BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 7 miesiąc temu #190235 przez Marysia27
Eh, szkoda że nie zwróciłam na to uwagi, bo dosłownie przez 5 minutami zamówiłam rowerek, a przez 4 minutami sąsiadka z piwnicy wytachała mi malutki rowerek po swoim synku :S a ponoć od przybytku głowa nie boli :blink:
To ładnie Igor Cię zakoczył, tak dzieciaki szybko zdobywają nowe umiejętności, że hej, mój dla przykładu bierze kaganiec Fokusa do ręki i chodzi za psem, próbując włożyć mu koganiec na głowę, albo łapie za grzebień psa, i go czesze...świetnie to wygląda, ale nie widzę zachwytu w oczach sierściucha, więc nie pozwalam dziecku zbyt często na takie "czułosci" względem Fokusa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #190309 przez raczek10
HEJ .
ja mam dzisiaj wolne więc sie melduje :) my mamy rowerek ale Jasiek jeszcze za mały na niego . Zuzia niezbyt chętna do nauki Jazdy na rowerze więc stoi prawie nówka nie śmigana :blink:
oj zaskakują nas te dzieciaki :lol: łooo matkoooo jutrooo Jasiu ma urodziny aaaaa szybko to zleciało :woohoo: jeden minus to to ,ze my sie starzejemy ;)

buziaki maluchom pa.

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #190328 przez Martuska
WItam!
Ja Marysiu mam taki rowerek dla Małego allegro.pl/rowerek-z-miekkimi-kolami-kol...tar-i1760920031.html i jestem z niego bardzo zadowolona !!
U nas na urodziny jeszcze muszę poczekać cztery dni ale już mam frajdę;)
Dziś K. mi zrobił niespodziankę i kupił mi super sexi buciki botki na zimę :laugh: A znowu ja dziś wybrałam się do jysk i kupiłam karnisz z firankami więc teraz zamiast rolet pionowych będą firanki i rolety spuszczane ... Mały dziś tak za mną płakał jak szłam do pracy że serce mi płakało mój Biedak mały wszystko zaczyna rozumieć :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #190331 przez raczek10
hej . Martuska i jak tam twoje sprawy z dodatkiem ,bo u nas dzisiaj juz kasa byla wypłacana :huh: u mnie jeszcze nie ma płaczu jak ja z domu wychodzę ale Zuzia sie pyta mnie gdzie jade to ja mowie ,że dokumenty do pani zawieść no i muszę cos jej przywozić bo mała Buszmenka w torebce mi grzebie :angry:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #190332 przez raczek10
mnie mój mąz butów raczej nie kupi :blink: bo ja jestem wybredna i musze chyba z 1000 par przymierzyć zanim sie na jakieś zdecyduje a on nie ma cierpliwości :angry: ale ze strony twego to miły gest :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #190334 przez Martuska
Wiesz co Raczku ja jeszcze nie mam odpowiedzi lada chwila powinno coś być:( Ale już się doczekać nie mogę rozwiązania...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #190376 przez Batmanik
WSZYSTKIGO NAJLEPSZEGO JASIU W DNIU TWOICH PIERWSZYCH URODZINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!

aj z tymi dziecmi ja juz siwieje na sama mysl jak pojde rodzic i co bedzie z Igorkiem:( ach...a jak pomysle ze D..matka pewnie bedzie mojemu pomagac to juz wogole osiwieje w tym szpitalu....
ja musze zraz smigac na zakupy a mam takiego lenia i podly nastroj:(
a co tam u Was???
milej soboty!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #190410 przez Marysia27
Witajcie! Jasiu Kochany :kiss: dla Ciebie STO LAT!STO LAT! Batmanik, coś mi się wydaje Kochana, że w szpitalu nie będziesz miała czasu myśleć, że tesciówka pomaga przy Igorku. A pewnie będzie tak, że pójdźiesz, urodzisz i po 3 dniach do domu! Zyczę Ci tego :laugh:
Raczku, jak mam tak samo, zanim kupię jedną parę obejże 100 innych :blush: Bo to jest tak, że jak człowiek kasy nie ma na 5 par butów, to wybiera do oporu jedne takie, co nie tylko ładne ale i najwygodniejsze będą.
Martuska, nasze rowerki różnią sie chyba tylko wyglądem, bo cała reszta - pasy, daszek i pchacz- działa na tej samej zasadzie :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #190411 przez Martuska
Cześć Dziewczyny!

WSZYSTKIEGO NAJ NAJWSPANIALSZEGO DLA NASZEGO JASIULKA ŻEBY ROZWIJAŁ SIĘ PRAWIDŁOWO< JADŁ DUŻO I RÓSŁ NA PRZYSTOJNEGO FACETA!!

A my z Małym obudzeni, tatuś poszedł szwagrowi pomagać w kładzeniu paneli a my czekamy na naszą kolej z firankami i roletami ale cóż szwagier ważniejszy ;P

Miki rozgadany wstaje rano i podchodzi do drzwi wyjścowych niemiłosiernie w nie puka i dziera się tak jakby chciał kogoś przekrzyczeć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #190412 przez Marysia27
Hej! widzę Martuska, że też buszujesz po forum od samego rana :laugh: ja muszę teraz trochę posprzątać, zanim maływstanie z drzemki, i powoli muszę się pakować, jutro wyjazd godz 16.08.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #190487 przez raczek10
witamy sie . Dziękujemy za życzenia i ślemy wszystkim ciociom buziaki od JASIA :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Martuska ja poszłam sie spytać czy cos wiadomo z tym dodatkiem a tam pan mi powiedział ,ze oni wszystkie decyzje muszą rozpatrzyć do końca sierpnia no i moja była juz gotowa :side: wiec i twoja pewnie tez już jest . a dodatki wypłacają 10 każdego miesiąca wiec w poniedziałek już powinnaś mieć . :)

a dzisiaj to nasze oba Jasieńki maja urodziny ,bo jeszcze MIKI JASIO JEST :laugh: WIEC MY ŻYCZENIA I BUZIAKI PRZESYŁAMY DLA JASIA MIKI . JASIEŃKU ROŚNIJ ZDROWO I ZAWSZE Z UŚMIECHEM NA TWARZY :kiss:
Ja dzisiaj poządki robie w domu bo potem czasu będzie brak . A u nas dzisiaj imprezy nie ma ,bo cienko przedziemy i przesuwamy urodzinki na pazdziernik :blink:
lece pa pa

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #190517 przez Martuska
Tak Raczku tylko że u mnie dodatki płacą bezpośrednio spółdzielni więc nie będę wiedzieć o tym kiedy zapłacili.. Mogę ewentualnie czekać na list bądź jechać tam i się spytać i chyba wybiorę to drugie rozwiązanie i pojadę tam ;) U mnie już karnisze i firaneczki wiszą i jest super bardzo się cieszę !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #190674 przez Marysia27
A u mnie jest tylko wk*****nie, bo mój ukochany mężuś w dupie ma to że jutro wyjeżdźam, siedzi z kumplami na piwie, choć prosiłam go dziś o pomoc przy małym , żebym wkońcu raz kiedyś jak normalny człowiek za dnia się pouczyła, a ten gdzieś to ma, więc dopiero położyłam Bartka i pije kawę i do nauki, bo na dzień dobry mamy testy na szkoleniu, a nie chcę wyjść na kretynkę! i kolejna noc zarwana, a jutro zmiana planów, bo jadę 7.50 rano a nie po południu, bo we Wrocławiu będe dopiero przed północą, a to trochę do kitu. Mimo wszytsko miłego wieczoru Wam zyczę i spokojnego tydodnia, widzimy się w Sobotę :side: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #190692 przez Martynka__89
Wszystkiego najlepszego Jasie :*
Marysiu powodzenia :)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #190693 przez Martuska
Rozumiem CIę Marysiu z nimi facetami tak nie raz nie dwa bywa;/ Mają nas w du..ie ważne żeby piwko wypić trochę się pośmiać ot ich całe życie. Mnie K. dziś też wkurwi.ł nawet prostych karniszy dobrze nie zawiesił i wiecznie sprzeczki z nim bo jedno myśli o tym a drugi opacznie rozumie drugiego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl