BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 11 miesiąc temu #129302 przez raczek10
WSPÓŁCZUJE REMONTU I TEGO BAŁAGANU PRZY NIM U NAS B EDZIE WIELKIE MALOWANIE ALE MOZE DOPIERO W LIPCU :blink: chrzciny mamy juz dawno za sobą i z jednej strony sie ciesze ,bo takie duże zamieszanie by bylo dla mnie udręką .

Batmaniku ślicznę Ząbeczki a jaki IGOREK OPALONY :) JA Z jasiem na upał nie wychodzę dopiero jak jest chlodniej to idziemy na spacerek ,bo ja się boje ,żeby dziecko udaru nie dostało :ohmy: kiedyś moja Asia jak była mała to mi się odwodniła przez upał . piła mało a bardzo dużo się pociła a na wieczór dziecko mi się przez ręce przelewało i do tego wymiotowała miała ze 2 latka wtedy i od tamtej pory uważamy ,żeby nie przesadzać ze słoneczkiem :side: JAŚ TYLKO W BODZIAKU NA DWÓR ŚMIGA I W CZAPCE Z DASZKIEM :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129304 przez Lola84
w mieszkaniu wiatrak chodzi praktycznie cały czas i nadal jest tak gorąco że można nago chodzić to jest jakaś porażka naprawdę nawet młody narazie śpi w samym pampersie bo jemu też jest gorąco i spać nie może najwyżej w nocy go ubiorę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129306 przez raczek10
U NAS DZIŚ PALIŁO OD SAMEGO RANA :ohmy: JA jasia w nocy tylko cieniutkim kocykiem przykrywam ale i tak sie kopie ale chyba mu nie jest zimno . Ja w nocy wstaje i okna otwieram bo nie idzie wytrzymać :angry:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129309 przez Batmanik
no dokladnie moj tez chodzi wyrozbierany jak tylko sie da w nocy spi w bodach z krotkim rekawem i go nie nakrywam bo sie odkopuje on nie lubi goraca a czapke mi sciaga na spacerze dlatego jak jest duze slonce siedzimy w domku bo i parasolke targa tak ze wkoncu sie odczepia sama:)
no on i po kubusiach taki i juz od sloneczka opalony jest
szkoda w takie upaly tych maluchow naszych:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129313 przez raczek10
męczą się biedulki nam :( moja ZUZIA TO BY TYLKO W BASENIE SIEDZIAŁA I NIE WYCHODZIŁA AZ JAKIEGOŚ KATARU DOSTAŁA I PRYCHA JUŻ :dry: OJ ŻEBY JASIEK nie złapał . na razie u nas po kropelkach jest lepiej ale najlepiej było po deszczu :)

a pogodę nadają na cały czerwiec ,że mają być upały :dry: a wtedy to tylko do naszej MARYSI JECHAĆ NAD MORZE I SIĘ OPALAĆ :woohoo: :woohoo:
OJ ja pisze jakoś nie po naszemu raz z dużej wszystko a raz z malej :S

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129333 przez Batmanik
heh jak beda takie upaly to moj smyk tez bedzie ciagle w wodzie ale raczej w wannie choc basenik ma z budka to go od slonca zasloni bo w wannie chce wstawac a slizga sie przy tym lozbuz maly...
ja to lubie lato bardziej niz zime ale jak sa umiarkowane temperatury a nie upaly bo czlowiek tylko palcem kiwnie i juz ma dosc....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129339 przez raczek10
ja też wole lato jak zimę :blink:

śmigam się kąpać i idę dzisiaj wcześnie do łózka ,bo jakoś oczy mi się zamykają B)

do jutra laseczki :)
a jutro są moje urodziny :lol: :lol: :lol: o boże 34 już :ohmy: B)
ciekawe co dostane od losu w tym roku :woohoo:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129402 przez Martuska
A u nas dla odmiany było dzisiaj baaaaaaaaaaaaaaaardzo zimno, jakieś 10 stopni jak nie mniej:( Dziecko było w bluzie, w kurtce i miało zimne rączki a wiało jak cholera;/ Ja się dziś trochę obkupiłam a mianowicie zakupiłam sobie dwa paski szerokie, portmonetke taka fajową i jeansy!!;) Tak na dzień dziecka sobie zaszalałam i małemu kupiłam czapeczkę z daszkiem, slipki do kapania w wodzie (takie męskie), multum musów owocowych i 4 kaszki mleczno- ryżowe! A teraz mój Mały byczek śpi w łóżeczku a ja czekam na swojego rycerza na białym koniu hahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129672 przez Martuska
Raczku WSZYSTKIEGO NAJ CZEGO TYLKO PRAGNIESZ NAJGORĘCEJ W SWOIM ŻYCIU!!! POCIECHY Z MALUCHÓW I PRZEDE WSZYSTKIM 100 LAT!

Zrobiłam sobie dziewczyny suwaczek z ząbkami Mikołaja ale nie wiem jaki mam podpis ustawić do tych jego ząbków:( Nie ma jakiegoś szablonu podpisów?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129805 przez raczek10
Martuska dziękuje bardzo za życzenia :) u nas dzisiaj znowu pali żarem :angry:

ja mam taki kod wklejony u siebie na żabi więc możesz porównać swój i w podpis wkleić :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129810 przez raczek10
I JAŚ ma podwójne ząbki ale tylko w tym jednym poście .
MUSZE lecieć moje drogie ,bo z ASIA DZISIAJ DO PP MAM NA 15 A JESZCZE DO SZKOŁY CHCE LUKNĄĆ . WIECZORKIEM TU ZAJRZĘ PA PA , :) :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129828 przez Marysia27
RACZKU KOCHANA STO LAT I SPEŁNIENIA WSZYSTKICH TWOICH MARZEŃ!!!!
mARTUSKA, JAK DLA MNIE WYGLĄDASZ DOBRZE, NIESTETY NIE WIEM JAK WYGLĄDAŁAŚ W DŁUŻSZYCH, WIĘC NIC WIĘCEJ NIE MOGĘ NA TEN TEMAT NAPISAĆ :side: rany, znów caps lock! Ja wczoraj Bartusiowi też z okazji dnia dziecka kupiłam czapkę z daszkiem, taką fajną skejtowską, ale niestety zjadł ją pies, i dziś mój mąż jak tylko otworzyli sklep, pojechał na miasto, i kupił nową, a kasa poszła się walić :ohmy: W ogóle ten mój kundel szaro bury nagrabił sobie dzisiaj, aż wyłapał wpieprz po garbie za niszczenie rzeczy małego i nie przychodzenie na komendę do nogi, bo nieposłuszeństwo raczej mu się nie przydarza, a dziś jak na złość, wszystko na przekór, jakby wiedział kundel jeden czym mnie najbardziej wkurzyć :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #130072 przez raczek10
HEJ laseczki

MARYSIU DZIĘKUJE ZA ŻYCZENIA :) A DZIEŃ NAWET PRZYJEMNY MIAŁAM :blink:
BUZIOLKI MALUSZKOM :kiss: :kiss:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #130243 przez Batmanik
Witam!!!
RACZKU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!
ja dzien znow mialam do d....
wizyta u jego matki oki nawet bo malo co rozmawialysmy- ale na wieczor dowiedzialam sie ze ona skarzy sie do D...na mnie, co wiecej broni go przed sasiadami, wielka ku...babka jakby sie stesknila tak za wnukiem to droge zna- moja mama jak nie miala autobusu to w deszcz stopem przyjechala i do mnie z 5km z buta cisla a tej pi...ciezko
wiecie co rece mi opadly no :angry:
co wiecej jak dowiedziala sie ze ja chce wynajac mieszkanie to obyrzyla sie kto za to bedzie placil i czy D,... ma zapieprzac na to w szecji co ja sobie mysle- no ku.... rozjeb....mnie to na sam wieczor...
a jak mu teraz wygarnelam to wszystko to pisze tylko : acha , nom :angry:
ale udalo mi sie zalatwic podciecie jezyczka na fundusz bo prywatnie laryngolog u ktorego bylam kazal przyjsc z badaniami i dopiero umowimy sie na podciecie a to kuzwa 2 wizyty po 50 zl z tym ze nie wiem czy podciecie jezyczka w normalnej cenie wizyty jest :unsure:
mam do lekarza tego na fundusz na 9tego ide pierwszy raz i wezme ze soba badania mam nadzieje ze podetnie od razu i ze wogole podetnie ale boje sie jak cholera:)
milego wieczoru!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #130245 przez Marysia27
No, w końcu urodzinowy dzień powinien z założenia być jak najbardziej pozytywny :woohoo: Ja z kolei miałam bardziej skopany dzień, na szczęście Bartek śpi już na noc, więc odpocznę, na rolkach za to nie pojeżdżę, bo mój M zaczyna w pracy nocki, dobrze że wypłatę będą mieli większą, bo inaczej zostało by to wszystko w pizdu rzucić. W ogóle to jestem za tym , żeby M. jechał za granicę, ale widzę że taka perspektywa jemu się nie uśmiecha. :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl