BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 7 miesiąc temu #199116 przez Martynka__89
Hej Kochane :) Mateuszek stawia pierwsze samodzielne kroczki ^^ trzy kroki i bach na pupkę ;) byliśmy u lekarza waży 11 kg i jest wszystko w porządku. Batmanik urocze fotografie :) Marysia wsiąkła oj... ^^ Martuska będziemy trzymać kciuki :) Raczku dzielna jesteś niesamowicie. My już mamy ustalony roczek odbędzie się 16.10 :) Pozdrawiamy



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #199352 przez Batmanik
Super ze Mateuszek juz stawia pierwsze kroki!!! teraz to juz do przodu bedzie hehe a jak sie rozkreci to go nie zatrzymasz:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #199646 przez Martuska
Boziu już się o tą naszą Marysię boję cóż to z nią się dzieje że tak długo nie pisze co tam we Wrocku załatwiła:(( Marysiu pisz nam tu szybko co i jak !! Miki coraz więcej sam chodzi i zauważyłam że strasznie reaguje jak MAMA wychodzi do pracy...
Batmanik zdjęcia super i super pamiątka!! Ja muszę jakieś zdjęcia wkońcu wywołać bo tragedia nic nie mam tylko wszystko w komputerze a dziecko przecież powinno mieć swój album

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #200060 przez raczek10
hej kochane . ja na minute komp mi siada i nie mam myszki i tylko klawiatury uzywam a to wolno chodzi u nas oki . Martuska super ,ze tyle dostałaś dodatku .

Igorku sto lat dla ciebie i zdrowo rosnij . u nas super tylko wypłaty czekam jak zbawienia Marysiu luknij do nas . A jakbym nie weszła do poniedziałku na forum to Bartkowi tez życzenia slemy :)

pa pa .


Batmaniku Igorek sliczny chlopczyk a zdiecia na listopadzie to obejrze jak myszke kupie bo ta klawiatura mnie wykonczy . buziaki pa pa .

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #200101 przez Batmanik
:kiss: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:
a to od Igora za zyczonka!!!
tak myslalam ze masz problemy z kompem - Marysia pewnie tak samo...
a wiec czekamy na Was!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #200425 przez Manga
Wiadomość specjalna od Marysi: jest i jeszcze troszku będzie offline :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #200486 przez Martynka__89
Igorku spóźnione ale szczere życzenia :* od "Cioci" Martyny i Mateuszka wszystkiego co najlepsze dla Ciebie i Twojej rodzinki :* Marysiu w takim razie cierpliwie czekamy i gorąco pozdrawiamy. A my mamy nowy nabytek w postaci górnej lewej jedynki, a prawa już tuż tuż... :)



Uciekam sprzątać miłego weekendu :)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #200503 przez raczek10
witam . nie mogłam sie oprzeć by nie wpasć tu dzisiaj skoro mam wolne :D
Martynko ja dopiero wyczytałam ,że MATI i Igorek SAMI STAWIAJA PIERWSZE KROKI ; BRAWO CHŁOPAKOM JUZ NIEDŁUGO BĘDA BIEGAĆ .
Nasz Jasiu to sama slodycz a jak na niego palcem kiwam ,że nie wolno to takie oczka maslane robi .

Dziekujemy za wieści od Marysi ; czekamy z niecierpliwoscio co u ciebie Marysiu .
ja dzisiaj jestem jakas nie do zycia ale musze sie pozbierać i ogaarnąć ,bo jeszcze lekcje mam do przerobienia z córami :D zaleglości z całego tygodnia ; moje dziewczynki sa dzielne
.lece pa .

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #200768 przez Batmanik
dziekujemy za zyczonka!!!
Gratulujemy zabkow!!!
A JA DZIS CALY DZIEN NA NOGACH I JUZ PADAM TAK, GLODNA JESTEM ALE DAM RADE BO NIE MAM SILY SOBIE ZROBIC JEDZENIA:( ALE DO WAS ZAJRZEC MUSZE
rACZKU A CO Z PRZEDSZKOLEM ZUZI??
DO MNIE DZIS DZWONILA KOLEZANKA CZY BEDE CHCIALA DAC IGORA DO PRZEDSZKOLA BO CHCA ZAMKNAC I ZBIERAJA OSWIADCZENIA KTO CHCIALBY PUSCIC WIEC ZE LAZAMI W OCZACH ALE STWIERDZILAM ZE PUSZCZE BO ON STRASZNIE LGNIE DO DZIECI ALE TO I TAK DOPIERO W PRZYSZLYM ROKU O TEJ PORZE...
LECE NA LISTOPADOWKI I IDE W KIMONO BO CHYBA DZIS ZA PODUSZKE LAPTOP BEDZIE MI ROBIL
MILEJ NOCKI!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #200773 przez raczek10
cześć Batmaniku :) Zuzia moja nie pójdzie narazie do przedszkla ,bo mi wychowawczy dodatek 400 zł zabiorą :angry: a szkoda ,bo to dużo kasy . może uda mnie sie załatwić jej od 1 lutego wtedy juz na Jasia będe brać :) a ty nie szalej tylko dbaj o siebie i leniuchuj ile sie da ,bo potem przez jakiś czas to będzie cięzko . a Igorek to taki śliczny ,ciacho z niego do zchrupania :laugh: mnie ta klawiatura wykańcza ,ale moze do poniedziałku załatwie mysze to będzie luzik . Mnie mój wkurzył dziś bo se wypil a mnie glowa boli ah te chlopy tylko o dupe potłuc :blink: :blink:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #201109 przez Batmanik
ale tu cisza...a dzis Igora nie dobra zaczela chodzic coraz smielej juz nie tylko kroczki i bez asekuracji:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #201115 przez Batmanik
a to szkoda Raczku:( i dla mnie to bez sensu bo skoro jest sie na wychowawczym i za zgoda pracowdawcy mozna zatrudnic sie na pol etatu to przedszkole nie powinno byc problemem :dry: jutro ma byc jakis dodatek w wyborczej to pofatyguje sie z rana i kupie te madrosci
a chlopy sa tylko po to zeby wkurzac do niczego innego sie nie nadaja- gamonie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #201781 przez Batmanik
Marysiu spoznione lecz szczere - WSZYSTKIEGO NAJJJJJJJJJJJJJJJJ DLA BARTKA!!!MOC CAŁUSKÓW
a moj brzdac od wczoraj mozna oficjalnie powiedziec zaczaL DREPTAC I DZIS JUZ BYL KRZYK W SKLEPIE BO ON CHCE SAM :) NO I PIERWSZA ZABAWKA WYBRANA BO WZIAL SOBIE I MIAL GDZIES CZY CHCE MU KUPIC CZY NIE- WIECEJ GO NIE WEZME DO SKLEPU HEHE
PISZCIE CO TAM U WAS BO CISZA TU :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #201827 przez Martuska
Hejka!
Bartusiowi też życzymy WSZYSTKIEGO NAJ !!!!!!!!!!!!!!
Ja ostatnio chodzę zabiegana poza tym od dwóch dni Mały mi tak daje popalić w dzień czy w nocy że szok nie wiem co mu jest:( Nie daj bóg jak mu wyciągnę mocia jest przeraźliwy ryk jakby go ze skóry obdzierali , nie można go nigdzie dotknąć niedotykalski się zrobił jakiś chyba na zęby.
Idę w środę na uroczyste przyjęcie w poczet studentów i na odebranie indeksu;)
Ah już nie mogę się doczekać!
Raczku dla mnie też jest dziwne że nie można dziecka posłać do przedszkola bo odbiorą Ci pieniążki;/
Tak jest tylko w naszej zakichanej Polsce.
Batmanik jak brzuszek? Widziałam zdjęcia i zazdroszczę z tęsknotą wspominam te chwile ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #201835 przez Martuska
Zapomniałam dopisać że u nas dziś super dzień bo dowiedziałam się że mamy nadpłaty za wodę aż 180 zł!! A to razem z dodatkiem mieszkaniowym daje super ulgę w budżecie domowym. Otóż nie musimy płacić za wrzesień czynszu za październik , za listopad tylko 50 zl, a za resztę 80 zł więc super!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl