BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 11 miesiąc temu #118392 przez Batmanik
wiecie co moja mlodsza siostra upatrzyla sobie tel dotykowy i wczoraj wielki placz bo ona go chce i ona jest najbiedniejsza i najbardziej poszkodowana bo WSZYSCY w szkole maja taki tel....powiedzialam jej ze nie ma opcji zebym jej kupila bo jest straszna psuja w tamtym roku zalatwila dwa tel w tym roku dwa laptopy i tel po 4 mies jest rozwalony wiec dzis wymyslilam jej ze kupie jej ten tel ale dopiero na wakacjie tylko bedzie musiala mi go odrobic tzn bedzie pilnowac Igorka dostanie za to 6zl za godz tyle u nas ponoc niania bierze a i tak to dla niej duzo bo ja ubiore przebiore dziecko ona tylko bedzie go karmic i pilnowac wiec utne jej chyba do 5zl za godz-mysle ze to dobre rozwiazanie bedzie wiedziala ze nic z nieba nikomu nie spada tak jak jej bo ta dziewucha nie potrafi uszanowac pieniadza- ciekawe co powie na ta propozycjie- bo oczywiscie jeszcze spi;) a jak sie zgodzi to spanie jej sie w wakacjie skonczy bo Igor dzis pospal do 8 ale przewaznie wstaje 6-7 a nie raz i po 5tej wiec mysle ze ,,W pracy" powinna wstawiac sie o 6 byc gotowa hehe :) ale wredna jestem co??ale ja mialam co chcialam jak poszlam do pracy to sobie kupilam a tak to tez nie mialam a napewno nie tyle co ona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118398 przez Martuska
Dobrze robisz Batmanik ;) Mój tato dawał mi pieniądze za pilnowanie Kacpra albo za piątkę w szkole i dzięki temu umiem szannować pieniądze no i przez naszą kiepską sytuację finansową nauczyłam się bardzo oszczędzać. My dziś znów sami w domku bo tato spada na popołudniówkę, już się żygać chce:((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118400 przez Batmanik
my tez w domku bo wzielam sie za porzadkowanie ciuszkow Igora i ogolne porzadki ale jak sie szybko uwine to i na spacer zdarze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118452 przez Marysia27
Miałam oczy wielkie jak 5 zł, czytając o Waszych znajomych, masakra jacy ludzie bywają dziwni.... :cheer: poza tym to chyba pierwsza rzecz jak się idzie gdzieś z dzieckiem, żeby się dobrze zapakować, bo co będzie jak u kogoś nie uświadczymy potrzebnych rzeczy? z resztą " lepiej nosić jak się prosić"
Batmanik, ja uważam że dobrze robisz, bo pieniądz należy szanować, i to będzie niezła lekcja ekonomii dla Twojej siory! korona jej z głowy nie spadnie, a nauczy się dyscypliny i planowania, a to są dobre cechy i zaprocentują w przyszłości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118454 przez raczek10
BATMANIKU to ty super siostra jesteś :laugh: i pewnie trzeba uczyć szanować pieniądz i prace . moje dziewuchy to w tamtym roku na JAGODY CHODZIŁY żeby sobie coś nazbierać i zarobić a jagody po 6 zł za kg były to ile one musiały się napracować na te 6 zł . Ale dzięki temu umieją zażydzać kasą i zawsze jakieś pieniążki dla siebie maja a nawet ja czasem od nich pożyczam :laugh: jednym słowem oszczędzają to od babci dostana albo od wujka no i imieniny czy urodziny to coś dostają i sobie coś kupują przeważnie to co chcą albo na co długo zbierały :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118458 przez Marysia27
qurde, miałam z Wami popisać, ale właśnie Tusiol wstał, więc miłego dnia i do popisania później :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118469 przez Martuska
My właśnie z Mikim pozmywaliśmy wszystkie naczynia i zabieramy się zaraz za składanie ciuszków i wieszanie prania.Jak mnie rozczula widok Mikiego z mociem jeszcze jak go sobie tak ssa pychotka wy też tak macie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118471 przez Batmanik
ja juz wszytsko porobilam na dzis:)wiec mam koniec:)
ach ciekawe czy ja to cos nauczy- mam nadzieje ze w koncu zrozumie
Raczek to Ty masz super corki!!! dobre dziewuchy z nich
a moj smyk coraz lepiej smiga w chodziku dzis ja powieszilam pranie a ten zaczal mi sciagac lobuz:) chyba cos nam wychodzi pcha do buzki grzechotke az sie krztusi tak go mecza zebole;( jeszcze bidula musi sie pomeczyc:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118472 przez raczek10
z jednej strony to dobre rozwiązanie ,żeby się pracy uczyły ale z drugiej to przecież to są tylko dzieci :dry:

my tez na dzisiaj mamy już wolne tylko jeszcze małe pranie i dość , . JA dzisiaj jakaś przybita chodzę i nie mam chęci do życia :dry:
może to przez tabsy bo wczoraj 3 opakowanie zaczęłam :huh:

a ciąganie memusia to też tak mam ,że napatrzeć się nie mogę na niunia jak on tak pokornie myka i patrzy na mnie tymi czarn :kiss: ymi oczkami :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118473 przez raczek10
Batmaniku a ile siostra ma lat :unsure:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118475 przez Martuska
Mój Mały ma zielonkawo- niebieskie oczka i chcę żeby takie mu już zostały

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118482 przez raczek10
u nas ja mam zielone a mąż ciemno brązowe a dzieci to pomieszane Asia i jaś maja oczy tata Zuzia moje a Klaudia ma piwne ni to zielone ni to brązowe.

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118484 przez Martuska
Ja znowu mam brązowe i mi się moje oczy nie podobają a Krzysiek ma niebieskie i zawsze chciałam żeby mój Laluś miał niebieskie albo zielone oczy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118486 przez raczek10
a mnie się czarne oczy podobają i to bardzo a moje to takie kocie i nie lubie ich :angry: ale to tak jest ,ze zawsze nam się podoba to ,czego nie mamy :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118497 przez Batmanik
12 lat skonczy w listopadzie i wszystko chce bo inaczej jest masakra i nie potrafi uszanowac pieniedzy i nie ma pojecia o zyciu ja w jej wieku bylam calkiem inna...
a moj bedzie mial piwne po mnie a szkoda wolalabym zeby mial po tacie oczy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl