BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 10 miesiąc temu #19529 przez roxana
Cześć Dziewczyny
Znów jeden dzień przybliża mnie do planowanego terminu porodu.
U mnie za oknem piękne słońce, aż chce się żyć. Mój Tymuś obudził się po 6 rano i pokopał mnie chyba ze 100 razy:) :silly:
Lubię jak kopie, choć mojej macicy średnio się to podoba. Ale co tam najważniejszę, ze dzidzia zdrowa. czekam teraz do wizyty - mam 25 - będziemy wtedy kończyć 30 tydzień i znów będę spokojniejsza. Ryzyko z tygodnia na tydzień maleje:)

Dziewczyny ja tu czytam, że Wy jesteście już w pełni przygotowane na przyjście Waszych pociech na świat. Ja oprócz kilku buteleczek, które dostałam w prezencie o nie mam jeszcze nic kupionego. Co prawda mam upatrzone rzeczy. łóżeczko chcę kupić z IKEA - marzy mi się wszystko w bieli, białe prześciradło, ochraniacz, itp. A wózek wybraliśmy Chicco s3. Mieszkamy bardzo blisko lasu, jakieś 12 metrów i będę chodzić tam z Maluszkiem na spacery, więc duże kółka muszą być. No i podoba mi się, że wszystko się robi jedną ręką. Gondolę można wypiąć, przepiąć fotelik, lub spacerówkę bez żadnych problemów i bez pomocy.

Prześlę Wam zdjęcie mojej kruszynki - z ostatniego USG - jak mi się uda wkleić:)


Pozdrawiam Was Dziewczyny - dużo pozytywnej energii!


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19534 przez iwo23_1990
Batmanik no śliczny synuś:) Ja też wkleiłam foteczke ale w temacie "zdjęcia maluszków w brzuszkach":)
I dziękuje za odpowiedzi do moich pytań:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19546 przez roxana
Batmanik piękne zdjęcie - ech te pociechy wszystkie są słodkie:)


[/URL
[/url

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19566 przez Batmanik
ach dziekuje dziekuje :laugh: przekaze malemu jak juz sie urodzi :laugh:
co do wyprawki to ja nie mam wozka, butelek, wanienki itp mam troche ciuszkow juz posciel hm...co tam jeszcze??? :unsure: duzo jeszcze przede mna czekam na tatusia jak wkoncu wroci z zagranicy bo od Wielkanocy nie widzielismy sie :blush: ale moze juz nie dlugo bedzie :laugh: a usg to tez nam tatus sprezentowal bo z mojej wyplaty to moge pomazyc zeby sobie fundowac takie wizyty :laugh:
dzis sobie uswiadomilam ze to tylko 3 miesiace :laugh: zlecialo ze nie wiem kiedy...

a ogladalam dzis swoje zdjecia ze chrztu i juz wiem po kim synus ma zaslanianie buzki raczkami-oczywiscie po mnie :laugh: na kazdym zdjeciu mialam raczki przy buzce :laugh:
hi hi moj synek ma rozowe spiochy z napisem uroda po mamusi talent po tatusiu :laugh: a moja siostra byla swiecie przekonanaze to bedzie dziewczynka i kupila mu ostatnio adidaski bile z rozowymi paskami :laugh:







Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19580 przez roxana
U mnie z tym kupowaniem to jest tak - trochę jesteśmy przesądni z mężem i chcieliśmy wszystko kupić przed samym porodem. Myślałam sobie, że 7 8 miesiąc będzie najlepszy, bo już tuż tuż, a brzuszek jeszcze nie taki duży, ale w tej sytuacji to chyba będzie musiał mój mąż sam zrobić zakupy:(
jak teraz leżę to sobie wszystko poogladałam na necie, i powybierałam różne rzeczy. Sama przyjemność takie zakupy.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19586 przez roxana
Staram się dodać fotę ale mi nie wychodzi :(

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19587 przez roxana
O udało się:)
To mój synek Tymuś:)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19593 przez rabarbar8210
Roxana: piękny synuś... i bardzo podoba mi się imię :) U nas tez chyba będzie synuś, jutro się okaże..chyba, że znów postanowi się ukryć :) Ale imienia jeszcze nie wybraliśmy. Może Staś?

Co do zakupów, to ja jeszcze nawet nie zaczęłam kompletować. Uzbierałam przez te 5 miesięcy całkiem sporo pięknych ciuszków ( po dzieciakach kuzynki z Irlandii :) ) i to na razie tyle. Wchodzę do sklepu i na razie nieśmiało się przyglądam :) Pokój dla Maleństwa jeszcze nie jest skończony, mój mąż wraca z pracy i dłubie tam do wieczora...
A ja pracuję palcem wskazującym wymyślając coraz to bardziej szalone pomysły na aranżację :)

"To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące"
Paulo Coelho

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19598 przez kasia86
ja mam wszystkie ciuszki już..i to na maxa dużo...bratowa mi dała ubranka po córeczce i ona miała bzika na punkcie kupowanie ciuszków i okazało się że w tych rzeczy starczyło by dla bliżniaków :) mam też od niej takie "nosidełko" czy "bujak" jak to mój brat mówi :silly: że leży sobie dziciątko wygodnie a mozna je w tym nosić po domku..

ale duuuzo mi brakuje typu wanienka,lóżeczko, wuzek itp

roxana Tymuś cudowny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19607 przez roxana
Dzięki Dziewczyny:)
Mnie też się podoba jego buźka:)
Ale nie jestem obiektywna, jak to mama :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19611 przez Batmanik
roxana piekny ten Twój synuś :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19623 przez ksemma
batmanik, Roxana śliczne dzieciaczki.

Aż chciałoby sie pochwailc moim synusiem, ale nie mam skanera. A zdjęcie robić - pewno słaba jakośc wyjdzie.

Ja większośc rzeczy mam, tylko gdzie? :) Chociaz musze troszkę ubranek dla chłopaka kupić, bo trzymam po córce, a tu rózu już nie założysz.:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19644 przez iwo23_1990
Śliczne bużki:)
No ja z mężem pomalutku kompletujemy wzystko już od 3 miesiąca:) Dużó dostałam ubranek i różńych rzeczy po moim malutkim chrześniaczku:) Mamy sporo ubranek:) wózek, łóżeczko, fotelik do auta prawie wszystko już pazurków i włosków, pościel:) Czyli prawie wszystko ale jeszcze brakuje, kosmetyki zostawimy na ostatni miesiąc, teraz musze pomyślec o rzeczach do szpitala i zamierzamy kupic poduszeczke i kołderke i oczywiscie trzeba takze kupic materacyk do łózeczka:) ale wszystko pomalutku...:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19742 przez rabarbar8210
Dziewczyny, muszę się pochwalić. Jesteśmy już po usg, wygląda na to, że wszystko w porządku..tylko przeczucie mnie jednak zawiodło i dziś Maleństwo ukazało się w całej okazałości...jednak dziewczynka :)
M cieszy się jak szalony, gipsuje pokój i śpiewa pod nosem "będzie córcia, będzie córcia" :)
To chyba najwspanialsze 860 g dodatkowej wagi, jaką kiedykolwiek miałam :)
Wierciła się strasznie ale pomachała mamusi łapką po czym kontemplowała nią swój nosek. Wspaniałości :lol:

"To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące"
Paulo Coelho

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19744 przez Batmanik
Rabarbar gratuluje corci :laugh:

Dziewczyny a jak znosicie upaly???ja wychodze jak musze a tak to kisze ogora w domu :laugh: jeszcze po tym jak lekarz zwrocil mi uwage na to ze nogi opalily mi sie i powiedzial ze nie powinnam tak siedziec na sloncu pomimo tego ze brzuch mialam zakryty :( no trudno jakos przezyje to lato...nie moge sie doczekac kiedy urodze bo trzeba wrocic do formy sprzed porodu bo narazie czuje sie jak slon :huh: a bedzie tylko gorzej do wrzesnia ;) 18tego mam wizyte u swojego lekarza ale az boje sie jak na wage stane :ohmy: w 11 tyg wazylam 68kg a w 24 juz 78 kg :ohmy: moze to przez to ze od 15 tyg przestalam pracowac dlatego wiecej przytylam a jem tyle co zawsze :huh:





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl