede musiala jej zalozyc juz 62, bo nie mam nic innego haha

Mirella u Ciebie jak tam samopoczucie i jak Klaudia rosnie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18479 przez Mirella
Słoneczko, ja już zapomniałam jak to jest jak maluch ulewa, ale jak piszesz to sobie przypominam że na początku też pralka bez przerwy chodziła :)
Klaudia ma roczek i już w ogóle nie przypomina niemowlaka z przed roku, czas biegnie tak szybko.....
Dziewczyny cieszcie się tymi swoimi niemowlakami ile wlezie i jeszcze więcej, chłońcie każdą minutę, za tym okresem potem się bardzo tęskni, a to już nigdy nie wróci....

Ja powoli myślę o drugim dziecku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18486 przez sloneczko
no tak Klaudia jest odchowana to pewnie czemu nie siostrzyczke trzeba by bylo jej zapewnic ;)

a powiedz mi Klaudia juz chodzi, i cos mowi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18488 przez Mirella
chodzić to tak nie bardzo, leniuszek woli raczkować, chociaż zdarza jej sie zrobić kroczek czy dwa :) mówi najczęściej "tata" :)
najbardziej świadome co wyłapaliśmy to było ciii ciiiiiii i miało to być kici kici, czyli wołanie kota :)

dużo powtarza po nas, niezbyt wyraźnie, ale na tyle że wiemy że powtarza, ale raczej nie jest świadoma co te słowa znaczą. Tak nam się wydaje, ale kto to może wiedzieć..... :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl